Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
100€ την ωρα για γαμηση????στην ελλαδα τις κρισης?????μαλλον ζητας πολλα χρηματα φιλε μου-φιλη μου.....με 80€ εχω ηδη γκομενακι για ολο το βραδυ γι'αυτο στα μαγαζια βαρανε μυγες πλεον (απόσο ακουγετε)
100 ευρώ για μία ώρα στο δωμάτιο είναι μια χαρά σαν τιμή (δίκαιη για όλους).
Δεν ανέφερα την λέξη "εκτόνωση" πουθενά σαν όριο,μία ολόκληρη ώρα θα πέφτει γαμήσι με πίπες κτλ.
Δεν πρέπει να πληρωθεί λοιπόν;έτσι θα είχαν πιο πολύ κόσμο αλλά δεν το κάνουν.
Ξέρουν ότι αν πάνε 3 πελάτες σερί σε αυτό το πρόγραμμα (που άνετα θα συμβεί)
το πιο πιθανό είναι να χτυπήσουν ρεπό καμιά εβδομάδα μιας που μέχρι στιγμής
έχουν μάθει στα "χαλαρά" από τους "αγκαλίτσες",στον σκοπό "εκτόνωση"
και έξω από την πόρτα............. :2funny:

Αυτό με όλο το βράδυ που είπες ωραίο ακούγεται αλλά μου μοιάζει απίστευτο.
Πρόσεξε τι λες........έγραψες "όλο το βράδυ",αν λοιπόν μπόρεσες να βρεις στα 80 ευρώ
κάτι αξιόλογο για "όλο το βράδυ",τότε σου βγάζω το καπέλο. :grin:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
χρονο-χρεωση....... καλο και αυτο,δλδ εαν καποιος αργη να τελιωση τι θα κανει θα μηνει με το πουλι στο χερι και αν καποιος ειναι σφυριχτρακιας και στα αψε-σβησε τις ξεπεταει μετα τι θα κανουν για το υπολοιπο του χρονου?θα λενε για το μνημονιο ή μηπως θα μπορει να ριξει και δευτερο ψωλιασμα?

αυτα με τις χρονοχρεωσεις ειναι τρικ απλα και μονο για να μπει ο αλλος να δει τι παιζει και τι φρουτο ειναι αυτο,σε μια εποχη οπου δεν υπαρχει φραγκο ουτε για ζητω αυτα ειναι σαχλαμαρες αυτο με τον χρονο θα ειχε νοημα μονο αν απέξω απο τα σπιτια κανουν ουρά οι πελατες,εγω απ'οτι βλεπω απο εδω αλλα και ακουω κλεινουν το ενα μετα το αλλο και οσα ειναι ανοικτα ζητημα να περασουν καμια 10-αρια πελατες ολη την ημερα

με το πουλί στο χέρι μένουν τώρα με τις τραγικές σκηνές που διαβάζω να διαδραματίζονται στα 7λεπτα του Μεταξουργείου και της Φυλής. αν "αργείς να τελειώσεις" όπως λες εκεί δεν μπορείς να πας με τίποτα.

από την άλλη σε περίπτωση εφαρμογής χρονοχρέωσης, σε περίπτωση που είσαι από αυτούς που τελειώνουν γρήγορα, θα πρέπει να μάθεις να διαχειρίζεσαι τον χρόνο που έχεις με την κοπέλα.

επειδή έχω πείρα μόνο από Γερμανία να πω οτι εκεί παίζουν πολύ τα προκαταρκτικά,

ας πούμε οτι έχεις ένα μισαώρο με την κοπέλα.

ξεκινάς με προκαταρκτικά, ενδεχομένως ένα μασάζ ( που εκεί δεν είναι έξτρα, εξτρά είναι τα γλωσσόφιλα και το πρωκτικό μόνο) στην συνέχεια κάνεις στοματικό (ενδεχομένως αμοιβαίο) και φροντίζεις να αφήσεις τα τελευταία 10 λεπτά για σεξ.

time management.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
τίποτα βέβαια δεν σε εμποδίζει να μοιράσεις αλλιώς τον χρόνο σου, αρκεί

1. να έχεις την φυσική κατάσταση για αυτό  :grin:
2. να αποφύγεις να βάλεις το σεξ στην αρχή για τον κίνδυνο να τελειώσεις και να πρέπει να κάνεις κάτι άλλο μετά.

η χρονοχρέωση είναι το μέλλον, απλά τώρα με την μιζέρια που έπεσε όλοι κυνηγάνε να εκταμιεύσουν το μικρότερο ποσό γιατί δεν έχουν.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
1)με το πουλί στο χέρι μένουν τώρα με τις τραγικές σκηνές που διαβάζω να διαδραματίζονται στα 7λεπτα του Μεταξουργείου και της Φυλής. αν "αργείς να τελειώσεις" όπως λες εκεί δεν μπορείς να πας με τίποτα.
2)επειδή έχω πείρα μόνο από Γερμανία...........ξεκινάς με προκαταρκτικά και φροντίζεις να αφήσεις τα τελευταία 10 λεπτά
για σεξ.
1)Όταν πληρώνεις στο Μεταξουργείο παίρνεις bonus την αφαίρεση της πόρτας :dancing:
και αν έχεις φουλ με βαλέδες στην τσέπη παίρνεις τον χρόνο που αγόρασες
ενώ σου κερνάνε τα έξτρα.
Με το δεκάρικο είσαι ένας απλός πελάτης της σειράς (κανόνας που ισχύει μόνο εκεί).
2)Τι προκαταρκτικά και σάλια;έρωτα θα κάνουμε;εγώ θέλω γαμήσι από το πρώτο δευτερόλεπτο.
Η πίπα όμως είναι ας πούμε ένα ωραίο προκαταρκτικό. :grin:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
2)Τι προκαταρκτικά και σάλια;έρωτα θα κάνουμε;εγώ θέλω γαμήσι από το πρώτο δευτερόλεπτο.
Η πίπα όμως είναι ας πούμε ένα ωραίο προκαταρκτικό. :grin:

εγώ έδωσα κάποιες ιδέες. όπως θα διαβάσεις εδώ μέσα πολλοί (μεταξύ των οποίων και εγώ) εκτιμούν και έχουν ανάγκη τα προκαταρκτικά.

εσύ αν θέλεις ξεκίνα γαμήσι από το πρώτο δευτερόλεπτο.

αφού κάνεις βέβαια και ένα προληπτικό καρδιογράφημα.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
εγώ έδωσα κάποιες ιδέες. όπως θα διαβάσεις εδώ μέσα πολλοί (μεταξύ των οποίων και εγώ) εκτιμούν και έχουν ανάγκη τα προκαταρκτικά.

εσύ αν θέλεις ξεκίνα γαμήσι από το πρώτο δευτερόλεπτο.

αφού κάνεις βέβαια και ένα προληπτικό καρδιογράφημα.
Oκ,για τον αντίλογο το είπα,ο καθένας ότι θέλει κάνει. ;)
Στο κάτω κάτω αν ήμασταν "συναγωνιστές" όλοι μας (όπως το παρουσιάζουν) θα συμφωνούσαμε
και σε κάτι εδώ μέσα ενώ θα λέγαμε κι απόψεις.Ας μην κρυβόμαστε,ο καθένας την πάρτη του κοιτάει.
Ανταγωνιστές είμαστε.......και συμφεροντολόγοι!
Εγώ έτσι λειτουργώ,θα χαιρόμουν αν δεν πήγαινε κανείς και με είχαν απολύτη ανάγκη τα κορίτσια
για την κονόμα τους,μπορεί να μοιάζει κακία αλλά είναι απλά η πραγματικότητα. ;)
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
καταλαβαίνω τι λες.

θα προτιμούσες να έπαιρνες περισσότερο exclusivity από τα στούντιο, να μην περιμένεις τον άλλο να βγει από το δωμάτιο, να έχεις λίγο περισσότερο χρόνο.

στην ουσία όπως λειτουργούν τα στούντιο είναι απλώς Φυλής με ντουζιέρες.

να σου δώσω ένα άλλο παράδειγμα.

πώς θα σου φαινόταν να είχες την δυνατότητα να κλείσεις ραντεβού με την κοπέλλα που θέλεις και όχι να αναρωτιέσαι αν θα την βρεις εκεί, αν θα πρέπει να περιμένεις κλπ.

στην Γερμανία έχεις την δυνατότητα του ραντεβού. θέλω για μισή/μία ώρα την Πάολα, 6 με 7 το απόγευμα. με την ίδια τιμή. καμμία επιπλέον χρέωση.

αλλά τι λέω, εδώ η Aegean σου χρεώνει 3 € έξοδα αν θελήσεις να πληρώσεις εισιτήριο με πιστωτική κάρτα άλλη από την δική της Visa.

είμαστε η χώρα που πληρώνεις νταβατζιλίκι, τέλος.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
θα προτιμούσες να έπαιρνες περισσότερο exclusivity από τα στούντιο, να μην περιμένεις τον άλλο να βγει από το δωμάτιο, να έχεις λίγο περισσότερο χρόνο.
Απλά θέλω να γαμάω όπως γουστάρω για πολύ ώρα (1) είτε είναι άλλος μπροστά στην ουρά είτε όχι.
στην ουσία όπως λειτουργούν τα στούντιο είναι απλώς Φυλής με ντουζιέρες.
Ναι,αλλά ο κόσμος πάει όμως........ :2funny:
πώς θα σου φαινόταν να είχες την δυνατότητα να κλείσεις ραντεβού με την κοπέλλα που θέλεις και όχι να αναρωτιέσαι αν θα την βρεις εκεί, αν θα πρέπει να περιμένεις κλπ.
Απλά θελώ να γαμάω όπως γουστάρω για πολύ ώρα (2) είτε την βρω εκεί είτε όχι.
είμαστε η χώρα που πληρώνεις νταβατζιλίκι, τέλος.
Άρα είμαστε "ανταγωνιστές" αφού αυτό συνεχίζεται!

(ας μην πιάσω άλλο χώρο εδώ)
 

Laima

Ιερόδουλη
Εγγρ.
28 Ιουν 2011
Μηνύματα
445
Like
0
Καλη εβδομαδα μαναρακια μου !!!!!!!!!!!!  :-* :-* :-*
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.132
Κριτικές
1.245
Like
194.038
Πόντοι
45.465
Αποκλείεται, θα σου φάνηκε. Εμείς έχουμε περάσει αμέτρητες φορές από'κει και η πόρτα του ήταν και παραμένει κλειδαμπαρωμένη από το περασμένο καλοκαίρι.
ρε τύπε δεν είναι η πρώτη φορά που γράφεις κάτι χωρίς να έχεις τσεκάρει....μου αρέσει που είσαι και στουντιακός....
λοιπόν στο ξαναγράφω για να το καταλάβεις...το στούντιο άνοιγε κάποιες μέρες και δεν είναι σερί κλειστό απο πέρσι
όπως φυσικά λάθος έγραψες, ενώ τις τελευταίες 5 μέρες λειτουργεί.....αλλά απο την άλλη εγώ είμαι ένας μικρός ταπεινός μπουρδελάς , που να ξέρω...
ρώτα  και κανέναν που πραγματικά ξέρει(ευτυχώς έχεις κάποιους έγκυρους ενημερωτές φίλους όπως ο μέγιστος ινδιάνος)και αν δεν γνωρίζεις να μην είσαι
απόλυτος...άντε καλή εβδομάδα.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
ρε τύπε δεν είναι η πρώτη φορά που γράφεις κάτι χωρίς να έχεις τσεκάρει....μου αρέσει που είσαι και στουντιακός....
λοιπόν στο ξαναγράφω για να το καταλάβεις...το στούντιο άνοιγε κάποιες μέρες και δεν είναι σερί κλειστό απο πέρσι
όπως φυσικά λάθος έγραψες, ενώ τις τελευταίες 5 μέρες λειτουργεί.....αλλά απο την άλλη εγώ είμαι ένας μικρός ταπεινός μπουρδελάς , που να ξέρω...
ρώτα  και κανέναν που πραγματικά ξέρει(ευτυχώς έχεις κάποιους έγκυρους ενημερωτές φίλους όπως ο μέγιστος ινδιάνος)και αν δεν γνωρίζεις να μην είσαι
απόλυτος...άντε καλή εβδομάδα.
Ήηηηηρρρεεεεμμμμαααααα..... ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.132
Κριτικές
1.245
Like
194.038
Πόντοι
45.465
ήρεμος είμαι λαγέ μου...
απλά δεν μπορώ τους ξερόλες...όχι όμως αυτούς που γνωρίζουν...αλλά αυτούς που νομίζουν ότι γνωρίζουν.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
ήρεμος είμαι λαγέ μου...
απλά δεν μπορώ τους ξερόλες...όχι όμως αυτούς που γνωρίζουν...αλλά αυτούς που νομίζουν ότι γνωρίζουν.
χθες ήθελα να σε πάρω τα ξημερώματα γιατί βρέθηκα φυλής και τελικά έφαγα τη φόλα μου...κρίμα...
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  06/08  :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Βαλια - Σαμπρινα - Σαβινα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Κλειστο - Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): ---------Κλειστο---------
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Βαλια - Μικη/Μαριλενα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Κατερινα/Μαριλενα - Κλαουντια
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ιρενα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Νικολετα - Τζουλια/Κατερινα 

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Ελενα/Σοφια/Τανια - Ελενα/Σοφια/Τανια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.880
Κριτικές
91
Like
2.912
Πόντοι
5.435
Χτεσινοβραδυνή τσάρκα, με mpouzoklido & bk1981 και έτερο συναγωνιστή καβάλα στον τυφώνα και στην κινέζικη αποβολή. Είδαμε και ακούσαμε τα εξής:
Μελαντίας 50: Σάσα, ξανθιά κοπέλα με ωραίο σώμα με έμφαση στο πίσω σύστημα
Μπουζιάνη 2: Δεν άνοιξαν, προφανώς δούλευε η Λάουρα και τα δωμάτια θα ήταν φουλ
Ισμήνης 2: Πάολα, από τις πιο όμορφες παρουσίες, μελαχρινή με ωραίο σώμα και φοβερό πίσω σύστημα
Συγγρού 108: Η Τζοβάννα, κόντεψε να μου πέσει το νερό από τα χέρια, κόντινε το  μαλλί της και το κορμί της είναι το δυνατό της σημείο, λίγο Γκμόχ στο πρόσωπο, αλλά στο δωμάτιο είναι Μουρίνιο...
Αριστοτέλους 5: Όλγα μελαχρινή αδιάφορη για τα γούστα μου, Δανάη ξανθιά όμορφη κοπέλα, και Μπέλλα η Αγγλίδα κατά δήλωσή της με 2,5άρι στήθος και άπταιστα Αγγλικά μπήκε στα υπόψιν για 40€
Αριστοτέλους 6: κλειστά
Τριγγετά 3: Μορένα μελαχρινή κοπέλα, όμορφη με ωραίο σώμα
Θησέως 79: Δεν μας άνοιξαν
Θησέως 35: Ελίζα η ξανθιά πρώην στριπτιτζού, μιλάμε για κορμάρα, και όμορφο πρόσωπο, μας πέσανε τα σαγόνια. Παραφωνία ο τσάτσος ο οποίος είχε παραγγήλει σουβλάκια, ενώ τον χαιρετήσαμε ευγενικά εκείνος χωρίς να μας απαντήσει μας κοπάνησε την πόρτα στα μούτρα. Και ρωτώ τον αγαπητό υπεύθυνο που τα λέμε εδώ και καιρό... Αν ήθελα να πάω και απέναντι να δω και μετά να επιστρέψω, μετά από αυτή την συμπεριφορά θα το έκανα?? Όχι βέβαια, ας προσέξουν λίγο την συμπεριφορά τους ορισμένοι
Μ. Αλεξάνδρου 133: Η Μαρκέλλα, πανέμορφη κοκκινομάλλα πλέον, ευγενέστατη, γλυκιά, ομηλιτική, τα είπαμε για αρκετή ώρα, μιας και γνωριζόμαστε. Τιμήθηκε από τον bk1981 και τον έτερο φίλο μας
Κων/πόλεως 92Α: Μαριάννα, έλειπε στο περίπτερο κατά δήλωση της υπηρεσίας, και από ότι φένεται μετά, καλύτερα να μην γύρναγε. Τιμήθηκε αργά τα ξημερώματα κατά τις 4, καμία σχέση με την Μαριάννα που τίμησε ο mpouzoklidos πριν λίγες μέρες, νυσταγμένη, άβαφτη, έκανε αγγαρεία, έκανα την μαλακία και πέρασα γιατί σκέφτηκα ότι είχαμε ησυχία και ότι θα ξυπνήσει αρκετά πριν έρθει. Χάλια μαύρα, από εμένα δεν αξίζει 2η ευκαιρία καθότι έδειξε αντιεπαγγελματισμό. Νυστάζεις κούκλα μου γιατί κανεις 2πλοβάρδιες? Σπίτι σου και ύπνο τότε. Το φταίξιμο είναι και δικό μου
Κων/πόλεως 80: Άντα, η κοπέλα τα έδωσε όλα για να περάσουμε, τι καυλάντισμα, τι χουφτώματα, αλλά έκανα μαλακία που δεν μπήκα
Κασσάνδρας 4Β: Μαριλένα η αδύνατη ψηλή, και η Τζούλια το πολωνικό τανκς
Κασσάνδρας 4Γ: Κλαούντια και Κατερίνα, αδιάφορες για τα γούστα μου
Κασσάνδρας 6: Ιρένα η Τσέχα και η Μίκη, πιό όμορφη από ποτέ
Κασσάνδρας 3 κάτω: Αλεξάνδρα ακα Σαβίνα, στο δωμάτιο και είχε και 2ο αναμονή
Κασσάνδρας 3 πάνω: Λογικά η Ζωή
Κασσάνδρας 8: κλειστά
Φυλής 104: Επιτέλους γνώρισα από κοντά την Κέλλυ. Τα είπαμε και λύσαμε την όποια μικρή παρεξήγηση είχαμε πριν καιρό. Απίστευτο χιούμορ και διάθεση. Αν και δεν είναι του γούστου μου της υποσχέθηκα μια στενότερη γνωριμία γιατί ξέρω ότι από υπηρεσίες σκίζει. Βέρα: η άλλη κοπέλα, πιπινακι γάλακτος, κορμάρα, μελαχρινή και αυτή μπήκε στα υπόψιν. Δοκιμάστηκε από mpouzoklido λεπτομέρειες στην κριτική του

Αποχώρηση bk και του άλλου φίλου και συνέχεια με Mpouzoklido

Βριλλησού 46: Κλειστά
Βριλλησού 42: Μάργκο, εμφανίστηκε με το στήθος έξω και χαζέψαμε, όμορφη παρουσία, και η Έμμυ, με μάγεψε, μελαχρινή κούκλα με ωραίο σώμα στα υπόψιν.
Βριλλησού 55: Εδώ είχαμε καυλάντισμα, από Τζούλια και Εμμανουέλα, ορμήσανε να μας φάνε, αμφότερες μιλφ ξανθιές
Βριλλησού 36: Λίζα ξανθιά με όχι τόσο ωραίο πρόσωπο για τα γούστα μου, αλλά κορμάρα που μας τούρλωνε το κωλί της και εμείς την χουφτώναμε
Βριλλησού 36Α: Λολίτα η νέα παρουσία, ωραίο κωλαράκι και 1,5 νούμερο βυζάκι, αδιάφορη κατεμέ

Επίσης offtopic, αλλά...
Κων/πόλεως 166 η Εύα, ξανθιά αδύνατη ίδια η κόρη του Φλωρινιώτη η Αννούλα
Φυλής 56 Σίσσυ, ξανθιά ψηλή κορμάρα
Φώκαιας 27, μια πολωνέζα μόνο στα λόγια, μελαχρινή μετριότητα

η ώρα είχε φτάσει 5, άλλη μια τσάρκα είχε τελειώσει....
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
respect μάγκες!!! εδώ και καιρό έχω επισημα΄νει την αλλαγή στη διάθεση της Μαριάννας...τις τελευταίες φορές που την είδα, ήταν απόμακρη, τυπική κια στο πρόσωπό της έβλεπα μια ξινίλα κια μια λύπη....σίγουρα κάτι της συμβαίνει μιας κ δε θυμίζει σε τίποτα τη Μαριάννα που τις 2 φορές που πέρασα μαζί της με έκανε να ξεχάσω το όνομά μου...ας ελπίζουμε να βρει γρήγορα τον παλιό καλό εαυτό της...
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
μικρη διορθωση το αριστοτελους 6 ηταν κλειστο και στο 5 ηταν οι τανες που αναφερει ο κερβερας,στα  υπολοιπα συμφωνω με την ενημερωση του.τιμηθηκε η μαρκελλα  :rockon:απιστευτο γαμησι :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom