Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
567
Κριτικές
25
Like
3.474
Πόντοι
1.436
Ε ναι ρε φίλε αυτό λέμε όσοι έχουμε πάει. ότι το μαγαζί έχει απίστευτα μουνια.
Και μπαίνουν κάτι πουθενάδες και λένε μια ότι οι κοπέλες δεν αξίζουν, μια ότι δε βρίσκουν να κάτσουν.
Ή gay είναι ή απλά χαζοί, λες και υπάρχουν αλλού καλύτερα μαγαζιά.
Από αριθμό γυναικών, πιστεύω άνετα γύρω στις 40 γκόμενες να παίζουν εκεί μέσα.
Δεν είναι τυχαίο ότι το μαγαζί αυτό έχει γίνει σκηνικό σε πολλές ταινίες του νεου ελληνικού κινηματογράφου.... δεν ειναι διαφήμιση μόνο αλλα κ η ποιότητα που το κάνει να ξεχωρίζει..... Αυτοί που το κράζουν είναι άσχετοι....να φανταστείς έχω ακούσει να λένε μερικοί ότι δεν δίνουν τα λεφτά τους σε αλβανούς ....καρφί σπόντα για την ιδιοκτησία.......
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.047
Κριτικές
1
Like
3.165
Πόντοι
456
Σαββατο βραδυ εκανα ενα καλο τουρακι, FBI 90% και Caissa 70% λατινες δραμα, κινκυ και αλκα τα γνωστα

τα εσκορτ ειναι μονοδρομος
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
Ε ναι ρε φίλε αυτό λέμε όσοι έχουμε πάει. ότι το μαγαζί έχει απίστευτα μουνια.
Και μπαίνουν κάτι πουθενάδες και λένε μια ότι οι κοπέλες δεν αξίζουν, μια ότι δε βρίσκουν να κάτσουν.
Ή gay είναι ή απλά χαζοί, λες και υπάρχουν αλλού καλύτερα μαγαζιά.
Από αριθμό γυναικών, πιστεύω άνετα γύρω στις 40 γκόμενες να παίζουν εκεί μέσα.
και εσείς που δεν είστε πουθενάδες τί κάνετε με αυτές τις υπερμουνάρες???? τους λέτε πόσο ωραία περάσατε στις διακοπές του καλοκαιριού και των χριστουγέννων???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν είναι τυχαίο ότι το μαγαζί αυτό έχει γίνει σκηνικό σε πολλές ταινίες του νεου ελληνικού κινηματογράφου.... δεν ειναι διαφήμιση μόνο αλλα κ η ποιότητα που το κάνει να ξεχωρίζει..... Αυτοί που το κράζουν είναι άσχετοι....να φανταστείς έχω ακούσει να λένε μερικοί ότι δεν δίνουν τα λεφτά τους σε αλβανούς ....καρφί σπόντα για την ιδιοκτησία.......
για το αλκατραζ δε μιλάμε???
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.824
Κριτικές
15
Like
11.509
Πόντοι
3.846
και εσείς που δεν είστε πουθενάδες τί κάνετε με αυτές τις υπερμουνάρες???? τους λέτε πόσο ωραία περάσατε στις διακοπές του καλοκαιριού και των χριστουγέννων???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


για το αλκατραζ δε μιλάμε???
Τι εννοείς τι κάνουμε;
Τουλάχιστον δεν έχουμε αυταπάτες ότι θα γαμήσουμε με 100€ τέτοια σλαβικά διαστημικά μουνια.
Προσωπικά ξέρω πολύ καλά γιατί πάω.
Πού κολλάει η ερώτησή σου;
Σου φαίνομαι να μη ξέρω γιατί πηγαίνω σε τέτοια μαγαζιά ή να μην ξέρω πώς να περνάω καλά;
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
567
Κριτικές
25
Like
3.474
Πόντοι
1.436
Σαββατο βραδυ εκανα ενα καλο τουρακι, FBI 90% και Caissa 70% λατινες δραμα, κινκυ και αλκα τα γνωστα

τα εσκορτ ειναι μονοδρομος
αμα γεμισαν κ Λατινες τα strip ειναι να μας κλαίνε οι ρέγγες σαν χωρα κ στην διασκέδαση....
 
Τελευταία τροποποίηση:

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.047
Κριτικές
1
Like
3.165
Πόντοι
456
Ε ναι ρε φίλε αυτό λέμε όσοι έχουμε πάει. ότι το μαγαζί έχει απίστευτα μουνια.
Και μπαίνουν κάτι πουθενάδες και λένε μια ότι οι κοπέλες δεν αξίζουν, μια ότι δε βρίσκουν να κάτσουν.
Ή gay είναι ή απλά χαζοί, λες και υπάρχουν αλλού καλύτερα μαγαζιά.
Από αριθμό γυναικών, πιστεύω άνετα γύρω στις 40 γκόμενες να παίζουν εκεί μέσα.

βρε μπουφο ανυπαρκτε πουθενα μπανιστιρτζη που ξεροσταλιαζεις σαν πιτσιρικας τις γκομενες του Αλκα, εμεις παμε στριπ να φτιαχτουμε και να χυσουμε καμια πηδιολα στριπερ στο πριβε'

τι να μας πεις εσυ τωρα βρε φουκαρα ναυαγιο το Αλκα για μια μπυρα ειναι

Τι εννοείς τι κάνουμε;
Τουλάχιστον δεν έχουμε αυταπάτες ότι θα γαμήσουμε με 100€ τέτοια σλαβικά διαστημικά μουνια.
Προσωπικά ξέρω πολύ καλά γιατί πάω.
Πού κολλάει η ερώτησή σου;
Σου φαίνομαι να μη ξέρω γιατί πηγαίνω σε τέτοια μαγαζιά ή να μην ξέρω πώς να περνάω καλά;

στην ερωτηση σου η απαντηση ειναι ΝΑΙ

:headbang::headbang::headbang::headbang:
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
567
Κριτικές
25
Like
3.474
Πόντοι
1.436
Τουλάχιστον δεν έχουμε αυταπάτες ότι θα γαμήσουμε με 100€ τέτοια σλαβικά διαστημικά μουνια.
Προσωπικά ξέρω πολύ καλά γιατί πάω.
Εκτός από το Αlcatraz σε ποιο άλλο μαγαζί παίζουν σλαβικα μωρά?
Αυτα τα μωρα θέλουμε

Αυτα τα μωρα γουστάρουμε

Αυτα τα μωρα κερναμε

Αυτα τα μωρα περνουνε χορο κ άμα γουστάρουμε τα πηδαμε αμα λάχει
όταν πάμε στα strip.....
Ο κάθε ένας με τα γούστα του....σε άλλους αρέσουν οι κινεζες οι λατινες οι μαύρες κτλ . Κ δίνει όπου θέλει τα λεφτα του βεβαίως βεβαίως.....
 

Vuzolagnos9

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
48
Κριτικές
44
Like
1.822
Πόντοι
2.390
Πριν καμιά βδομάδα επισκέφτηκα το κινκυ με φίλο ερωτευμένο με τη Christie White. Προσωπικά δεν μαρεσει σα μαγαζί, πιστεύω ότι αξίζει μόνο για το σόου αλλά έκανα τη χάρη στο φίλο. Είχε και καλά μουνια και πήρα και 2 χορούς. Μια βυζαρου ξανθιά μιλφαρα και μια νεαρή Ελληνίδα (μου ειπε) με μαύρα σγουρά μαλλιά πολύ καυλιαρα. Δνε περίμενα να περάσω τόσο καλά
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.824
Κριτικές
15
Like
11.509
Πόντοι
3.846
βρε μπουφο ανυπαρκτε πουθενα μπανιστιρτζη που ξεροσταλιαζεις σαν πιτσιρικας τις γκομενες του Αλκα, εμεις παμε στριπ να φτιαχτουμε και να χυσουμε καμια πηδιολα στριπερ στο πριβε'

τι να μας πεις εσυ τωρα βρε φουκαρα ναυαγιο το Αλκα για μια μπυρα ειναι



στην ερωτηση σου η απαντηση ειναι ΝΑΙ

:headbang::headbang::headbang::headbang:
Ποιος εκλασε και πετάχτηκες εσύ;
Ναυάγιο να πεις αυτούς που σε κάνουν παρέα ρε κακομοίρη που είσαι τόσο ηλίθιος που νομίζεις ότι κάνεις κάτι αν πετάς 200€ για ένα πήδημα στον καναπέ του Αλκα..
Σου μένει κανένα φράγκο μέχρι τέλους του μήνα ή βγαίνεις στη γύρα για να βάλεις βενζίνη στο αμάξι για τις επόμενες ημέρες;
Τέτοια άτομα όπου τα πετυχαίνω τα έχω για να γελάω και σκέφτομαι πόσο ζώο πρέπει να είσαι που για ένα πήδημα ξεφτιλιζεσαι τόσο.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cursed

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.184
Κριτικές
9
Like
1.684
Πόντοι
496
Πόσες γυναικες περίπου έχει το ροστερ αν θυμάσαι? Παντως στο alcatraz είχα συναντήσει την καλύτερη ποιότητα -σε εμφάνιση πάντα- κοπέλες από όλα strip που έχω επισκεφθεί. Τώρα αυτή την περίοδο δεν ξέρω τι παίζει....
εχει πεσει πολυ το επιπεδο, εχουνε γερει και την τρανσαρα τη διμετρη που κοβει βολτες, γαμα τα. Τεσπα, για παρεα και χαβαλο καλο ειναι, για σοου κορυφαιο, για χουφτωμα τελευταιο, για μπριζολα γελαμε
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
246
Like
153
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρουμε ποιες μέρες δουλεύει στο κινκη αυτή η Βουλγάρα η σχετικά νέα σε ηλικία η ψηλή?
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.047
Κριτικές
1
Like
3.165
Πόντοι
456
Ποιος εκλασε και πετάχτηκες εσύ;
Ναυάγιο να πεις αυτούς που σε κάνουν παρέα ρε κακομοίρη που είσαι τόσο ηλίθιος που νομίζεις ότι κάνεις κάτι αν πετάς 200€ για ένα πήδημα στον καναπέ του Αλκα..
Σου μένει κανένα φράγκο μέχρι τέλους του μήνα ή βγαίνεις στη γύρα για να βάλεις βενζίνη στο αμάξι για τις επόμενες ημέρες;
Τέτοια άτομα όπου τα πετυχαίνω τα έχω για να γελάω και σκέφτομαι πόσο ζώο πρέπει να είσαι που για ένα πήδημα ξεφτιλιζεσαι τόσο.

σιγα μην δωσω 200 στο Αλκα, που και να τα δωσω παλι δεν θα κανω προκοπη στο συγκεκριμενο.... εκει ειναι μονο για ματι και λεζαντα οπως κανεις εσυ

εγω να δεις τι γελιο ριχνω με κακομοιρηδες σαν του λογου σου !

ΥΓ. οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
 

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
19
Like
1.129
Πόντοι
1.011
σιγα μην δωσω 200 στο Αλκα, που και να τα δωσω παλι δεν θα κανω προκοπη στο συγκεκριμενο.... εκει ειναι μονο για ματι και λεζαντα οπως κανεις εσυ

εγω να δεις τι γελιο ριχνω με κακομοιρηδες σαν του λογου σου !

ΥΓ. οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
Στα 200 τι παίζει;
Γιατί έχω ακούσει διάφορες απόψεις
Από σκέτο παίξιμο με χέρι μέχρι πίπα;
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.047
Κριτικές
1
Like
3.165
Πόντοι
456
Στα 200 τι παίζει;
Γιατί έχω ακούσει διάφορες απόψεις
Από σκέτο παίξιμο με χέρι μέχρι πίπα;

στα 200 εισαι θυμα τυπε, δεν στον εχουν πιασει απλως, στον εχουν χωσει χωρις βαζελινη

στο κινκυ εχει 3 πατσαβουρες στα 250 και στο Αλκα αλλες 2-3 που σου ζητανε 200 για χερι πιπα κι αλλα τοσα για σεξ

μακρια
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Πριν καμιά βδομάδα επισκέφτηκα το κινκυ με φίλο ερωτευμένο με τη Christie White. Προσωπικά δεν μαρεσει σα μαγαζί, πιστεύω ότι αξίζει μόνο για το σόου αλλά έκανα τη χάρη στο φίλο. Είχε και καλά μουνια και πήρα και 2 χορούς. Μια βυζαρου ξανθιά μιλφαρα και μια νεαρή Ελληνίδα (μου ειπε) με μαύρα σγουρά μαλλιά πολύ καυλιαρα. Δνε περίμενα να περάσω τόσο καλά
Το κινκυ εννοείς.Ναι καλές είναι κάποιες σε εμφάνιση αλλά τα πριβε είναι για γέλια...Μόνο για κάνα απλό χορό είναι
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
507
Κριτικές
1
Like
947
Πόντοι
86
αμα γεμισαν κ Λατινες τα strip ειναι να μας κλαίνε οι ρέγγες σαν χωρα κ στην διασκέδαση...
Μάγκες να είστε πονηροί. Επειδή πολλά έχουν γίνει και ακουστεί με Λατίνες τον τελευταίο καιρό ακόμα και σε δελτία ειδήσεων, μακριά γενικά από τέτοια, γιατί μπορεί να έχουμε να δούμε και πολλά άλλα τέτοια μπροστά μας.
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
507
Κριτικές
1
Like
947
Πόντοι
86
Το κινκυ εννοείς.Ναι καλές είναι κάποιες σε εμφάνιση αλλά τα πριβε είναι για γέλια...Μόνο για κάνα απλό χορό είναι
Ναι, με βάλανε Δευτέρα βράδυ να κάτσω στο μπαρ από όπου δεν έβλεπα τίποτα και μετά κάνανε διάφορες μια ουρά πίσω μου και μου ζητάγανε η κάθε μια ξεχωριστά χορό των 200 ευρώ στο πατάρι, βάλε και το ποτό μου βάλε και το ποτό της, σύνολο 250 ευρώ για να με ξεπετάξουνε στα γρήγορα μετά από λίγο ξεροστάλιασμα στο μπαρ. Τέτοια φιλοξενία δεν την έχω ξαναδεί ειλικρινά στην ζωή μου, τι να πω πια...
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
567
Κριτικές
25
Like
3.474
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα κ χρόνια πολλά σε όλους!! Ποιο είναι το καλύτερο strip αυτή την περίοδο- εμφάνιση κοριτσιών, pole dancing κοριτσιών πιο πολύ, χορός απλός τουλάχιστον ένα τραγούδι κ να μην χρειάζεται να κλείσεις τραπέζι κ σε βάλουν τίποτα μπαρ??? Επίσκεψη καθημερινή ημέρα βασικά..... ποια προτείνεται?
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Πέρασμα Μούσσες Σάββατο 13 14 γυναικες κάπου κει είχε κάποιες καλές αλλά τι να το κάνεις τα ίδια Παντελή τα ίδια Παντελάκη μου νομίζουν ότι είναι κλαμπ πάνε μόνο στους πιτσιρικάδες δεν περνάνε απ' όλα τα τραπεζια και μην νομίζετε ότι είμαι κανας παπούς 43 χρόνων είμαι τέτοια κατάντια σε στριπ δεν έχω δει κάποιος υπεύθυνος ρε παιδιά να τους πει ότι εδώ δουλεύετε πρέπει να πηγαίνετε σε όλα τα τραπεζια δύο τύποι περιμένανε καμία ώρα και δεν πάτησε καμία και φύγανε έτσι μου έχετε να πιάσω τον Κώστα να του μιλήσω να κάνει κάνα meeting πριν αρχίσουν έρχονται τύποι με χρήμα θέλουν να χαλάσουν και φεύγουν κρίμα .
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
581
Κριτικές
8
Like
450
Πόντοι
306
Ναι, με βάλανε Δευτέρα βράδυ να κάτσω στο μπαρ από όπου δεν έβλεπα τίποτα και μετά κάνανε διάφορες μια ουρά πίσω μου και μου ζητάγανε η κάθε μια ξεχωριστά χορό των 200 ευρώ στο πατάρι, βάλε και το ποτό μου βάλε και το ποτό της, σύνολο 250 ευρώ για να με ξεπετάξουνε στα γρήγορα μετά από λίγο ξεροστάλιασμα στο μπαρ. Τέτοια φιλοξενία δεν την έχω ξαναδεί ειλικρινά στην ζωή μου, τι να πω πια...
Καλημερα... Μονος σου πηγες; Μπορουσες να παρεις ενα μπουκαλακι και να καθησεις ανετος σε ενα τραπεζακι...Αλλα εκει οι κοπελες και παλι θα σου ερχοταν... Τι θα ηθελες εσυ δηλαδη; Να σε βαλουν σε ενα τραπεζι με ενα ποτο;; Σε αυτα τα καταστηματα δεν πας για να μαμησεις... Πας για να δεις.... Αντε και κανεναν χορο!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom