Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
paizei tvra na einai ο μερεντονα με καινουργια στελλα και να μας ερθει με νες κριτικη
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
580
Κριτικές
60
Like
3.540
Πόντοι
10.335
Την Μόνικα την είχα συναντήσει γύρω στο 2015 ή και πιο νωρίς δεν μπορώ να θυμηθώ πότε ακριβώς.
Παρουσιαζόταν ως Σέρβα αλλά ήταν Αλβανή.

Κατεχάκη 8.

Ωραία γυναίκα αλλά πολύ πληθωρική για τα γούστα μου.

Τώρα δυστυχώς έχει γίνει μπάζο.

Την ίδια εποχή υπήρχε και η πανέμορφη Ρεμπέκα.

Ρουμάνα.

Κόλλησα με τη Ρεμπέκα.

Πέρναγα ωραία μέχρι που κόντεψε να μου σπάσει το πουλί μία φορά σε cow position.

Την ξανασυνάντησα πριν από 3 χρόνια περίπου.

Το πρόσωπο και το φυσικό της στήθος παρέμειναν ωραία αλλά το σώμα χάλασε.

Την Βουλγάρα τη Ζανετ και όχι Ρωσίδα μια φορά την έχω συναντήσει.

Απίστευτα φιλική και πρόθυμη να σε ευχαριστήσει.
Πάντως για την Μονικα όντως μεγάλη διαφορά στα μεγάλα προγράμματα . Και κάτι ακόμα όχι ότι παίζει ρόλο η Μονικα ήταν όντως Σερβα και το υπογράφω . Απλά για το αρχείο !!
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Μπορεί αλλά έχω ενα προαίσθημα ότι θα αγαπήσεις.
εδω δεν αγαπησα τη leyla που ομολογουμενος ειναι πραγματικο μοντελο ρε θα κατσω να αγαπησω τις λατινες που μου καθονται στο στομαχι?
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
580
Κριτικές
60
Like
3.540
Πόντοι
10.335
Την υπογραφή και το πουλί μας προσέχουμε που το βάζουμε. Σερβικα δεν μιλάνε μόνο Σέρβοι. Για το ιστορικο αρχείο της υπόθεσης.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλά πήγαινε πρώτα και τα λέμε μετά,
Συμφωνώ για το πουλί και υπογραφή . Αλλά θα επιμείνω . Παραπάνω δεν μπορώ να πω . Τώρα εσυ πίστευε ότι γουστάρεις . Ελευθερία άποψης και λόγου υπάρχει .
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.747
Πόντοι
2.836
Πέρασα Κασσάνδρας 3 1ος με Αλίνα.
Δεν υπήρξε καλή χημεία μεταξύ μας, τι , πώς, γιατί , ποιός ξέρει, λεπτομέρειες άλλη φορά.
νομίζω δεν χρειάζεται να αναρωτιόμαστε τι πώς και γιατί. Κοστίζει μεν, και σε χρήμα και σε διάθεση, αλλά συμβαίνει. Σε όλους μας έχει συμβεί φαντάζομαι με κάποια κοπέλα.
Το προσπερνάμε και κοιτάμε μπροστά για την επόμενη συνεδρία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.747
Πόντοι
2.836
Θα μου επιτρέψετε ελπίζω να σας καλησπερίσω με γκρίνια για τις ανακρίβειες στο πρόγραμμα των στούντιο στο γνωστό διπλανό σάιτ. Θα μου πείτε, τώρα το ανακάλυψες; Τέλος πάντων…

Την περασμένη Τετάρτη περίπου 19.30 πηγαίνω στοχευμένα στο Κασ. 3 όροφος, έχοντας διαβάσει το πρόγραμμα στο σάιτ: από 17.00 και μετά είχε δυο κορίτσια που με ενδιαφέρουν πολύ. Φτάνω στο κατάστημα. Κλειστό. Πιο κλειστό δεν γινόταν.
Πετάγομαι απέναντι στο 8Γ. Άλλα αντί άλλων. Άλλη κοπέλα στο σάιτ, άλλη στο μαγαζί. Μπήκα πάντως και για καλή μου τύχη δεν το μετάνιωσα καθόλου.
Την ακριβώς επόμενη μέρα το Κασ. 3 όροφος δεν είχε τίποτα στις βάρδιες. Πέρασα από περιέργεια κι ήταν πάλι κλειστό.
Σήμερα (χθες) Παρασκευή ξαναβλέπω το σάιτ: τα ίδια κορίτσια από 14.00 και μετά. Περνάω κι ήταν όντως ανοιχτό. Γκαντεμιά, νωρίτερα με είχε περιποιηθεί πολύ όμορφα άλλη κοπέλα – όχι στουντιοκόριτσο – και ως πουρόκερ δεν είμαι για δυο εκτονώσεις αυθημερόν.

Δηλ. ποιο το νόημα να ανεβαίνουν στο σάιτ οι βάρδιες των κοριτσιών, όταν δεν ξέρουμε τι θα συναντήσουμε όταν φτάσουμε στο κατάστημα;
Λες κι έχουμε όλοι την πολυτέλεια να κάνουμε το γύρο της Αθήνας με το όχημα, προτού καταλήξουμε σε κοπέλα της προτίμησής μας. Οι παντρεμένοι ξέρουν τι λέω
:wink:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Εγω δυστηχως κανω το γυρω τες Αθηνων ευτυχως με αμαξι.
Μολις μπηκα σπιτι απο απανωτη βολτα μετα τη χθεσινη αλλα και σημερινη και εχομε και κλαιμε.
Wendy Λ.Αθηνων 413.Πολυ ομορφο κοριτσι , οντος μικρουλι καπου στα 22 οχι ποιιο πανω.Το μεγαλο της ατου ειναι το προσωπο που βγαζει και πολλη ΚΓΑΥΛΑ , το βυζι κανονικο , νομιζω silicone valey ε τι αλλο.Μπουτακια ομορφουλικα και κωλος για εμενα και ετσι ειναι εδω που τα λεμε πατσοκολαρου.Δεν εχει το τεραστιο κωλο που συνηθιζουν οι βενεζουελανες αλλα ειναι καπως που δε μπορω να το εκφρασω δε βρισκω λεξεις, τεσπα δε μαρεσε με τιποτα και με χαλουσε.

Στουντιο Θεσσαλιας ειχε τη τζουλια ξανθια 160 υψος μαλλια μεχρι ωμους και σωματοτυπο σχετικα καλο οπως και ο κωλαρινος της.Γλυκουλι προσωπακι καθως και βυζακι,οχι κατι ιδιαιτερο που εψαχνα.

Πηγα και Κασσανδρας 4 να δω τη Μαλβινα σας.Επιτελους την ειδα.Η αληθεια ειναι οτι ηταν μπαμπατσικη γεματουλα τοσο οσο χωρις ομως να προεξεχει κατι αντιαισθητικο εκτος απο κωλο που εχει αυτο που λεμε ΜΕΓΑΛΟ ΚΩΛΟ αλλα ταιριαζε ομως με το σωματοτυπό της.Βυζι εδειχνε φυσικο και με την κατιούσα πορεια.Προσωπο οχι κατι περιεργο απλα συνηθισμενο.Γενικα ηταν ΜΠΟΥΓΙΟ η γκομενα και η εμφανιση της δε με εκανε να μπω.Ηταν μαζι της και η Ευα καθως πολυ ομορφη σε ολα την εκαιγε τη Μαλβινα.

Αριστοτελους να δοκιμασω τη Μαρσι Μαυια καπως ετσι τεσπα.Τελικα ηταν αδιαθετη και δε μπορουσε.Ειχε και την αρυα και την Ροξανα οξανα.Λεω στην τσατσα θα περασω με οξανα και μου απανταει εχουν σειρα οι κυριοι.Τρεις κυριοι λοιπον απο ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΜΠΑΓΚΛΑΝΤΕΣ.Λετσαρια ηταν οι δυο καργα και ο τριτος ηταν ο λεφτας ας πουμε μη χεσω.Ξεκινανε και επιλεγουν αρυα οποτε λεω καλα ειμαστε και συνεχιζουν με μια χοντρελο καράμπαζο οποτε πεταγομαι να περασω?Ρωτα τον τελευταιο πακι εσεις?Επιλεγει οξανα το κερατο μου και τρωω ξενερα.Με ρωτα η τσατσα με το μπαστουνι τελικα ποια θελω και με εμενα να απανταω αστο φευγω καλυτερα και ξερεις και το λογο.Μου κουνησε καταφατικα το σκαλπ και εγινα μπουχος.
Μα καλα ρε να ουμε ξεκινησαν και τα πακια στουντιο? ρε τι γινεται εδω περα θα ξεκινησουμε τις βιζιδουδες.

Συνεχιζω Ισμηνης ειπα να δοκιμασω τη Μιχαελα μιας που εχθες την εκαψα.Μπαινω λεω Μιχαελα εδω ειναι?Ναι μου λεει η τσατσα αλλα ειναι σε προγραμμα 1 ωρας ισως και λιγο παραπανω.Απανταω φτουσου ρε πουστη δυο μερες ξερεις τι γκαντεμια εχω?Γελαγε η αλλη απο κει.Μιλαω με το ειναι μου και αποφασιζουμε οτι δε τοχω καθολου οποτε τραβα σπιτι και αμα βρεθει κατι καλο μονο τοτε ξανα βολτα.Βαρεθηκα να τριγυρναω.
Αμα πετυχω ομως τη στελλα την καινουργια εφυγα σουμπιντος.Ισως Κυριακη.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Πέρασα Κασσάνδρας 3 1ος με Αλίνα.
Δεν υπήρξε καλή χημεία μεταξύ μας, τι , πώς, γιατί , ποιός ξέρει, λεπτομέρειες άλλη φορά.
Τι επαθες ρε φιλος τι εγινε και δεν εδεσε το γλυκο?
Αυτη την κοπελα οτι θελεις την κανεις, τι παιχτηκε και μου μουτρωσες?
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.747
Πόντοι
2.836

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.910
Πόντοι
3.246
Εγω δυστηχως κανω το γυρω τες Αθηνων ευτυχως με αμαξι.
Μολις μπηκα σπιτι απο απανωτη βολτα μετα τη χθεσινη αλλα και σημερινη και εχομε και κλαιμε.
Wendy Λ.Αθηνων 413.Πολυ ομορφο κοριτσι , οντος μικρουλι καπου στα 22 οχι ποιιο πανω.Το μεγαλο της ατου ειναι το προσωπο που βγαζει και πολλη ΚΓΑΥΛΑ , το βυζι κανονικο , νομιζω silicone valey ε τι αλλο.Μπουτακια ομορφουλικα και κωλος για εμενα και ετσι ειναι εδω που τα λεμε πατσοκολαρου.Δεν εχει το τεραστιο κωλο που συνηθιζουν οι βενεζουελανες αλλα ειναι καπως που δε μπορω να το εκφρασω δε βρισκω λεξεις, τεσπα δε μαρεσε με τιποτα και με χαλουσε.

Στουντιο Θεσσαλιας ειχε τη τζουλια ξανθια 160 υψος μαλλια μεχρι ωμους και σωματοτυπο σχετικα καλο οπως και ο κωλαρινος της.Γλυκουλι προσωπακι καθως και βυζακι,οχι κατι ιδιαιτερο που εψαχνα.

Πηγα και Κασσανδρας 4 να δω τη Μαλβινα σας.Επιτελους την ειδα.Η αληθεια ειναι οτι ηταν μπαμπατσικη γεματουλα τοσο οσο χωρις ομως να προεξεχει κατι αντιαισθητικο εκτος απο κωλο που εχει αυτο που λεμε ΜΕΓΑΛΟ ΚΩΛΟ αλλα ταιριαζε ομως με το σωματοτυπό της.Βυζι εδειχνε φυσικο και με την κατιούσα πορεια.Προσωπο οχι κατι περιεργο απλα συνηθισμενο.Γενικα ηταν ΜΠΟΥΓΙΟ η γκομενα και η εμφανιση της δε με εκανε να μπω.Ηταν μαζι της και η Ευα καθως πολυ ομορφη σε ολα την εκαιγε τη Μαλβινα.

Αριστοτελους να δοκιμασω τη Μαρσι Μαυια καπως ετσι τεσπα.Τελικα ηταν αδιαθετη και δε μπορουσε.Ειχε και την αρυα και την Ροξανα οξανα.Λεω στην τσατσα θα περασω με οξανα και μου απανταει εχουν σειρα οι κυριοι.Τρεις κυριοι λοιπον απο ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΜΠΑΓΚΛΑΝΤΕΣ.Λετσαρια ηταν οι δυο καργα και ο τριτος ηταν ο λεφτας ας πουμε μη χεσω.Ξεκινανε και επιλεγουν αρυα οποτε λεω καλα ειμαστε και συνεχιζουν με μια χοντρελο καράμπαζο οποτε πεταγομαι να περασω?Ρωτα τον τελευταιο πακι εσεις?Επιλεγει οξανα το κερατο μου και τρωω ξενερα.Με ρωτα η τσατσα με το μπαστουνι τελικα ποια θελω και με εμενα να απανταω αστο φευγω καλυτερα και ξερεις και το λογο.Μου κουνησε καταφατικα το σκαλπ και εγινα μπουχος.
Μα καλα ρε να ουμε ξεκινησαν και τα πακια στουντιο? ρε τι γινεται εδω περα θα ξεκινησουμε τις βιζιδουδες.

Συνεχιζω Ισμηνης ειπα να δοκιμασω τη Μιχαελα μιας που εχθες την εκαψα.Μπαινω λεω Μιχαελα εδω ειναι?Ναι μου λεει η τσατσα αλλα ειναι σε προγραμμα 1 ωρας ισως και λιγο παραπανω.Απανταω φτουσου ρε πουστη δυο μερες ξερεις τι γκαντεμια εχω?Γελαγε η αλλη απο κει.Μιλαω με το ειναι μου και αποφασιζουμε οτι δε τοχω καθολου οποτε τραβα σπιτι και αμα βρεθει κατι καλο μονο τοτε ξανα βολτα.Βαρεθηκα να τριγυρναω.
Αμα πετυχω ομως τη στελλα την καινουργια εφυγα σουμπιντος.Ισως Κυριακη.
Λοιπον, οι λατινες για μενα ειναι αδιαφορες εαν δεν ερθει κατι παρομοιο σαν αυτο που λεγαμε με τον υπουργο,

Ρε συ κλαιν αμνησια εχεις? Αφου την μαλβινα την ειχες ξαναδει και την ειχες πει γιουβαρλακι :2funny:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.910
Πόντοι
3.246
Τι επαθες ρε φιλος τι εγινε και δεν εδεσε το γλυκο?
Αυτη την κοπελα οτι θελεις την κανεις, τι παιχτηκε και μου μουτρωσες?
Η αλινα ειναι πιπινακι για γλειψιμο και γω αυτην την απορια ειχα τι συνέβη?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Λοιπον, οι λατινες για μενα ειναι αδιαφορες εαν δεν ερθει κατι παρομοιο σαν αυτο που λεγαμε με τον υπουργο,

Ρε συ κλαιν αμνησια εχεις? Αφου την μαλβινα την ειχες ξαναδει και την ειχες πει γιουβαρλακι :2funny:
Μην αρχιζετε τις μαλακιες παλι, την εκανα.
Ειχα πει πολλες φορες οτι η τσατσα ειχε κανει λαθος και μου ειχε παρουσιασει αλλη κοπελα και την ονομασε Μαλβινα.Ειχα πει οτι δεν ειχε σχεση οι φωτο με την κοπελα που ειχα δει.Δηλαδη δεν ειχα δει Μαλβινα τοτε αλλα αλλη κοπελα οντος γιουβαρλακι απο λαθος τσατσας.
 

Bakunin91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
262
Πόντοι
280

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.910
Πόντοι
3.246
Μην αρχιζετε τις μαλακιες παλι, την εκανα.
Ειχα πει πολλες φορες οτι η τσατσα ειχε κανει λαθος και μου ειχε παρουσιασει αλλη κοπελα και την ονομασε Μαλβινα.Ειχα πει οτι δεν ειχε σχεση οι φωτο με την κοπελα που ειχα δει.Δηλαδη δεν ειχα δει Μαλβινα τοτε αλλα αλλη κοπελα οντος γιουβαρλακι απο λαθος τσατσας.
Ελα ρε μια κουβεντα δε μπορουμε να πουμε εδω μεσα αμεσως να την κανεις


Ενταξει τωρα παντως σου φυγε ο καημος της μαλβινας ειδες τι εστι :cheesy::P
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Εμενα αν μου αρεσε θα εμπαινα δε θα εφευγα ουτε θα κολονα στο οτι ειναι φολα η οτι αλλο.Αν δε δοκιμασω ο ιδιος πρωτα δε δεχομαι το φολα για τον εαυτο μου παντα μιλαω.Μπορει οντος να εχετε δικιο διοτι το εχετε δει απο κοντα στο δωματιο,Αν ηταν οπως στο ινστα θα περναγα μαζι της αλλα οπως ειναι τωρα αστο
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.910
Πόντοι
3.246
Ειδε καποιος την μυστηριωδη betty που δεν εχει φωτος? Σημερα ηταν κροκεων 6 πανω

https://*****/en/StudioWorker/9569-Betty
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Ειδε καποιος την μυστηριωδη betty που δεν εχει φωτος? Σημερα ηταν κροκεων 6 πανω

Μια λεπτουλα ειναι καθολου ασχημο.Νορμαλ γκομενα θα ελεγα οχι και κατι σπουδαιο.Ηταν στα στουντελα της λιοσιων εκει με τους αραβοπακιδες και μη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πηρε προαγωγη το κοριτσι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom