Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

maryland2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
13
Like
323
Πόντοι
290
Μηπως ητανε και η αντζελινα του γκολντεν?Το πριβε ποσο παει ξερεις?
Η αντζελινα ειναι μια μελαχρινη που εινσι η μονη που κανει σωστο pole dancing. Aν ναι ηταν. Πριβε 50, 100 μεχρι 250
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολωνέζα μαυρομάλλα κοντά στα 30-33 χρ. είναι αυτή που αναφέρεσαι συναγωνιστή?
Οχι ξανθια μαλλον αλβανιδα
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
Σταμάτησε μόνο περσοναλ training πλέον. Άντε να κάνει κανένα guest kinky για κανένα δονητοσοου να μαζέψει κανένα φράγκο
δεν σταμάτησε εντελώς πάει παρασκευές-Σάββατα στο κίνκυ
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Παιδιά καλησπέρα ξέρεις κάνεις αν και που δουλεύει η Μάρθα;; Η ξανθιά η Πολωνέζα;; Την θυμάμαι πριν κάνα δυο τρία χρόνια στο babylon..αν ξέρει κάποιος κάτι ας ενημερώσει ..ευχαριστω
Σοβαρο βρωμοσκυλο της νυχτας η κυρια Μαρθα :bigdick:μες την καβλα μονιμα και σουπερ φιτ.τη θυμαμαι απο εποχες λιντο οπου το επαιζε ντροπαλη και εφτανε μεχρι φραπε..με ειχε μαλακισει στο μισοσκοταδο αρκετες φορες!στη συνεχεια μετακομισε μπαμπυλον η καβλιαρα μας και εκανε κατι σοου με δονητες και πρωκτικες ταπες!εκει καταφερα να τη στριμωξω τη μιλφαρα - γαμησι πολυ δυνατο και ρομαντικη ισπανικη μαλακια στο πριβε:headbang2:τωρα βρισκεται κινκυ ,αν δεν κανω λαθος εμφανιζεται παρ-σαββατο.εχουν περασει τα χρονια και εχει σπασει στη μουρη αλλα το σωμα ειναι ακομα φιτ. ειναι εμπειρη και εχει αρμεξει πολλες ψωλες-πολλα χιλιομετρα στην αθηναικη νυχτα!:boobies:
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
9
Like
1.688
Πόντοι
496
Για να τα λεει ο sandro ετσι θα ναι :coffee:
 

TyposPadou

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
47
Like
40
Πόντοι
0
Τυποι σημερα πεμπτη ποιο ιδρυμα αξιζει;; Το στανταρακι ηταν athens queens. Αλλα δβσα οτι εχει πεσει. Αξιζει αυτο ή το queens of the north καλυτερα; Ή ειναι καποιο αλλο που να χει κανα show σημερα; (Το οπερα ποτε εχει christy white?)
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Τυποι σημερα πεμπτη ποιο ιδρυμα αξιζει;; Το στανταρακι ηταν athens queens. Αλλα δβσα οτι εχει πεσει. Αξιζει αυτο ή το queens of the north καλυτερα; Ή ειναι καποιο αλλο που να χει κανα show σημερα; (Το οπερα ποτε εχει christy white?)
την ιδια απορια εχω κ εγω βλεπω πως ολα εχουν πεσει παρα πολυ
 

TyposPadou

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
47
Like
40
Πόντοι
0
Λοιπον τυποι μου. Επιστροφη απο αθενς μολις. Γενικα ειχε 3-4 πολυ καλα μουνια που και στον χορο και στα πριβε ηταν worth (πριβε δεν πηρα αλλα μου καναν προτασεις για αρκετα εξτραδακια αν εμπαινα 50-100€ ), δεν θα πω ονομαυα για να μην εκθεσω τις κοπελες, αλλα γενικα ηταν απο τις τοπ που ηταν εκει. Αρνητικο εννοειται πως τις κυνηγας για να πατρ για χορο, μιας κ οι περισσοτερες ειτε καθονται μαζεμενες στο μπαρ ειτε σε τραπεζια τυπων(πιο συγκεκριμενα σε γνωστους/καλους πελατες του μαγαζιου -> κατι τυποι ειχαν για 3-4 ωρες τις πιο μουναρες στο τραπεζι τους κ μας βγηκε η πιστη να τις δοκιμασουμε…). Γενικα το athens σε σχεση με πριν 3 χρονια που πηγαινα καθε βδομαδα εχει πεσει, αλλα εν τελη με αυτα τα 3-4 δυνατα χαρτια περνας πολυ καλα. Εμεις περασαμε σιγουρα πολυ καλα.

ΥΓ: Αμα καποιος μυστης ηταν εκει σημερα και ξερει το ονομα μιας ξανθιας κοντουλας-λεπτη αλλα οχι το ανορεξικη λεπτο, το φυσιολογικο λεπτο, που οταν ανεβηκε στη σκηνη εκανε κατι ζογκλερικα και καθοταν με τα χερια στο πατωμα και τα ποδια αερα ας μου πει το ονομα της ρε μαγκες… δεν την προλαβα γιατι καθοταν συνεχεια στο τραπεζι κατι τυπων, αλλα μου φανηκε ισως το δυνατοτερο του μαγαζιου κ σιγουρα θελω επομενη φορα να το τεσταρω..
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
3
Like
3.223
Πόντοι
786
Γενικα ειχε 3-4 πολυ καλα μουνια που και στον χορο και στα πριβε ηταν worth (πριβε δεν πηρα αλλα μου καναν προτασεις για αρκετα εξτραδακια αν εμπαινα 50-100€ ), δεν θα πω ονομαυα για να μην εκθεσω τις κοπελες, αλλα γενικα ηταν απο τις τοπ που ηταν εκει.
Μπορείς να πεις τι έξτρα προσφέρουν χωρίς ονόματα.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
252
Like
153
Πόντοι
1
Λοιπον τυποι μου. Επιστροφη απο αθενς μολις. Γενικα ειχε 3-4 πολυ καλα μουνια που και στον χορο και στα πριβε ηταν worth (πριβε δεν πηρα αλλα μου καναν προτασεις για αρκετα εξτραδακια αν εμπαινα 50-100€ ), δεν θα πω ονομαυα για να μην εκθεσω τις κοπελες, αλλα γενικα ηταν απο τις τοπ που ηταν εκει. Αρνητικο εννοειται πως τις κυνηγας για να πατρ για χορο, μιας κ οι περισσοτερες ειτε καθονται μαζεμενες στο μπαρ ειτε σε τραπεζια τυπων(πιο συγκεκριμενα σε γνωστους/καλους πελατες του μαγαζιου -> κατι τυποι ειχαν για 3-4 ωρες τις πιο μουναρες στο τραπεζι τους κ μας βγηκε η πιστη να τις δοκιμασουμε…). Γενικα το athens σε σχεση με πριν 3 χρονια που πηγαινα καθε βδομαδα εχει πεσει, αλλα εν τελη με αυτα τα 3-4 δυνατα χαρτια περνας πολυ καλα. Εμεις περασαμε σιγουρα πολυ καλα.

ΥΓ: Αμα καποιος μυστης ηταν εκει σημερα και ξερει το ονομα μιας ξανθιας κοντουλας-λεπτη αλλα οχι το ανορεξικη λεπτο, το φυσιολογικο λεπτο, που οταν ανεβηκε στη σκηνη εκανε κατι ζογκλερικα και καθοταν με τα χερια στο πατωμα και τα ποδια αερα ας μου πει το ονομα της ρε μαγκες… δεν την προλαβα γιατι καθοταν συνεχεια στο τραπεζι κατι τυπων, αλλα μου φανηκε ισως το δυνατοτερο του μαγαζιου κ σιγουρα θελω επομενη φορα να το τεσταρω..
Ναι ρε φιλε νομιζω ξερω ποιες λες οντας παλιος πελατης αλλα πεφτει πολυς σνομπισμος απο αυτες αν δεν εισαι σε τραπεζι οποτε χαλαει ετσι την κατασταση.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Λοιπον τυποι μου. Επιστροφη απο αθενς μολις. Γενικα ειχε 3-4 πολυ καλα μουνια που και στον χορο και στα πριβε ηταν worth (πριβε δεν πηρα αλλα μου καναν προτασεις για αρκετα εξτραδακια αν εμπαινα 50-100€ ), δεν θα πω ονομαυα για να μην εκθεσω τις κοπελες, αλλα γενικα ηταν απο τις τοπ που ηταν εκει. Αρνητικο εννοειται πως τις κυνηγας για να πατρ για χορο, μιας κ οι περισσοτερες ειτε καθονται μαζεμενες στο μπαρ ειτε σε τραπεζια τυπων(πιο συγκεκριμενα σε γνωστους/καλους πελατες του μαγαζιου -> κατι τυποι ειχαν για 3-4 ωρες τις πιο μουναρες στο τραπεζι τους κ μας βγηκε η πιστη να τις δοκιμασουμε…). Γενικα το athens σε σχεση με πριν 3 χρονια που πηγαινα καθε βδομαδα εχει πεσει, αλλα εν τελη με αυτα τα 3-4 δυνατα χαρτια περνας πολυ καλα. Εμεις περασαμε σιγουρα πολυ καλα.

ΥΓ: Αμα καποιος μυστης ηταν εκει σημερα και ξερει το ονομα μιας ξανθιας κοντουλας-λεπτη αλλα οχι το ανορεξικη λεπτο, το φυσιολογικο λεπτο, που οταν ανεβηκε στη σκηνη εκανε κατι ζογκλερικα και καθοταν με τα χερια στο πατωμα και τα ποδια αερα ας μου πει το ονομα της ρε μαγκες… δεν την προλαβα γιατι καθοταν συνεχεια στο τραπεζι κατι τυπων, αλλα μου φανηκε ισως το δυνατοτερο του μαγαζιου κ σιγουρα θελω επομενη φορα να το τεσταρω..
Διορθωση: Λοιπον τυποι μου. Επιστροφη απο αθενς MOLI:grin:
 

_TELIS_

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
298
Like
521
Πόντοι
81
Σοβαρο βρωμοσκυλο της νυχτας η κυρια Μαρθα :bigdick:μες την καβλα μονιμα και σουπερ φιτ.τη θυμαμαι απο εποχες λιντο οπου το επαιζε ντροπαλη και εφτανε μεχρι φραπε..με ειχε μαλακισει στο μισοσκοταδο αρκετες φορες!στη συνεχεια μετακομισε μπαμπυλον η καβλιαρα μας και εκανε κατι σοου με δονητες και πρωκτικες ταπες!εκει καταφερα να τη στριμωξω τη μιλφαρα - γαμησι πολυ δυνατο και ρομαντικη ισπανικη μαλακια στο πριβε:headbang2:τωρα βρισκεται κινκυ ,αν δεν κανω λαθος εμφανιζεται παρ-σαββατο.εχουν περασει τα χρονια και εχει σπασει στη μουρη αλλα το σωμα ειναι ακομα φιτ. ειναι εμπειρη και εχει αρμεξει πολλες ψωλες-πολλα χιλιομετρα στην αθηναικη νυχτα!:boobies:
Πόσο πήγε η ταρίφα ?
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Τελικα η μολλυ δεν δουλευει εκει περα σταματησε σαντρο!
Μαλλον την μπερδεψες για καμια αλλη!
πλακα κανω ρε συ..λογοπαιγνιο.παντως περα απο την πλακα η συγκεκριμενη επειδη ειναι μοντελακι σοβαρο και πιτσιρικα,αν ηταν πιο λιτη θα μπορουσε να μαζεψει πολυ χρημα.αλλα ειναι ντροπαλο το κοριτσι..εμενα μεχρι φραπε ειχε φτασει παντως
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
252
Like
153
Πόντοι
1
πλακα κανω ρε συ..λογοπαιγνιο.παντως περα απο την πλακα η συγκεκριμενη επειδη ειναι μοντελακι σοβαρο και πιτσιρικα,αν ηταν πιο λιτη θα μπορουσε να μαζεψει πολυ χρημα.αλλα ειναι ντροπαλο το κοριτσι..εμενα μεχρι φραπε ειχε φτασει παντως
Σταματησε γενικα αυτη!
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Η Στέλλα από Golden ξέρει κανείς τι παίζει στο πριβέ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom