Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.330
Πόντοι
24.571
Ρε σεις μαθαμε ποιο μελος ηταν που δαγκωσε το κωλομερι της καταλεγιας? :2funny:
Αυτος που της εδινε στο vip 500 γιουρος να τη παρει απο το κωλο κ εφαγε πορτα. Αφηνιασε ο ερμος μολις τον ειδε και ηξερε οτι απαγορευοταν η εισοδος
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ρίχτε στοιχήματα όσο λείπει ο κλαιμ.
Εγώ παίζω ότι θα γυρίσει άχυστος επειδή την είδε χοντρή "με όχι στημένο κορμί"¨και η φάτσα της ήταν "σαν νυφίτσας και μάλιστα πονηρής" :2funny::2funny::2funny:
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.330
Πόντοι
24.571
Όχι τίποτα άλλο θα γυρίσει και μέσα στα νεύρα που τραβήχτηκε άδικα.
Επόοοομενος τώρα που γυρνάααααειιι!!! :2funny:
Μυριζομαι μπατονετα . Μου φαινεται κ μενα οπως λεει ο κουλου λιγο τραβηγμενες ή φεικ οι φωτος . Μακαρι ας προσευχηθουμε να ξεκαπνισει και να δωσει εγκριση να συρρευσουμε ολοι μαζι μετα σα τους προσκυνητες στη μεκκα για τεστ ντραιβ
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Μυριζομαι μπατονετα . Μου φαινεται κ μενα οπως λεει ο κουλου λιγο τραβηγμενες ή φεικ οι φωτος . Μακαρι ας προσευχηθουμε να ξεκαπνισει και να δωσει εγκριση να συρρευσουμε ολοι μαζι μετα σα τους προσκυνητες στη μεκκα για τεστ ντραιβ
Εγώ περιμένω πορνορεπόρτο για Μιχαέλα. Θέλω να προσευχηθώ ταπεινά ανάμεσα στις μπουτάρες της και ας είναι το τελευταίο πράγμα που θα κάνω.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.330
Πόντοι
24.571
Εγώ περιμένω πορνορεπόρτο για Μιχαέλα. Θέλω να προσευχηθώ ταπεινά ανάμεσα στις μπουτάρες της και ας είναι το τελευταίο πράγμα που θα κάνω.
Κοιτα δειχνει δυνατο αλλα τετοια φολα που φαγα με την αλλη απο ισμηνης 2 τη mariah εχω αμφιβολιες πολλες. Αν δεις τη mariah μουναρα φαινεται στις φωτο, παιζει παπατζα εκει πολυ. Παντως καποια μαγαζια το χουν συστημα με τις πολυ φεικ φωτος
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Κοιτα δειχνει δυνατο αλλα τετοια φολα που φαγα με την αλλη απο ισμηνης 2 τη mariah εχω αμφιβολιες πολλες. Αν δεις τη mariah μουναρα φαινεται στις φωτο, παιζει παπατζα εκει πολυ. Παντως καποια μαγαζια το χουν συστημα με τις πολυ φεικ φωτος
Από τις φωτογραφίες είναι για προσευχή η Μιχαέλα. Και η άλλη δείχνει δυνατή, αλλά ας ελπίσουμε ότι τα όνειρα μας δεν θα γκρεμιστούν τόσο εύκολα από ένα φθηνό προιόν photoshop για την πρώτη.
Προσευχηθείτε μαζί μου!

I Hope Please GIF
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Ξέρω ότι μάλλον θα φάω δούλεμα γι' αυτό που θα ρωτήσω, αλλά μήπως ξέρετε κανένα στούντιο που δέχεται πληρωμή με κάρτα;
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.330
Πόντοι
24.571
Ξέρω ότι μάλλον θα φάω δούλεμα γι' αυτό που θα ρωτήσω, αλλά μήπως ξέρετε κανένα στούντιο που δέχεται πληρωμή με κάρτα;
Δε νομιζω φιλε μου να υπαρχει , δεν εχω δει ποτε μηχανημα pos κιολας εκει μεσα , μια φορα ενα παλικαρι το χε ρωτησει στο θεσσαλιας νομιζω ( με μια επιφυλαξη ) κ γελασε με νευμα η τσατσα
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
Ξέρω ότι μάλλον θα φάω δούλεμα γι' αυτό που θα ρωτήσω, αλλά μήπως ξέρετε κανένα στούντιο που δέχεται πληρωμή με κάρτα;
Ενταξει αραξε, υπαρχουν και χειρότερα ο αλλος ρωτησε τι φορολογια πληρωνουν στα στουντιο :2funny:
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
Να πω κατι στα γρήγορα για τη Μπέλα των Γερμανών, οτι ειναι τίμια και γλυκιά κοπέλα και αξίζει ακόμα και στο απλο πρόγραμμα που έκανα εγω. Ρουμάνα αλλα οχι κοντή και με υφάκι, σαν τις άλλες Ρουμάνες.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.782
Κριτικές
40
Like
6.023
Πόντοι
2.846
Καλησπερα κυριοι γυρισα νωρις σημερα απο δουλεια πρωτοφανες διοτι εχω συνηθισει να γυρναω πολυ αργα απογευμα μετα τις 7.00.
Διαβασα τα μυνηματα σας. χαχαχαχαχα
Το αναμενομενο. Καμια σχεση οι φωτο με την κοπελα μα καμια σχεση.Να σου πω το περιμενα διοτι εδειχναν πολυ εξοτικες αλλα ειπα δε γαμιεται τουλαχιστον θα παω μονο εκει και οχι το γυρο της αθηνας.
Λοιπον ειχε δυο κοπελες αυτη τη ξανθια και την εμανουελα.
Η ξανθια οντος ξανθια μακρια μαλλια υψος λιγο πανω απο το μετριο καλο υψος με ωραιο βυζακι, βυζακι, βυζακι καλοσχηματισμενο.Μικρο αλλα ωραιο. ισιο σωματοτυπο οχι στραβοκανα.Καλες αναλογιες χωρις εξογκοματα κωλους κτλ.Κωλος καλος ηταν ταιριαζε στο σωμα της οχι με πιασιματα χουφτωματα,σαφως δεν ηταν αυτος που δειχνουν σε φωτο αλλα οχι ασχημος. Η κπελα εδειχνε ψιλοντροπαλη προφανως λογω του οτι εργαζοταν για πρωτη φορα? ισως.
Προσωπο μετριο οχι αυτο που βλεπουμε σε φωτο καμια σχεση μα καμια σχεση αλλα ηταν ομορφουλα λιγο πανω απο μετριο.Γενικα ηταν μια κοπελα καπου στα 24-27 που θυμιζει παρα πολυ κορασιδες της φυλης στην πρωινη βαρδια.Δες π.χ Σασα.Ηταν σαν να εβλεπες τη Σασα σε στουντιο.Η Σασα εργαζεται στο φωκαιας ψηλά την ξερουμε εδω οι περισοτεροι.Να σου πω την αληθεια εφυγα πηγα στο αμαξι το καλοσκεφτηκα και κατεληξα στο κροκεον darly αλλα ενω εδειχνε οτι εργαζεται δεν ηταν εκει ειχε κλεισει το μαγαζι.Στον οροφο ειχε την Αφροδιτη εχουμε πει γιαυτη.Οποτε ξαναγυρισα στο μελαντιας κανανε και κατι εργα στους δρομους ειχανε κορδελες κτλ.Μια χαρα η κοπελα στο δωματιο δεν ακουσα μα μη μου του κτλ.Δεκτικοι κορασιδα αλλα απο μερους μου δεν επιχειρησα δαχτυλιασμα κτλ μη φαω καμια καρτα και ξενερωσω.Τσιμπουκι επισης καλο τυπου gfe.Δερματακι στημενο καλο ωραια αισθηση αλλα οχι αυτο το μπεμπέ το λειο.Μια ομορφουλα καθημερινη κοπελιτσα.Μόνο με τη Σασα μπορω να την παρομοιασω και τη Σασα την εχω γαμησει ουκ ολιγες φορες.Οποτε αφου μου τη θυμισε μπηκα μαζί της.Οχι μπουρουχα οχι μπαζι οχι φολα αλλα οχι και οπως δειχνουν οι φωτο.Κατα τη γνωμη μου ενα μανικι αξιζει.
Για την Εμανουελλα τι να πω.Ενα κορμι σαν λουκουμας χυμενα βυζια να παλονται δεξια και αριστερα να κρεμανε οχι πολυ αλλα κρεμαγανε.Σωματοτυπο που δεν προιδεαζει για κοριτσι στουντιο σε καμια περιπτωση.Λιγο νευρικη σαλοναρισε σαν σπαστικη ηταν αλλα και να μην ηταν δε θα περναγα μαζι της.Λιγο πανω απο μετρι το υψος οχι αδιαφορο προσωπο αλλα χαλια σωμα.Ειχε να πιανεις πολλαααα να χουφτωνεις εκει να γουσταρεις.Οχι μ παμπατσικη ομως απλα ανομοιομορφο σωμα.Οχι καληγραμμη.Οταν παμε στουντιο παμε για να περναμε με ωραιες παρουσιες διαφορετικα ποιος ο λογος.Οταν συνδιαζουν και υπηρεσιες ακομα καλυτερα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.782
Κριτικές
40
Like
6.023
Πόντοι
2.846
Μη ξεχασω να ανφερω οτι η τσατσα μαυρουλα ευγαινικοτατη και δεν ενοχλησε.Περιπου διαρκεια στο δωματιο κανα 12-15 λεπτα απο πανω η κοπελα μετα πισοκολλητο και αλλη μια σταση δε ξερω πως λεγεται.Αυτη απο πανω αλλα αναποδα να βλεπεις στο καθρεπτη το μουνι που γαμας.Παντα με δικες σου ενεργειες.Η κοπελα δεν ειναι πορνοσταρ εσυ οτι κανεις.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
και αλλη μια σταση δε ξερω πως λεγεται.Αυτη απο πανω αλλα αναποδα να βλεπεις στο καθρεπτη το μουνι που γαμας.Παντα με δικες σου ενεργειες.Η κοπελα δεν ειναι πορνοσταρ εσυ οτι κανεις.
Reverse cowgirl.

Ήθελα να περάσω σήμερα πρωί με την Σάσα που την είχα δει πριν κάτι μέρες πρωινή και μου είπες ότι αξίζει μέσα, αλλά πήγα για κάτι δουλειές και για κούρεμα και πέρασε η ώρα και έπρεπε να έρθω δουλειά. Σύντομα όμως.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.712
Πόντοι
2.777
Κοιτα δειχνει δυνατο αλλα τετοια φολα που φαγα με την αλλη απο ισμηνης 2 τη mariah εχω αμφιβολιες πολλες. Αν δεις τη mariah μουναρα φαινεται στις φωτο, παιζει παπατζα εκει πολυ. Παντως καποια μαγαζια το χουν συστημα με τις πολυ φεικ φωτος
Η Μιχαέλα έχει ωραίο σώμα και καλό βυζί. Το πρόβλημα είναι κάπως η φάτσα, αλλά ξεπερνιέται.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.782
Κριτικές
40
Like
6.023
Πόντοι
2.846
Λεω καμια φορα να κανω οτι ο κολλητος μου που λεει μονο εμφανιση μετραει κ τιποτα αλλο για να μπει σε δωματιο ειτε στουντιο ειτε μπου. Αλλα αν τρωω μεγαλη ξενερα δε μπορω ρε γαμωτο να ξαναπαω οσο καλη εμφανιση κ να χει . Δε μπορουσα να ακουμπησω σχεδον την αλλη κ ελεγα αντε να τελειωσω να τη κανω, σιγα μη ξαναπαω κιολας . Πρεπει να ναι τιμια τουλαχιστον στη συμμετοχη
Εμφανιση οπως και να το κανουμε ειναι η πρωτη ματια που ριχνει ενας αντρας σε μια γυναικα.Και εξω οταν ειμαστε λεμε πωπωωωωωω τι μουνι ειναι αυτο μονο και μονο απο την εμφανιση χωρις ουτε καν να της εχουμε μιλησει.
Απο τη αλλη ομως δε γινεται sex χωρις να μη μπορω να της πιασω τα μουνοχειλα οχι να βαλω ολο το χερι μεσα αλλα να μπορω να αγγιζω.Να μπορω να τα γλυψω ( να τα φαω ) Επειτα τα βυζια της ειναι δυνατον να μη με αφηνει να χουφτωνω? θα τα χαιδεψω φιλησω γλυψω ρογες νορμαλ πραγματα δηλαδη.Τα μπατσακια στο κωλαρακι και αυτο το θελεις αλλα οχι στην υπερβολη διοτι δεν ειναι γκομενα σου.Αμα ειναι ολα αυτα να μη μπορω να τα κανω τοτε τι στο διαολο να παω μαζι της?Ας παω με τη Μαρια παλαμη καλυτερα.
Εγω νομιζω πως επειδη δεν εχουνε νεες κοπελες φερνουν οτι ναναι και συνηθως αυτα τα κοριτσια τα βλεπεις το πολυ κανα δυο μηνες και μετα φευγουν.Δηλαδη ξεπετες οτι μαζεψουν και φυγουν.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
π

Πήγαινε με τη Μαρία στο Φυλής 86β που νομιζει ότι η πουτσα έχει κουμπί, το πατάς και σηκώνεται. Μπορεί δηλαδή να σηκωθεί στις αρχές απ τη θέα αλλά μετά είναι κάπως δύσκολο από απόσταση και τηλεγραφικά.
Βρωμόμουνο...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.279
Κριτικές
19
Like
9.211
Πόντοι
9.095
Να πω κατι στα γρήγορα για τη Μπέλα των Γερμανών, οτι ειναι τίμια και γλυκιά κοπέλα και αξίζει ακόμα και στο απλο πρόγραμμα που έκανα εγω. Ρουμάνα αλλα οχι κοντή και με υφάκι, σαν τις άλλες Ρουμάνες.
Πες κατι παραπανω παικτη
 

George Iakovidis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
45
Like
5.189
Πόντοι
2.846
Να πω κατι στα γρήγορα για τη Μπέλα των Γερμανών, οτι ειναι τίμια και γλυκιά κοπέλα και αξίζει ακόμα και στο απλο πρόγραμμα που έκανα εγω. Ρουμάνα αλλα οχι κοντή και με υφάκι, σαν τις άλλες Ρουμάνες.
Σέρβις;gfe?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom