Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
ναι προσωπικα δεν εχω θεμα με το απο που ειναι η κορασιδα.Μιλαω μόνο για κορασιδες
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
χιλιοπαρακαλαω τη νυφη μου μπας και παμε ξανα ρουμανια και καλα βολτα ολοι μαζι οδικος αλλα δε βλεπω φως απο μεριά τους
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.336
Πόντοι
24.571
Ε γιατί νομίζουν πως το Ρουμάνα πουλάει περισσότερο ή ακούγεται καλύτερα στα αυτιά του πελάτη.
Η μόνη που είναι στο μουνί της και το δηλώνει ,είναι η Ειρήνη η Αλβανιδοκωλάρα στο Κηφισού.
Κρίμα ρε Ειρηνάκι γαμώ τον πάτο σου να είσαι μη μου άπτου...

Εντάξει έχω γνωρίσει και άλλες πουτάνες που δεν το κρύβουν, αλλά πες το μωρή, τι ντρέπεσαι;
Κριμα το κορμι η Ειρηνη απο κηφισο. Εχει κ ενα δερμα πολυ ωραιο σοκολατι σφιχτο αλλα παραειναι κουραστικη με τη συμμετοχη κ τα αγγιγματα. Εφαγα τετοια ξενερα που δε ξαναπαταω. Ακομα θυμαμαι το αμιμητο "σημασια εχει να το απολαυσουμε και οι δυο το ιδιο". Σε λιγο αν δε τελειωνουν κ αυτες θα μας ζητανε τα διπλα,χαχα . Αδικει τον ευατο της παντως
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/9168-Karina
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Κριμα το κορμι η Ειρηνη απο κηφισο. Εχει κ ενα δερμα πολυ ωραιο σοκολατι σφιχτο αλλα παραειναι κουραστικη με τη συμμετοχη κ τα αγγιγματα. Εφαγα τετοια ξενερα που δε ξαναπαταω. Ακομα θυμαμαι το αμιμητο "σημασια εχει να το απολαυσουμε και οι δυο το ιδιο". Σε λιγο αν δε τελειωνουν κ αυτες θα μας ζητανε τα διπλα,χαχα . Αδικει τον ευατο της παντως
Πολλές αδικούν τον εαυτό τους. Δεν ξέρω πως σκέφτονται...
Η άλλη η Αλαβανιάρα η Μαρία στην Φυλής, αν γούσταρε να γαμηθεί θα μάζευε ουρά μέχρι έξω (και είναι στον πρώτο όροφο)...ανταυτού, περιμένω κάποια στιγμή να μου την δώσει, να της δώσω έναν πούτσο μιας και μιλάμε για 20€ και τέλος.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.336
Πόντοι
24.571
Πολλές αδικούν τον εαυτό τους. Δεν ξέρω πως σκέφτονται...
Η άλλη η Αλαβανιάρα η Μαρία στην Φυλής, αν γούσταρε να γαμηθεί θα μάζευε ουρά μέχρι έξω (και είναι στον πρώτο όροφο)...ανταυτού, περιμένω κάποια στιγμή να μου την δώσει, να της δώσω έναν πούτσο μιας και μιλάμε για 20€ και τέλος.
Ετσι ειναι φιλε μου. Μα τωρα να σου λεει η αλλη να το απολαυσουμε το ιδιο, κατσε δε στεκει πελατης εγω ειμαι. Ναι νταξει οκ να μαι ευγενικος, καθαρος ( ειμαι παντα κ τα δυο )αλλα βασικο μελημα ειμαι εγω σα πελατης να τελειωσω κ να το ευχαριστηθω
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
σε τρωει ο κωλος σου. δοκιμασμένη κι αυτή ουκ ολίγες φορες
Ρε φίλε, για ένα 20άρικο δεν χάθηκε ο κόσμος...και χθες πήρα την Βένους. Ε την έβλεπα τόσο καιρό, 1-2-5-10, την απέφευγα, χθες ήρθε η ώρα της.
Έτσι θα γίνει με την Μαρία. Αλλά τις κράζω, γιατί άμα γουστάρανε να γαμηθούνε δεν θα σταμάταγα ούτε εγώ ούτε πολλοί ακόμα στην μία κατάθεση 'από περιέργεια'.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Μετά την αρνητική κριτική της Καταλέας,έπεσε στο καπάκι μια προμοτόρικη βγαλμένη απ τη φαντασία.

Καρφώθηκε μόνος του αυτός που την έγραψε, νέο μέλος 10 ημερών, 'μισή κουβεντούλα στα ρουμάνικα, μισή στα αγγλικά' λέει. Αφού η Καταλέα δεν μιλάει ρουμάνικα,αλβανικά μιλάει.

Και τη μέρα που λέει αυτός, στο κατεχάκη 5 κόκκινα εσώρουχα δεν φορούσε. Κάτι λεοπαρδαλέ φορούσε.

επίσης είχε κατάμαυρο το κωλομέρι. στο πισωκολλητο δεν το παρατήρησε;

Ερε,τί ζούμε ρε εν έτει 2022.
Δεν ξέρω για την συγκεκριμένη, σίγουρα όμως υπάρχει προπαγάνδα, λογικό μου φαίνεται, στις κριτικές περισσότερο κοιτάω αν η εμφάνιση έχει σχέση με τις φωτογραφίες.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ετσι ειναι φιλε μου. Μα τωρα να σου λεει η αλλη να το απολαυσουμε το ιδιο, κατσε δε στεκει πελατης εγω ειμαι. Ναι νταξει οκ να μαι ευγενικος, καθαρος ( ειμαι παντα κ τα δυο )αλλα βασικο μελημα ειμαι εγω σα πελατης να τελειωσω κ να το ευχαριστηθω
Καλά γιαυτές που μιλάω εγώ, δεν θέλουν καν να το απολαύσετε μαζί. Απλά είναι καθαρότατα 7άρια άλογα και θέλουν να σου κλέψουν το 20άρικο με τον πιο ανώδυνο τρόπο! Ούτε εμφάνιση κοιτάνε, ούτε καθαριότητα.

Αλλά και οι πίπες που σου έλεγε η Ειρήνη, πίπες είναι. Δηλαδή τι να ευχαριστηθείς μωρή, χωρίς να σε χουφτώσει ο άλλος να σου ρίξει καμιά μπάτσα στον κώλο. Με τον γκομενό της πως το κάνει δηλαδή;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
λοιπον μολις πηρα τηλ στο στουντιο μελαντιας για να διαπιστωσω αν δουλευει η καρινα.Μου ειπε ναι εδω ειναι και τη λενε ναταλι ειναι η ιδια κοπελα.Ρωταω με πιεση ειναι αυτη που εχετε στις φωτο?Ναι ναι μου λεει ετσι ειναι η ιδια κοπελα. Μυστοχυστες θα παω ετσι για το γαμωτο και αν οντος ειναι οπως τη δειχνει μπηκα ασυζητητητητηττη
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
λοιπον μολις πηρα τηλ στο στουντιο μελαντιας για να διαπιστωσω αν δουλευει η καρινα.Μου ειπε ναι εδω ειναι και τη λενε ναταλι ειναι η ιδια κοπελα.Ρωταω με πιεση ειναι αυτη που εχετε στις φωτο?Ναι ναι μου λεει ετσι ειναι η ιδια κοπελα. Μυστοχυστες θα παω ετσι για το γαμωτο και αν οντος ειναι οπως τη δειχνει μπηκα ασυζητητητητηττη
Καλή τύχη.

Γάμα λιοντάαααρι...γάαααμα!!
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.336
Πόντοι
24.571
Καλά γιαυτές που μιλάω εγώ, δεν θέλουν καν να το απολαύσετε μαζί. Απλά είναι καθαρότατα 7άρια άλογα και θέλουν να σου κλέψουν το 20άρικο με τον πιο ανώδυνο τρόπο! Ούτε εμφάνιση κοιτάνε, ούτε καθαριότητα.

Αλλά και οι πίπες που σου έλεγε η Ειρήνη, πίπες είναι. Δηλαδή τι να ευχαριστηθείς μωρή, χωρίς να σε χουφτώσει ο άλλος να σου ρίξει καμιά μπάτσα στον κώλο. Με τον γκομενό της πως το κάνει δηλαδή;
Λεω καμια φορα να κανω οτι ο κολλητος μου που λεει μονο εμφανιση μετραει κ τιποτα αλλο για να μπει σε δωματιο ειτε στουντιο ειτε μπου. Αλλα αν τρωω μεγαλη ξενερα δε μπορω ρε γαμωτο να ξαναπαω οσο καλη εμφανιση κ να χει . Δε μπορουσα να ακουμπησω σχεδον την αλλη κ ελεγα αντε να τελειωσω να τη κανω, σιγα μη ξαναπαω κιολας . Πρεπει να ναι τιμια τουλαχιστον στη συμμετοχη
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
ξέρω εγώ, όταν ο άλλος δίνει φανταστικές πληροφορίες προμοτάρει. οι φωτογραφίες σε ΟΛΕΣ είναι φτιαγμένες λίγο ή πολύ.
Καλά ναι, άλλο λίγο ως πολύ φτιαγμένες και άλλο να βλέπεις άλλη κοπέλα, έχει διαφορά...
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.336
Πόντοι
24.571
λοιπον μολις πηρα τηλ στο στουντιο μελαντιας για να διαπιστωσω αν δουλευει η καρινα.Μου ειπε ναι εδω ειναι και τη λενε ναταλι ειναι η ιδια κοπελα.Ρωταω με πιεση ειναι αυτη που εχετε στις φωτο?Ναι ναι μου λεει ετσι ειναι η ιδια κοπελα. Μυστοχυστες θα παω ετσι για το γαμωτο και αν οντος ειναι οπως τη δειχνει μπηκα ασυζητητητητηττη
Περιεργεια το χω να μας πεις για την εμφανιση, εσυ εισαι φωτογραφικος στις περιγραφες. Περιμενουμε νεα φιλε κλαιν, καλα να περασεις
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
κανονιζουμε και παρεαουλα να παμε κανα σαββατο
Εννοείται. Στο έχω πει. Να προσέχεις στον δρόμο!!! :truce::truce:

Λεω καμια φορα να κανω οτι ο κολλητος μου που λεει μονο εμφανιση μετραει κ τιποτα αλλο για να μπει σε δωματιο ειτε στουντιο ειτε μπου. Αλλα αν τρωω μεγαλη ξενερα δε μπορω ρε γαμωτο να ξαναπαω οσο καλη εμφανιση κ να χει . Δε μπορουσα να ακουμοησω σχεδον την αλλη κ ελεγα αντε να τελειωσω να τη κανω, σιγα μη ξαναπαω κιολας . Πρεπει να ναι τιμια τουλαχιστον στη συμμετοχη

Έτυχε χθες, περιμένοντας στο σαλόνι την Βένους την φόλα που είπα πριν.
Ήταν 2 φίλοι λίγο πριν τα 30 σαν και μένα. Περιμένανε έναν άλλον να γαμήσει.

Το συμπέρασμα μετά απο συζήτηση που έπιασα είναι ότι πολλοί κοιτάνε το περιτύλιγμα πρώτα γιατί ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ στο γαμήσι από την άλλη.
Όταν μπαίνεις με ένα κομοδίνο και χύνεις σε 4 λεπτά επειδή είναι ωραία, τι απαιτήσεις έχεις; Μια χαρά. Money well spent!!!!
Έχυσες μόνο με την εικόνα δηλαδή, δεν πήδηξες καν. Από αυτούς τα τσιμπάνε οι περισσότερες μη μου άπτου φόλες.
Σου λέει, μπήκα μέσα και τον βρήκα με 100άρα στύση να τρέμει από την κάβλα...ευκολάκι....
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.336
Πόντοι
24.571
Πάντως αυτές οι φώτο που είναι ξανθιά δεν μου φαίνονται δικές της.
Δειχνουν λιγο ξενοφερτες φωτος απο ινστα ειναι η αληθεια, ειδικα η φωτο στην εξωτικη παραλια. Μακαρι να ναι αληθινες παντως μπας κ προστεθει κανενα νεο αιμα. Ο κλαιν ειναι αξιοπιστος οποτε αν δωσει πρασινο φως θα τη τιμησω .

Μιχαελα απο ισμηνης 2 και ευα απο θησεως ειναι οι επομενες τελος αυτης της βδομαδας που λεω να παω

Έτυχε χθες, περιμένοντας στο σαλόνι την Βένους την φόλα που είπα πριν.
Ήταν 2 φίλοι λίγο πριν τα 30 σαν και μένα. Περιμένανε έναν άλλον να γαμήσει.

Το συμπέρασμα μετά απο συζήτηση που έπιασα είναι ότι πολλοί κοιτάνε το περιτύλιγμα πρώτα γιατί ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ στο γαμήσι από την άλλη.
Όταν μπαίνεις με ένα κομοδίνο και χύνεις σε 4 λεπτά επειδή είναι ωραία, τι απαιτήσεις έχεις; Μια χαρά. Money well spent!!!!
Έχυσες μόνο με την εικόνα δηλαδή, δεν πήδηξες καν. Από αυτούς τα τσιμπάνε οι περισσότερες μη μου άπτου φόλες.
Σου λέει, μπήκα μέσα και τον βρήκα με 100άρα στύση να τρέμει από την κάβλα...ευκολάκι....
Εχεις δικιο ετσι ειναι . Ο μπαρουτοκαπνισμενος ο πουτανιαρης δε κυνηγαει τη φολα , βλεπει κι αλλα πραγματα . Δεν ειναι πλειοψηφια ομως δυστυχως οποτε οι φολες πολλαπλασιαζονται και δε νιωθουν την αναγκη να βελτιωθουν . Σου λεει η αλλη αν το σαλονι ειναι γεματο κ οι κριτικες δυνατες γιατι να αλλαξω
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.770
Κριτικές
11
Like
13.967
Πόντοι
3.246
Ρε σεις μαθαμε ποιο μελος ηταν που δαγκωσε το κωλομερι της καταλεγιας? :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom