Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

@lex31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2013
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
και από κοντά λέει, είναι όντως ωραία γυναίκα, με ότι αυτό συνεπάγεται... και εννοώ με θέματα χρόνου.

Προσωπικά εγώ δεν πατάω το πόδι μου, αλλά υπάρχουν συναγωνιστές που περνάνε καλά. Δεν ξέρω

Στα παρέθεσα όλα, δες και αποφάσισε

Υπάρχει και κριτική
Eyxaristw kerveras...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Συγγνώμη για την παρέμβαση αλλά για να λέγονται όλες οι απόψεις: σύμφωνα με τον συναγωνιστή Heelover ο οποίος σε περίμενε στο σαλόνι, και του οποίου η αντικειμενικότητα δεν αμφισβητείται, η κοπέλα έκατσε στο δωμάτιο μαζί σου τουλάχιστον ένα τέταρτο.

μόνο τέταρτο εγώ χρονομέτρησα 30 λεπτά κούρασης και ιδρώτα με αποτέλσμα να αλλάξει στριγκάκι ;)

px, όταν δεν είσαι παρόν σε ένα γεγονός και δεν γνωρίζεις από 1ο χέρι τι γίνεται, καλό είναι να μην παρεμβαίνεις, πόσο μάλλον να μεταφέρεις απόψεις άλλων, γιατί τα κάνεις χειρότερα ;)

και αφού σου αρέσει το κοτσομπολιό(γιατί είσαι μέγας κοτσομπόλης....μην ρωτήσεις πως το ξέρω, το ξέρω πολύ καλά), ρώτα την φίλη της να σου πει εκείνη καλύτερα πόσο έκατσε η Φαίη μέσα ;)

Επίσης, δεν κατάλαβα την παρεμβασή σου στο εν λόγω θέμα, είσαι δικηγόρος της Φαίης, ή μήπως σου ζήτησε κανείς να κάνεις τον προστάτη???
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Δεν καταλαβαίνω γιατί φουρκίζεσαι και επιτίθεσαι σε μένα. Αν έχεις πρόβλημα λύστο με τον Heelover που μας μετέφερε τη δική του εκδοχή των γεγονότων.
Αυτό δεν είναι θέμα κουτσομπολιού, είναι θέμα χρονομέτρου.

εσένα ο ρόλος σου ποιος είναι δεν μου απάντησες??

έμαθα και κάτι άλλο, ότι έστελνες μνματα να μάθεις τι έγινε ανάμεσα σε εμένα και στην Πένυ, τι είπαμε και τι δεν είπαμε....και σε ρωτώ, τι σε νοιάζει εσένα??

σε παρακαλώ πολύ άραξε στα κυβικά σου και μην χώνεσαι εκεί που δεν σε σπέρνουν, φιλική συμβουλή ;)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Του κυνηγού της αλήθειας, όπως θα έλεγε ο σμήναρχος.

Λάθος σε πληροφόρησαν (πάλι) οι ρουφιάνοι σου. Την Πένυ την είδα στο Κωνσταντινουπόλεως 80 την Κυριακή το βραδύ όπου πήγα μαζί με το θείο Λάτσιο. Δε χρειάστηκε να ανταλλάξω κανένα μήνυμα για να μάθω τη δική της εκδοχή, την άκουσα με τα ίδια μου τ'αυτιά. 

άκου να δεις γιατί πέρα του ότι είσαι κοτσομπόλης είσαι και χαζός, αυτούς που αποκαλείς ρουφιάνους, είναι αυτοί στους οποίους έστελνες μνμ να σου πουν τι έγινε, τι είπαμε και γιατί το είπαμε ;)

εντάξει αγορίνα, σου είπα μην φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν, άραξε στα κυβικά σου, πιες την πορτοκαλάδα σου και μην ασχολείσαι μαζί μου, δεν σε έχρησα δικηγόρο μου, ούτε έχω ανάγκη να με υπερασπιστείς ;)

τέλος το :d-spam:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ρε παιδες π.μ δεν υπαρχουν σε αυτο το γαμοσαιτ....ειναι να λετε οτι μαλακια σας κατεβει...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
ρε σεις τι εχετε παθει τελευταια ολοι κ ειστε ετοιμοι να αρπαχτειτε με ολους? Ηρεμα ρε σεις, το χομπυ μας κανουμε, πλακα σπαμε...
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
ρε σεις τι εχετε παθει τελευταια ολοι κ ειστε ετοιμοι να αρπαχτειτε με ολους? Ηρεμα ρε σεις, το χομπυ μας κανουμε, πλακα σπαμε...


έχεις φοβερο δίκιο...και εδώ και στο city tours διάφοροι πλακώνονται, βρίζονται, κοροιδεύουν αλλήλους...τι χάλι είναι αυτό? φταίνει οι ζέστες, η αφραγκία ή το κακό γαμήσι? Ας ηρεμήσουμε, για διασκέδαση ψάχνουμε στο κάτω- κάτω όλοι...
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  04/07    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Κλειστο - Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): ----------Κλειστο------- 
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Ιρενα/Βαλια - Σονια
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαμπρινα - Μαγδα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα -  Μικη
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Νικολετα - Τζουλια 

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
τύπε, πάρτο ψύχραιμα και μην αρχίσεις τους αφορισμούς για το κορίτσι, σε καταλαβαίνω γιατί εγώ πέρασα πολύ χειρότερα(στο 4ο λεπτό είχε σηκωθεί και είχε φύγει ;))

αλλά όπως σου είπε είναι μικρή, είναι άπειρη και σε δύσκολες καταστάσεις δεν ξέρει να ελιχθεί, οπότε για εμένα της δίνουμε πίστωση χρόνου, να καταφέρει να βελτιωθεί και μετά από ένα εύλογο χρονικό διάστημα βλέπουμε αν τελικά τα κατάφερε ;)

εγώ προσωπικά, θα κάνω υπομονή και θα περιμένω να βελτιώσει το σέρβις της για να την τιμήσω εκ νέου, γιατί θεωρώ ότι όλοι οι άνθρωποι αξίζουν μιας 2ης ευκαιρίας ;)
Κάνεις πλάκα ετσι? Ουτε σε μπουρδέλο δεν φευγει σε 4'!!

Μια 2η ευκαιρία αξίζουμε όλοι!!
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Και κάπου εδω πρέπει να βγει ο Heelover και να μας πει τι ισχύει.

ΡΧ εσένα σου το είπαν-εμπιστευτικά- και το πέταξες? Αν ναι μέγα λάθος!

Δεν παίρνω θέση γιατι δεν γνωρίζω πρόσωπα και καταστάσεις... απλά την αποψη μου εκφράζω.


 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Κάνεις πλάκα ετσι? Ουτε σε μπουρδέλο δεν φευγει σε 4'!!

Μια 2η ευκαιρία αξίζουμε όλοι!!

ναι, ούτε εγώ το πίστευα, έλεγα ότι πέρασαν 10 λεπτά μέσα στο δωμάτιο ;)

όταν όμως 2 διαφορετικά άτομα(εμπιστοσύνης πάντα), μου είπαν 4-5 λεπτά έκατσε μέσα, εεε τότε μου ήρθε εγκεφαλικό ;)

θα της δώσω την 2η ευκαιρία δεν το συζητάμε ;) :cheesy:

Και κάπου εδω πρέπει να βγει ο Heelover και να μας πει τι ισχύει.

ΡΧ εσένα σου το είπαν-εμπιστευτικά- και το πέταξες? Αν ναι μέγα λάθος!

Δεν παίρνω θέση γιατι δεν γνωρίζω πρόσωπα και καταστάσεις... απλά την αποψη μου εκφράζω.

με απλά λόγια, δεν μεταφέρεις οτι συζητάς εκτός ίντερνετ, σε ένα σαιτ για πουτάνες ή αν προτιμάς τα εν οίκω μη εν δήμω ;)
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
ναι, ούτε εγώ το πίστευα, έλεγα ότι πέρασαν 10 λεπτά μέσα στο δωμάτιο ;)

όταν όμως 2 διαφορετικά άτομα(εμπιστοσύνης πάντα), μου είπαν 4-5 λεπτά έκατσε μέσα, εεε τότε μου ήρθε εγκεφαλικό ;)

θα της δώσω την 2η ευκαιρία δεν το συζητάμε ;) :cheesy:

με απλά λόγια, δεν μεταφέρεις οτι συζητάς εκτός ίντερνετ, σε ένα σαιτ για πουτάνες ή αν προτιμάς τα εν οίκω μη εν δήμω ;)
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :cool2:
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  05/07    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Κλειστο - Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): ----------Κλειστο-------
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Βαλια - Μικη/Ζετα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαμπρινα - Βαλια
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ιρενα/Μελινα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Νικολετα/Μαγδα - Τζουλια/Μονικα/Μαγδα/Σονια 

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

delyno27

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανείς η Αντρέα απο τους γερμανούς που χάθηκε ;
Θυμάται κάποιος αν είχε η Αντρέα τατου στο δεξί χέρι ψηλά ; Είδα μια και της έμοιαζε παρα πολυ !
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
απο πληροφοριες προερχομενες μεσα απο τον ''ομιλο'' η αντρεα λειπει στην πατριδα της για ολιγοημερες(???) διακοπες. Να παρει μια ανασα κ η κοριτσαρα!
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845

Συνημμένα

  • Andrea 3.jpg
    Andrea 3.jpg
    373,9 KB · Εμφανίσεις: 38

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom