Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 379 άτομα (39 μέλη και 340 επισκέπτες)

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Ρε πως σπρωχνετε ακαποτοι σαν αφρικανοι ετσι; Πατε καλα; Βρες και κανενα πρεζακι χωρις δοντια στο δρομο και γ@μα το. Και αυτο μουνι θα εχει...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.410
Κριτικές
62
Like
41.135
Πόντοι
8.530
Mεταξι...μπιχλα...εστια μολυνσης...10€.
Φυλης...πιο αξιοπρεπεις συνθηκες...κλειστο πλεον( δεν υπαρχει αλλη εναλλακτικη για χαμηλους προ'υ'πολογισμους-δεκτον) 20€
Οποιος δεν σεβεται την ζωη του για 10€ δεν αξιζει σεβασμο ΓΕΝΙΚΩΣ.Μια απο τις διαφορες του ανθρωπου απο τα ζωα ειναι οτι ο ανθρωπος χαλιναγωγει τα ενστικτα του...και ζητω συγγνωμη απο τα ζωα που τα θιγω με μια τετοια συγκριση.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Κοιταξε ο ιδιος πρωσοπικα εχω πει τα χειροτερα για το μεταξουργειο και ειναι και η αληθεια.Και εγω απορω πως καποιοι ανθρωπο πανε και γαμανε εκει περα σε αυτο το αθλιο μερος που μακαρι να αναβαθμιστει μπας και γμυτωσουμς αυτη τη λερα χολερα.
Ειναι διαφορετικο ομως το να διαχωριζεις συνανθρωπους μας σε κοινωνικο επιπεδο ναυαγιου η χαλια επιπεδο βαση της οικονομικης τους δυνατοτητας.Αυτο το θεωρω μεγα λαθος και το λεω εγω που ειμαι ανετος οικονομικα.
Λογω της φυσης της δουλειας μου γνωριζω παρα πολλους ανθρωπους σχεδον στην καθημερινοτητα μου που ειναι παρα πολυ πλουσιοι αλλα το επιπεδο τους ειναι κατω του μεταξουργειου, και η εργασια μου εχει να κανει με βορεια προαστια χαλανδρι φιλοθεη μεχρι διονησσο.Γνωριζω και ανθρωπους φτωχους που το επιπεδο τους δε το φτανει κανενας.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Εκτός των άλλων, υπάρχουν και αυτοί που έχουν αυτοκτονικές τάσεις ή νευρώσεις.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Το μέλος dmtrsxxx θεωρώ ότι απλά τρολλάρει, δεν νοείται άνθρωπος να κάνει τόσα πολλά κασκαντεριλίκια, ολα αυτά είναι ένα βήμα πριν την αυτοκτονία.
Καλά μεταξύ μας το σημερινό του ποστ δεν ήταν τίποτα, εδώ έχει κάνει (πει) άλλα τρελά και τρελά.
Προσωπικά τον πάω πολύ όμως, είναι άτομο που έχει μεγάλη αίσθηση του χιούμορ, βγάζει ότι πιο άρρωστο μπορεί να αντέξει κάποιος και το χαίρεται, τρολλάρει απίστευτα και του βγάζω το καπέλο.
Θα μου πεις, τα ακάπελα γουστάρει :2funny:
Όσοι τον βρίζετε, πρεπει να έχετε πάρει πολύ σοβαρά τη ζωή, δεν λέω καλό είναι να είσαι σοβαρός και μετρημένος, αλλά όχι εδώ στο bourdela.com ρε φίλε :tooth:
Εδώ μέσα έχουν ειπωθεί τα πιο τρελά, και το καυστικο χιούμορ απλά δεν έχει όρια.
Οπότε μια μικρή συμβουλη, βγάλτε την βρώμικη πτυχή του εαυτού σας ή έστω μπείτε στο ρόλο και απλά γελαστε, δεν βρισκόμαστε στα παρίσια εδώ ούτε παίζουμε πιάνο.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Τον Δημ δεν τον γουσταρω καθολου ουτε πιστευω πως η συμπεριφορα του εδω μεσα απεχει απο την πραγματικη του υποσταση και εχω λογους που το λεω αυτο.
Στα υπολοιπα συμφωνω ναι σιγορα κανει και την πλακα του και γιατι οχι στην τελικη.Απλα μας λοιπουν οι πυτανες και οι μπουρδελοτσαρκες και γραφουμε οτι ναναι εδω περα , οτι απασχολη τον καθενα μας.
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Εδώ κολλάει το τι να μας πει και ο κύριος αυγολέμονος
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
791
Πόντοι
990
Αγαπητε dmtrsxxx δε θα κρινω την ενεργεια σου σχετικα με το ακαποτο , αλλα επειδή εξ ιδίων κρίνω τα αλλότρια θα σου πω τα εξεις : ήμουν χρονια στο χωρο επαγγελματικά ως υπηρεσια και πολλες φορες περιστασιακα λογω οικονομικων αναγκών . Είχα δυο φορες σοβαρή σχέση με κορασίδα επαγγελματικά στο χωρο. ΑΝ και μου πρωταθηκε ακαποτο για ευνοητους λογους (σοβαρη η σχεση πανω απο 2 χρονια + η καθε μια ) και παρότι υπήρχαν εξετάσεις αναλογες δεν πραγματοποιήθηκε ΑΚΑΠΟΤΟ και εγινε σεβαστο δε σου κρύβω οτι πολλες φορες ακομα κ η ακαποτη πεολειχία μου ειναι επισφαλης διοτι οσο και να ξεπλυνει η αλλη το στομα οσο και να καθαρίσει τη στοματικη κοιλοτητα ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕΣΑ επιπλεον ποσο ποιο επικυνδυνο ειναι στον κολπο της γυναικας και περισσοτερο στο ορθο . Καλα θα κανεις μετα απο 4-6 μηνες να κανεις μια εξεταση αναλογη οπως και ηπατίτιδας Α-Β- C που ειναι ποιο επικίνδυνες απο το AIDS αν εισαι ασφαλισμενος στα γραφουν και τα κανεις στον ΕΟΠΠΥ .
Εγω στη θεση σου θα επερνα προοληπτικα ενα κουτι ceclor 750 mg ( αν και χρειαζεται αντιβιογραμμα ενας φαρμακοποιος γνωστος θα στο δωσει ) Σε καθε περιπτωση δε σε κρινω ουτε σου δινω ιατρικες συμβουλε σου λεω τι θα εκανα εγω (για να μην υπαρχει παρεξηγηση )αλλα προσεχουμε την υγεια μας για να εχουμε .
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
34
Like
4.407
Πόντοι
7.195
Τον Δημ δεν τον γουσταρω καθολου ουτε πιστευω πως η συμπεριφορα του εδω μεσα απεχει απο την πραγματικη του υποσταση και εχω λογους που το λεω αυτο.
Στα υπολοιπα συμφωνω ναι σιγορα κανει και την πλακα του και γιατι οχι στην τελικη.Απλα μας λοιπουν οι πυτανες και οι μπουρδελοτσαρκες και γραφουμε οτι ναναι εδω περα , οτι απασχολη τον καθενα μας.

o dmtrs κάθε τόσο μας ανακοινώνει τους καφέδες που πίνει με τα αφεντικά.
Ξέρει κάθε καινούργια που θα ρθει και τη δοκιμάζει πρώτος.
Μετά περιγράφει τις εμπειρίες του μ αυτές και τα διάφορα κουλά που πάντα τον αφήνουν να κάνει.
Μετά δέχεται καμιά 50αριά πμ από τα υποψήφια πελατάκια.
Καλή φάμπρικα έχει βρει και μπράβο του, εσείς για τι ακριβώς απορείτε ;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.237
Κριτικές
4
Like
7.226
Πόντοι
2.586
Λείπει το νήμα "Ακάποτοι Καταδρομείς".. Έπεφτε αρκετό γέλιο.. Κρίμα που υπάρχουν μέλη όμως που παίρνουν αυτές τις διηγήσεις στα σοβαρά και τις μιμούνται.

Υπό τον φόβο αυτών των ηλίθιων και της ευθύνης των υπολοίπων περί προστασίας αυτών έχουν κλείσει πολλά διασκεδαστικά cult νήματα.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
15
Like
11.797
Πόντοι
3.246
Χθεσινοβραδινή τσάρκα στο σιχαμερό Μετάξι:
Χαμός στο μπουρδέλο που πήγε ο ΔημήτρηςΧΧΧ να γαμήσει τη φίλη της Άναμπελ.
Κι εμένα την ίδια μαλακία μου είπε η τσα2, ότι τάχα κουραστηκε πρώτη μέρα στο ξεμούνιασμα. :zfuck:
Εντωμεταξύ είπα να καταθέσω σε Άναμπελ αλλά επειδή είχε τρομερή ουρά η βλαμμένη η τσα2
βάρεσε πόρτα σε χρονομετρημένο 4λεπτο! ΕΛΕΟΣ!!! :angry:
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΖΩΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ!!! :birdman:
 

Alexandros_!

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2020
Μηνύματα
32
Like
78
Πόντοι
0
Καλησπέρα Μύστες!

Επιστροφή και πάλι μετά από καιρό στην πόλη της Αθήνας και πάνω που περιμέναμε έστω και μια μικρή χαλάρωση των μέτρων ήρθαν τα χειρότερα και κατάντησε πάλι το γαμήσι με ησυχία διαθέσιμο μόνο σε μασατζίδικο ή με call girl τύπου υπηρεσίες. Και μιας και επέστρεψα ξύπνησαν μέσα μου και όλες οι υπέροχες αναμνήσεις και εμπειρίες με τρελές βραδιές στο μετάξι, τη φυλής και κάποια sex studios. Θυμάμαι από τα πολύ τελευταία ωραία περιστατικά δύο υπέροχα κορίτσια τη Σάντρα και τη Καρολίνα από Κολωνού 27Α. Η δε πρώτη γνωστή λατινοκώλα με τρομερές υπηρεσίες δεν ξενέρωσα ποτέ να πηγαίνω και το μαυριδερό μοντελάκι Καρολίνα που έδινε πολύ πόνο και άντεχε απίστευτο σφυροκόπημα στο δωμάτιο. Η Σάντρα μια περίοδο είχε σταματήσει γιατί πέθανε ο θείος της έκτοτε δεν τη ξαναείδα. Γενικά ξέρει κανείς τι απέγιναν υπάρχει κανένα στοιχείο επικοινωνίας τηλ κλπ προφίλ οτιδήποτε μπας και κανονιστεί τίποτα όμορφο:sunglasses: . Στείλτε κανένα μνμ προσωπικά εδώ αν έχει κάποιος θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
Αυτά είχα να πω καλή συνέχεια σε όλους τους μύστες καλό κουράγιο σε ότι περνάμε και καλή τύχη στους γενναίους καβλιάρηδες που παίζουν τη τύχη τους με την αστυνομία να βολοδέρνει με ξαφνικές εφόδους στους οίκους ανοχής...:(
 
  • Like
Αντιδράσεις: zurax

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ο κοσμος το εχει τουμπανο και εσυ κρυφο καμαρι.Νομιζω ολοι μας γνωριζουμε τι σημαινει αυτη η φραση και ειναι το λιγοτερο που θα μπορουσα να απαντησω.
Σχεδον ολοκληρος πλανητης εχει καταλαβει τα σχεδια του λομπυ και για ποιο λογο συμβαινουν ολα αυτα αλλα μερικοι εθελοτυφλουν και προσπαθουν να τετραγωνισουν τον κυκλο.
πιο λόμπυ και παπαριες; Πανδημία υπαρχη και χρειάζεται ο εμβολιασμός μπας και βγούμε από αυτή την λελαπα !! Όπως και χιλιάδες άλλες παλιά πανδημίες χολέρα πανούκλα ευλογία , φυματίωση , λέπρα και πολλές άλλες !! Και αυτές δηλαδή το τότε λόμπυ έφταιξε ; Αντε γιατί όλο κουταμάρες ακούω και με τον τρόπο που σκευτονται κάποιοι θα πάνε την χώρα 100 χρόνια πίσω !!
 

ub45

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
218
Like
365
Πόντοι
21
Συναγωνιστη dmtrsxxx,
Εχεις μπερδευτει...δεν φευγω μακρυα οταν βλεπω μουνι!Φευγω μακρυα οταν βλεπω κινητες υγειονομικες βομβες σαν εσενα και σαν τις βρωμοπρεζουδες που πας και βρισκεις εκει...μονο στο Μεταξουργειο πας;Τοσο χαμηλο επιπεδο κοινωνικα , οικονομικα και υγειονομικα εχεις;Μα τι ρωταω κι εγω...ναυαγιο θα εισαι σαν ολους αυτους που πανε συστηματικα εκει.Δεν ξερω για ποσο ακομα θα ζεις με αυτα που κανεις παντως με συγκινησε το ενδιαφερον σου.Ειμαι σιγουρος οτι συγκινηθηκε και ο isinas...να εισαι καλα...ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...το εννοω!

Σωτήρη;
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ποιο ειναι το mall ρε παιδια? Ενα πμ καποιος παρακαλω. Ειμαι εκει και δεν βγαζω ακρη. Το συγκεκριμενο δεν το εχω βρει...

Άκυρο το βρηκα... Δεν μου ανοιγουνε σε αυτο, αμα εισαι ασπρος λεει μπαινεις πολυ δυσκολα...
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.936
Like
8.722
Πόντοι
2.306
Ποιο ειναι το mall ρε παιδια? Ενα πμ καποιος παρακαλω. Ειμαι εκει και δεν βγαζω ακρη. Το συγκεκριμενο δεν το εχω βρει...

Άκυρο το βρηκα... Δεν μου ανοιγουνε σε αυτο, αμα εισαι ασπρος λεει μπαινεις πολυ δυσκολα...
γιατί δεν βαφεσαι μαύρος
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ακαποτα γαμησια συμβαινουν στα μπουρδελα η κι αλλου στο αγοραιο.
Οι περισσοτεροι νομιζετε οτι αν μια πουτανα παρει τον ψωλο γυμνο στην μουνα της (η και στον πατο)
σας γουσταρει η οτι κατι τρεχει στα γυφτικα. Δεν ειναι ετσι. Αν η πουτανα σας γουσταρει, θα θυσιασει το χρημα
τουτεστιν θα την γαματε δωρεαν και θα σας καλυπτει μεχρι και τα εξοδα!!! :kneel:
Σε αυτο το σημειο ας κανω μια παρενθεση να τιμησω γνωστο μυστη που οταν ηταν "αγκαζε" με μια πουτανα
τον ειχε μην βρεξει και μην σταξει με τα σεα και τα μεα του. Μαλιστα εκεινη ειχε σταματησει σε ανθοπωλειο
και πηρε γλαστρακι για να φανει οτι της το πηρε αυτος. Ηθελε βλεπετε να χαρει η τυπισσα. :2funny:
Ακομα γελαμε ορισμενοι με την ιστορια ενω να οφειλω να σημειωσω οτι την ειχε ανοιξει απο πισω πρωτος
και σιγα σιγα μπηκε το πρωκτικο στο προγραμμα οταν δουλευε. :sunglasses:
Επιστρεφοντας στο θεμα, το ακαποτο συμβαινει ετσι κι αλλιως, ειτε για να βγαλουν φραγκα οταν το βαζουν στο μενου
με αντιτιμο, ειτε βγει τυχαια απο καυλα. Παλαιοτερα μου εχει τυχει πουτανα που επειδη αργουσα μετα απο διπλο χρονο
στην κατηγορια δεκαρικου (ειχα φτασει 25 λεπτα δωματιο) μου τον πηρε γυμνο να χυσω για να φυγει.
Εχω μαθει αλλιως στην ζωη μου και με την καποτα αργω παρα πολυ.
Αυτο για να καταλαβετε ποσο ασοβαρα βλεπουν ορισμενες το ακαποτο κι οχι οτι αν αργειτε, θα συμβαινει.
Πολλα γινονται οπως βλεπετε. Απο κει και περα, τα περι υγειας τα αφηνω ανεγγιχτα ως αυτονοητα.

:rockon:



 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ποιο ειναι το mall ρε παιδια? Ενα πμ καποιος παρακαλω. Ειμαι εκει και δεν βγαζω ακρη. Το συγκεκριμενο δεν το εχω βρει...

Άκυρο το βρηκα... Δεν μου ανοιγουνε σε αυτο, αμα εισαι ασπρος λεει μπαινεις πολυ δυσκολα...

Σου στελνω π.μ.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Γι'αυτό μου είχαν πει μια μέρα κάνουν εργασίες στο μολ;
Επειδή είμαι Έλληνας και έμοιαζα με μπατσο ξυρισμένος;:angry::embarrased::confused:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom