Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 126 άτομα (5 μέλη και 121 επισκέπτες)

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Like
162
Πόντοι
1
διδυμου παιζει αμα παω να βρισκεται κανενας μεσα παρολο που δεν εχει φωτα? πχ αλιονα.
 

girrafe

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Παιδια θελω τα φωτα σας!!! Ξερετε αν αυτον τον καιρο δουλευει ματαξυ η ελενη ειναι ουκρανο ρωσσιδα μιλαει ελληνικα ειναι γκιλφοκατασταση μεγαλο στηθος ελευθερο στοματικο δουλευε στη κολωνου 48 εκει που ειναι δυο μαγαζια το ενα κολητα στο αλλο!!! Αν δουλευει σας παρακαλω πειτε και που θα τη βρω!!! Σας ευχαριστω πολυ
 

girrafe

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Παιδια θελω τα φωτα σας!!! Ξερετε αν αυτον τον καιρο δουλευει ματαξυ η ελενη ειναι ουκρανο ρωσσιδα μιλαει ελληνικα ειναι γκιλφοκατασταση μεγαλο στηθος ελευθερο στοματικο δουλευε στη κολωνου 48 εκει που ειναι δυο μαγαζια το ενα κολητα στο αλλο!!! Αν δουλευει σας παρακαλω πειτε και που θα τη βρω!!! Σας ευχαριστω πολυ
@papaphilips @βόρδελος @Tony xx @n.smirni76 τα φωτα σας παρακαλω πολυυυ
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Όχι φιλε, Αν θες ουκρανορωσομιλφοκατασταση μεταξουργειου αυτό το καιρό, θα βρεις στα κουρτινάτα της μεγαλεκου 28, εκεί έχεις 4 ή 5 κοπέλες ανάλογα την μέρα.

Η Ελένη που λες δεν είναι μεσα σε αυτές.
 

girrafe

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Όχι φιλε, Αν θες ουκρανορωσομιλφοκατασταση μεταξουργειου αυτό το καιρό, θα βρεις στα κουρτινάτα της μεγαλεκου 28, εκεί έχεις 4 ή 5 κοπέλες ανάλογα την μέρα.

Η Ελένη που λες δεν είναι μεσα σε αυτές.
Σευχαριστω αδερφεεε για την αμμεση απαντηση!!!! Να σε καλα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
Δε παίζει μπαλίτσα σε αυτά που δουλεύουν, όπως δουλεύουν, βασικά όλες τις εργαζόμενες από το 48 από το 48 νέο και το αδερφό 53 (εξαιρείται η Ντασα που είχε φύγει προ covid) δεν τις έχω πετύχει κάπου
 

girrafe

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Δε παίζει μπαλίτσα σε αυτά που δουλεύουν, όπως δουλεύουν, βασικά όλες τις εργαζόμενες από το 48 από το 48 νέο και το αδερφό 53 (εξαιρείται η Ντασα που είχε φύγει προ covid) δεν τις έχω πετύχει κάπου
Καταλαβα αδερφε μου σευχαριστω και εσενα για την απαντηση σου!!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Αρκετό οξυγόνο μετά την άρση των sms για τη μετακίνηση και ταυτόχρονα η αδρεναλίνη αναμονής για τις 7 Ιουνίου. Ε, ναι..Η ψυχολογία έχει ανέβει μη λέμε μαλακίες..
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Μας δουλεύουν στο βέργας περιμένω την Αναστασία απ' τη Δευτέρα όλο λένε αύριο κ τελικά γυρνάει τη παρασκευή..έχω δει εμφάνιση πολύ δυνατό μιλφ κ σε υπηρεσίες λένε καλή..έχετε γνώμη??γτ δε την έχω πάρει
Πολύ καλή φίλτατε,την έχω τιμήσει αρκετές φορές.Δες κριτικές εκεί υπάρχουν όλες οι λεπτομέρειες.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Πέρασμα πριν λίγο στην Φωκ.7 στην Αλίσα που τελικά γαμιεται με λύσσα...
Χαίρομαι που πέρασες καλά.
Μου είναι αδύνατον να την κάνω εικόνα να το ζει... Η συγκεκριμένη με εμένα κοπέλα ήταν σκέτη φόλα. Δεν είχε ούτε τη διάθεση να είναι τυπική.
Σε εμένα είχε πει ότι είναι από τη Μόσχα. :jerking:
στο γαμησι και με πολλά φιλιά.
Μια φορά είχα μπει και ενώ πάντα πάω φρεσκομπανιαρισμένος, κολώνιες, λίστεριν κλπ κλπ...
Τραβιόταν και με έσπρωχνε (!) το μαλακιστήρι. Της λέω κάποια στιγμή "μα είμαι καθαρός, καλή μου". Και μου χαμογελάει:"το βλέπω". Και με άφηνε στη συνέχεια κανονικά!
Δεν κατάφερα να χύσω.

Ξαναπήγα μετά από ένα χρόνο. Πριν λίγο καιρό. Με θυμόταν γιατί περνάω συχνά από το Φυλής 109 όπου δούλευε. Όλο χαμόγελο και νάζι. Μπήκα πάλι γιατί δεν ήθελα να τρέχω στη οδό τιμωρίας.
έπειτα το γαμησι επιασε την πάρλα περί ανέμων και υδάτων,
Αυτό σε εμένα το έκανε την ώρα του σεξ. Χαζοχαχανιτά, για το σκυλάκι της μου έλεγε κ δε θυμάμαι τι άλλα άσχετα. Ανεκδιήγητη.
Να τονίσω ότι είμαι πάντα οκ απέναντι στις κοπέλες.
Τη δεύτερη φορά, λοιπόν, αφού τελειώσαμε και έχυσα με τα χίλια ζόρια, με περίμενε απ'έξω για αγκαλιά και φιλί στο λαιμό...
:think:
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Χαίρομαι που πέρασες καλά.
Μου είναι αδύνατον να την κάνω εικόνα να το ζει... Η συγκεκριμένη με εμένα κοπέλα ήταν σκέτη φόλα. Δεν είχε ούτε τη διάθεση να είναι τυπική.

Σε εμένα είχε πει ότι είναι από τη Μόσχα. :jerking:

Μια φορά είχα μπει και ενώ πάντα πάω φρεσκομπανιαρισμένος, κολώνιες, λίστεριν κλπ κλπ...
Τραβιόταν και με έσπρωχνε (!) το μαλακιστήρι. Της λέω κάποια στιγμή "μα είμαι καθαρός, καλή μου". Και μου χαμογελάει:"το βλέπω". Και με άφηνε στη συνέχεια κανονικά!
Δεν κατάφερα να χύσω.

Ξαναπήγα μετά από ένα χρόνο. Πριν λίγο καιρό. Με θυμόταν γιατί περνάω συχνά από το Φυλής 109 όπου δούλευε. Όλο χαμόγελο και νάζι. Μπήκα πάλι γιατί δεν ήθελα να τρέχω στη οδό τιμωρίας.

Αυτό σε εμένα το έκανε την ώρα του σεξ. Χαζοχαχανιτά, για το σκυλάκι της μου έλεγε κ δε θυμάμαι τι άλλα άσχετα. Ανεκδιήγητη.
Να τονίσω ότι είμαι πάντα οκ απέναντι στις κοπέλες.
Τη δεύτερη φορά, λοιπόν, αφού τελειώσαμε και έχυσα με τα χίλια ζόρια, με περίμενε απ'έξω για αγκαλιά και φιλί στο λαιμό...
:think:
Φίλε Κιπερ υπάρχει το ενδεχόμενο να λέμε για διαφορετική, βέβαια αν έχεις πάει τώρα πρόσφατα να την δεις στο Φώκαιας 7, τοτε λέμε όντως την ίδια .. Αλισα η κοντή πετιτ.

Προσωπικά ουδέν παραπονο, έκατσα ένα τέταρτο στο δωμάτιο, φιλιά σοσιαλ γαμησι χωρίς δυσανασχέτηση, ούτε μη ουτε όχι...

Καταλήγω στο συμπερασμα με όλα αυτά ότι η καθεμία φέρεται στον καθένα διαφορετικά.. Ίσως παίζει ρόλο και η διάθεση της την εκάστοτε μερα...πολλά είναι στη μέση.

Αν δεν πέρασες καλά σε συμβουλεύω μη ξαναπας, γενικά στην κάθε κοπέλα ισχύει αυτό.

Δεν είμαστε όλοι για όλες, ούτε όλες είναι για ολους μας, είναι κάτι το απολύτως λογικό...
Είναι και λίγο τζόγος η επιλογή καμιά φορά :respect:
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Φίλε Κιπερ υπάρχει το ενδεχόμενο να λέμε για διαφορετική, βέβαια αν έχεις πάει τώρα πρόσφατα να την δεις στο Φώκαιας 7, τοτε λέμε όντως την ίδια .. Αλισα η κοντή πετιτ.

Προσωπικά ουδέν παραπονο, έκατσα ένα τέταρτο στο δωμάτιο, φιλιά σοσιαλ γαμησι χωρίς δυσανασχέτηση, ούτε μη ουτε όχι...

Καταλήγω στο συμπερασμα με όλα αυτά ότι η καθεμία φέρεται στον καθένα διαφορετικά.. Ίσως παίζει ρόλο και η διάθεση της την εκάστοτε μερα...πολλά είναι στη μέση.

Αν δεν πέρασες καλά σε συμβουλεύω μη ξαναπας, γενικά στην κάθε κοπέλα ισχύει αυτό.

Δεν είμαστε όλοι για όλες, ούτε όλες είναι για ολους μας, είναι κάτι το απολύτως λογικό...
Είναι και λίγο τζόγος η επιλογή καμιά φορά :respect:
Για την ίδια λέμε φίλε.
Σίγουρα δεν ξαναπάω.
Απλά λίγο του ότι είμαι φαν του πετίτ, λίγο ότι τη γουστάρω κ σαν εμφάνιση, ξαναπέρασα.
Μεγάλη αλήθεια αυτό που λες στο τέλος. :hi:
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Για την ίδια λέμε φίλε.
Σίγουρα δεν ξαναπάω.
Απλά λίγο του ότι είμαι φαν του πετίτ, λίγο ότι τη γουστάρω κ σαν εμφάνιση, ξαναπέρασα.
Μεγάλη αλήθεια αυτό που λες στο τέλος. :hi:
Να σου πω την αλήθεια ήταν η πρώτη φορά που τη πήρα , δεν την πολυπίστευα, καθόλου όμως, η επιθυμία μου να περάσω μαζί της ήταν έπειτα από παιχνίδι στο σαλόνι που ανέβηκε πάνω μου και με καβαλησε πάνω στον καναπέ,.. "ελα ελα παμε παμε" και να με φιλάει στο λαιμό....
Ε λέω δεν γαμιεται παμε, αφού μας καυλωσατε κυρία μου ας σας ρίξουμε και έναν πούτσο...την πήρα σηκωτή από το σαλόνι και την πεταξα στο κρεβάτι, λεω στην συνεργάτιδα της να μας φέρει τη καποτα, μαζί με τη καποτα μου έδωσε και την κρεμα μουνιού της, της τη γύρισα πίσω, θα της κανω το καλύτερο γλειφομουνι της πουτανας δεν έχει ανάγκη από κρέμες, ήμουν και ο πρώτος πελάτης μόλις είχαν ανοίξει, βουρ στον μουνοπατσά...
Στο δωμάτιο παίχτηκε πάρα πολύ σοσιαλ, μου έδωσε και το τηλ της πριν ακόμα ξεκινήσει το γαμησι.
Όλα πήγαν άψογα, βιασύνη καμία, δεν την κακομεταχειριστηκα, κοινώς δεν της έδωσα ξύλο, την πήρα χαλαρά, κάτι σε ρομαντικό σεξ του Αγίου Βαλεντίνου.
Τα φιλιά ήταν άπειρα, ακόμα και μετά την έξοδο μου από το δωμάτιο στο σαλόνι.

Τελικά και οι ιερόδουλες είναι εγκεφαλικές γυναίκες, η καθεμία θέλει το παιχνίδι της, αρκεί να σου αφήσει και αυτή ανοιχτό παραθυράκι ώστε να παιξεις.

Δίνω μεγάλη πιθανότητα στο ότι περασα καλα, στο όλο παιχνίδι πιο πριν στο σαλόνι.
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
587
Πόντοι
81
Στο προηγούμενο άνοιγμα πέρυσι σε ένα μπουρδέλο με το που μπήκα μέσα η τσατσά με θερμομέτρησε χωρίς να προλάβω να αντιδράσω. Δεν έχω πρόβλημα να με θερμομετρήσουν αλλά όχι και έτσι. Να ρωτήσει η κωλοτσατσά αν γουστάρω να θερμομετρηθώ ή αν δεν γουστάρω να μην γίνω δεκτός.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Στο προηγούμενο άνοιγμα πέρυσι σε ένα μπουρδέλο με το που μπήκα μέσα η τσατσά με θερμομέτρησε χωρίς να προλάβω να αντιδράσω. Δεν έχω πρόβλημα να με θερμομετρήσουν αλλά όχι και έτσι. Να ρωτήσει η κωλοτσατσά αν γουστάρω να θερμομετρηθώ ή αν δεν γουστάρω να μην γίνω δεκτός.
απτη κωλοτρυπιδα σε θερμομετρησε και κανεις ετσι ρε; :2funny:
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
587
Πόντοι
81
απτη κωλοτρυπιδα σε θερμομετρησε και κανεις ετσι ρε; :2funny:
Όχι ρε φίλε απλώς δεν γουστάρω να το βάζουν έτσι το θερμόμετρο στο μέτωπο μου. Να ρωτήσουν "θέλετε να σας θερμομετρήσω?"
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Στο προηγούμενο άνοιγμα πέρυσι σε ένα μπουρδέλο με το που μπήκα μέσα η τσατσά με θερμομέτρησε χωρίς να προλάβω να αντιδράσω. Δεν έχω πρόβλημα να με θερμομετρήσουν αλλά όχι και έτσι. Να ρωτήσει η κωλοτσατσά αν γουστάρω να θερμομετρηθώ ή αν δεν γουστάρω να μην γίνω δεκτός.
Τι λε ρε??? Άμα θέλουνε τα φράγκα μας! Άκου εκεί...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom