Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 234 άτομα (18 μέλη και 216 επισκέπτες)

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
Θα σας φανεί περίεργο αλλά έχετε πέτυχε ποτέ πουτανα που να είναι νανος?
ναι πριν πολλα χρονια νομιζω ηταν στην βεργας ειχε πλακα μου εκανε τσιμπουκι ορθια και την πηρα ορθια στα χερια
μια φορα την πετυχα δεν την ξαναβρηκα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Της πουτανας στην Αργοναυτικης Εκστρατειας, αρκετος κοσμος, το μισο πακισταν γαμουσε την ΚΩΛΑΡΑ της Ροζας που ομολογουμενως ειναι φολα, αλλα γινεται πλουσιοτερη κατα ενα αφορολογητο 5ευρο καθε 8 λεπτα, σχεδον καθ'ολη την μεσημεριανη επιδρομη των ουνων. Το δωματιο που θα εμπαινα εζεχνε σαν σταβλος και οπως εβγαλα το 10ρικο (για να βασανισω την ναομι πηγα) ετσι το ξαναβαλα στην τσεπη, τα θελε ομως ο κωλος μου γιατι πηγα αργοπορημενος. Αν και ειμαι κατα του να πληρωνω για εμφανισιμες πορνες που εχουν 0 αποδοση και την βλεπουν, αυτο το κωλαρι καποιο πρωινο θα το σκισω κι ας μην με αγαπαει.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Της πουτανας στην Αργοναυτικης Εκστρατειας, αρκετος κοσμος, το μισο πακισταν γαμουσε την ΚΩΛΑΡΑ της Ροζας που ομολογουμενως ειναι φολα, αλλα γινεται πλουσιοτερη κατα ενα αφορολογητο 5ευρο καθε 8 λεπτα, σχεδον καθ'ολη την μεσημεριανη επιδρομη των ουνων. Το δωματιο που θα εμπαινα εζεχνε σαν σταβλος και οπως εβγαλα το 10ρικο (για να βασανισω την ναομι πηγα) ετσι το ξαναβαλα στην τσεπη, τα θελε ομως ο κωλος μου γιατι πηγα αργοπορημενος. Αν και ειμαι κατα του να πληρωνω για εμφανισιμες πορνες που εχουν 0 αποδοση και την βλεπουν, αυτο το κωλαρι καποιο πρωινο θα το σκισω κι ας μην με αγαπαει.
Δίνει και κώλο η Ρόζα;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Στο προηγούμενο άνοιγμα πέρυσι σε ένα μπουρδέλο με το που μπήκα μέσα η τσατσά με θερμομέτρησε χωρίς να προλάβω να αντιδράσω. Δεν έχω πρόβλημα να με θερμομετρήσουν αλλά όχι και έτσι. Να ρωτήσει η κωλοτσατσά αν γουστάρω να θερμομετρηθώ ή αν δεν γουστάρω να μην γίνω δεκτός.
Δηλαδή ήθελες τήρηση της ετικέτας από τσα2 στο βορδελο.
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
395
Κριτικές
144
Like
7.828
Πόντοι
11.971
Ξανά Λάουρα σήμερα αν και φόλα.η ανομαλια του μπουρδελιαρι.τεσσερα δοματια γεμάτα σινεχεια .μου βγάζει λίγο από Σόνια στο φυλής 84.θα μαζεψει πολύ μαρούλι αυτή.Χθες στη Ρόζα που τη βρεικα αρκετά ευθιαθετη.ενα Έλληνα τον εδιοξε.ενο τα πακιά αβερτα μεσα
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Ξανά Λάουρα σήμερα αν και φόλα.η ανομαλια του μπουρδελιαρι.τεσσερα δοματια γεμάτα σινεχεια .μου βγάζει λίγο από Σόνια στο φυλής 84.θα μαζεψει πολύ μαρούλι αυτή.Χθες στη Ρόζα που τη βρεικα αρκετά ευθιαθετη.ενα Έλληνα τον εδιοξε.ενο τα πακιά αβερτα μεσα
Με ελάχιστες εξαιρέσεις που εργάζονται Κολωνού 32, όλες οι πουτάνες του Μεταξουργείου καυλώνουν μόνον όταν βλέπουν σκούρες ψωλές (γυναικείες φαντασιώσεις).
 

Kik down

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Της πουτανας στην Αργοναυτικης Εκστρατειας, αρκετος κοσμος, το μισο πακισταν γαμουσε την ΚΩΛΑΡΑ της Ροζας που ομολογουμενως ειναι φολα, αλλα γινεται πλουσιοτερη κατα ενα αφορολογητο 5ευρο καθε 8 λεπτα, σχεδον καθ'ολη την μεσημεριανη επιδρομη των ουνων. Το δωματιο που θα εμπαινα εζεχνε σαν σταβλος και οπως εβγαλα το 10ρικο (για να βασανισω την ναομι πηγα) ετσι το ξαναβαλα στην τσεπη, τα θελε ομως ο κωλος μου γιατι πηγα αργοπορημενος. Αν και ειμαι κατα του να πληρωνω για εμφανισιμες πορνες που εχουν 0 αποδοση και την βλεπουν, αυτο το κωλαρι καποιο πρωινο θα το σκισω κι ας μην με αγαπαει.
Που δουλευει η ναομι
 

backoffice

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Καλημέρα! Χθες πήγα Ι43 κατά τις 5μμ και είχε ένα τσούρμο κορίτσια. Από αυτά ξεχώρισε μια ψηλή ξανθιά. Όνομα μου διαφεύγει. Έδωσα το δεκάρικο και πέρασα στο δωμάτιο. Η ξανθιά έδωσε γλωσσόφιλα και ήταν καλή στο σεξ. Δεν ήταν αρνητική σε όποια στάση της ζήτησα. Θα τη ξανατιμήσω.
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
Καλημερα ! Για να μην ανοιξω αλλο θεμα ρωταω εδω θα μπορουσατε να μου πειτε σε ποια σπιτια θα μπορουσα να βρω ομορφα σκιννυ κοριτσοπουλα με βυζακια και να μην ειναι φολες? (δεν υπαρχει θεμα αν ειναι 5κιλα + απο το σκιννυ) Κατι εχει παρει το ματι μου για μοντελοαλυσιδα αλλα δεν εχω καταλαβει...
Ειμαι νεος στο σπορ και λογω υποχρεωσεων δε προλαβαινω να κυκλοφορω πολυ, συνηθως Βεργας γιατι βολευει! Οχι Μεταξι και οχι στουντιο παρακαλω! Αν καποιος κολιεται να μου απαντησει εδω ας το κανει με πμ !
 

Johnny1984

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Kαταθεση προ ολιγου στη Νταρια στον γνωστο κρυφο οικο, η κορασις ηταν θερμη μαζι μου αφου δεχτηκε το ωραιο γλειφομουνι που της εκανα οπως και ενα

θερμο γλωσσοφιλο, μετα μου εκοψε λιγο τη φορα και μειναμε στα στοματοφιλα. Εχει βαλει λιγα κιλακια αλλα παραμενει γλυκια και σεξι..

Μαζι της ηταν η Χριστινα ή Αντριαννα απο καλλεργη, μελαχρινο σεξι πιπινι με πονηρο μουτρο, μετρια δυστυχως στο δωματιο.

Επισης στον οικο ηταν και η Μαρια, η ξανθια αλβανεζα που εκανε πιατσα στην Καποδιστριου με το ραστα μαλλι και τη σεξι τσουπωτη κωλαρα της.

Η τιμη στα 15 ευρω για ολες τις κοπελες.
Θα μπορούσα να έχω περισσότερες πληροφορίες για εκεί να το επισκεφθώ
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Ξανά Λάουρα σήμερα αν και φόλα.η ανομαλια του μπουρδελιαρι.τεσσερα δοματια γεμάτα σινεχεια .μου βγάζει λίγο από Σόνια στο φυλής 84.θα μαζεψει πολύ μαρούλι αυτή.Χθες στη Ρόζα που τη βρεικα αρκετά ευθιαθετη.ενα Έλληνα τον εδιοξε.ενο τα πακιά αβερτα μεσα
Αυτή η Λάουρα σε ποιό σπίτι δουλεύει συναγωνιστή?
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ξανά Λάουρα σήμερα αν και φόλα.η ανομαλια του μπουρδελιαρι.τεσσερα δοματια γεμάτα σινεχεια .μου βγάζει λίγο από Σόνια στο φυλής 84.θα μαζεψει πολύ μαρούλι αυτή.Χθες στη Ρόζα που τη βρεικα αρκετά ευθιαθετη.ενα Έλληνα τον εδιοξε.ενο τα πακιά αβερτα μεσα
Η Ρόζα τελικά έχει τρελό μίσος για τους Έλληνες , εγώ να δεις χυλόπιτες που έχω φάει , κανονικά πρέπει να μού δώσουν αναρρωτική από τη δουλειά για να συνέλθω
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Να ρωτήσω , επέστρεψε η Maya η Ρουμάνα στο μετάξι?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.161
Κριτικές
496
Like
62.175
Πόντοι
39.662
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom