Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
246
Like
153
Πόντοι
1
Εχει παει κανενας τωρα τελευταια Queens of the north?
Να μας πει γνωμες...
 

koprytanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2022
Μηνύματα
22
Like
21
Πόντοι
0

maryland2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
13
Like
323
Πόντοι
290
3 ξέρω εγώ στο golden που προσφέρουν μπριζόλα στο prive 2 Πολωνέζες και μία Βραζιλιάνα μιγάδα, ονόματα δεν συγκράτησα όμως. Οι δύο χρεώνουν την μπριζόλα στα 70 ευρώ και η άλλη μία μου είπε 130 ευρώ. Πάντα για μισάωρο πριβέ αναφέρομαι
Εμενα στα 80 μου εκανε παιχνιδι (ασος στο ημιχρονο ασος τελικο) ενα αισθησιακο μωρο αλλα τελικα τα 80 ειναι πιο αισθησιακά
 

maryland2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
13
Like
323
Πόντοι
290
Εχει παει κανενας τωρα τελευταια Queens of the north?
Να μας πει γνωμες...
Mικρος χωρος πιτσιρικαρια νομιζεις οτι εισαι σε πενταημερη. Μικρος χωρος λιγα μωρα ουτε καν προσφερονται για τα τυπικα να σε εξυπηρετησουν. Ισως καμμια δευτερα να είναι καλυτερα αλλα μαλλον θα λειπουν τα μωρα
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
246
Like
153
Πόντοι
1
Mικρος χωρος πιτσιρικαρια νομιζεις οτι εισαι σε πενταημερη. Μικρος χωρος λιγα μωρα ουτε καν προσφερονται για τα τυπικα να σε εξυπηρετησουν. Ισως καμμια δευτερα να είναι καλυτερα αλλα μαλλον θα λειπουν τα μωρα
Τα ιδια οταν ειχα παει και γω παλια...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οχι σημαινει 10. Το ροστερ γνωστο απο golden
Δλδ εχει κοπελες του γκολντεν?Δωσε μας τα φωτα σου!
 

maryland2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
13
Like
323
Πόντοι
290
Τα ιδια οταν ειχα παει και γω παλια...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δλδ εχει κοπελες του γκολντεν?Δωσε μας τα φωτα σου!
Ναι εχει συνολο 10 περιπου κοπεκες οι μισες του golden 2 - 3 xαλια και οι υπόλοιπες νεες παρουσιες για μενα. Μια απο αυτες άξιζε
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
246
Like
153
Πόντοι
1
Ναι εχει συνολο 10 περιπου κοπεκες οι μισες του golden 2 - 3 xαλια και οι υπόλοιπες νεες παρουσιες για μενα. Μια απο αυτες άξιζε
Μηπως ητανε και η αντζελινα του γκολντεν?Το πριβε ποσο παει ξερεις?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εμενα στα 80 μου εκανε παιχνιδι (ασος στο ημιχρονο ασος τελικο) ενα αισθησιακο μωρο αλλα τελικα τα 80 ειναι πιο αισθησιακά

ξέρω ότι πριν λίγο καιρό το special prive από τα 70 πήγε στα 80. Εγώ αναφερόμουν στις αρχές Δεκεμβρίου που τότε ήταν η τελευταία φορά που το επισκέφτηκα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ναι εχει συνολο 10 περιπου κοπεκες οι μισες του golden 2 - 3 xαλια και οι υπόλοιπες νεες παρουσιες για μενα. Μια απο αυτες άξιζε

Πολωνέζα μαυρομάλλα κοντά στα 30-33 χρ. είναι αυτή που αναφέρεσαι συναγωνιστή?
 

PVaK

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2017
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Τελευταία είχα επισκεφτεί το String. 2η φορά μετά από χρόνια. Μικρό ρόστερ και κάπως παρακμιακό. Μπαίνω κάθομαι αμέσως έρχεται μία με πιάνει από τα μούτρα για χορό τις λέω αργότερα. Ήταν μία καστανο κοκκινομάλα. Μετά από λίγο ξαναέρχεται και άντε τα ίδια. Περνάει κάμποσος χρόνος έρχεται πάλι της λέω όχι τσαντίστηκε μου λέει τοτε τι κάνεις εδώ; Έρχεται και 4η φορά μετά. Στέκεται από πάνω μου, με πιάνει από το σβέρκο και λαιμό (γέλαγε) μου λέει τώρα θα πάμε ή θα σε πνίξω; (χαχα). Μετά κάθεται πάνω μου στη καρέκλα μου έκανε παιχνίδια με το στήθος της. Τέσπα με αυτά και με αυτά την πήρα 1 χορό 5 ευρώ και με κράτησε και παραπάνω δεν ήταν άσχημα. Αλλά δεν ξαναπάω γενικώς ξανά.
 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
393
Like
10
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα ξέρεις κάνεις αν και που δουλεύει η Μάρθα;; Η ξανθιά η Πολωνέζα;; Την θυμάμαι πριν κάνα δυο τρία χρόνια στο babylon..αν ξέρει κάποιος κάτι ας ενημερώσει ..ευχαριστω
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.346
Πόντοι
736
Παιδιά καλησπέρα ξέρεις κάνεις αν και που δουλεύει η Μάρθα;; Η ξανθιά η Πολωνέζα;; Την θυμάμαι πριν κάνα δυο τρία χρόνια στο babylon..αν ξέρει κάποιος κάτι ας ενημερώσει ..ευχαριστω
Σταμάτησε μόνο περσοναλ training πλέον. Άντε να κάνει κανένα guest kinky για κανένα δονητοσοου να μαζέψει κανένα φράγκο
 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
393
Like
10
Πόντοι
1

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.346
Πόντοι
736
Ξέρει κανείς αν η Evelina Chivu παίζει μπάλα εκτός;
Εβελίνα ναι παίζει μπάλα εκτός τώρα λογικά σε πελάτες της στο κρυφό η από κανέναν μέσω σοσιαλ πάντως παίζει 100% την έχω πετύχει να μπαίνει σε χοτελια και με καβαλιερο κ μόνη της. Επίσης για Γκόλντεν τουλάχιστον μέχρι περσυ όσες γαμιοντουσαν το έδιναν με 70 Εβελίνα Σαβινες μια αγελάδα ελληνίδα αλβανεζα είναι αλλά οκ, μια άλλη Ρουμάνα με ράστα μ διαφεύγει το όνομα . Τεσπα εάν δεν έχει αλλάξει κάτι δραματικά έως κ περσυ όπως είπα οποίος έδωσε 250-300 ν γαμησει είναι θύμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πώς θα την βρούμε για Πέρσοναλ να γυμναστουμε;;
Δε ξέρω αδερφέ άμα κάνει βίζιτες
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.174
Πόντοι
1.336
Στα εκτος δεν παιζει γιατι δεν της αρεσουν οι μετακινησεις, ενα πραμα οπως ειχε ο μπεργκαμπ, για οποιον γνωριζει
Ο Ντενις φοβαταν τα αεροπλανα. Το ιδιο και ο αειμνηστος Ντραζεν
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Μουσσες επίσκεψη χτες λοιπόν έχουμε και λέμε καμία 20 γυναίκες αρκετές από Γκόλντεν και και κάποιες που δεν είχα ξαναδεί οι πιο πολλές όμορφες πήρα δύο χορούς πολύ σύντομοι για πάρτε το αλλιώς οι υπεύθυνοι για βλέπω ερημιές αν συνεχίσουν έτσι και ο χορός 10 καλά νομίζετε ότι το Μπουρνάζι έχει διάφορες με την Καλλιθέα δεν ανοίξατε Εκάλη Καλλιθέα ανοίξατε καλά θα κάνουν σε τέτοιες εποχές να ακολουθήσουν την τακτική Γκόλντεν με 5 ευρώ το χορό κατά τα άλλα μια χαρά ποτά σέρβις όλα καλά.
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Μουσσες επίσκεψη χτες λοιπόν έχουμε και λέμε καμία 20 γυναίκες αρκετές από Γκόλντεν και και κάποιες που δεν είχα ξαναδεί οι πιο πολλές όμορφες πήρα δύο χορούς πολύ σύντομοι για πάρτε το αλλιώς οι υπεύθυνοι για βλέπω ερημιές αν συνεχίσουν έτσι και ο χορός 10 καλά νομίζετε ότι το Μπουρνάζι έχει διάφορες με την Καλλιθέα δεν ανοίξατε Εκάλη Καλλιθέα ανοίξατε καλά θα κάνουν σε τέτοιες εποχές να ακολουθήσουν την τακτική Γκόλντεν με 5 ευρώ το χορό κατά τα άλλα μια χαρά ποτά σέρβις όλα καλά.
Για κοπέλες ονόματα κλπ; γραψτο καλύτερα στην σελίδα του στριπ στις κριτικές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom