Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Επισκέπτης
θαρύπου 10, κυριακή βράδυ, μαρία η πουτάνα, σαλονικιά, ξανθιά, βυζαρού με αρκετά πιασίματα, σχετικά καλή, διάφορα προγράμματα...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Ναι αυτήν ενοώ φίλε μου! Σόρρυ που ξέχασα να βάλω περιγραφή!!!
δεν πειραζει...απλως το ανεφερα γιατι παιζει και μια ελληνιδα με μεγαλο στηθος σιλικονη ομως...στην δροσοπουλου 95 πρωι...οσο για την σοφια που λεμε αυτη ειναι με τις μερες της...εμενα προσωπικα μου εχει τυχει να ειναι σουπερ και να γελανε και τα αυτια μου μολις βγηκα...και την αλλη να κυνηγαω την τσατσα να την κλωτσισω για το τσαμπα 50αρικο...τι να πω...αβυσσος....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
θαρύπου 10, κυριακή βράδυ, μαρία η πουτάνα, σαλονικιά, ξανθιά, βυζαρού με αρκετά πιασίματα, σχετικά καλή, διάφορα προγράμματα...
...ξερεις καθολου ωρες που δουλευει..?αφου ειναι βυζαρου κατι θα κανουμε....
 

MUZAUI

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
118
Like
3
Πόντοι
1
Στην Θαρύπου 10 η Μαρία η Σαλονικιά είναι το γνωστό Μαράκι; Που είναι αυτή η μπουρδελοοδός ρε παιδιά;
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
Φραντζή+Θαρύπου στο νέο κόσμο νομήζω... εεε???
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
δεν πειραζει...απλως το ανεφερα γιατι παιζει και μια ελληνιδα με μεγαλο στηθος σιλικονη ομως...στην δροσοπουλου 95 πρωι...οσο για την σοφια που λεμε αυτη ειναι με τις μερες της...εμενα προσωπικα μου εχει τυχει να ειναι σουπερ και να γελανε και τα αυτια μου μολις βγηκα...και την αλλη να κυνηγαω την τσατσα να την κλωτσισω για το τσαμπα 50αρικο...τι να πω...αβυσσος....


Ελληνιδα  στην    Δροσοπουλου 95 ?    Εισαι  σιγουρος ?    Μηπως  το  εχεις  μπερδεψει  με  καποιο  αλλο  studio ?  Eκει  ξερω  οτι      παιζουν    3   ρωσιδες   και   εναλλασσονται   με   βαρδιες   :  η  Ναταλι  ,  η  Αλινα   και  η  Τζενη....
 
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Χθες το βραδυ εκανα μια μινι στουντιοτσαρκα και αναφερω τι ειδα..Λοιπον ξεκινησα απο αυτα της Βριλησσου που ειχα καιρο να πατησω>.Αποτι διαπιστωσα μια απο τα ιδια(χαλια)..

47  Μια Τσεχα Δεν θυμαμια ονομα δεν ελεγε τιποτα παντως(το αστειο ειναι οτι βγηκε απο τον προηγουμενο πελατη με μια πλαστικη σακουλιτσα στο χερι-αυταρχικο γαρ..χεχε :grin:)

36  Μια μπαζοελληνιδα αλληθωρη που μοιαζει με τραβελι

57  Μια Ρωσσιδα μπαζο

Μετα εκανα μια βολτα απο κεντρο Περασα απο Ιπποκρατους 144 που παλια παιζαν κατι καλες Γερμανιδες και Βραζιλιανες κατα καιρους..Τωρα ειχε ενα μπαζο Ολγα Ρωσσιδα..
Επισης ειξα μια ματια απο Λελας Καραγιαννη οπου επαιζε Σονια σε βραδυνη βαρδια και απο Δροσοπουλου 95 που ηταν μια Αλινα που νομιζω οτι καπου εχει αναφερθει το ονομα της..
Αυτα απο το μετωπο ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Ελληνιδα   στην    Δροσοπουλου 95 ?     Εισαι  σιγουρος ?    Μηπως   το  εχεις  μπερδεψει   με   καποιο   αλλο  studio ?   Eκει   ξερω   οτι      παιζουν    3   ρωσιδες   και   εναλλασσονται   με   βαρδιες   :  η  Ναταλι  ,  η  Αλινα   και  η  Τζενη....
μιλαμε για ιουλιο...τωρα δεν ξερω τι παιζει...η συγκεκριμενη επαιζε και στην θησεως στο στουντιο που ειναι κοντα στο τερμα της ...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Στην Θαρύπου 10 η Μαρία η Σαλονικιά είναι το γνωστό Μαράκι; Που είναι αυτή η μπουρδελοοδός ρε παιδιά;
την ξερεις....για δωσε φως για το προγραμμα της...αν ειναι οντως βυζαρου να την κανουμε την βολτα.....
 

Επισκέπτης
η θαρρυπου ειναι στο πρωτο δρομο δεξια ανεβαινοντας τη φρατζη!!!
 

kp_pfg

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
20
Like
1
Πόντοι
0
Στη Βριλησσού 57 σήμερα το βραδάκι πέτυχα την Ελβίρα. Κινέζα (από την Ταϊβάν λέει) αλλά όχι μικροκαμωμένη. Ωραίο πρόσωπο, ωραίο σώμα και βυζιά όχι τρελά αλλά πλούσια πάντως. Φιλική και γελαστή, συμπαθητικό πρόγραμμα, ευλύγιστη και ωραίο μουνάκι.
 

ax9

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Η Ναταλί (ψηλή, καρέ μαλλί) που ήταν αρχές Ιουλίου στο γνωστό στη Λ. Καραγιαννή, ξέρετε που δουλεύει τώρα?
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Κι    εγω    απο  τοτε  εχω  να  την  δω  στην  πιατσα  αλλα  δεν  ανησυχω . Προφανως  θα  λειπει    για    διακοπες.....
 

Επισκέπτης
την ξερεις....για δωσε φως για το προγραμμα της...αν ειναι οντως βυζαρου να την κανουμε την βολτα.....

δεν ξέρω αν είναι το γνωστό μαράκι που λές, ούτε θυμάμαι κανά τατού. Μιλάμε για πολύ βυζί αλλά είναι στρουμπουλή. Τα προγράμματα ξεκινάνε από 40€ και ανεβαίνουν.  Καλή φάση, αρκετά υπομονετική, σιγουρεύτηκε ότι τελείωσα παρόλο που άργησα... τι βάρδιες παίζει τώρα δεν ρώτησα.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
       Σημερα      το      απογευμα    πετυχα      μια     Κατερινα   ρωσιδα     στο     στουντιο       Αριστομενους--Πιπινου .  Ξανθια  κατσαρα   μαλλια   με    τροπικο    μαυρισμα ,   καλο    σωμα  ,   στο    προσωπο   οχι    κατι    εντυπωσιακο .  Την    πηρα   επειδη    δεν    την    ειχα    ξαναδει    στην    πιατσα     και     οντως    οταν    την    ρωτησα    μου    ειπε   οτι    δουλευει     μολις     3   μηνες     σε     αυτην    την    δουλεια .  Αυτο     που    μου     εκανε     εντυπωση     ηταν     οτι   θες     οτι    ειναι     brand  new   και    αφθαρτη   στον   χωρο   ,   θες    οτι     ειναι   μικρη(δεν   πρεπει    να   ηταν     πανω    απο   23χρ)  ,    ηταν    η    προθυμια     της     και    η    υπακοη    της......γενικως      φαινοταν   λιγο     ψαρωμενη   και   μιλαει    τα    ελληνικα    ελαχιστα      αλλα     η   ολη    φαση    εξελισσεται     σε   χαλαρους   ρυθμους     με    τον    πελατη    να    καθοδηγει ......
               Στην     συνεχεια       περασα       απο    Κεφαλληνιας    οπου     πετυχα     μια    ελληνιδα   Ελενα(ευγενικη  ,  ομιλητικη  ,  ξανθια , 35χρ , MILF,   τροφαντη   θα    την    χαρακτηριζα) . Μεσα    στο    δωματιο     δεν    μπορω    να    πω    οτι   συγκλονιστηκα     αλλα    αυτο     που    μου     εκανε     εντυπωση    ειναι    οτι     κανει    και    πρωκτικο ....οποτε     οσοι   ειναι     πιστοι    του     anal     ας     σπευσουν....              




             
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
δεν ξέρω αν είναι το γνωστό μαράκι που λές, ούτε θυμάμαι κανά τατού. Μιλάμε για πολύ βυζί αλλά είναι στρουμπουλή. Τα προγράμματα ξεκινάνε από 40€ και ανεβαίνουν.  Καλή φάση, αρκετά υπομονετική, σιγουρεύτηκε ότι τελείωσα παρόλο που άργησα... τι βάρδιες παίζει τώρα δεν ρώτησα.
ε αμα εχει βυζομπαλα...με βλεπω να την κανω κατα κει.....και φυσικα θα πεσει η ενημερωση απο τον αρχηγο των βυζιων.....
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
Τη περασμενη βδομαδα περασα μια βολτα απο καρεα 30. Ηταν μια καινουρια κοπελιτσα, η Lucy. Μικρουλα σε ηλικια με σφικτο κορμακι, αδυνατο και κουκλα στο προσωπο. Απο περιποιηση πολυ καλη αν και θα προτιμουσα λιγοτερες κραυγες... Το παρακανει.
Γενικα μου εκανε παρα πολυ και εμεινα πολυ ευχαριστιμενος. Πηγα παλι προχθες το μεσημερακι κατα τις 5 αλλα δεν ηταν εκει.
Η τσατσα ειπε οτι δουλευει καθε μερα πρωινη βαρδια μεχρι τις 15:00 κλαψ κλαψ... Εφυγα απογοητευμενος! τοσο νωρις δουλεω, αντε να βρισκει κανεις δικαιολογιες να φευγει απο δουλεια...

Highly recommended!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.482
Κριτικές
4
Like
153
Πόντοι
16
θαρύπου 10, κυριακή βράδυ, μαρία η πουτάνα, σαλονικιά, ξανθιά, βυζαρού με αρκετά πιασίματα, σχετικά καλή, διάφορα προγράμματα...
Μηπως πρόκειται για τη Μαρία που ήταν στη Φωκαίας 19 γιατί έχω περάσει 2 βράδια και το μαγαζί στη Φωκαίας ηταν κλειστό...
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Καλημέρα μάγκες!

Η Νεφέλη στην Αριστοτέλους έχει καμια σχέση με αυτήν που ήταν στη Βριλησσού;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom