Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
μα τρεις φορες σε δυο εβδομαδες?και αλλη μια πριν 4 μηνεςμ, ενω απο τοτε δεν ειχα ξαναπατησει το ποδι μου παρα μονο τωρα τελευταια...



η αλήθεια είναι πως και εμάς εχθές δεν μας ανοίξανε 
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
:tooth: :tooth:

μπα δεν νομίζω, πλέον έβαλα μυαλό και διαχωρίζω τις επιλογές μου ;) μην λησμονείς ότι υπάρχουν και τα στανταράκια για τις δύσκολες στιγμές :grin:
Καλά να(θα) περάσεις τύπε  ;)

Τα στανταράκια είναι λίρα 100  :grin:
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0
[move] :)  :)  :)   03/07    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Μαγδα - Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): ----------Κλειστο-------
Κασσανδρας 4Β(κατω):Βαλια - Μαντονα - Ζετα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαβινα - Σαβινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Βαλια/Ιρενα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Νικολετα/Σαμπρινα - Τζουλια/Μικη  

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια  


Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
14
Like
77
Πόντοι
10
Μόλις γύρισα απο Φαίη...Λοιπόν ο Μάκης έχει 100% δίκιο...θέλω να γράψω πολλά  αλλά προτιμώ να μείνω ψύχραιμος...Είμαι 19 χρονων,είμαι στενή, ο πουτσος σου είναι μεγάλος  ...και ένα σωρό μαλακιες με το πουτσοκεφαλο μου ίσα να ακουμπαει το μουνακι της και αυτή να με σπρώχνει πίσω...τι να πω ρε παιδιά απλά αν αυτή η κοπέλα το "έχει" όπως λέει η Πενυ τότε θα ξεχάσω οτι ξέρω μεχρι σημερα.Αυτα και πραγματικά δεν έχω καμμια πρόθεση ούτε την κοπέλα να "μαυρισω" ούτε κατι άλλο,αλλα όπως οι πελάτες πρέπει να σέβονται τα κορίτσια πρέπει να ισχύει και το αντίθετο....Καλό βράδυ και πάμε για αλλα....
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Φίλε γράψε κριτική και πες την αλήθεια. Να σώσουμε κανένα 50ευρω. Ήθελα και εγώ να πάω αλλά μάλλον δεν...
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
14
Like
77
Πόντοι
10
Kervera μεχρι αύριο θα γράψω φίλε ...ασε τώρα να ηρεμήσω απο την "υπεροχή" :jerking: συνεύρεση που είχα με το μωρακι  :headbang: :headbang:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.949
Κριτικές
14
Like
3.778
Πόντοι
2.777
Αυτα και πραγματικά δεν έχω καμμια πρόθεση ούτε την κοπέλα να "μαυρισω" ούτε κατι άλλο,αλλα όπως οι πελάτες πρέπει να σέβονται τα κορίτσια πρέπει να ισχύει και το αντίθετο....Καλό βράδυ και πάμε για αλλα....

και γιατί να μην τη μαυρίσεις;
της χρωστάς χάρη;
μήπως χρωστάς χάρη σε κανένα άλλο;
γράψε αλήθειες.
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
14
Like
77
Πόντοι
10
Στον μόνο που χρωσταω είναι ο εαυτός μου να περνάει καλά οταν πληρώνω ...Μάλλον παρεξηγησες...περί μαυρισματος της κοπέλας εννοουσα οτι δεν πήγα προκατειλημενος απο προηγούμενες κριτικες-απόψεις άλλων....Οι αλήθειες θα γραφτούν στην κριτική μου.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Στον μόνο που χρωσταω είναι ο εαυτός μου να περνάει καλά οταν πληρώνω ...Μάλλον παρεξηγησες...περί μαυρισματος της κοπέλας εννοουσα οτι δεν πήγα προκατειλημενος απο προηγούμενες κριτικες-απόψεις άλλων....Οι αλήθειες θα γραφτούν στην κριτική μου.

Σε αναμονή λοιπόν για την κριτική... :rockon:
 

@lex31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2013
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καμία γνώμη για studio 37 ηλιουπολη και Μονικα; Σκέφτομαι να επισκεφθώ...Στις photo λέει...
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Παίδες καμία γνώμη για studio 37 ηλιουπολη και Μονικα; Σκέφτομαι να επισκεφθώ...Στις photo λέει...
και από κοντά λέει, είναι όντως ωραία γυναίκα, με ότι αυτό συνεπάγεται... και εννοώ με θέματα χρόνου.

Προσωπικά εγώ δεν πατάω το πόδι μου, αλλά υπάρχουν συναγωνιστές που περνάνε καλά. Δεν ξέρω

Στα παρέθεσα όλα, δες και αποφάσισε

Υπάρχει και κριτική
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Προηγούμενη Παρασκευή στο Λ. Αθηνών 318. Άννα, ψηλή, λευκό δέρμα που όμως τώρα έχει μαυρίσει, μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους, ωραίο σώμα και ειδικά πίσω σύστημα, πολύ μικρό αλλά στητό στήθος (μόνη παραφωνία) στανταράκι για εμένα, έγινε συνεύρεση, κάποια στιγμή θα ανεβάσω κριτική γιατί μία που της έχω είναι πολύ παλιά. Μαζί της η Κατερίνα, Ελληνίδα, ωραίο σώμα, όχι πολύ αδύνατη, κανονική, μαλλί μέχρι τους ώμους καστανό ανοιχτό, ωραία μάτια. Είχα περάσει παλιά μαζί της και είχα περάσει καλά.


Στοχοθετημένη επίσκεψη εχτές το απόγευμα στο Τατοίου 58 πάνω για συνεύρεση με την Αγνή. Είναι η τρίτη συνεχόμενη φορά που η κοπέλα είναι στο πρόγραμμα σε 2η απογευματινή και δεν είναι στο μαγαζί. Σημειωτέον το τηλέφωνο μιλούσε για κάνα 20λεπτο συνεχώς. Η δεύτερη κοπέλα ήταν η Εμμανουέλα, κανονική προς ψηλή, μελαχρινή με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους, ωραίο σώμα και στήθος και ναζιάρικη φωνή.

Αργότερα την ίδια μέρα επίσκεψη το Λ. Αθηνών 318. Η Σάντρα, εμφάνισης κάτω του μετρίου, ξανθιά, με μέτριο σώμα και χαλάρωση ειδικά στην κοιλιά. Επειδή όμως πάντα το ζητούμενο δεν είναι η εμφάνιση πέρασα μαζί της γνωρίζοντας την και ξέροντας όπως και έγινε ότι θα παίξει gfe με πάθος, βλέμματα αγκαλιές σφιχτές κ.λπ. και ξέροντας ότι θα κάνω παιχνίδι όπως θέλω εγώ. Κριτική δεν ανεβάζω γιατί έχω πρόσφατη, μέτρια εμφάνιση υψηλό επίπεδο υπηρεσιών. Μαζί της η Ζέτα πρώτη μέρα στο μαγαζί. Πολύ μελαχρινή, μαύρα μαλλιά μαζεμένα, πολύ κοντή, αδύνατη, κλασσική περίπτωση petite - μινιον, με ωραίο σφιχτό σώμα. Στύλ με βραχνή φωνή, μάγκικο, και ένα χαμηλής αισθητικής τατουάζ στην κοιλιά. Θα την πρότεινα σε όσους γουστάρουν στυλ μάγκικο κ.λπ. σε συνδυασμό με μικρόσωμο σωματότυπο.

 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μόλις γύρισα απο Φαίη...Λοιπόν ο Μάκης έχει 100% δίκιο...θέλω να γράψω πολλά  αλλά προτιμώ να μείνω ψύχραιμος...Είμαι 19 χρονων,είμαι στενή, ο πουτσος σου είναι μεγάλος  ...και ένα σωρό μαλακιες με το πουτσοκεφαλο μου ίσα να ακουμπαει το μουνακι της και αυτή να με σπρώχνει πίσω...τι να πω ρε παιδιά απλά αν αυτή η κοπέλα το "έχει" όπως λέει η Πενυ τότε θα ξεχάσω οτι ξέρω μεχρι σημερα.Αυτα και πραγματικά δεν έχω καμμια πρόθεση ούτε την κοπέλα να "μαυρισω" ούτε κατι άλλο,αλλα όπως οι πελάτες πρέπει να σέβονται τα κορίτσια πρέπει να ισχύει και το αντίθετο....Καλό βράδυ και πάμε για αλλα....

τύπε, πάρτο ψύχραιμα και μην αρχίσεις τους αφορισμούς για το κορίτσι, σε καταλαβαίνω γιατί εγώ πέρασα πολύ χειρότερα(στο 4ο λεπτό είχε σηκωθεί και είχε φύγει ;))

αλλά όπως σου είπε είναι μικρή, είναι άπειρη και σε δύσκολες καταστάσεις δεν ξέρει να ελιχθεί, οπότε για εμένα της δίνουμε πίστωση χρόνου, να καταφέρει να βελτιωθεί και μετά από ένα εύλογο χρονικό διάστημα βλέπουμε αν τελικά τα κατάφερε ;)

εγώ προσωπικά, θα κάνω υπομονή και θα περιμένω να βελτιώσει το σέρβις της για να την τιμήσω εκ νέου, γιατί θεωρώ ότι όλοι οι άνθρωποι αξίζουν μιας 2ης ευκαιρίας ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
εισαι μεγαλοψυχος ανθρωπος πρωθυπουργαρα μου!!
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA !!!  :smitten: :smitten: :smitten:      
PROGRAMMA GIA TETARTI 03.07.2013.

*KATEXAKI 8
11:00-20:00 EVELINA            20:00-06:00 ALESSANDRA

*THISEOS 35
10:00-20:00 NAOMI                 20:00-06:00 CANDY
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    287,3 KB · Εμφανίσεις: 22
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom