Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 265 άτομα (21 μέλη και 244 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ποιο ειναι το mall ρε παιδια? Ενα πμ καποιος παρακαλω. Ειμαι εκει και δεν βγαζω ακρη. Το συγκεκριμενο δεν το εχω βρει...

Άκυρο το βρηκα... Δεν μου ανοιγουνε σε αυτο, αμα εισαι ασπρος λεει μπαινεις πολυ δυσκολα...

Το πορνομόλ είναι ένα πακιστανικό μπαζάρ με 4-5 βορδέλα στη βρωμερή jason street.

Αυτό για τους Έλληνες που δεν σε βάζουν εξαρτάται από την όψη του καθενός. Αν είναι κλασσική Έλληνα μπουχέσα μπορεί να μην σε βάλουν.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τι να κανω που δεν ειμαι σαν πακιστανος για να μπω? Δεν μας εκανε τοσο ομορφους και μελαμψους ο θεος :embarrased:
 

JOKERPLUS

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2021
Μηνύματα
169
Like
138
Πόντοι
1
[quote :wink: author=Ακόρεστος link=/forum/oikoi-anoxis/mpourdela-athinas/46-imerisia-enimerwsi-gia-mpoyrdela?limitstart=135150#post-9839843 ]Τι να κανω που δεν ειμαι σαν πακιστανος για να μπω? Δεν μας εκανε τοσο ομορφους και μελαμψους ο θεος :embarrased: [/quote]

Σωστός :wink:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.147
Κριτικές
62
Like
40.729
Πόντοι
8.530
Ρε ξεφτιλομετρα παρακαλατε για να μπειτε εκει μεσα;Σε λιγο θα πειτε οτι μαζευετε χαρτια για πακιστανικο διαβατηριο μηπως και εχετε ετσι δικαιωμα για μια θεση στο πακιστανικο δημοσιο..:vomit::headbang:

 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Ο κοσμος το εχει τουμπανο και εσυ κρυφο καμαρι.Νομιζω ολοι μας γνωριζουμε τι σημαινει αυτη η φραση και ειναι το λιγοτερο που θα μπορουσα να απαντησω.
Σχεδον ολοκληρος πλανητης εχει καταλαβει τα σχεδια του λομπυ και για ποιο λογο συμβαινουν ολα αυτα αλλα μερικοι εθελοτυφλουν και προσπαθουν να τετραγωνισουν τον κυκλο.
πιο λόμπυ και παπαριες; Πανδημία υπαρχη και χρειάζεται ο εμβολιασμός μπας και βγούμε από αυτή την λελαπα !! Όπως και χιλιάδες άλλες παλιά πανδημίες χολέρα πανούκλα ευλογία , φυματίωση , λέπρα και πολλές άλλες !! Και αυτές δηλαδή το τότε λόμπυ έφταιξε ; Αντε γιατί όλο κουταμάρες ακούω και με τον τρόπο που σκευτονται κάποιοι θα πάνε την χώρα 100 χρόνια πίσω !!

Όταν συγκρίνεις την χολέρα, την πανούκλα και την φυματίωση με τον COVID19 είναι σαν να συγκρίνεις τον Όλυμπο, τον Παρνασσό και την Πάρνηθα με τον λόφο του Φιλοπάππου!

 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
15
Like
11.688
Πόντοι
3.246
Επιστροφή από σιχαμένο Μετάξι:
Απόψε πήγα πάλι για την Άναμπελ του ΔημήτρηΧΧΧ, μπας κι έχει λιγότερο κόσμο από τα μέτρα του ξεφτίλα του Κούλη,
αλλά η πουτάνα σχόλασε νωρίτερα... :angry:
Κι εννοείται η φίλη της άφαντη! Μόνο η τρελέγκω η Μελίσσα ήταν πάνω, η οποία μου έριξε άκυρο για 69. :angry:
--Τόσο ωραίο άντρα γκιατί γκλύφεις εκεί που μπαίνουν πούτσες? Όκι, ντεν το κάνω...
--Γιατί? Δεν πλένεις το αποτέτοιο σου? Και τα παιδιά σου πώς τα φιλάς? Αφού κάνεις τσιμπούκι και παίρνεις πούτσες στο
στόμα σου... :pipa2: Χέστο, πάω αλλού... :angry:
--Να πας όπου τέλεις.... :dunno:

Τελικά πήγα απέναντι μες στα νεύρα και για καλή μου τύχη πέτυχα μια παλιά γνωστή κουλουρτζού
την Μιλένα, χωρίς βέβαια να ανακοινώνεται κουλούρι στο σαλόνι :sunglasses:
Η Μιλένα έχει θητεύσει στο υπόγειο κροκοδειλάδικο στη γωνία Φυλής και Φωκαίας,
στο Περγάμου 1 για ένα φεγγάρι, στο Ιάσωνος 44 (το οποίο κι επινοικίαζε για ένα διάστημα, τότε που ήταν στα μαχαίρια
με τη Σάνδρα που παίζει τώρα μόνο τσατσιλίκι στο Πορνομωλλ) κι από ότι μου είπε δούλεψε τελευταία στη Δεληγιώργη.
Με θυμήθηκε καθώς την ξεκώλιαζα και σε μισάωρα προγράμματα στο Ιάσωνος 44. :zfuck:
Την καταβρήκα μαζί της και η βόλτα στέφθηκε με επιτυχία απόψε. :cum:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Mυστη Ζουραξ, η Μιλενα ειναι ακομα με τα ραστα; βαρυ κορμι, εξοχη στα τεσσερα με λαχταριστα κωλοσκαμπιλα

στο γνωστο κροκοδειλαδικο (πολυ σωστη τοποθετηση) που εχουν περασει ιερα τερατα.

Περι του Φυλης 74 ο λογος, οπου οφειλω να πω οτι ειναι απο τα πιο αγρια μπουρδελα.

Τουλαχιστον τεσσερις εκδιδομενες εχουν σταματησει προ λιγων ετων και ετσιθελιστικα

απο τους τυπους που ειχαν νταραβερι μαζι τους. :confused:

Καμια σχεση με την διευθυνση του μπουρδελου. Αναφερομαι στους "τυπους" των εκδιδομενων.

Το Φυλης 74 ειναι αδερφακι του κλειστου (για παντα λογω Ρωσιδας με aids) τριπλου Φωκαιας 22

το οποιο αυτο πριν γινει μπουρδελο, ηταν γραφειο τελετων!!!

:rockon:



 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Mυστη Ζουραξ, η Μιλενα ειναι ακομα με τα ραστα; βαρυ κορμι, εξοχη στα τεσσερα με λαχταριστα κωλοσκαμπιλα

στο γνωστο κροκοδειλαδικο (πολυ σωστη τοποθετηση) που εχουν περασει ιερα τερατα.

Περι του Φυλης 74 ο λογος, οπου οφειλω να πω οτι ειναι απο τα πιο αγρια μπουρδελα.

Τουλαχιστον τεσσερις εκδιδομενες εχουν σταματησει προ λιγων ετων και ετσιθελιστικα

απο τους τυπους που ειχαν νταραβερι μαζι τους. :confused:

Καμια σχεση με την διευθυνση του μπουρδελου. Αναφερομαι στους "τυπους" των εκδιδομενων.

Το Φυλης 74 ειναι αδερφακι του κλειστου (για παντα λογω Ρωσιδας με aids) τριπλου Φωκαιας 22

το οποιο αυτο πριν γινει μπουρδελο, ηταν γραφειο τελετων!!!

:rockon:
Το φωκαιας 22 ήταν γραφείο τελετών;;
Έτσι εξηγείται που όλες πέθαιναν για πούτσο εκεί μέσα.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Ο κοσμος το εχει τουμπανο και εσυ κρυφο καμαρι.Νομιζω ολοι μας γνωριζουμε τι σημαινει αυτη η φραση και ειναι το λιγοτερο που θα μπορουσα να απαντησω.
Σχεδον ολοκληρος πλανητης εχει καταλαβει τα σχεδια του λομπυ και για ποιο λογο συμβαινουν ολα αυτα αλλα μερικοι εθελοτυφλουν και προσπαθουν να τετραγωνισουν τον κυκλο.
πιο λόμπυ και παπαριες; Πανδημία υπαρχη και χρειάζεται ο εμβολιασμός μπας και βγούμε από αυτή την λελαπα !! Όπως και χιλιάδες άλλες παλιά πανδημίες χολέρα πανούκλα ευλογία , φυματίωση , λέπρα και πολλές άλλες !! Και αυτές δηλαδή το τότε λόμπυ έφταιξε ; Αντε γιατί όλο κουταμάρες ακούω και με τον τρόπο που σκευτονται κάποιοι θα πάνε την χώρα 100 χρόνια πίσω !!

Όταν συγκρίνεις την χολέρα, την πανούκλα και την φυματίωση με τον COVID19 είναι σαν να συγκρίνεις τον Όλυμπο, τον Παρνασσό και την Πάρνηθα με τον λόφο του Φιλοπάππου!
Μάλλον σαν να συγκρίνεις το Έβερεστ με το βουναλάκι που έφτιαξε ο ανηψιός μου στην παραλία :2funny:
Η πανούκλα σκότωσε το 1/4 του ανθρώπινου πληθυσμού.
Ο κόβιντ ακόμα και με το φουσκωμένα νούμερα που μας λένε, μετά βίας σκοτώνει 1/5000.
Πιο πιθανό είναι να πας από τροχαίο παρά κόβιντ.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ο κοσμος το εχει τουμπανο και εσυ κρυφο καμαρι.Νομιζω ολοι μας γνωριζουμε τι σημαινει αυτη η φραση και ειναι το λιγοτερο που θα μπορουσα να απαντησω.
Σχεδον ολοκληρος πλανητης εχει καταλαβει τα σχεδια του λομπυ και για ποιο λογο συμβαινουν ολα αυτα αλλα μερικοι εθελοτυφλουν και προσπαθουν να τετραγωνισουν τον κυκλο.
πιο λόμπυ και παπαριες; Πανδημία υπαρχη και χρειάζεται ο εμβολιασμός μπας και βγούμε από αυτή την λελαπα !! Όπως και χιλιάδες άλλες παλιά πανδημίες χολέρα πανούκλα ευλογία , φυματίωση , λέπρα και πολλές άλλες !! Και αυτές δηλαδή το τότε λόμπυ έφταιξε ; Αντε γιατί όλο κουταμάρες ακούω και με τον τρόπο που σκευτονται κάποιοι θα πάνε την χώρα 100 χρόνια πίσω !!

Όταν συγκρίνεις την χολέρα, την πανούκλα και την φυματίωση με τον COVID19 είναι σαν να συγκρίνεις τον Όλυμπο, τον Παρνασσό και την Πάρνηθα με τον λόφο του Φιλοπάππου!
αν δεν έπαιρναν μέτρα γρήγορα κακομοίρη μου θα έβλεπες τι θα είχε γίνει ..είμαστε τυχεροί μέσα στην άτυχος μας ...τότε δεν είχαν πάρει σχεδόν κανένα μέτρο και η ιατρική δεν ήταν τόσο εξελιγμένη κτλ γιαυτο υπήρχαν περρισοτεροι θάνατοι ..!!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
15
Like
11.688
Πόντοι
3.246
Mυστη Ζουραξ, η Μιλενα ειναι ακομα με τα ραστα; βαρυ κορμι, εξοχη στα τεσσερα με λαχταριστα κωλοσκαμπιλα

στο γνωστο κροκοδειλαδικο (πολυ σωστη τοποθετηση) που εχουν περασει ιερα τερατα.

Περι του Φυλης 74 ο λογος, οπου οφειλω να πω οτι ειναι απο τα πιο αγρια μπουρδελα.

Τουλαχιστον τεσσερις εκδιδομενες εχουν σταματησει προ λιγων ετων και ετσιθελιστικα

απο τους τυπους που ειχαν νταραβερι μαζι τους. :confused:

Καμια σχεση με την διευθυνση του μπουρδελου. Αναφερομαι στους "τυπους" των εκδιδομενων.

Το Φυλης 74 ειναι αδερφακι του κλειστου (για παντα λογω Ρωσιδας με aids) τριπλου Φωκαιας 22

το οποιο αυτο πριν γινει μπουρδελο, ηταν γραφειο τελετων!!!

:rockon:
Χύστη ΤΝΤ, η Μιλένα δεν έχει τώρα ράστα, αλλά γενικότερα πειραματίζεται με την εμφάνισή της.
Βέβαια έχει παχύνει αρκετά, κάτι που παραδέχτηκε από μόνη της. :embarrased:
Στο Φυλής 74 έχω ρίξει πολύ ακα πρωκτικό χωρίς έξτρα λεφτά. Βέβαια έπαιρνα
με εκείνη την κοπέλα, που έχει σταματήσει, διπλά ραντεβού και υπήρχε έτσι η άνεση. :sunglasses:
Οπότε πραγματικά ενδείκνυται για ριψοκίνδυνες καταστάσεις... :sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Παίδες Καλημέρα. Αν κάποιος έχει το τηλέφωνο της Κωνσταντίνας της bbw από βεργας 7 ας μου στείλει αν μπορεί σε πμ τα 3 τελευταία ψηφία της... Μου είχε κάνει κλήση τη τελευταία φορά που την είδα και ο μαλακας ξέχασα να αποθηκευσω τον αριθμό της.
 

Gator9

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
0
Καλησπερα καυλιαριδες, λοιπον Τριτη επισκευτικα το βρωμομεταξι σε ενα βρωμοπουταναδικο στο πλακοστρωτο, μου ανοιγει ο τσιλιαδορος χαμογελαστος κωλομπας αλλα καλος τυπας, μπαινω μεσα και εμφανίστηκαν 6 βρωμοπουταναρες στο σαλονι !!! διαλεξα την πρωτη μια μελαχρινη νταρντανα ελλεινιδα κ την περιμενα στο δωματιο, εκεινη αργουσε να ερθει γιατι μιλουσε στο τηλ με τον Μοχαμεντ ,το αγορι της προφανος και ειχαν ψιλομαλωσει,αφου του ελεγε Μοχαμεντ σε παρακαλω μη μου το ξανακλεισεις γιατι θα γινει χαμος και λεω εγω απο μεσα μου κοιτα περαση που εχει ο αραβας ο Μοχαμεντ, κρεμοταν απο της αρχιδαρες του η κυρια, εντωμεταξύ στο κρεβατι της ειπα να βγαλει τα τακουνια να γλειψω τα ποδια (θα μου πεις στο βρωμερο μεταξι θα κανεις ποδολαγνεια ρε ξεφτιλα ? ) κ λεει δε τα βγαζω, οποτε εγω εγλειψα οτι μπορουσα, καθαρη ηταν παντου ετσι, κ τελειωσα κ μου λεει μπραβο αγορι μου και ξαναπερνει τηλ το Μοχαμεντ πριν βγει απο το δωματιο που ημασταν και του ζηταγε συγνωμη και τετοια κλαψιαρικα, αυτος της το κλεινει ξανα και λεει αυτη στον εαυτο της τι θα κανω ρε γαμωτο, και τη ρωταω τι εγινε κουκλα μου με το μοχαμεντ και λεει ασε εμαθε οτι δουλευω εδω και θελει να χωρισουμε και της λεω ε ειναι στον ανθρωπο αυτο, αμα ο μοχαμεντ ειναι κλειστομυαλος μη περιμενεις να αλλαξει γνωμη, κ εκεινη την ωρα χτυπαει η μιλφοτσατσα την πορτα κ λεει ασε την κουβεντα γιατι πλακωσε πελατεια κ εφυγε. Βγαινω εγω κ ηταν ισα με 10 βρωμοαραβοπακιδες και υπηρχε μια μυρωδια κρεμυδια με μπαχαρια αλατολης. Φοβηθηκα μηπως ηταν ο μοχαμεντ και η παρεα του κ θα τα καναν ολα πουτανα κ με τρεχουν σε κανενα τμημα και βρω μπελα κιαπο πανω. Παω στο αμαξι αλλα ξεχασα που το ειχα παρκαρει κ νομιζα οτι μου το κλεψαν και μπηκα να ρωτησω εναν κινεζο σε ενα μινι μαρκετ που ειχε εκει πιο περα κ δεν καταλαβαινε τι του ελεγα, το βλεπω πιο περα τελικα ,μπηκα μεσα και εφυγα. θα ξαναπαω το Σαββατο να δω τι εγινε με την κοπελα και το μοχαμεντ. θα σας γραψω ξανα αμα ειναι
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Παράνομη χιλιομετρική βολτίτσα σήμερα στην οδό τιμωρίας παλάμης 7...που βρίσκονταν η καυλιάρα Αναστασία με ωραίο μακιγιάζ και μια Ντιάνα σέξυ παρουσία με μακρυά μαύρα μαλλιά και τατού επάνω της..μελαμψή στο χρώμα της αρκετά όμορφη.. κάτι μου θυμίζει αλλά δεν είμαι σίγουρος...έμοιαζε με μια στο Λιοσίων 79 όροφος... τεσπά.. πήγα για Αναστασία που είναι στάνταρ ότι θα περάσω καλά γλειφόμενος... αλλά λέω ας δοκιμάσουμε και κάτι άλλο....η κοπέλα μπήκε με καλή διάθεση λίγα τριψίματα με καυλόλογα...η πίπα της μέτρια όμως καμία σχέση με της Αναστασίας που δίνει ρέστα...αφού κατάφερε να μου τον σηκώσει..τη γάμησα λίγο με καλή αίσθηση του μουνιού της..αυτό έσωσε τη κατάσταση μιας και το καταλάβαινα... εντέλει έχυσα με handjob στεγνό....μεγάλο φάουλ αυτό μιας και λάτρης της μαλακίας..αλλά αν δε ξέρει η άλλη..γαμησέτα..αν πετύχει η μαλακία δε συγκρίνεται ούτε με το καλύτερο γαμήσι....αφού επέμενε να μη βάζει σάλιο..έβαλα εγώ και την έπαιξα χύνοντας στα βυζιά της..για μια φορά και αν έχεις βαρύ φορτίο καλή είναι.
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Την δοκιμασα κι εγω την Ντιανα στο χαρακα 7 και το μετανιωσα δεν ελεγε και πολλα πραγματα,πιπα με προφυλακτικο,φιλια τα αποφευγει λογο coronas,κατι προσπαθει να γλυψει στο σωμα να σωσει λιγο την κατασταση αλλα απο μενα δεν.Ειπε οτι ηταν καινουργια αλλα μαλλον απο καπου αλλου εχει ερθει,μιλαει καλα Ελληνικα,κακως δεν πειρα κι εγω την Αναστασια,τεσπα ετσι ειναι δοκιμαζουμε και παμε παρακατω.!!
Και στο χαρακα 2 πρεπει να παιζει μπαλιτσα,ειδα εναν να σπρωχνει πορτα και να μπαινει αλλα εφευγα εκεινη την ωρα και δεν σταματησα να δω.!!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Την δοκιμασα κι εγω την Ντιανα στο χαρακα 7 και το μετανιωσα δεν ελεγε και πολλα πραγματα,πιπα με προφυλακτικο,φιλια τα αποφευγει λογο coronas,κατι προσπαθει να γλυψει στο σωμα να σωσει λιγο την κατασταση αλλα απο μενα δεν.Ειπε οτι ηταν καινουργια αλλα μαλλον απο καπου αλλου εχει ερθει,μιλαει καλα Ελληνικα,κακως δεν πειρα κι εγω την Αναστασια,τεσπα ετσι ειναι δοκιμαζουμε και παμε παρακατω.!!
Και στο χαρακα 2 πρεπει να παιζει μπαλιτσα,ειδα εναν να σπρωχνει πορτα και να μπαινει αλλα εφευγα εκεινη την ωρα και δεν σταματησα να δω.!!

Ναι και γω είδα φεύγοντας από το 7 να βγαίνει συνάδελφος από το 2..δε τσέκαρα..αν δει κάποιος ας μας πει τι παίζει μέσα.
 

GINOLINO

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Like
114
Πόντοι
0
Οι ίδιες που είναι στο 7 είναι και στο 2 αλλά διαφορετικές μέρες. πχ. Αναστασία Πέμπτη και Σάββατο.
Την δοκιμασα κι εγω την Ντιανα στο χαρακα 7 και το μετανιωσα δεν ελεγε και πολλα πραγματα,πιπα με προφυλακτικο,φιλια τα αποφευγει λογο coronas,κατι προσπαθει να γλυψει στο σωμα να σωσει λιγο την κατασταση αλλα απο μενα δεν.Ειπε οτι ηταν καινουργια αλλα μαλλον απο καπου αλλου εχει ερθει,μιλαει καλα Ελληνικα,κακως δεν πειρα κι εγω την Αναστασια,τεσπα ετσι ειναι δοκιμαζουμε και παμε παρακατω.!!
Και στο χαρακα 2 πρεπει να παιζει μπαλιτσα,ειδα εναν να σπρωχνει πορτα και να μπαινει αλλα εφευγα εκεινη την ωρα και δεν σταματησα να δω.!!

Ναι και γω είδα φεύγοντας από το 7 να βγαίνει συνάδελφος από το 2..δε τσέκαρα..αν δει κάποιος ας μας πει τι παίζει μέσα.
 

GINOLINO

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Like
114
Πόντοι
0
Οι ίδιες που είναι στο 7 είναι και στο 2 αλλά διαφορετικές ημέρες.
πχ η Αναστασια είναι Πέμπτη και Σάββατο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom