Νέα

Ίος.....το νησί των σεξο-περιπτύξεων?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nightwish1975
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
Φιλε,ειχα παει τελευταια φορα πριν 4 χρονια 15Αυγουστο και ορκιστηκα να μη ξαναπατησω το ποδι μου.
Αναλογια αντρων-γυναικων,10 αντρες προς ΜΙΑ γυναικα...Ψωλαρια-ψωλαρο...
Περισσοτερο ΚΨΜ του στρατου μου εμοιαζε,παρα νησι για σεξο-περιπτηξεις...
Εκτος και αν εισαι πουστης...Εκει θα βρεις το παραδεισο σου... :grin:

Μακρια...[size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΜΑΚΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ[/size][/size][/size]... :headbang: :headbang: :headbang:

:thumbsup: +100000000
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Ο Πήγασος υπάρχει ακόμα;...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ναι σωστος μετα σταματανε τα γαμισια και αρχιζουν τις προσευχες :jerking: :jerking: :jerking:

τα σχετικα εμοτικονς ειναι περιττα
αυτο που εννοω ειναι οτι υπαρχει ελευθερο πεδιο και σχετικη ανεση
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
Ο ελληνας ειναι παντα το μαυρο προβατο για τις τουριστριες..μην υποτιμισεται τις ελληνιδες ειναι η γνωμη μου για Ιο..
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Το '92 είχα πάει πρώτη και τελευταία φορά. Το νησί τίγκα στα λαχταριστά φρικομωράκια.
Και εγώ ο δυστυχής με το αίσθημα αγκαζέ.

Σα να πήγαινα στο Άργος με το πορτ-μπαγκάζ γεμάτο πεπόνια...
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
καθε περυσι κ καλυτερα δλδ απ'οτι καταλαβα κ εχω ακουσει :headbang:

κριμα κ τα φρικομωρακια ειναι η αδυναμια μου!  :rolleyes:
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
καθε περυσι κ καλυτερα δλδ απ'οτι καταλαβα κ εχω ακουσει :headbang:

κριμα κ τα φρικομωρακια ειναι η αδυναμια μου!  :rolleyes:
Aπο θεμα νυχτερινης ζωης-διασκεδασης ειναι απο τα κορυφαια..ολο το βραδυ χτυπιουνται τα ιρλανδακια.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
ιρλανδακια=catholics=no sex till marriage!!! :headbang:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
πρώτη φορά πού είχα πάει ήταν το 1984 και μετα το 1997.......πού 'ηταν καί η τελευταία...
η ιος τού 1984 γιά όσους θυμούντε ήταν από τά ωραιότερα μέρη γιά διακοπές....
απίστευτες γυναίκες φιλικές από όλα τά μέρη τού κόσμου μορφωμένες καί κουλτουριάρες πού κάναν μπάνιο στόν μυλοπότα καί αλλόυ εντελώς γυμνές καμμιά σχέση μέ τίς πρεζογκόμενες και τούς άγγλους και λειπούς ευρωπαίους μεθυσμενους ανθρακωρύχους που κατακλύζουν την ιο ΄στίς μέρες μας...
πολύ ωραία μπαράκια με ποιοτική ροκ μουσική και εξαιρετικής ποιοτητας μαύρο πού σού πουλούσαν σσχεδόν τσάμπα εάν γινόσουν φίλος μέ τούς τουρίστες καί τίς τουρίστριες...  πού δέν βρίσκεις πλέον ούτε στό αμστερνταμ...μιλάμε γιά μαροκινό μαύρο ελαφρά καφέ καί χασισέλεο....
θυμάμε επίσης τά ωραία παρτάκια μέ κιθάρες πού γινόντουσαν στοόν μυλοπότα πού ήταν εκπληκτική παραλία καμμιά σχέση μέ τόν σημερινό μυλοπότα μέ τα γουιντ σερφινγκ καί τίς λοιπές μαλακίες νεροτσουλήθρες,πλαστικές ξαπλώστρες κλπ...
οι ταβερνες έιχαν πολύ καλό φαγητό καί οί κάτοικοι πολυ ποιό φιλόξενοι......
περνούσες καλά και σχεδόν τσάμπα στά κάμπινγκ...
ΝΑ ΓΥΡΙΖΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΑΞΕΧΑΣΤΑ ΠΙΣΩ
ΔΈΝ ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΆ ΦΑΝΤΑΣΤΕΊΤΕ ΤΊ ΩΡΑΊΑ ΉΤΑΝ
νά διαψευστώ εάν έχω άδικο από κανένα παλιό...
πιστέψτε καλυτερα στήν ιο το 84 από κάτι αμστερνταμ,ταιλανδες σημερινές...υπήρχε μιά ζεστασιά καί μιά ποιοτητα πού δέν συναντάς πουθενά σχεδόν όταν πάς διακοπές....
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
πρώτη φορά πού είχα πάει ήταν το 1984 και μετα το 1997.......πού 'ηταν καί η τελευταία...
η ιος τού 1984 γιά όσους θυμούντε ήταν από τά ωραιότερα μέρη γιά διακοπές....
απίστευτες γυναίκες φιλικές από όλα τά μέρη τού κόσμου μορφωμένες καί κουλτουριάρες πού κάναν μπάνιο στόν μυλοπότα καί αλλόυ εντελώς γυμνές καμμιά σχέση μέ τίς πρεζογκόμενες και τούς άγγλους και λειπούς ευρωπαίους μεθυσμενους ανθρακωρύχους που κατακλύζουν την ιο ΄στίς μέρες μας...
πολύ ωραία μπαράκια με ποιοτική ροκ μουσική και εξαιρετικής ποιοτητας μαύρο πού σού πουλούσαν σσχεδόν τσάμπα εάν γινόσουν φίλος μέ τούς τουρίστες καί τίς τουρίστριες...  πού δέν βρίσκεις πλέον ούτε στό αμστερνταμ...μιλάμε γιά μαροκινό μαύρο ελαφρά καφέ καί χασισέλεο....
θυμάμε επίσης τά ωραία παρτάκια μέ κιθάρες πού γινόντουσαν στοόν μυλοπότα πού ήταν εκπληκτική παραλία καμμιά σχέση μέ τόν σημερινό μυλοπότα μέ τα γουιντ σερφινγκ καί τίς λοιπές μαλακίες νεροτσουλήθρες,πλαστικές ξαπλώστρες κλπ...
οι ταβερνες έιχαν πολύ καλό φαγητό καί οί κάτοικοι πολυ ποιό φιλόξενοι......
περνούσες καλά και σχεδόν τσάμπα στά κάμπινγκ...
ΝΑ ΓΥΡΙΖΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΑΞΕΧΑΣΤΑ ΠΙΣΩ
ΔΈΝ ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΆ ΦΑΝΤΑΣΤΕΊΤΕ ΤΊ ΩΡΑΊΑ ΉΤΑΝ
νά διαψευστώ εάν έχω άδικο από κανένα παλιό...
πιστέψτε καλυτερα στήν ιο το 84 από κάτι αμστερνταμ,ταιλανδες σημερινές...υπήρχε μιά ζεστασιά καί μιά ποιοτητα πού δέν συναντάς πουθενά σχεδόν όταν πάς διακοπές....


Σωστος! Ασε που να πας να γαμησεις στο μυλοποτα παταγες αλλους που ειχαν αρχισει πριν απο σενα.
Λιγο πριν το 80 και λιγο μετα ηταν η εποχη της Ιου. Τωρα θα ειναι μνημειο περασμενων εποχων.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
Σωστος! Ασε που να πας να γαμησεις στο μυλοποτα παταγες αλλους που ειχαν αρχισει πριν απο σενα.
Λιγο πριν το 80 και λιγο μετα ηταν η εποχη της Ιου. Τωρα θα ειναι μνημειο περασμενων εποχων.
δέν έχει καμμιά σχέση η σημερινή ιος μέ τήν παλια
άλλο νησί είναι τό σημερινό....
ούτε κάν γιά μνημείο αξίζει τής παλιά ιου...
η [παλιά ιος είναι μόνο στίς αναμνήσεις μας...
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
πρώτη φορά πού είχα πάει ήταν το 1984 και μετα το 1997.......πού 'ηταν καί η τελευταία...
η ιος τού 1984 γιά όσους θυμούντε ήταν από τά ωραιότερα μέρη γιά διακοπές....
απίστευτες γυναίκες φιλικές από όλα τά μέρη τού κόσμου μορφωμένες καί κουλτουριάρες πού κάναν μπάνιο στόν μυλοπότα καί αλλόυ εντελώς γυμνές καμμιά σχέση μέ τίς πρεζογκόμενες και τούς άγγλους και λειπούς ευρωπαίους μεθυσμενους ανθρακωρύχους που κατακλύζουν την ιο ΄στίς μέρες μας...
πολύ ωραία μπαράκια με ποιοτική ροκ μουσική και εξαιρετικής ποιοτητας μαύρο πού σού πουλούσαν σσχεδόν τσάμπα εάν γινόσουν φίλος μέ τούς τουρίστες καί τίς τουρίστριες...  πού δέν βρίσκεις πλέον ούτε στό αμστερνταμ...μιλάμε γιά μαροκινό μαύρο ελαφρά καφέ καί χασισέλεο....
θυμάμε επίσης τά ωραία παρτάκια μέ κιθάρες πού γινόντουσαν στοόν μυλοπότα πού ήταν εκπληκτική παραλία καμμιά σχέση μέ τόν σημερινό μυλοπότα μέ τα γουιντ σερφινγκ καί τίς λοιπές μαλακίες νεροτσουλήθρες,πλαστικές ξαπλώστρες κλπ...
οι ταβερνες έιχαν πολύ καλό φαγητό καί οί κάτοικοι πολυ ποιό φιλόξενοι......
περνούσες καλά και σχεδόν τσάμπα στά κάμπινγκ...
ΝΑ ΓΥΡΙΖΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΑΞΕΧΑΣΤΑ ΠΙΣΩ
ΔΈΝ ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΆ ΦΑΝΤΑΣΤΕΊΤΕ ΤΊ ΩΡΑΊΑ ΉΤΑΝ
νά διαψευστώ εάν έχω άδικο από κανένα παλιό...
πιστέψτε καλυτερα στήν ιο το 84 από κάτι αμστερνταμ,ταιλανδες σημερινές...υπήρχε μιά ζεστασιά καί μιά ποιοτητα πού δέν συναντάς πουθενά σχεδόν όταν πάς διακοπές....


και εγω τετοια ακουγα απο τους μεγαλυτερους και οταν καταφερα να παω το 2002 δεν ειχε καμια σχεση. (οχι οτι ηταν και ασχημα βεβαια). οσοι γνωστοι μου πηγαινουνε μου λενε καθε χρονο και χειροτερα. μαλακες ιταλοι τα εχουνε γαμησει ολα. παντως οταν ειχα παει ειχε και αρκετες ελληνιδες 17 21 που μαλλον λογο της φημης που εχει το νησι (απο ιστοριες σα και αυτες που περιγραφεις) πηγαν ετοιμες για ολα. αλλα εχω την εντυπωση οτι προτιμανε τους ιταλους
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
OP
OP
N

nightwish1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
192
Like
1
Πόντοι
1
Δηλαδή για να καταλάβω έχει κυριλέψει πλέον το νησί???Δεν αξίζει??Ας μας πει κάπιος εντυπώσεις πάνω στο θέμα που την έχει επισκεφτεί πρόσφατα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom