Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (0 μέλη και 54 επισκέπτες)

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Ζητανε ονοματεπωνυμο κ τηλεφωνο πελατου?
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
826
Πόντοι
990
Να πω κάτι μπορεί να φανεί χαζό και ηλίθιο αλλα έστω οτι ζητάνε και δεινεις ψευτικο τηλ και όνομα αν γινει κατι όμως ολοι οι οικοι νομιζω εχουν καμερες ασφαλείας..δεν θα μπορουσαν να σε βρουν απο εκει και να γίνεις τσιμπουκι;;
 

dourosladers

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
147
Like
2.184
Πόντοι
2.630
ρε παιδια να ροτησω κατι επειδη φυλης δε πηγα ν τσεκαρω θα βρω κατι καλο αμα παω για ελ.στοματικο..η σονια ας πουμε ειν εκει;αν ναι το προγραμμα της ειν ιδιο
Όπως ήταν και πριν φίλε....
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Φίλτατοι καλημέρα σας. Θα περασεί κανένας από τα στέκια στα Λιόσια / Βεργο-Εξηκίου σήμερα πρώι-μεσημέρι να δεί ποιές κοπέλες επέστρεψαν καθώς όπως είπε και ένας συνάδελφος, σήμερα ανοίγουν; Σας ευχαριστώ πολύ. :hi:
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Τα περισσότερα είναι ανοικτά πλέον
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Όπως ήταν και πριν φίλε....
ρε παιδια να ροτησω κατι επειδη φυλης δε πηγα ν τσεκαρω θα βρω κατι καλο αμα παω για ελ.στοματικο..η σονια ας πουμε ειν εκει;αν ναι το προγραμμα της ειν ιδιο
η Σόνια είναι στην πατρίδα της
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
μικρη βολτιτσα φυλης φωκαιας ...
καταθεση μετα απο 3+ μηνες σε μια παολα..στη φωκαιας..εβαλε ζελε δε ενιωθα τπτ...ποσο μου την σπανε οταν βαζουν τζελ..να πεις οτι τον εχω κ τεραστιο ρε πουστη μου οκ..αλλα βλεπεις..οτι ο αλλος τον εχει νορμαλ τη βαζεις τζελ μωρη σακαφιορα..

κατα τ αλλα μετανιωσα που δεν εδωσα στο φυλης 74...ειχε το τουμπανακι την κατερινα...και μαζι της ακομη ενα τουμπανακι...για μενα τοπ που γουσταρω τις τσουπωτουλες...με πιασηματακια...ιδια κοπια με την κατερινα +1 με 2 νουμερα μεγαλυερη σε ολα...ποσο μετανιωσα...αλλα ο στοχος λοκαριστηκε...βικυ μπετυ την ειπε η τσατσα? κατι τετοιο...στο αριστερο...κατα τ αλλα περασα και απο φωκαιας μηπως πετυχω ιζαμπελα το αλλο τουμπανιαρικο ιδια κοπια με την προαναφερθες κοπελα...νταρντανογυναικα τσουπωτουλα...δε την πετυχα κ δεν ξερω καν αν βρισκεται στη περιοχη..αν εχει κανεις ινφο ας γραψει εδω...

περιμενω προγραμμα βουρβαρχη/ηλια ηλιου να δω καρλα επεισης να παω να ξεχαρμανιασω σαν ανθρωπος...
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
μικρη βολτιτσα φυλης φωκαιας ...
καταθεση μετα απο 3+ μηνες σε μια παολα..στη φωκαιας..εβαλε ζελε δε ενιωθα τπτ...ποσο μου την σπανε οταν βαζουν τζελ..να πεις οτι τον εχω κ τεραστιο ρε πουστη μου οκ..αλλα βλεπεις..οτι ο αλλος τον εχει νορμαλ τη βαζεις τζελ μωρη σακαφιορα..

κατα τ αλλα μετανιωσα που δεν εδωσα στο φυλης 74...ειχε το τουμπανακι την κατερινα...και μαζι της ακομη ενα τουμπανακι...για μενα τοπ που γουσταρω τις τσουπωτουλες...με πιασηματακια...ιδια κοπια με την κατερινα +1 με 2 νουμερα μεγαλυερη σε ολα...ποσο μετανιωσα...αλλα ο στοχος λοκαριστηκε...βικυ μπετυ την ειπε η τσατσα? κατι τετοιο...στο αριστερο...κατα τ αλλα περασα και απο φωκαιας μηπως πετυχω ιζαμπελα το αλλο τουμπανιαρικο ιδια κοπια με την προαναφερθες κοπελα...νταρντανογυναικα τσουπωτουλα...δε την πετυχα κ δεν ξερω καν αν βρισκεται στη περιοχη..αν εχει κανεις ινφο ας γραψει εδω...

περιμενω προγραμμα βουρβαρχη/ηλια ηλιου να δω καρλα επεισης να παω να ξεχαρμανιασω σαν ανθρωπος...
ειναι ολα ανοικτα;γιατι ακουσα καποια ειναι κλειστα τα περισσοτερα δηλαδη
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
ειναι ολα ανοικτα;γιατι ακουσα καποια ειναι κλειστα τα περισσοτερα δηλαδη

φυλης φωκαιας οταν περασα εγω μεσημερακι προ μεσημερακι ηταν ολα ανοιχτα..αντε 3-4 να ηταν κλειστα..
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
επεισης χτες βραδυνη λιγο πριν την 3η βαρδια περασα μια βολτα και απο κων/128...ειχε την φακλανα(φαντασου για να λεω εγω φακλανα που μου αρεσουν οι τσουπωτες πως ειναι) τζουλια με το βρωμερο κωλο που ειχα παρει καποτε και ηρθε κωλιλα..μουνιλα και γενικα ολα τα -ιλα..και ενα γκρεμλιν με νευρικη ανωρεξια βικτωρια...χαλασε και αυτο το μαγαζι..καποτε ειχε σοβαρα τεμαχια..
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.684
Κριτικές
3
Like
4.253
Πόντοι
606
espresso.jpg
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.470
Πόντοι
17.311
Οποιος κυκλοφορησει μεταμεσονυχτια (η' οποιος ξερει επισης) και πετυχει ΣΑΡΑ απο φιλιππιδου φωκαιας, ας μου στειλει ενα πμ.
Ρωτησα χθες στα αναλογα σπιτια που επαιζε μπαλα μπας και σκασει 3η βαρδια κλασσικα, αλλα ολες οι τσατσαδες μου κανανε τα παγωνια.
Thanx in advance για οποιον αξιοτιμηθει και στειλει!!!
 

Ppc7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Ξέρουμε αν σήμερα δουλευει η Μπάρμπορα από Βέργας?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom