Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
μπα, κορίτσια από τέτοιες χώρες είναι όνειρο θερινής νυκτός.
Φίλε γράφω εδώ την απάντηση μου για το σχόλιο σου στην αρνητική κριτική της Kataleya, γιατί για κάποιο λόγο όταν είναι να γράψω εκεί ο λογαριασμός μου συνεχώς ξεσυνδέεται. Η σούπερ θετική κριτική έκανε μπαμ ή ότι ήταν βαλτή, ή ότι εκείνη τη μέρα ο φίλος έπεσε "θύμα" της γνωστής τακτικής να σου κάνει τα πάντα όλα στις πρώτες επισκέψεις, για να σε φολιάσει επανελειμένα όλες τις υπόλοιπες. Είναι το γνωστό κόλπο των καζίνο που σε αφήνουν να κερδίζεις στην αρχή, για να σου πάρουν το σπίτι αργότερα.
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
Kαλησπερα,υπαρχει κανεις που να χει σωσει στο pc του τις νεες(για τοτε) φωτογραφιες που ειχε κανει η Χρυσα απο αθηνων 373,de paris αργοτερα κτλ...δεν εννοω αυτες που εχει ανεβασμενες στο portal..κατι αλλες στο δωματιο με την κουνια μαλλον του deluxe.
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
587
Κριτικές
60
Like
3.562
Πόντοι
10.335
Αλεξάνδρα με. Τα Τάτου στο Αριστοτελους 5 . Πολύ καλό εργαλείο
1699021649871.png
 
Τελευταία τροποποίηση:

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
Ρε παιδες,τι διαολο απεγινε η Ζενια παλι; πουθενα στα προγραμματα..
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
athensmodels.blogspot.com/2023/11/73-covid-19.html
 
  • Like
Αντιδράσεις: Α-Ω

stallion

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
88
Πόντοι
0
athensmodels.blogspot.com/2023/11/73-covid-19.html


athensmodels.blogspot.com/2023/11/73-covid-19.html
Μόλις γύρισα από Μιρα. Σπυρου Πάτση. Μια χαρά ήταν το κορίτσι. Ήμουν σίγουρος ότι θα ήταν άδειο σήμερα
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.956
Κριτικές
14
Like
3.799
Πόντοι
2.777

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
24
Like
1.643
Πόντοι
1.076

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.172
Κριτικές
18
Like
16.146
Πόντοι
4.546
Εμένα είναι θετικές οι περισσότερες εμπειρίες από το Αρ5
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
499
Κριτικές
46
Like
2.200
Πόντοι
1.071
9630-Andrea τιμηθηκε προ μηνων στο κηφισου 60! στουντιακι απομερο, και συνηθως το κηφισου 30 ή 60 εχει κατι συμπαθητικο που δεν εχει μεγαλη αποκληση απο αυτο που φανταζεσαι σε σχεση με φωτογραφιες και απο κοντα! παντα επιλεγω απλο προγραμμα και με τα δεδομενα αυτα εκτιμω τη συμμετοχη, προθεση κλπ! το κοριτσι αξιζει μια επισκεψη οπως αξιζει και παραπανω απο την andrea , η 4504-Alexandra οπου τιμησα προσφατα στο delux και εχει συμπαθητικο προσωπο, σωμα χωρις τατου και slim line που μου αρεσει αρκετα εμενα με βυζακια λεμονακια αλλα λαχταριστα
Επειδη εχω μπερδευτει..ειχα παρει μια Αλεξανδρα εκει..ξανθια με ωραιο κορμι..καλη στο δωματιο αν και λιγο βιαστικη..αυτη μαλλον αλλαξε το ονομα σε Σαντρα...και ως Αλεξανδρα εμφανιζεται στις φωτο-δεν ειδα απο κοντα...μια αλλη?( μαλλον..καστανη) καπως..πιο γεματη??
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
499
Κριτικές
46
Like
2.200
Πόντοι
1.071
Εμένα είναι θετικές οι περισσότερες εμπειρίες από το Αρ5
Εμενα μετριες..ποτε τοπ..αλλα οχι αδιαφορες..ομως με τοσα μασατζιδικα που παιζουν εκει γυρω...γιατι να επιλεξεις αυτο το... "στουντιο"?
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
499
Κριτικές
46
Like
2.200
Πόντοι
1.071
μπα, κορίτσια από τέτοιες χώρες είναι όνειρο θερινής νυκτός.
Χμ...Νικιτα απο Ιραν..στο λ.αθηνων 373... στα κηφισου 30-60 τους τελευταιους μηνες καποιες καλες ασιατισσες, περγαμου 1 επισης
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.172
Κριτικές
18
Like
16.146
Πόντοι
4.546
Εμενα μετριες..ποτε τοπ..αλλα οχι αδιαφορες..ομως με τοσα μασατζιδικα που παιζουν εκει γυρω...γιατι να επιλεξεις αυτο το... "στουντιο"?
Μα για ποικιλία φυσικά και γιατί κάποιες φορές υπάρχουν νεαρές πετίτ όμορφες που απλώς ΔΕΝ βρίσκεις στα μασάζ (πάλι εκτός εξαιρέσεων) . Χρήματα δίνουμε, όχι στραγάλια, και αρκετά κιόλας, για να πάω συνέχεια με την ίδια ομάδα ενός μασάζ.

***Ειδικά, αν βρω κορίτσια του πρώην ανατολικού μπλοκ, που είμαι λάτρης (δεν τρελαίνομαι για λατίνες παρά λίγες, και δεν γουστάρω μαύρες)
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
499
Κριτικές
46
Like
2.200
Πόντοι
1.071
Μα για ποικιλία φυσικά και γιατί κάποιες φορές υπάρχουν νεαρές πετίτ όμορφες που απλώς ΔΕΝ βρίσκεις στα μασάζ (πάλι εκτός εξαιρέσεων) . Χρήματα δίνουμε, όχι στραγάλια, και αρκετά κιόλας, για να πάω συνέχεια με την ίδια ομάδα ενός μασάζ.

***Ειδικά, αν βρω κορίτσια του πρώην ανατολικού μπλοκ, που είμαι λάτρης (δεν τρελαίνομαι για λατίνες παρά λίγες, και δεν γουστάρω μαύρες)
Ναι..δυστυχως οι ωραιες και μοντελε σπανιζουν στα μασαζ...υπαρχουν βεβαια..σε καποια..αλλα ειναι συνηθως "κλεισμενες" με ραντεβου...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
499
Κριτικές
46
Like
2.200
Πόντοι
1.071
Ναι..δυστυχως οι ωραιες και μοντελε σπανιζουν στα μασαζ...υπαρχουν βεβαια..σε καποια..αλλα ειναι συνηθως "κλεισμενες" με ραντεβου...
Απλα για να αξιζει να τα σκασεις στα στουντιο..πρεπει να ξερεις πως η κοπελα εκτος απο ομορφη..παρεχει και και καλο service...γιατι δυστυχως στο πενηνταρικο..απο πολλες εμφανισιμες μεν..παιρνεις υπηρεσιες 20αρικου...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.172
Κριτικές
18
Like
16.146
Πόντοι
4.546
Απλα για να αξιζει να τα σκασεις στα στουντιο..πρεπει να ξερεις πως η κοπελα εκτος απο ομορφη..παρεχει και και καλο service...γιατι δυστυχως στο πενηνταρικο..απο πολλες εμφανισιμες μεν..παιρνεις υπηρεσιες 20αρικου...
Όπως και να έχει, αν πληρεί τα κριτήριά μου, θα την δοκιμάσω, έστω και αν βγει με μέτριες υπηρεσίες και θεωρώ τον εαυτό μου ΤΥΧΕΡΟ που α) είμαι σε θέση να το αγοράσω, να πάω με μια τέτοια κοπέλα, και β) να ξοδέψω κάποια - αρκετά- χρήματα το μήνα αποκλειστικά για τα γούστα μου (πολλοί ζορίζονται ακόμα και για το 10ρικο του Μεταξουργείου)
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
935
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Απλα για να αξιζει να τα σκασεις στα στουντιο..πρεπει να ξερεις πως η κοπελα εκτος απο ομορφη..παρεχει και και καλο service...γιατι δυστυχως στο πενηνταρικο..απο πολλες εμφανισιμες μεν..παιρνεις υπηρεσιες 20αρικου...
...κι όχι μόνο στο πενηντάρικο, δυστυχώς.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
499
Κριτικές
46
Like
2.200
Πόντοι
1.071
Όπως και να έχει, αν πληρεί τα κριτήριά μου, θα την δοκιμάσω, έστω και αν βγει με μέτριες υπηρεσίες και θεωρώ τον εαυτό μου ΤΥΧΕΡΟ που α) είμαι σε θέση να το αγοράσω, να πάω με μια τέτοια κοπέλα, και β) να ξοδέψω κάποια - αρκετά- χρήματα το μήνα αποκλειστικά για τα γούστα μου (πολλοί ζορίζονται ακόμα και για το 10ρικο του Μεταξουργείου)
Εννοειται πως αν τα οικονομικα σου αντεχουν εδω εισαι! Δεν εχεις τοτε κανενα λογο να πηγαινεις στα φτηνομαγαζα ακομη κι αν παρεχουν καποια απο αυτα οκ υπηρεσιες, δε το συζηταμε τοτε καν! Κι εγω τσ φτηνα τα εχω κοψει αφ ενος μεν γιατι ειμαι κι εγω σε θεση αφ ετερου δε μπορω στα φτηνα..βρωμια χαλια περιοχες επικινδυνοτητα..δε νιωθεις καλα εκει...ακομη κι αν περασεις με καποια καλη...δε μου κανει πλεον η φαση εκει...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom