Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.675
Πόντοι
2.471
Λέω να περάσω από ισμηνης Δάφνη που δουλεύει η Sunny αξίζει έχει κανείς εμπειρια
Κι εγώ το σκέφτομαι χρόνια παρότι ασχημούλα αλλά με τέτοια μπούτια και κωλάθρα +PSE εμπειρία...

Ενα φιλαράκι σε τσάρκα είχε περάσει παλιότερα και μου είπε πως μόνο στα τέσσερα να την γαμάς άξιζε το 50αρικο κατα άλλα τίποτα αξιοσημείωτο. Και στο σαλονάρισμα παγοκολώνα ποτέ δεν με έχει πείσει και περνάω με άλλη κοπέλα.
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
191
Κριτικές
20
Like
1.681
Πόντοι
1.191
Ρε μάγκες μιας και είπατε για τ συγκεκριμένο αυτή η Amanda έχει όντως τέτοια κωλαρα??
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Παιδιά θα βάλω κάτι να γελάσουμε, δε ξέρω αν είμαι οφ-τοπικ, νομίζω πως όχι αφού πλέον η εργαζόμενη είναι σε στούντιο: φώτο κοπέλας σε μασάζ (που ευτυχώς έκλεισε πρόσφατα αφού στις απατεωνιές ήταν πρώτοι) και φώτο μια εβδομάδα αργότερα σε στούντιο..



Δηλαδή ήμαρτον, ακόμα δε θα ξεχάσω τη φόλα με τη Νάντια τη Ασιάτισσα, το άνθος της Ανατολής..
:headbang:
Τι μπαζο ειναι τουτο ρε φιλος?
 
  • Like
Αντιδράσεις: vinnie

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
Ρε μάγκες μιας και είπατε για τ συγκεκριμένο αυτή η Amanda έχει όντως τέτοια κωλαρα??
είναι χειμωνιάτικη,
κάτσε να πέσει η θερμοκρασία πρώτα, αλλιώς μπορεί να χαθείς μέσα εκεί.
δε λέω έχουν το κοινό τους αυτές οι κωλο-φαρδιές, αφοσιωμένο δηλαδή...έτσι λίγο πιο ανατολίτικο.
Κάποιος νομίζω είχε γράψει πρόσφατα κριτική (;)
 

vaggoss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η φάση πάει απ'το κακό στο χειρότερο.δεν υπάρχει πλέον ένα σοβαρό κομμάτι στην αγορά να περάσεις καλά ...
Τα στουντιοκοριτσα είναι το ένα χειρότερο απ'το άλλο !
Ούτε για φιλης με 20αρικο δεν κάνουν !!!?
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
134
Like
317
Πόντοι
21
Ρε μάγκες την Ζενια από Βριλησσου/Τριγγετα που την βρίσκουμε πλέον;;
 

istorias7

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
47
Πόντοι
0
Ρε μάγκες την Ζενια από Βριλησσου/Τριγγετα που την βρίσκουμε πλέον;;
αληθεια που χαθηκε; πολυ δυνατο κομματι με πρωτοβουλιες κ δεκτικη σε οτι περναει απο το μυαλο σου!
 

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
259
Πόντοι
20
Ρε παιδιά η φάση πάει απ'το κακό στο χειρότερο.δεν υπάρχει πλέον ένα σοβαρό κομμάτι στην αγορά να περάσεις καλά ...
Τα στουντιοκοριτσα είναι το ένα χειρότερο απ'το άλλο !
Ούτε για φιλης με 20αρικο δεν κάνουν !!!?ι
Ισχύει!!!!πολλά μπάζα!!!
 

Rosbe

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Πολύ καλησπέρα σας!
Την Valentina 18 χρόνων από Ισπανία που κυκλοφορεί Ισμηνης 2, εχει κανένας φίλος εμπειρία;
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.789
Πόντοι
1.011
Λέω να περάσω από ισμηνης Δάφνη που δουλεύει η Sunny αξίζει έχει κανείς εμπειρια
Eiχα περσσεο λ.αθηνων 373 καποτε..δεν ενθουσιαστηκα, βεβαια ο κσθενας μπορει να εχει διαφορετικη εμπειρια
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.789
Πόντοι
1.011
Ισχύει!!!!πολλά μπάζα!!!
Μα δε χρειαζεται να οας πλεον στουντιο..βρισκεις μια χαρα γκομενες σε μασατζιδικα..καλες μπορω να πω και καλυτερες και σε εμφανιση και σε υπηρεσιες
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.789
Πόντοι
1.011
είναι χειμωνιάτικη,
κάτσε να πέσει η θερμοκρασία πρώτα, αλλιώς μπορεί να χαθείς μέσα εκεί.
δε λέω έχουν το κοινό τους αυτές οι κωλο-φαρδιές, αφοσιωμένο δηλαδή...έτσι λίγο πιο ανατολίτικο.
Κάποιος νομίζω είχε γράψει πρόσφατα κριτική (;)
Μεγαλη περιφερεια μακρια απ τα γουστα μου..ομως κατι βγαζει οταν τη δεις στο δωματιο..κατι θελκτικο...δε θα λεγα οχι να τη δοκιμαζα μια φορα, εχει και καλες κριτικες...
 

Rosbe

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Μα δε χρειαζεται να οας πλεον στουντιο..βρισκεις μια χαρα γκομενες σε μασατζιδικα..καλες μπορω να πω και καλυτερες και σε εμφανιση και σε υπηρεσιες
Παίζει να επεκταθείς παραπάνω σε αυτό φίλε μου;
Δλδ πως μπορεί να ξερει κάποιος ποια μασατζιδικα κάνουν και έξτρα υπηρεσίες; Τιμές κλπ;
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
Μεγαλη περιφερεια μακρια απ τα γουστα μου..ομως κατι βγαζει οταν τη δεις στο δωματιο..κατι θελκτικο...δε θα λεγα οχι να τη δοκιμαζα μια φορα, εχει και καλες κριτικες...
αν γουστάρεις ¨κρέας¨ όρμα, προσωπικά τις θέλω πιο λυγερόκορμες και με ένα blend φινέτσας κι αριστοκρατικής διακριτικής πουτανιάς (που είναι πάρα πολύ δύσκολο στις μέρες που σβήνουν και στις νύχτες που φωτίζονται)
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
901
Κριτικές
48
Like
4.677
Πόντοι
2.836
Μα δε χρειαζεται να οας πλεον στουντιο..βρισκεις μια χαρα γκομενες σε μασατζιδικα..καλες μπορω να πω και καλυτερες και σε εμφανιση και σε υπηρεσιες
στα μασάζ ο μέσος όρος ηλικίας είναι μεγαλύτερος. Η δε εμφάνιση όχι πάντα καλύτερη.
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Μόλις πέρασμα από κιφισου 30. Με Andrea. 24 χρόνων Ρουμάνα.
50 απλό, 70 με άκαποτο. Πολύ ωραία κοπέλα σώμα Βελούδινο. Πιπα πολύ μέτρια. Όταν ανέβηκε πάνω μου σε reverse cowgirl ηταν όνειρο.
Μετά στα 4 όπου είχε ένα πολύ καλό στήσιμο και εκεί πολύ καλή αν και είναι πόλη στενή οπότε έπρεπε να της είχα πει να βάλει λιπαντικό και θα περνούσα ακόμα πιο καλά.
Αφού τελείωσα της έδωσα και ένα φίλη στον κωλο όπου το δέχθηκε με χαμόγελο και λίγο γέλιο.
Πόλη όμορφη και ευδιαθετη.
Η συνεννόηση με την κοπέλα στα αγγλικά
Ο χώρος καθαρός και η τσατσά ευγενική.
Στα αρνητικά δε άφηνε πολα φιλάκια. Δεν ήθελε να κάνουμε ιεραποστολικο. Της είπα να με φιλήσει στο λαιμό και είπε όχι. Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Πολύ περίεργο.

Γενικά Καλές εντύπωσης. Την συνιστώ.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom