Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Σπάνια βγαίνουν έξω από το μαγαζί... Συνήθως κοροϊδεύουν ότι θα βγείτε!
κι ομως υπαρχουν καποιες που το κανουν μονο και μονο για να συντηρουν το ενδιαφερον σου γι αυτες και μεσα στο μαγαζι,φυσικα χωρις να σου καθονται,τουλαχιστον αμεσα,συνδυαζοντας καλοπεραση και δουλεια.εξαρταται απο συγκεκριμενους παραγοντες βεβαια...
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.570
Κριτικές
24
Like
4.132
Πόντοι
2.846
κι ομως υπαρχουν καποιες που το κανουν μονο και μονο για να συντηρουν το ενδιαφερον σου γι αυτες και μεσα στο μαγαζι,φυσικα χωρις να σου καθονται,τουλαχιστον αμεσα,συνδυαζοντας καλοπεραση και δουλεια.εξαρταται απο συγκεκριμενους παραγοντες βεβαια...
Και πόσο μπορεί να φτάσει το μαλλί; τετραψήφιο νούμερο;
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Και πόσο μπορεί να φτάσει το μαλλί; τετραψήφιο νούμερο;
το που θα φτασει ,και με ποιον τροπο εξαρταται αποκλειστικα απο σενα και τι θες....γνωμη μου ειναι να προσπαθεις να τις γαμησεις και οχι να μπλεξεις με τραπεζωματα και βολτες..ειναι πολυ οικονομικοτερο να τις προτεινεις με τροπο λεφτα στο χερι παρα να το παιξεις οτι γουσταρεις να την βγαλεις γκομενα...αν κανεις το 2ο θα πρεπει να ξερεις που μπαινει το φρενο..και επειδη αν μπλεξεις με καμμια που την γουσταρεις ,θα ξεφυγεις πολυ στο οικονομικο...
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
κι ομως υπαρχουν καποιες που το κανουν μονο και μονο για να συντηρουν το ενδιαφερον σου γι αυτες και μεσα στο μαγαζι,φυσικα χωρις να σου καθονται,τουλαχιστον αμεσα,συνδυαζοντας καλοπεραση και δουλεια.εξαρταται απο συγκεκριμενους παραγοντες βεβαια...
ΝομιΩ ότι στόχος τους είναι να παραμείνεις στο μαγαζί. Να σε παραμυθιαζουν ότι θα βγείτε ναι αλλά όντως να βγείτε δε νομίζω. Συμφέρει περισσότερο μέσα
Άσε που αν μαθευτεί δε θα αρέσει στο μαγαζί. Επίσης μπορεί να βρει άλλους τρόπους να σε κρατάει εκεί μέσα χωρίς να βγει μαζί σου κ να της πιάνεις το κωλο
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
ΝομιΩ ότι στόχος τους είναι να παραμείνεις στο μαγαζί. Να σε παραμυθιαζουν ότι θα βγείτε ναι αλλά όντως να βγείτε δε νομίζω. Συμφέρει περισσότερο μέσα
Άσε που αν μαθευτεί δε θα αρέσει στο μαγαζί. Επίσης μπορεί να βρει άλλους τρόπους να σε κρατάει εκεί μέσα χωρίς να βγει μαζί σου κ να της πιάνεις το κωλο
φυσικα και ο στοχος τους ειναι να παραμεινεις στο μαγαζι..επειδη ομως η περιοδος των παχιων αγελαδων εχει τελειωσει προ πολλου και δεν υπαρχει μεγαλη ροη πελατων που εχει να ξοδεψει αρκετα για να τις συντηρει,δοκιμαζουν τα παντα..πριν το 2010 ηταν παρα πολυ δυσκολο οντως να βγεις.κονομουσαν παρα πολλα μεσα στο μαγαζι.η συναισθηματικη κοπωση ερχοταν 2η μετα την οικονομικη..αλλωστε απο την εποχη εκεινη αρχισαν τις μπριζολες τα μαγαζια και πιο μαζικα τις βιζιτες οι στριπερ...μεχρι τοτε βγαινανε μονο με μεγαλοχορηγους...οσοι πηγαιναν απο το 10 και πισω ,θυμουνται τις σαμπανιες να πηγαινοερχονται...
 

gazgaz

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
αυτό που συνέβη στις μέρες που η ταινία ήταν απλώς για να απολαύσετε ένα ποτό και να παρακολουθήσετε μερικά γλυκά να χορεύουν. ψάχνετε πώς να τα γαμήσετε ή να τα γνωρίσετε. τι άλλο, να τους φέρει στη μητέρα και να παντρευτεί;? ελάτε παιδιά relex πάνω από ένα ποτό και πηγαίνετε σε ένα στούντιο αν χρειαστεί
 
Τελευταία τροποποίηση:

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
ξερει κανεις αν εχει ανοιξει το παλιο Ρασπουτιν οπως γραφτηκε πριν λιγο καιρο μπορει να το επιβεβαιωσει ?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Ναι, με βάλανε Δευτέρα βράδυ να κάτσω στο μπαρ από όπου δεν έβλεπα τίποτα και μετά κάνανε διάφορες μια ουρά πίσω μου και μου ζητάγανε η κάθε μια ξεχωριστά χορό των 200 ευρώ στο πατάρι, βάλε και το ποτό μου βάλε και το ποτό της, σύνολο 250 ευρώ για να με ξεπετάξουνε στα γρήγορα μετά από λίγο ξεροστάλιασμα στο μπαρ. Τέτοια φιλοξενία δεν την έχω ξαναδεί ειλικρινά στην ζωή μου, τι να πω πια...
Ναι είναι πλέον η "καραμέλα" τους.Κερασμα ποτού και στον επάνω όροφο για 250€...
Όλο και κάποιον θα πιάσουν να τσιμπήσει...
 

testro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
Παίδες, στο babylon για lap dance και πριβε χορο κάνουν όλες; και ορισμενες παραπάνω; επειδη κατι ειχα ακουσει απο ενα φιλο οτι καποιες καθονται μονο για να τις κερασεις ποτο και τιποτα παραπανω
 

newbrdlo@gmail.com

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
85
Like
83
Πόντοι
0
Παίδες, στο babylon για lap dance και πριβε χορο κάνουν όλες; και ορισμενες παραπάνω; επειδη κατι ειχα ακουσει απο ενα φιλο οτι καποιες καθονται μονο για να τις κερασεις ποτο και τιποτα παραπανω
Οχι για να τις κεράσεις , οι περισσότερες είναι για να σε πάνε "πάνω", λίγες έρχονται για ποτό σχεδον καμία για χoρό (έχω χρόνια να παω δεν ξέρω αν άλλαξε τπτ)
 
  • Like
Αντιδράσεις: testro

testro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
Οχι για να τις κεράσεις , οι περισσότερες είναι για να σε πάνε "πάνω", λίγες έρχονται για ποτό σχεδον καμία για χoρό (έχω χρόνια να παω δεν ξέρω αν άλλαξε τπτ)
επειδη εκτος στριπ εχει και gogo αλλα εμενα δεν μ εχει τύχει κατι τετοιο να μην κανουν παραπανο και να ειναι μονο κονσοματιον σε στιπ κλαμπς, οποιος εχει γνωση περι του θεματος βαβυλον ας στειλει και μυνημα.
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
Ναι, με βάλανε Δευτέρα βράδυ να κάτσω στο μπαρ από όπου δεν έβλεπα τίποτα και μετά κάνανε διάφορες μια ουρά πίσω μου και μου ζητάγανε η κάθε μια ξεχωριστά χορό των 200 ευρώ στο πατάρι, βάλε και το ποτό μου βάλε και το ποτό της, σύνολο 250 ευρώ για να με ξεπετάξουνε στα γρήγορα μετά από λίγο ξεροστάλιασμα στο μπαρ. Τέτοια φιλοξενία δεν την έχω ξαναδεί ειλικρινά στην ζωή μου, τι να πω πια...
δυστυχως δεν ειναι μονο το κινκι. Υπαρχει στροφη γενικευμενη των στριπ να αφησουν τους χορους του 20ρικου και να περασουν σε υπηρεσιες μπριζολας με 200, 250 κλπ
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.149
Πόντοι
3.446
δυστυχως δεν ειναι μονο το κινκι. Υπαρχει στροφη γενικευμενη των στριπ να αφησουν τους χορους του 20ρικου και να περασουν σε υπηρεσιες μπριζολας με 200, 250 κλπ
ναι με αυτό το πλευρό να κοιμούνται!!!!!!!! για αυτό και εμείς οι παλαιοί γνώστες του αντικειμένου έχουμε κατασταλάξει στην Α Π Ο Χ Η από τα συγκεκριμένα ιδρύματα της συγγρού και περιχώρων και πάμε αποκλειστικά στα ιδρύματα που μας "κάνουν"...
 

dg14

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2023
Μηνύματα
12
Like
12
Πόντοι
0
Στο γκόλντεν το πριβε 80αρι πόσο προχωράει ξέρουμε; Αξίζει ή λίγα πράγματα;
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
ναι με αυτό το πλευρό να κοιμούνται!!!!!!!! για αυτό και εμείς οι παλαιοί γνώστες του αντικειμένου έχουμε κατασταλάξει στην Α Π Ο Χ Η από τα συγκεκριμένα ιδρύματα της συγγρού και περιχώρων και πάμε αποκλειστικά στα ιδρύματα που μας "κάνουν"...
πολυ λιγα, συνοικιακα, με β διαλογης κοπελες αλλα που θυμιζουν το στριπ που αγαπησαμε οποτε καπου κανουμε και τα στραβα ματια για το b class
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
ναι με αυτό το πλευρό να κοιμούνται!!!!!!!! για αυτό και εμείς οι παλαιοί γνώστες του αντικειμένου έχουμε κατασταλάξει στην Α Π Ο Χ Η από τα συγκεκριμένα ιδρύματα της συγγρού και περιχώρων και πάμε αποκλειστικά στα ιδρύματα που μας "κάνουν"...
για λέγε για λέγε... ποιά μας κάνουν?
 

Bollyrood1

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
72
Like
95
Πόντοι
0
Στο γκόλντεν το πριβε 80αρι πόσο προχωράει ξέρουμε; Αξίζει ή λίγα πράγματα;
Γενικά ισχύει ότι όσες κάνουν μεγάλο πριβε είναι για μπριζόλα, αλλά είναι ελάχιστες. Αλλά πάντα να το διευκρινίσεις με τον ticket man
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Στο γκόλντεν το πριβε 80αρι πόσο προχωράει ξέρουμε; Αξίζει ή λίγα πράγματα;

για μπριζόλα στο σπέσιαλ πριβέ απ' όσο ανέφερε ένας έμπειρος συναγωνιστής στον χώρο των strip στο νήμα του golden ότι μπριζόλα πλέον δίνει μόνο η Εβελίνα η χιλιοξεσκισμένη που έχει φάει τετρακόσιες σαράντα δώδεκα ψωλές για πρωινό. Οι υπόλοιπες καλόμαθαν και σταμάτησαν να προσφέρουν μπριζόλα σύμφωνα με τις αναφορές συναγωνιστών. Σε λίγες μέρες που θα έρθω Αθήνα θα δω τι παίζει και θα ενημερώσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom