Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Έλεος ποια με αυτά τα studio Κων. 92Α κτλ...
Ότι καλό το βάζουν στα βριλησσού και από εδώ τα ίδια και τα ίδια...
Εμείς που δεν ξέρουμε να πάμε Βριλησσού πως θα δοκιμάσουμε (  :knockinb: ) τη Σαμάνθα  :think: ;
Δεν είναι κακό να έρθει καμιά μέρα από εδώ...
Να βοηθήσουμε ( :fuck1:  :fuck2: ) θέλουμε.....
Βάλε GPS,αλλιώς πάρε τηλ. και κάνε παράπονα... :hi:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
όχι. το βλέπεις εσύ;
ναι αλλα μονο αν πατησω την παραθεση.τελοσπαντων.η ερωτηση μου αφορα την Βαλια που αλλαξε ομαδα κ αν ειναι σαν τη Βικυ των Γερμανων...μη με παρεξηγειτε γιατι το ρωταω απλα κατι δε μου παει καλα...
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
ναι αλλα μονο αν πατησω την παραθεση.τελοσπαντων.η ερωτηση μου αφορα την Βαλια που αλλαξε ομαδα κ αν ειναι σαν τη Βικυ των Γερμανων...μη με παρεξηγειτε γιατι το ρωταω απλα κατι δε μου παει καλα...

:2funny: :2funny: :2funny:

Όχι μαν απ όσο ξέρω και απ όσο μπορώ να κρίνω με τα μάτια μου δεν είναι ίδια περίπτωση. Ξέρω τι εννοείς  ;)

Την Βάλια την έχω δει, κάπως νταρντανογυναίκα για τα γούστα μου αλλά με ωραίο και κάπως kinky και άγριο πρόσωπο όπως στις φωτογραφίες.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
δεν εισαι ομως κ 100% σιγουρος αποτι καταλαβαινω....
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
δεν εισαι ομως κ 100% σιγουρος αποτι καταλαβαινω....

Όσο σίγουρος μπορώ να είμαι απ αυτό που είδα από κοντά αλλά και απ τις φωτό. Βασικά μόνο από σένα έχω ακούσει/διαβάσει αυτή την απορία και μέχρι να κάνεις την ερώτηση ούτε που μου είχε περάσει απ το μυαλό.  ;)
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Όσο σίγουρος μπορώ να είμαι απ αυτό που είδα από κοντά αλλά και απ τις φωτό. Βασικά μόνο από σένα έχω ακούσει/διαβάσει αυτή την απορία και μέχρι να κάνεις την ερώτηση ούτε που μου είχε περάσει απ το μυαλό.  ;)
ειχα εκφρασει την ιδια απορια κ για τη μαρινα εγω φταιω αν με τις πλαστικες γινονται σαν τραβελια?
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλημέρα πέρασμα πριν λίγη ώρα από στουντιο12  διασταύρωση Λυκόβρυσης να δω την καινούργια κοπέλα Χριστίνα που ήταν αδύνατη αρκετά όχι υπερβολικά σχετικά κοντη ξανθό μαλλί ως τους ώμους συμπαθητική φάτσα όχι ξεχωριστή όμως μπορεί να την πει  κανείς στυλιαρι ηλικιακά προμιλφ, μαζί δούλευε μια Γιάννα μελαμψη μακρι καστανό μαλλί πιο ψηλή αρκετά καλό σώμα οι κοπέλες ήταν δωμάτιο για ώρα πάντως καλό ξημέρωμα να έχετε
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Καλημέρα πέρασμα πριν λίγη ώρα από στουντιο12  διασταύρωση Λυκόβρυσης να δω την καινούργια κοπέλα Χριστίνα που ήταν αδύνατη αρκετά όχι υπερβολικά σχετικά κοντη ξανθό μαλλί ως τους ώμους συμπαθητική φάτσα όχι ξεχωριστή όμως μπορεί να την πει  κανείς στυλιαρι ηλικιακά προμιλφ, μαζί δούλευε μια Γιάννα μελαμψη μακρι καστανό μαλλί πιο ψηλή αρκετά καλό σώμα οι κοπέλες ήταν δωμάτιο για ώρα πάντως καλό ξημέρωμα να έχετε
Θα ήθελα να εκφέρω μια διαφορετική άποψη για τη Γιαννα: κορμάρα σούπερ, Σερβα, στο 1.70+, χειλαρες, μαυρισμένη απο σολάριουμ και μπάνια, με πολύ καλές υπηρεσίες για GFE.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Ντάξει, βγάλαμε και τη Βάλια τρανς, την οποία αμφιβάλω αν έχεις δει ποτέ από κοντά.
Βέβαια εδώ κάποιος άλλος έβγαλε τρανς τη Λάουρα στα Κασσάνδρας οπότε μπορείς να παρηγορηθείς ότι δεν είπες και τη μεγαλύτερη μαλακία όλων των εποχών.
δε βγαλαμε τιποτα!μια ευλογη απορια ειχα λογω παρουσιαστικου της την οποια οντως δεν εχω συναντησει ποτε μου κ αν θες να βοηθησεις να το κανω καλο ειναι να πεις τη γνωμη-εμπειρια σου για τη κοπελα κ να αφησεις την ειρωνια...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095

Randall

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
88
Κριτικές
9
Like
35
Πόντοι
0
Βόλτα χθες σε Κασσάνδρας για να δω τη Λαουρα η οποία αν και στο πρόγραμμα φαινόταν κανονικά εκείνη έλειπε. Για άλλη μια φορά (το χει η μοίρα μου όποτε δεν βρίσκω αυτή που θέλω) μου παρουσίασε η τσατσα την Νάταλι (η οποία δεν είναι του γούστου μου). Πρέπει να είναι η 4 φορά που πάω Κασσάνδρας για κοπέλα και στη θέση της είναι η Νάταλι... έλεος δηλαδή.
Γενικά τα δυνατά κορμιά του δρόμου (Μονικα και Αννα) έλειπαν.

Ξέρει κανείς που βρίσκεται η Λαουρακαι ποτε θα επιστρεψει? Η Μονικα μου είπαν οτι έφυγε βουλγαρια, όσο για την Αννουλα απλά οτι ήταν άρρωστη.

 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.985
Πόντοι
1.206
Εχει καποιος συναγωνιστης δοκιμασει την Χρυσα στην Λ.Αθηνων 373; Να μου πει τι λεει απο υπηρεσιες η κοπελα στο δωματιο. Εχω δει τις φωτο της κ εχω μπει στον πειρασμο..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Εχει καποιος συναγωνιστης δοκιμασει την Χρυσα στην Λ.Αθηνων 373; Να μου πει τι λεει απο υπηρεσιες η κοπελα στο δωματιο. Εχω δει τις φωτο της κ εχω μπει στον πειρασμο..
Απο τις χειροτερες εμπειριες μου.
Εχουν βεβαια περασει αρκετα χρονια πριν........
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
δε βγαλαμε τιποτα!μια ευλογη απορια ειχα λογω παρουσιαστικου της την οποια οντως δεν εχω συναντησει ποτε μου κ αν θες να βοηθησεις να το κανω καλο ειναι να πεις τη γνωμη-εμπειρια σου για τη κοπελα κ να αφησεις την ειρωνια...
Η Βάλια ειναι 1000% γυναικα.
καμια αμφιβολία για αυτο.
Με ξεκινημα στο Φυλης 65, συνεχεια στο Amnezia, περασα στα studio στον ομιλο Κασσανδρας και μετα μεχρι σημερα στον ομολι Μελαντιας κπ.
Την εχω τιμησει 3 φορες με αριστες εντυπωσεις.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.294
Κριτικές
90
Like
32.354
Πόντοι
24.700
δε βγαλαμε τιποτα!μια ευλογη απορια ειχα λογω παρουσιαστικου της την οποια οντως δεν εχω συναντησει ποτε μου κ αν θες να βοηθησεις να το κανω καλο ειναι να πεις τη γνωμη-εμπειρια σου για τη κοπελα κ να αφησεις την ειρωνια...

100 τοις 100 γυναίκα. Γυναικάρα, για την ακρίβεια, και με πολύ καλές υπηρεσίες.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
100 τοις 100 γυναίκα. Γυναικάρα, για την ακρίβεια, και με πολύ καλές υπηρεσίες.
Οι υπηρεσιες της είναι βάσει προγράμματος, δεν αφήνεται......
Η δίκη μου εμπειρία μαζί της στον τελευταίο όμιλο ήταν πολύ μέτρια....
Απο εμφάνιση βέβαια super περί αυτού καμμία αμφιβολία!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.134
Πόντοι
14.565
Ξανανοίγει σε καμιά βδομάδα περίπου και το Sweet Angels στη Φιλαδέλφεια. Λεπτομέρειες προσεχώς.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom