Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
περασα μια εχθες απο θησεως 35 και ηταν η ντοριν,μολις μπηκαμε μεσα με τον φιλο μου αρχισε να γελαει σαν χαζοχαρουμενο και ξενερωσαμε και την καναμε.Μετα πηγαμε αριστοτελους και πετυχαμε μια νεα ρωσιδα την κιμ(δεν την εχω ξαναδει αλλα δεν ειμαι και συχνος πελατης).Απολαυστικη μουναρα,γλυψιμο στα αρχιδια και στο πεος σαν σονιας αλλα μετα μην μου πιανεις το βυζι κ.ο.κ.Κριμα γιατι λεει πολυ σαν γκομενα!!!!!!!! Ρε παιδια πριν 4-5 χρονια ηταν στην ιπποκρατους 44 ενα απιστευτο μουνι κοκκινομαλλα απο θεσσαλονικη(ετσι μου ελεγε τουλαχιστον) που εκανε καταπληκτικο γαμησι σαν να ηταν γκομενα σου(isabella φαση απο αγνωστου στρατιωτου και τωρα κηφισσου και ισμηνης),με κοιταζε συνεχεια στα ματια και περασα απιστευτα,απο τοτε δεν την εχω ξαναδει!!!!!!μηπως την εχει παρει το ματι σας?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
περασα μια εχθες απο θησεως 35 και ηταν η ντοριν,μολις μπηκαμε μεσα με τον φιλο μου αρχισε να γελαει σαν χαζοχαρουμενο και ξενερωσαμε και την καναμε.Μετα πηγαμε αριστοτελους και πετυχαμε μια νεα ρωσιδα την κιμ(δεν την εχω ξαναδει αλλα δεν ειμαι και συχνος πελατης).Απολαυστικη μουναρα,γλυψιμο στα αρχιδια και στο πεος σαν σονιας αλλα μετα μην μου πιανεις το βυζι κ.ο.κ.Κριμα γιατι λεει πολυ σαν γκομενα!!!!!!!! Ρε παιδια πριν 4-5 χρονια ηταν στην ιπποκρατους 44 ενα απιστευτο μουνι κοκκινομαλλα απο θεσσαλονικη(ετσι μου ελεγε τουλαχιστον) που εκανε καταπληκτικο γαμησι σαν να ηταν γκομενα σου(isabella φαση απο αγνωστου στρατιωτου και τωρα κηφισσου και ισμηνης),με κοιταζε συνεχεια στα ματια και περασα απιστευτα,απο τοτε δεν την εχω ξαναδει!!!!!!μηπως την εχει παρει το ματι σας?
ιπποκρατους 144 μαλλον.....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
παιδες χτες το απογευματακι εκανα μια βολτα ...λοιπον...αθανασιας στο παγκρατι βγηκε μια ψηλη αδυνατη,ψιλομεγαλη,με μια κορδελα στα μαλλια....μαλιστα με χαιρετησε δια χειραψιας...τεσπα...ψιλο απαραδεκτη για τα λεφτα της ...εγω περιμενα την αλλη να δω την βυζαρου...φευγω,κατεβαινω κεντρο και παω παιωνιου...βγαινουν δυο,μια ψιλη με τατουαζ διπλα στην κοιλια μελαχρινη και μια ποοιο κοντουλα αλλα πολυ ναζιαρα.....εντελως ομως αβυζες...την κανω...παω αριστομενους και πιπινου....αριστομενους βρηκα μια ακυρη,και πιπινου ηταν η σονια.....παω λελας και βρησκω την νταρια...φευγω και απο κει...τελικα να σας πω την αληθεια βαρεθηκα να ανεβω φραντζη και γυρισα σπιτι.....το αποτελεσμα.....ΤΙΠΟΤΑ.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ειναι αυτο που λεμε : Εμεινα με τον πουτσο στο χερι!!!  >:(
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
καλησπερα!!μηπως ξερει κανεις τι απιζεται με αυτο στην αριστοτελους 177 και ειναι συνεχεια οποτε περναω κλειστο?
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα απο Καρεα 30 (πρώτη φορά που πάω και μπαίνοντας άρχισα να ανεβαίνω τις σκάλες) μετά την τρίτη περίοδο για να μου ανέβει λίγο η διάθεση. Είχε μία ψηλή μελαχρινή στα 35, μέτρια στο σώμα, ψιλοχάλια φάτσα (μαύρα μάτια σα πρεζού). Επειδή δεν με έπαιρνε ο χρόνος να πάω αλλού στα τυφλά, προτίμησα τα σίγουρα (βλέπε Σόνια-Πιπίνου). Η πίπα της Σόνιας με βοήθησε να ξεχάσω την πίπα της Ισπανίας. Ρε παιδιά εκτός από Σόνια υπάρχει κανένα άλλο καλό τις πρωινές ώρες?
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Παρασκευή 1/9 το βράδυ: Πέρασα από Λιοσίων 278, ήταν μια ρωσίδα καλή φαινόταν, αλλά πέταξα 40 ευρώ τσάπμπα..., γιατί στο δωμάτιο ήταν φόλα.
Μετά πήγα στο απέντι στούντιο (Λιοσίων 303). Εκεί ήταν μια Αλεξάνδρα, Ρωσίδα γύρω στα 35, με καλό σώμα, αλλά δεν μπήκα.
Αν έχει πάει κανείς ας καταθέσει την άποψη του.

Σάββατο 2/9, μετά τον αγώνα της Εθνικής με την Μολδαβία πήγα στο μπουρδέλο της Αλκαμένους και Περγάμου γωνία. 25 ευρώ το μαλί. Αλλά ήταν μια Άτζελα ξανθιά ρωσίδα, δυναμίτης.... Μου' κανε ασκούφωτη πίπα, μου γλυφε τα αρχίδια, της έδινα γλωσσόφιλα... Την πήρα από μπροστά, μετά πισωκολλητό και μετά πάλι από μπροστά όπου και έχυσα. Γενικά, καλή εμπειρία και άξιζαν τα 25 γιούρια. Τις επόμενες φορές όμως θα πηγαίνω καθημερινή και νωρίς το απόγευμα, για να το ευχαριστιέμαι καλύτερα.
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Μπορεί να έκανα μαλακία, το ξέρω... Απλά είχα ακούσει από τα forum ότι το μπουρδέλο αυτό κάνει ασκούφωτες πίπες και είχα καβλώσει...
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
πηγα σημερα μια βολτα απο φυλης μια που ειχα καιρο  καυλες και τα δυο μπουρδελακια που ειχα σταμπαρει ηταν κλειστα πηγα σε αυτο στην φυλης 71.ηταν ενα εμφανισημο μουνακι απο Ουγγαρια με τατοο και σκουλαρικι στον αφαλο αλλα σκετη ξενερα,πιπα αδιαφορη,στο γαμησι 0 συμμετοχη και μετα απο 3 λεπτα πισωκολλητο με εβαλε να την παιξω μονος μου για να χυσω.η απολυτη ξενερα.το μετανιωσα αλλα δεν πειραζει απλα δεν ξαναπαταω ΠΟΤΕ γιατι κατι αντιστοιχο μου εχει ξανατυχει στο ιδιο κωλομπουρδελο.μακρια και τι ιδιο συνιστω σε ολους σας!
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα το πρωί, Βριλησσού 57 μία ρωσίδα στα 30 αδιάφορη, στη δεύτερη βάρδια μου είπε ότι θα έχει μία καινούρια και στην τρίτη την Αλεξάνδρα. Βριλησσού 40 μία ξανθιά 35αρα σπασμένη. Πάω για τα σίγουρα (Σόνια-Πιπίνου) αλλά καταλήγω στο διπλανό (Αριστομένους). Σοφία τη λέγανε, καλά βυζιά, Ρωσίδα βλαχόφατσα με μέτριο σώμα αλλά καλή στο κρεβάτι. Όλα τα λεφτά η πίπα (deepthroat) χωρίς χέρια και με δική μου συμμετοχή. 
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Επανεμφανιση  ρωσιδας  Λιντας  στην  Λελας  Καραγιαννη  τα  πρωινα    μετα    απο  4    μηνες. Εκρηκτικη    γκομενα    στα    ορια    της    βιασυνης .  Δεν  χρειαζεται    να    λειψεις    και    πολυ    ωρα    απο  την  δουλεια.......
          Ρε    μαγκες , αυτο    στην  Δροσοπουλου  97    λειτουργει  ?
Σημερα    παντως    ηταν    κλειστο.....
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
..χτές Φωκαίας 25 ,μελαχρινό κουκλάκι (το βράδυ πήγα κατα τις 10)
ξέρουμε κάτι ???
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
...δέν είπε όνομα ρε γαμώτο !! αδυνατη λίγο - μαυρο μαλλί μέχρι τους όμους (ωραίο -πολύ-κολαράκι)και πρόστυχη φάτσουλα.
το μετάνοιωσα που δέν μπήκα ο μλκας...
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
το εχω δει και γω το μωρο. ειναι οντως πολυ καβλωτικο με αρκετα καλο σωματακι. τιμη αν θυμαμαι εχει 25.  θα την επισκεφθω λιαν συντομος!
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
..χτές Φωκαίας 25 ,μελαχρινό κουκλάκι (το βράδυ πήγα κατα τις 10)
ξέρουμε κάτι ???

...δέν είπε όνομα ρε γαμώτο !! αδυνατη λίγο - μαυρο μαλλί μέχρι τους όμους (ωραίο -πολύ-κολαράκι)και πρόστυχη φάτσουλα.
το μετάνοιωσα που δέν μπήκα ο μλκας...


Λοιπον το μωρο το λενε Αντελα 21 ετων και ειναι ρουμανα. παιρνει 25ε και δουλευει  βραδυ (εγω περασα και την  τιμησα χθες κατα της 8 30)
Εχει αρκετα καλο σωματακι (κολαρακι, βυζι) αλλα και προσωπακι!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom