Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.291
Κριτικές
19
Like
9.245
Πόντοι
9.095
Η Βάλια ειναι 1000% γυναικα.
καμια αμφιβολία για αυτο.
Με ξεκινημα στο Φυλης 65, συνεχεια στο Amnezia, περασα στα studio στον ομιλο Κασσανδρας και μετα μεχρι σημερα στον ομολι Μελαντιας κπ.
Την εχω τιμησει 3 φορες με αριστες εντυπωσεις.
100 τοις 100 γυναίκα. Γυναικάρα, για την ακρίβεια, και με πολύ καλές υπηρεσίες.
:hi:

Οι υπηρεσιες της είναι βάσει προγράμματος, δεν αφήνεται......
Η δίκη μου εμπειρία μαζί της στον τελευταίο όμιλο ήταν πολύ μέτρια....
Απο εμφάνιση βέβαια super περί αυτού καμμία αμφιβολία!
καλα αυτο το περιμενα,ολες οι μουναρες των στουντιο το εχουν αυτο.μονο η μαντονα εβγαζε ματια στο 50κο...αχχχχ που να γαμιεσαι τωρα πουυυυυυυυ????
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.791
Κριτικές
90
Like
33.622
Πόντοι
24.700
Οι υπηρεσιες της είναι βάσει προγράμματος, δεν αφήνεται......
Η δίκη μου εμπειρία μαζί της στον τελευταίο όμιλο ήταν πολύ μέτρια....
Απο εμφάνιση βέβαια super περί αυτού καμμία αμφιβολία!

Αν με το "δεν αφήνεται" ενοείτε ότι δεν δωρίζει εύκολα "εξτραδάκια εκτός προγράμματος", συμφωνώ. Κατά τα άλλα, τις 4-5 φορές που έτυχε να κάνουμε παρέα, ήταν και διαχυτική και συνεργάσιμη.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
ηθελα κ γνωμη παικτων που εχουν μπει κ δωματιο μιστερ Ξυδη μου.η γνωμη σου ειναι παντα υπολογισιμη   :hi:

ναι ρε πλάκα κάνω!

και όντως άλλη βαρύτητα έχει η γνώμη αυτού που έχει περάσει δωμάτιο πόσο μάλλον όταν είναι από άτομα όπως αυτά που απάντησαν.  :rockon: :rockon:
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
δεν εισαι ομως κ 100% σιγουρος αποτι καταλαβαινω....
100% θηλυκο μυστη μου. Σιγουρο....Εχω κανει δια ζωσης ελεγχο. Ειναι οι φωτο που την αγριευουν λιγο. Απο κοντα ομορφο προσωπο και πολυ ομορφα ματια.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Και ένα περασμα live τώρα από Κασσάνδρας

Κασσάνδρας 4Β Ντενη ένα κοντοπουτανο με τρελές βυζαρες και κωλαρα μαύρο μακρι μαλλί σώμα λατίνας με πιασιματα όπως ισχυρίστηκε είναι από Κολομβία δεν το αποκλειω
Κασσάνδρας 6 Ιρενα μελαχρινο Άλογο πολύ δυνατό  μουνί και κορμί αυτό ναι είναι από τα λίγα που πραγματικα αξιωνει50€
Κασσάνδρας 3 κάτω Ναταλυ Μελαχρινή ευσωμη σχετικά νταρντανα νεαρή αδιάφορη

Αυτά και από Κασσάνδρας που είχα λίγο καιρό να περάσω καλό ξημέρωμα να έχετε
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Αν με το "δεν αφήνεται" ενοείτε ότι δεν δωρίζει εύκολα "εξτραδάκια εκτός προγράμματος", συμφωνώ. Κατά τα άλλα, τις 4-5 φορές που έτυχε να κάνουμε παρέα, ήταν και διαχυτική και συνεργάσιμη.

Στην Κασσάνδρας όταν εμφανιζόταν μαζί με την Μαρίνα( :kneel:) και πριν γίνει"τούμπανο" παίζανε εξτραδάκια....
Τώρα εδώ δεν την έχω πάρει....
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Ξένια νέα κοπέλα από Μελαντίας 50! Προς το παρόν μία φωτογραφία οι επόμενες σύντομα!
xenia%20logo.jpg

 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Εχει καποιος συναγωνιστης δοκιμασει την Χρυσα στην Λ.Αθηνων 373; Να μου πει τι λεει απο υπηρεσιες η κοπελα στο δωματιο. Εχω δει τις φωτο της κ εχω μπει στον πειρασμο..
Σχετικά όμορφη κοπέλα, αλλά δεν θα τη συνιστούσα. Βλαμμένη και ξενέρωτη.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.862
Κριτικές
67
Like
3.786
Πόντοι
4.130
Νινα: το καλύτερο κομμάτι του πηδηματος των 100 ευρώ .... Ήταν το μασάζ!!
Καλές οι φωτό αλλά δεν φτάνουν.....
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.318
Κριτικές
22
Like
2.071
Πόντοι
1.796
αν λες γι αυτήν , πρώτον δουλεύει Βουρβ 19 πλέον, και δεύτερον οι συγκεκριμένες φωτογραφίες είναι fake.  :headbang:

τσέκαρε:

Μάλιστα... νόμιζα ότι ήταν μια παλιά γνωστή που είχα άχτι να την καβαλήσω αλλά στάθηκα απ' ότι φαίνεται άτυχος..
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
40
Like
2.010
Πόντοι
1.206
cheynne κ mauros gatos σας ευχαριστω για την ενημερωση..Απο τι καταλαβα με γλιτωσατε απο φολα..
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Νινα: το καλύτερο κομμάτι του πηδηματος των 100 ευρώ .... Ήταν το μασάζ!!
Καλές οι φωτό αλλά δεν φτάνουν.....

για πες φιλε τεντεν το λες ειρωνικα η οντως ητανε καλο γιατι με ενδιαφερει .κανει χαλαρωτικο καυλωτικο η νινα ?
 

Spiste

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
για πες φιλε τεντεν το λες ειρωνικα η οντως ητανε καλο γιατι με ενδιαφερει .κανει χαλαρωτικο καυλωτικο η νινα ?
Μάλλον εννοεί ότι το γαμήσι δεν έλεγε και πολλά

Αν σε ενδιαφέρει το μασάζ, υπάρχουν και μασατζίδικα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Χτες απόγευμα:
Στο Κωνσταντινουπόλεως 128 η Ρωσίδα μονικα,πρώην σοφία από διδυμου 8 στον όροφο. Φορούσε ένα κολλητό φορεματάκι και είχε πιασμένα τα μαλλιά κότσο. Ήταν σαν γραμματέας. 30 κανονικό πρόγραμμα, 40 ελέυθερο στοματικό τελειωτικό. Μαζί της η ξανθιά μιλφ ελληνιδα ζωή χωρίς τελειωτικό.

Στο 130 μπραζίλ χάουζ, δύο λατίνες πιτσιρίκες, κοντούλες. Η μία κάπως ζουμπουρλούδικη με μακρύ ίσιο μαλλί η άλλη με πολύ ωραίο σώμα και χαμόγελο. Εκκίνηση από 40 ευρώ. 50 με μασάζ. Φορούσαν ωραία διχτυωτά κορμάκια.

Ισμήνης 2 η πάλαι  ποτέ βραζιλιάνα Δανάη (Κορίνγκα) με φουλ ζαρτιερικό και η Πάρις, λεπτή μοντέλα με πανέμορφο πρόσωπο.

Ιεροφαντών 9 η Ελένη, γνωστή από Θησέως 40 και η Νικόλ, μελαχρινή πετίτ με ωραίο σώμα.

Καρέα 30 δεν άνοιξαν (ώρα 20:00).
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Λιγα λογια για καποιες κοπελες που πρωτοειδα στην χθεσινη μου τσαρκα

Τζωρτζιαννα απο Καρεα 30. Ξανθια με ισια μακριά μαλλια, πλουσιο στηθος πιθανοτατα απο σιλικονη σωμα χωρις κάποιες τρανταχτες ατελειες. Συμπαθεστατο προσωπο, τατουας στην μεσηΕμφανως απειρη, μας χαιρετισε ολους χαμογελαδτη με χειραψια, χωρις ομως καθόλου ναζι και θυληκότητα που για κάποιους είναι απαραίτητα για την είσοδο τους στα ενδοτερα.

Λολίτα στο Κασσανδρας 3. Εντυπωσιακη μελαχρινή με σγυρά μακριά μαλλία. Εμφανιστηκε με μαύρο σουτιέν να καλύπτει το μικρό σχετικά στήθος της σε κοινή θέα το γουνάκι της και την καμπυλωτη της περιφέρεια. Βλεμμα με αυτοπεποιθηση χαρακτηριστικά μοιραίας γυναίκας. Αξιοπροσεκτη.

Τζενςη στο Κασσανδρας 4. Απο τα πιο αλλοπρόσαλλα κορμιά που εχω δει. Περιφερεια με εμφυτευματα αρκετα πεταχτη, μεση δακτυλίδι στηθος τουμπανο ενισχυμένο. Μαυρα ισα μακριά μαλλιά,  σαρκώδη χείλη εκ Κολομβιας ορμόμενη κατα δήλωση.

Ντέλια απο Βουλιαγμενης 238.  Ψηλη χωρίς ιδιεταιρη χάρη εμφανίστηκε topless στο σαλόνι. Μικρο στηθος, oπεριφέρεια πλαδαρη εαν  εκρινα, σωστα, προσωπο καθημερινο με πυροξανθα  μαλλια σ χτενισμα ala garcon







 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom