Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
προσωπικά θα μου επιτρέψεις να σε ευχαριστήσω και να σου πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ, γιατί έχεις την ειλικρίνεια και τη μαγκιά να μας περιγράψεις με ακρίβεια και τιμιότητα την εμπειρία σου από την κάθε κοπέλα, θετική ή αρνητική.
Σε ΠΛΗΡΗ αντίθεση με άλλα άτομα που γράφουν εδώ στο νήμα, όπου ειδικά για πάρτη τους (!!!) δήθεν η κάθε κοπέλα δίνει τα πάντα όλα κι ακόμα περισσότερα και τους κάνει το 150% αυτού που πλήρωσαν. Και καμιά φορά βρίσκουν και κάποιο μαλακισμένο που τους κάνει μάγκες ΑΠΟ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΗΣ, δίνοντάς τους την ευκαιρία να τη χρησιμοποιήσουν για να αυτοδιαφημιστούν.
Σχόλια σαν τα δικά σου θέλουμε να διαβάζουμε. Όχι τον αυτοθαυμασμό του κάθε συμπλεγματικού. ΑΞΙΟΣ!
Την καλησπερα μου σε ολους.
Σε εχω δει και αλλες φορες να αναφερεις την ιδια ιστορια.
Για να καταλαβαινουμε ολοι μας τι ακριβως θες να πεις θα πρεπει να δειξεις ενα παραδειγμα η και δυο και τεσσερα και οτι εχεις.Οταν λεμε κατι και θελουμε και δειχνουμε οτι το υποστηριζουμε, καλο θα ηταν και να το αποδεικνυουμε εστω με ενα παραδειγμα απο τον οποιοδηποτε και αν ανηκει
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Easy rider λυπαμαι ρε φιλος που δεν περασες καλα αν και αδικα.
Ηθελες καποιες συγκεκριμενες υπηρεσιες , θεέις εννοω και που δεν βρηκες στην Αλινα.
Απο την αλλη ομως και εσυ παρολο που μιλαμε εδω μεσα ανοιχτα ο ενας στον αλλο , δεν εχεις δωσει καποιες πληροφοριες τι θελεις απο τις κοπελες, τι σου αρεσει , τι σε φτιαχνει κτλ.
Ελα τωρα μη ντρεπεσαι ξερασετα ολα.χαχααχαχαχαχαχαχ
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Την ειδα τη Στελλα και δε περασα , πηγα απευθειας Αλινα κ γω . Φευγαλεα περασε απο σαλονι αργα λιγο πριν τη ληξη της βαρδιας της με Σανελ ηταν ( ηταν σε προγραμμα η Σανελ ) , μονοκομματο σωμα ανευ καμπυλων και αδιαφορο προσωπο , λιγο πεσμενο στηθος οχι ασχημη ή μπαζο , καλο κωλαρακι ειχε αλλα δε με γεμισε
Αν καταλαβα καμια σχεση με φωτος?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.431
Κριτικές
18
Like
16.745
Πόντοι
4.546
ηθελα εχθες να παω αλλα πονουσε δε μπορουσε.
Για πες τα του δωματιου τι ελεγε?Μηπως παω σημερις
Πηγές από εκεί και πονούσε η κοπέλα δηλαδή, δεν σε δέχτηκε;

Ψηλή με καλό σώμα κοπέλα, στεγνή αλλά όχι υπερβολικά σαν την Φαίη, καθημερινό πρόσωπο, φυσικό μέτριο στήθος (εννοώ χωρίς πλαστικές επεμβάσεις και βλακείες) , 27 χρόνων μου είπε.
Μιλούσαμε λιγάκι όσο ήταν στο δωμάτιο, δεν φλυαρουσε και την έκανα να γελάει λιγάκι , καλό σημάδι, αισθάνθηκα άνετα μαζί της.

Με καβλωνε να αγγίζω το σώμα της, και να την χαϊδεύω. Μου έβγαλε ερωτισμό και μου τριφτηκε σε αργους ρυθμούς. Καλή πίπα κοντά μου και στα πλάγια, ωραίο καβαλημα στη συνέχεια, ιεραποστολικό μου άρεσε πολύ η αίσθηση μέσα της τόσο που αν συνέχιζα περισσότερο θα τελείωνα (και δεν τελειώνω εύκολα έτσι στις περισσότερες κοπέλες) , πολύ ωραίο το κωλαρακι της να το βλέπω και να γραπωνω τα κωλομαγουλα στα 4 και λίγο χαιδεμα στην τρυπουλα, σπάσιμο μέσης και ξάπλωμα στο κρεβάτι για σεμινάριο στα υπόλοιπα θηλυκά, ήρθε ένα δυνατό τέλος.

Δεν δοκίμασα κάτι παραπάνω να κάνω, απλό πρόγραμμα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Πηγές από εκεί και πονούσε η κοπέλα δηλαδή, δεν σε δέχτηκε;

Ψηλή με καλό σώμα κοπέλα, στεγνή αλλά όχι υπερβολικά σαν την Φαίη, καθημερινό πρόσωπο, φυσικό μέτριο στήθος (εννοώ χωρίς πλαστικές επεμβάσεις και βλακείες) , 27 χρόνων μου είπε.
Μιλούσαμε λιγάκι όσο ήταν στο δωμάτιο, δεν φλυαρουσε και την έκανα να γελάει λιγάκι , καλό σημάδι, αισθάνθηκα άνετα μαζί της.

Με καβλωνε να αγγίζω το σώμα της, και να την χαϊδεύω. Μου έβγαλε ερωτισμό και μου τριφτηκε σε αργους ρυθμούς. Καλή πίπα κοντά μου και στα πλάγια, ωραίο καβαλημα στη συνέχεια, ιεραποστολικό μου άρεσε πολύ η αίσθηση μέσα της τόσο που αν συνέχιζα περισσότερο θα τελείωνα (και δεν τελειώνω εύκολα έτσι στις περισσότερες κοπέλες) , πολύ ωραίο το κωλαρακι της να το βλέπω και να γραπωνω τα κωλομαγουλα στα 4 και λίγο χαιδεμα στην τρυπουλα, σπάσιμο μέσης και ξάπλωμα στο κρεβάτι για σεμινάριο στα υπόλοιπα θηλυκά, ήρθε ένα δυνατό τέλος.

Δεν δοκίμασα κάτι παραπάνω να κάνω, απλό πρόγραμμα.
ημουνα εκει εχθες πηγα για να τη δοκιμασω αλλα η τσατσα ειπε οτι ειναι αδιαθετη και ποναγε.Εκει ηταν αλλα δεν δεχοταν κανενα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και η αρυα καλα θα σου κατσει.Δοκιμασετην
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
καποια περιοδο κανα δυο μηνες πριν, λογω κουρασης επαγγελματικων υποχρεωσεων στρες κτλ δεν ειχα πολλες ορμες για γαμησια απλα πηγαινα για να παω.Επρεπε να να κανει διάφορα κολπα μεσα η κοπελα για να με ευχαριστήση. Σιγα σιγα επανηλθα και ειδικα τωρα που ειμαι ελευθερος εργασιας καθε μερα θελω να γαμαω σα λυκος.Δε μου φτανει μια φορα τη μερα.Ειμαι 43 μολις τα εκλεισα.Θελω να πω οτι πρεπει να εχουμε ηρεμια στο κεφαλι μας, να προσπαθησεις να ηρεμησεις.Για easy ride λεω αλλα και σε ολα τα παιδια καλοπροεραιτα
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.345
Πόντοι
24.571
Θα μου επιτρέψετε ελπίζω να σας καλησπερίσω με γκρίνια για τις ανακρίβειες στο πρόγραμμα των στούντιο στο γνωστό διπλανό σάιτ. Θα μου πείτε, τώρα το ανακάλυψες; Τέλος πάντων…

Την περασμένη Τετάρτη περίπου 19.30 πηγαίνω στοχευμένα στο Κασ. 3 όροφος, έχοντας διαβάσει το πρόγραμμα στο σάιτ: από 17.00 και μετά είχε δυο κορίτσια που με ενδιαφέρουν πολύ. Φτάνω στο κατάστημα. Κλειστό. Πιο κλειστό δεν γινόταν.
Πετάγομαι απέναντι στο 8Γ. Άλλα αντί άλλων. Άλλη κοπέλα στο σάιτ, άλλη στο μαγαζί. Μπήκα πάντως και για καλή μου τύχη δεν το μετάνιωσα καθόλου.
Την ακριβώς επόμενη μέρα το Κασ. 3 όροφος δεν είχε τίποτα στις βάρδιες. Πέρασα από περιέργεια κι ήταν πάλι κλειστό.
Σήμερα (χθες) Παρασκευή ξαναβλέπω το σάιτ: τα ίδια κορίτσια από 14.00 και μετά. Περνάω κι ήταν όντως ανοιχτό. Γκαντεμιά, νωρίτερα με είχε περιποιηθεί πολύ όμορφα άλλη κοπέλα – όχι στουντιοκόριτσο – και ως πουρόκερ δεν είμαι για δυο εκτονώσεις αυθημερόν.

Δηλ. ποιο το νόημα να ανεβαίνουν στο σάιτ οι βάρδιες των κοριτσιών, όταν δεν ξέρουμε τι θα συναντήσουμε όταν φτάσουμε στο κατάστημα;
Λες κι έχουμε όλοι την πολυτέλεια να κάνουμε το γύρο της Αθήνας με το όχημα, προτού καταλήξουμε σε κοπέλα της προτίμησής μας. Οι παντρεμένοι ξέρουν τι λέω
:wink:
Τζον ειχα περασει Τεταρτη απογευμα κ γω φιλε κ το χα βρει κλειστο . Χτυπησα κουδουνι αρχικα και δεν ανοιγε κανενας οποτε κατεβηκα κ ειδα οτι η ταμπελα με το open δεν ηταν αναμμενη . Τηλ δεν εβρισκα να παρω στο μαγαζι στο διπλα σαητ ετσι εφυγα
Αν καταλαβα καμια σχεση με φωτος?
Φευγαλεα μπηκε σαλονι μαν μου , ενα μακροσυρτο γεια ειπε κ μια γυρα κ την εκανε αμεσως . Δε με γεμισε , δε καμπυλωνε το σωμα οπως στις φωτος , μονοκομματο τελειως κ ελαφρως πεσμενο το στηθος , ψηλη κοπελα . Αδιαφορη στο προσωπο επισης κ μου φανηκε βαριεστημενη στο σαλοναρισμα . Το κωλαρακι τρωγοταν μονο, δεν ειχε περιττα κιλα αλλα ουτε συμμετρια ταυτοχρονα

Μια Λετισια θελω να δω ρε που ειχες ποσταρει απο σχηματαρι, μοντελε κορμι. Μπορει να παω κ σχηματαρι αν πεσει απογευμα αρκει να τη βρω
Ενώ είναι μια όμορφη νεαρή κοπέλα, δεν μου έβγαζε παρά ελάχιστο ερωτισμό/πάθος/έλξη, ή απλά , δεν την ενεπνεα εγώ (πιθανόν εσύ και clain, είστε περισσότερο στα γούστα της) .

Δεν ζητάω πολλά, αλλά μια σωματική επαφή και χαιδεμα στο σώμα, για γνωριμία και προκαταρκτικά, αν είναι δυνατόν, και η τελευταία που κάνει τη δουλειά αυτή της είναι αυτονόητο (πολλές βέβαια, το κάνουν σκόπιμα για ξενερωμα και ξεπετα) .

Δεν έγραψα τι έγινε γιατί, δεν μου αρέσει να λέω αρνητικά για τις κοπέλες, τις σέβομαι πολύ για αυτό που μου προσφέρουν, αλλά αφού το πιάσαμε το θέμα, είναι από τις ελάχιστες που δεν είχα όρεξη να τελειώσω και εγκατέλειψα, ενώ με άλλες τουλάχιστον το πάλεψα να τελειώσω όπως όπως.
Φιλε μου Ιζι εισαι ευγενικο παιδι κ συμπαθης σε ολους εδω μεσα αλλα διαφωνω με αυτο που λες . Σεβομαι κ γω τις κοπελες αλλα τα αρνητικα να τα γραφεις παντα δε σημαινει οτι δε τις σεβεσαι προς Θεου . Κι εγω τις σεβομαι αλλα τη φολα θα τη πω φολα και τη τιμια θα τη πω τιμια .
Προσπαθω να μεταφερω παντα με οση ακριβεια μπορω οτι βλεπω και οτι βιωνω και εκει δε κανω εκπτωσεις καθολου . Ακομα και ολοι να περασαν καλα , αν δε περασω εγω καλα , πρεπει να γραψω αυτο που εζησα γτ ειμαι ακριβοδικαιος οπως και στη ζωη μου .
Να γραφεις αυτο που βιωνεις λοιπον και να χεις το θαρρος της γνωμης σου , ολες οι αποψεις πρεπει να καταγραφονται και ειναι σεβαστες .
Σχετικα με τη πιπινα θελει πρωτοβουλια , αμηχανο ηρθε στο δωματιο κ σε μενα , δε μου κανει εντυπωση οτι περιεγραψες προσωπικα . Ακομα κ στη πιπα που γραφω μου βαλε μεγαλυτερο δοντι απο αυτο που χα βαλει στο στρατο , δε τρελαθηκα κ γω ( καλα περασα βεβαια δε λεω ) ασχετα αν εκανα τη δουλεια μου εν τελει . Μη μασας καστανο κ να καταθετεις τις προσωπικες σου εμπειριες οποιες κ να ναι αυτες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.431
Κριτικές
18
Like
16.745
Πόντοι
4.546
Ναι, και εγώ πάω απλά για να πάω πολλές φορές, χωρίς να μου λείπει ιδιαίτερα το σεξ. Ότι υπάρχει κορεσμός, είναι σίγουρο, με τόσες διαφορετικές όμορφες κοπέλες και τόσο συχνά.

Για εμένα όμως, είναι και μια έξοδος για διασκέδαση, μια βόλτα, πες το όπως θες, δηλαδή, κάτι παραπάνω.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Ναι, και εγώ πάω απλά για να πάω πολλές φορές, χωρίς να μου λείπει ιδιαίτερα το σεξ. Ότι υπάρχει κορεσμός, είναι σίγουρο, με τόσες διαφορετικές όμορφες κοπέλες και τόσο συχνά.

Για εμένα όμως, είναι και μια έξοδος για διασκέδαση, μια βόλτα, πες το όπως θες, δηλαδή, κάτι παραπάνω.
οπως ειπα το εχω αντιμετωπισει. Συμβαινει λογω ψυχολογιας.Αρνηση του εαυτου μας για καποια πραγματα που δεν εχουμε η θα θελαμε να εχουμε.Κουραση εργασιας στρες κακο υπνο λογω του οτι με το που πεφτεις ξεκινας να σκεφτεσαι τα παντα ομως τα παντα οποτε γιοκ υπνος.Υποχρεωσεις επαγγελματικες η προσωπικες και γενικα να μην εχεις ηρεμια.Σε εμενα συνεβη λογω δουλειας επειδη ειχα πιεση παρα πολυ τον εαυτο μου και εφτασα σε σημειο να μην μπορω να το διαχειρηστω.Ειπα τελος σε δουλειες που με τραβανε πισω και ηρεμησα οποτε και δινω πονο στις αγαπημενες μας.Ειναι και κατι ακομα που δε θελω να στο πω δημοσια και που πιστευω εκει εχεις ενα θεμα μεγαλουτσικο.Θα στειλω πμ
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Μια Λετισια θελω να δω ρε που ειχες ποσταρει απο σχηματαρι, μοντελε κορμι. Μπορει να παω κ σχηματαρι αν πεσει απογευμα αρκει να τη βρω
https://*****/en/StudioWorker/9511-Leticia
αμα ειναι η ιδια
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.803
Κριτικές
13
Like
14.245
Πόντοι
3.246
Την καλησπερα μου σε ολους.
Σε εχω δει και αλλες φορες να αναφερεις την ιδια ιστορια.
Για να καταλαβαινουμε ολοι μας τι ακριβως θες να πεις θα πρεπει να δειξεις ενα παραδειγμα η και δυο και τεσσερα και οτι εχεις.Οταν λεμε κατι και θελουμε και δειχνουμε οτι το υποστηριζουμε, καλο θα ηταν και να το αποδεικνυουμε εστω με ενα παραδειγμα απο τον οποιοδηποτε και αν ανηκει
Ναι @Johnstef για πες για πες τωρα που χω το ποπκορν διπλα μου
Fox Tv Popcorn GIF by The Four
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.803
Κριτικές
13
Like
14.245
Πόντοι
3.246
τι να πω εγώ ο πτωχός;
Όποιος διαβάζει κριτικές και σχόλια, ξέρει... :wink:
Διπλωματική απαντηση ο στεφος :hi:
Εκανε πισω την τελευταία στιγμη πριν τα βγαλει ολα στη φορα με ονοματα
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257
παλιότερα είχα διαβάσει κάπου ότι τα στούντιο έριχναν πόρτα σε αλλοδαπούς και σε εμφανώς λεχρίτες.
Πάει να αλλάξει αυτό άραγε;
Έχουν αναδουλειές και δεν θέλουν να χάνουν πελάτες;
Αν το κάνουν γι' αυτό, σε κακό θα τους βγει. Θα χάσουν πελατεία από αυτούς που είναι τακτικοί και τους αφήνουν τα περισσότερα χρήματα.

Καλησπέρα φίλε. Δεν έχουν πλέον τη δουλειά του παρελθόντος. Γενικά μιλάω για τα studios. Έχει μειωθεί η κίνηση. Εκ των πραγμάτων λοιπόν, το πιθανότερο είναι αυτό που γράφεις. Να έχουν ελαστικοποιηθεί τα κριτήρια ας το πούμε εισόδου.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
951
Κριτικές
48
Like
4.844
Πόντοι
2.836
Διπλωματική απαντηση ο στεφος :hi:
Εκανε πισω την τελευταία στιγμη πριν τα βγαλει ολα στη φορα με ονοματα
ζητώ ειλικρινά συγγνώμη αλλά δεν έχω πρόθεση να μπω σε τέτοια διαδικασία. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος, θεωρητικά τουλάχιστον.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
ζητώ ειλικρινά συγγνώμη αλλά δεν έχω πρόθεση να μπω σε τέτοια διαδικασία. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος, θεωρητικά τουλάχιστον.
Περιμενε, τωρα σου ετοιμασα νεα κριτικη αφιερωμενη
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
περασα με μάγια αριστοτελους αθλια
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα φίλε. Δεν έχουν πλέον τη δουλειά του παρελθόντος. Γενικά μιλάω για τα studios. Έχει μειωθεί η κίνηση. Εκ των πραγμάτων λοιπόν, το πιθανότερο είναι αυτό που γράφεις. Να έχουν ελαστικοποιηθεί τα κριτήρια ας το πούμε εισόδου.
ε ναι πως να εχουν δουλεια αφου εχουν φερει ολο το συρφετο μπαζοειδων απο λατινικη αμερικη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom