Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.878
Πόντοι
5.195
μικρη διορθωση το αριστοτελους 6 ηταν κλειστο και στο 5 ηταν οι τανες που αναφερει ο κερβερας,στα  υπολοιπα συμφωνω με την ενημερωση του.τιμηθηκε η μαρκελλα  :rockon:απιστευτο γαμησι :rockon:
διορθώθηκε  :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
respect μάγκες!!! εδώ και καιρό έχω επισημα΄νει την αλλαγή στη διάθεση της Μαριάννας...τις τελευταίες φορές που την είδα, ήταν απόμακρη, τυπική κια στο πρόσωπό της έβλεπα μια ξινίλα κια μια λύπη....σίγουρα κάτι της συμβαίνει μιας κ δε θυμίζει σε τίποτα τη Μαριάννα που τις 2 φορές που πέρασα μαζί της με έκανε να ξεχάσω το όνομά μου...ας ελπίζουμε να βρει γρήγορα τον παλιό καλό εαυτό της...

Λαγέ, τι περιμένεις όταν σχεδόν κάθε μέρα χτυπάει διπλοβάρδιες(το πρωί στην Πιπίνου 118 και το απόγευμα στην αλυσίδα του Μεγ.Αλεξάνδρου κλπ), περιμένεις να είναι ορεξάτη και φρέσκια στο να αποδώσει εντός του δωματίου??

Υ.Γ τρομερή ενημέρωση από τον kerveras :rockon: :rockon:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
ρε μάγκες έχουμε πληροφορίες για το μωρό των Γερμανών την Chloe?? κοκκινομάλλα με ωραίο πρόσωπο και όμορφο κορμί...ξέρουμε λεπρομέρειες??? με βάζει σε σκέψεις??
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.805
Πόντοι
34.267
Αν κρίνω απ'την ασπρόμαυρη φωτό στη Μπέμπα....είναι το στυλ σου. .....Καλά θα περάσεις.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.878
Πόντοι
5.195
πρωϊνή καταδρομική για τα μάτια της Τζένης με mpouzoklido, για να ρεφάρω την χτεσινή χασούρα με την Μαριάννα.
Τα έδωσε όλα το Τζενάκι, πέρασα πολύ καλά και ακολουθεί κριτική μαζί με την χτεσινή φόλα
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Λαγέ, τι περιμένεις όταν σχεδόν κάθε μέρα χτυπάει διπλοβάρδιες(το πρωί στην Πιπίνου 118 και το απόγευμα στην αλυσίδα του Μεγ.Αλεξάνδρου κλπ), περιμένεις να είναι ορεξάτη και φρέσκια στο να αποδώσει εντός του δωματίου??

Υ.Γ τρομερή ενημέρωση από τον kerveras :rockon: :rockon:
Απο ο,τι γνωριζω η Μαριαννα ο,τι πρεπει να ειχε γυρισει απο διακοπες, οποτε βαλτε οτι εχει φαει και την φολα ψυχολογια της επιστροφης στη δουλεια, ολοι μας το παθαινουμε αυτο...
 

xbar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Χτεσινοβραδυνή τσάρκα, με mpouzoklido & bk1981 και έτερο συναγωνιστή καβάλα στον τυφώνα και στην κινέζικη αποβολή. Είδαμε και ακούσαμε τα εξής:
Μελαντίας 50: Σάσα, ξανθιά κοπέλα με ωραίο σώμα με έμφαση στο πίσω σύστημα
Μπουζιάνη 2: Δεν άνοιξαν, προφανώς δούλευε η Λάουρα και τα δωμάτια θα ήταν φουλ
Ισμήνης 2: Πάολα, από τις πιο όμορφες παρουσίες, μελαχρινή με ωραίο σώμα και φοβερό πίσω σύστημα
Συγγρού 108: Η Τζοβάννα, κόντεψε να μου πέσει το νερό από τα χέρια, κόντινε το  μαλλί της και το κορμί της είναι το δυνατό της σημείο, λίγο Γκμόχ στο πρόσωπο, αλλά στο δωμάτιο είναι Μουρίνιο...
Αριστοτέλους 5: Όλγα μελαχρινή αδιάφορη για τα γούστα μου, Δανάη ξανθιά όμορφη κοπέλα, και Μπέλλα η Αγγλίδα κατά δήλωσή της με 2,5άρι στήθος και άπταιστα Αγγλικά μπήκε στα υπόψιν για 40€
Αριστοτέλους 6: κλειστά
Τριγγετά 3: Μορένα μελαχρινή κοπέλα, όμορφη με ωραίο σώμα
Θησέως 79: Δεν μας άνοιξαν
Θησέως 35: Ελίζα η ξανθιά πρώην στριπτιτζού, μιλάμε για κορμάρα, και όμορφο πρόσωπο, μας πέσανε τα σαγόνια. Παραφωνία ο τσάτσος ο οποίος είχε παραγγήλει σουβλάκια, ενώ τον χαιρετήσαμε ευγενικά εκείνος χωρίς να μας απαντήσει μας κοπάνησε την πόρτα στα μούτρα. Και ρωτώ τον αγαπητό υπεύθυνο που τα λέμε εδώ και καιρό... Αν ήθελα να πάω και απέναντι να δω και μετά να επιστρέψω, μετά από αυτή την συμπεριφορά θα το έκανα?? Όχι βέβαια, ας προσέξουν λίγο την συμπεριφορά τους ορισμένοι
Μ. Αλεξάνδρου 133: Η Μαρκέλλα, πανέμορφη κοκκινομάλλα πλέον, ευγενέστατη, γλυκιά, ομηλιτική, τα είπαμε για αρκετή ώρα, μιας και γνωριζόμαστε. Τιμήθηκε από τον bk1981 και τον έτερο φίλο μας
Κων/πόλεως 92Α: Μαριάννα, έλειπε στο περίπτερο κατά δήλωση της υπηρεσίας, και από ότι φένεται μετά, καλύτερα να μην γύρναγε. Τιμήθηκε αργά τα ξημερώματα κατά τις 4, καμία σχέση με την Μαριάννα που τίμησε ο mpouzoklidos πριν λίγες μέρες, νυσταγμένη, άβαφτη, έκανε αγγαρεία, έκανα την μαλακία και πέρασα γιατί σκέφτηκα ότι είχαμε ησυχία και ότι θα ξυπνήσει αρκετά πριν έρθει. Χάλια μαύρα, από εμένα δεν αξίζει 2η ευκαιρία καθότι έδειξε αντιεπαγγελματισμό. Νυστάζεις κούκλα μου γιατί κανεις 2πλοβάρδιες? Σπίτι σου και ύπνο τότε. Το φταίξιμο είναι και δικό μου
Κων/πόλεως 80: Άντα, η κοπέλα τα έδωσε όλα για να περάσουμε, τι καυλάντισμα, τι χουφτώματα, αλλά έκανα μαλακία που δεν μπήκα
Κασσάνδρας 4Β: Μαριλένα η αδύνατη ψηλή, και η Τζούλια το πολωνικό τανκς
Κασσάνδρας 4Γ: Κλαούντια και Κατερίνα, αδιάφορες για τα γούστα μου
Κασσάνδρας 6: Ιρένα η Τσέχα και η Μίκη, πιό όμορφη από ποτέ
Κασσάνδρας 3 κάτω: Αλεξάνδρα ακα Σαβίνα, στο δωμάτιο και είχε και 2ο αναμονή
Κασσάνδρας 3 πάνω: Λογικά η Ζωή
Κασσάνδρας 8: κλειστά
Φυλής 104: Επιτέλους γνώρισα από κοντά την Κέλλυ. Τα είπαμε και λύσαμε την όποια μικρή παρεξήγηση είχαμε πριν καιρό. Απίστευτο χιούμορ και διάθεση. Αν και δεν είναι του γούστου μου της υποσχέθηκα μια στενότερη γνωριμία γιατί ξέρω ότι από υπηρεσίες σκίζει. Βέρα: η άλλη κοπέλα, πιπινακι γάλακτος, κορμάρα, μελαχρινή και αυτή μπήκε στα υπόψιν. Δοκιμάστηκε από mpouzoklido λεπτομέρειες στην κριτική του

Αποχώρηση bk και του άλλου φίλου και συνέχεια με Mpouzoklido

Βριλλησού 46: Κλειστά
Βριλλησού 42: Μάργκο, εμφανίστηκε με το στήθος έξω και χαζέψαμε, όμορφη παρουσία, και η Έμμυ, με μάγεψε, μελαχρινή κούκλα με ωραίο σώμα στα υπόψιν.
Βριλλησού 55: Εδώ είχαμε καυλάντισμα, από Τζούλια και Εμμανουέλα, ορμήσανε να μας φάνε, αμφότερες μιλφ ξανθιές
Βριλλησού 36: Λίζα ξανθιά με όχι τόσο ωραίο πρόσωπο για τα γούστα μου, αλλά κορμάρα που μας τούρλωνε το κωλί της και εμείς την χουφτώναμε
Βριλλησού 36Α: Λολίτα η νέα παρουσία, ωραίο κωλαράκι και 1,5 νούμερο βυζάκι, αδιάφορη κατεμέ

Επίσης offtopic, αλλά...
Κων/πόλεως 166 η Εύα, ξανθιά αδύνατη ίδια η κόρη του Φλωρινιώτη η Αννούλα
Φυλής 56 Σίσσυ, ξανθιά ψηλή κορμάρα
Φώκαιας 27, μια πολωνέζα μόνο στα λόγια, μελαχρινή μετριότητα

η ώρα είχε φτάσει 5, άλλη μια τσάρκα είχε τελειώσει....
ΚΕΡΒΕΡΑ σωστά τα λές, θα πέσει το σχετικό κωλόχερο και αν δεν διορθωθεί θα τρωει σουβλάκια μόνος του πιο κάτω στο βασίλη, μιλάμε για το σουβλάκι ο μπιλάρας  θησέως και χαροκόπου γωνία, πολλά χρόνια ψήστης,να λέμε και κάτι χρήσιμο εξον τις γαμηκοδουλειές, καλό απόγευμα και σε ευχαριστουμε για την επισήμανση.
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
ΚΕΡΒΕΡΑ σωστά τα λές, θα πέσει το σχετικό κωλόχερο και αν δεν διορθωθεί θα τρωει σουβλάκια μόνος του πιο κάτω στο βασίλη, μιλάμε για το σουβλάκι ο μπιλάρας  θησέως και χαροκόπου γωνία, πολλά χρόνια ψήστης,να λέμε και κάτι χρήσιμο εξον τις γαμηκοδουλειές, καλό απόγευμα και σε ευχαριστουμε για την επισήμανση.

μια μικρή διόρθωση ο κύριος της υπηρεσίας έτρωγε πίτσα και όχι σουβλάκια καθώς φτάνοντας στο μαγαζί έφευγε ο delivery

όπως και να έχει η συμπεριφοράτου ήταν απαράδεχτη ήμασταν ευγενικοτάτη  περιμέναμε 15 λεπτά γιατί  η κοπέλα ήταν σε μεγάλο πρόγραμμα χωρίς να τον ενοχλήσουμε καθόλου  και αυτός παραλίγο να σπάσει την πόρτα και δεν μας είπε ούτε για ενώ και οι 4 τον καληνυχτίσαμε
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Απο ο,τι γνωριζω η Μαριαννα ο,τι πρεπει να ειχε γυρισει απο διακοπες, οποτε βαλτε οτι εχει φαει και την φολα ψυχολογια της επιστροφης στη δουλεια, ολοι μας το παθαινουμε αυτο...


δεν ξέρω αν γύρισε από διακοπές αλλα αν έχει τα ψυχολογικά της να μην δουλεύει τα 50ρίκα δεν τα βρίσκουμε στον δρόμο
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
πρωϊνή καταδρομική για τα μάτια της Τζένης με mpouzoklido, για να ρεφάρω την χτεσινή χασούρα με την Μαριάννα.
Τα έδωσε όλα το Τζενάκι, πέρασα πολύ καλά και ακολουθεί κριτική μαζί με την χτεσινή φόλα

καλά εσύ ρεφάρισες τα χθεσινά   :jerking: :jerking:

εγώ τι έφταιγα που έβαλες το μέλι στο δάχτυλο και μου λες μην το γλείψεις  :kissass:
είναι δυνατόν να κρατηθείς με αυτήν  την γυναικα
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.878
Πόντοι
5.195
ΚΕΡΒΕΡΑ σωστά τα λές, θα πέσει το σχετικό κωλόχερο και αν δεν διορθωθεί θα τρωει σουβλάκια μόνος του πιο κάτω στο βασίλη, μιλάμε για το σουβλάκι ο μπιλάρας  θησέως και χαροκόπου γωνία, πολλά χρόνια ψήστης,να λέμε και κάτι χρήσιμο εξον τις γαμηκοδουλειές, καλό απόγευμα και σε ευχαριστουμε για την επισήμανση.
να είσται καλά,
όπως λέμε τα καλά, λέμε και τα στραβά, γενικά στα μαγαζιά σας δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοιες συμπεριφορές από την εκάστοτε υπηρεσία, είναι όλοι ευγενέστατοι. Αλλά χτες ο τύπος το παρατράβηξε γιαυτό και το ανέφερα. Από εμένα καλό απόγευμα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Λαγέ, τι περιμένεις όταν σχεδόν κάθε μέρα χτυπάει διπλοβάρδιες(το πρωί στην Πιπίνου 118 και το απόγευμα στην αλυσίδα του Μεγ.Αλεξάνδρου κλπ), περιμένεις να είναι ορεξάτη και φρέσκια στο να αποδώσει εντός του δωματίου??

Υ.Γ τρομερή ενημέρωση από τον kerveras :rockon: :rockon:
Εμπειροι συναγωνιστες μου ειχαν πει οτι κανει παπαδες στο πενηνταρικο,αλλα οπως φαινεται δεν φτανει ουτε αυτο πια
Το γεγονος οτι κανει διπλοβαρδιες, ολο το καλοκαιρι τουλαχιστον που την παρακολουθω,συνιστα απο μονο του αντιεπαγγελματικη τακτικη
Δεν πειραζει,εγω θα το λεω συνεχεια,τριαντα ευρω το απλο και πολυ τους ειναι,και ασφαλως με συμμετοχη απο μερους τους τουλαχιστον που θα δειχνει  οτι κανουμε σεξ η" ερωτα με ανθρωπο και οχι με μια μηχανη
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.878
Πόντοι
5.195
Εμπειροι συναγωνιστες μου ειχαν πει οτι κανει παπαδες στο πενηνταρικο,αλλα οπως φαινεται δεν φτανει ουτε αυτο πια
Το γεγονος οτι κανει διπλοβαρδιες, ολο το καλοκαιρι τουλαχιστον που την παρακολουθω,συνιστα απο μονο του αντιεπαγγελματικη τακτικη
Δεν πειραζει,εγω θα το λεω συνεχεια,τριαντα ευρω το απλο και πολυ τους ειναι,και ασφαλως με συμμετοχη απο μερους τους τουλαχιστον που θα δειχνει  οτι κανουμε σεξ η" ερωτα με ανθρωπο και οχι με μια μηχανη
Αν και δεν είμαι από αυτούς που ζητάω έκπτωση σε απλά προγράμμα, γιατί φοβάμαι τις ξεπέτες, αν δεν έχω πάω φυλής με λιγότερα.
Χτες που να ζήταγα και έκπτωση ε?  :think:
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Αν και δεν είμαι από αυτούς που ζητάω έκπτωση σε απλά προγράμμα, γιατί φοβάμαι τις ξεπέτες, αν δεν έχω πάω φυλής με λιγότερα.
Χτες που να ζήταγα και έκπτωση ε?  :think:

το πιο πιθανό να άκουγες τα πουστριλικια  :s&m_2: :s&m_2:
σου στο στιλ βρε δεν πας στο διάολο που με ξύπνησες σηκώθηκα να με δεις θέλεις και μειωμένη τιμή  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
περασμα σημερα απο φυλης 104 για να δω την καινουρια κοπελα την κλαουντια.η κοπελα ειναι πολυ πιο αδυνατη απ οτι φαινεται στις φωτο στα ορια της νευρικης ανορεξιας και αδιαφορο προσωπο.μαλιστα ειχε και δυο τατου ενα δεξια πανω στον ωμο της.το μονο ωραιο πανω της ηταν ο πεταχτος κωλος.οταν εφευγα η τσατσα με τα κοντα μαυρα μαλλια με ειρωνευτηκε το ιδιο και η αλλη η κοπελα η νανσυ οταν βγηκε στο σαλονι μου παρουσιαστεί...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.519
Κριτικές
90
Like
32.786
Πόντοι
24.700
περασμα σημερα απο φυλης 104 για να δω την καινουρια κοπελα την κλαουντια.η κοπελα ειναι πολυ πιο αδυνατη απ οτι φαινεται στις φωτο στα ορια της νευρικης ανορεξιας και αδιαφορο προσωπο.μαλιστα ειχε και δυο τατου ενα δεξια πανω στον ωμο της.το μονο ωραιο πανω της ηταν ο πεταχτος κωλος.οταν εφευγα η τσατσα με τα κοντα μαυρα μαλλια με ειρωνευτηκε το ιδιο και η αλλη η κοπελα η νανσυ οταν βγηκε στο σαλονι μου παρουσιαστεί...

Έχουν ένα "θεματάκι" σχετικά με την συμπεριφορά στο Φ104, (κυρίως όταν απουσιάζει η ιδιοκτήτρια).
 

focusch

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
εχει κανεις αποψη για ΕΒΕΛΙΝΑ απο Γ.ΜΠΟΥΖΙΑΝΗ
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
πρωϊνή καταδρομική για τα μάτια της Τζένης με mpouzoklido, για να ρεφάρω την χτεσινή χασούρα με την Μαριάννα.
Τα έδωσε όλα το Τζενάκι, πέρασα πολύ καλά και ακολουθεί κριτική μαζί με την χτεσινή φόλα
:rockon: :rockon:
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  07/08  :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Βαλια - Σαμπρινα - Σαβινα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Κατερινα/Παολα - Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): ---------Κλειστο---------
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μαντονα - Μαντονα - Κλαουντια/Μαριλενα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Μαριλενα - Κατερινα/Παολα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Βαλια/Ιρενα - Ιρενα/Μικη
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Νικολετα - Τζουλια 

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Ελενα/Σοφια/Τανια - Ελενα/Σοφια/Τανια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom