Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.011
Κριτικές
99
Like
47.437
Πόντοι
21.511

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.011
Κριτικές
99
Like
47.437
Πόντοι
21.511
Το επιβεβαιώνω με απόλυτη σιγουριά διότι ένα πολύ καλό φιλαράκι μου, με το οποίο τσαρκάρουμε παρέα την έχει νούμερο ένα στανταράκι του εδώ και χρόνια..!
Συνεχώς μου εξυμνεί τον καλό της χαρακτήρα, το πόσο τρυφερή είναι μέσα στο δωμάτιο, το πόσο συζητήσιμη και ΜΗ ξεπέτα είναι & σέβεται τα χρήματα και την προτίμηση του πελάτη ως προς το πρόσωπό της!
  :hi:

γιατι δεν την παντρευεται να αγιασει τοτε, να του μενει και το 20αρικο στην τσεπα???  :tooth:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Πρίν λίγο...
Βέργας 3 μόνο το δεξιά ανοιχτό ήταν η Ειρήνη... δούλευε εκεί και πριν covid...λεπτή με ωραίο σώμα..αδιαφορο σαλοναρισμα...δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα..
Βέργας 7 η Ελληνογερμανιδα Αλεξάνδρα γνωστή σε αυτά τα μέρη από βεργας 2 αλλά και εξηκίου διαστημόπλοιο....ξανθιά τσουπωτή με σέξυ καμπύλες και ωραία εσώρουχα...ελεύθερο στοματικό όχι τελειωτικό
Βέργας 6 πάνω μια Ρωσίδα η Μιλάνα εδινε πόνο στο δωμάτιο..βγήκε Με τη γλώσσα έξω  λέγοντας μου πάμε να τα κάνουμε όλα...λεπτή καυλοπρόσωπο... στα υπόψιν.
Βέργας 6 κάτω το θηρίο η Όλγα γυρολόγος παντού...βυζάρες κωλάρες κοιλάρες Μπουτάρες όλα σε άρες...ελεύθερο στοματικό τελειωτικό...αν τη πετύχεις σε καλό mood θα περάσεις καλά μέσα.
Βέργας 2 το Γκρανυ η Βίκυ κοντό μαλλί ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.. νομίζω και μασάζ προστάτη...
Αλκιβιάδου 16α κλειστό
Αλκιβιάδου 16β η Νικόλ που δούλευε εκεί πριν αλλά και διδύμου 16 βγήκε με μάσκα και μας είπε να μπούμε και οι 6 που είμασταν σαλόνι ταυτόχρονα μαζί της στο δωμάτιο...κοντοπούτανο τσουπωτό..ελεύθερο στομστικο τελειωτικό...μου φάνηκε ρομαντική πολύ..
Αλκιβιάδου 16γ...η Ελένη. Βγήκε και αυτη με μάσκα...βαριεστημένη ταλαιπωρημένη..μαστουρωμένη..δε ξέρω τι ήταν...απόλα το πρόγραμμα...για σκληρούς χύστες.
Διδύμου 16 η μιλφάρα Αλίνα..όπου και εγινς κατάθεση...δε χορταινω τον κώλο της ποτέ...
Διδύμου 16 υπόγα κλασσικά ή Σόνια...φούλ πρόγραμμα..
Διδύμου 22 η Λυδία μιλφάκι τσουπωτό και αυτό...ελεύθερο στοματικό...λέγεται ότι είναι καλή μέσα...δε την έχω πάρει..ας μας πουν και άλλοι μύστες..
Διδυμου 27 η αλιόνα και η Τάνια ήταν στα  δωμάτια.
Αγκύρας 12 η Άννα και η Ελένη.. η Άννα έχει δουλέψει Βέργας αλλά και Ρεμούνδου..και η Ελένη δεινόσαυρος εκεί.. δουλεύει κάτι φεγγάρια και Αλκαμένους 117...
Αυτά μύστες.
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.959
Like
8.787
Πόντοι
2.306
Το επιβεβαιώνω με απόλυτη σιγουριά διότι ένα πολύ καλό φιλαράκι μου, με το οποίο τσαρκάρουμε παρέα την έχει νούμερο ένα στανταράκι του εδώ και χρόνια..!
Συνεχώς μου εξυμνεί τον καλό της χαρακτήρα, το πόσο τρυφερή είναι μέσα στο δωμάτιο, το πόσο συζητήσιμη και ΜΗ ξεπέτα είναι & σέβεται τα χρήματα και την προτίμηση του πελάτη ως προς το πρόσωπό της!
  :hi:
¨Έχω ακούσει ότι στης Μπιουτη τη ποδιά  σφάζονται παλικάρια είναι αλήθεια??  :think: :think: :think:  
 
  • Like
Αντιδράσεις: geny24

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.053
Κριτικές
33
Like
7.143
Πόντοι
3.496

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
γιατι δεν την παντρευεται να αγιασει τοτε, να του μενει και το 20αρικο στην τσεπα???  :tooth:

Θα το έκανε αλλά ΔΕΝ έχει λεφτά για να την ταΐζει και βολεύεται με το να της τον ακουμπάει μονάχα.


¨Έχω ακούσει ότι στης Μπιουτη τη ποδιά  σφάζονται παλικάρια είναι αλήθεια??  :think: :think: :think:  

    :dunno:
 
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.011
Κριτικές
99
Like
47.437
Πόντοι
21.511
Πρίν λίγο...
Βέργας 3 μόνο το δεξιά ανοιχτό ήταν η Ειρήνη... δούλευε εκεί και πριν covid...λεπτή με ωραίο σώμα..αδιαφορο σαλοναρισμα...δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα..
Βέργας 7 η Ελληνογερμανιδα Αλεξάνδρα γνωστή σε αυτά τα μέρη από βεργας 2 αλλά και εξηκίου διαστημόπλοιο....ξανθιά τσουπωτή με σέξυ καμπύλες και ωραία εσώρουχα...ελεύθερο στοματικό όχι τελειωτικό
Βέργας 6 πάνω μια Ρωσίδα η Μιλάνα εδινε πόνο στο δωμάτιο..βγήκε Με τη γλώσσα έξω  λέγοντας μου πάμε να τα κάνουμε όλα...λεπτή καυλοπρόσωπο... στα υπόψιν.
Βέργας 6 κάτω το θηρίο η Όλγα γυρολόγος παντού...βυζάρες κωλάρες κοιλάρες Μπουτάρες όλα σε άρες...ελεύθερο στοματικό τελειωτικό...αν τη πετύχεις σε καλό mood θα περάσεις καλά μέσα.
Βέργας 2 το Γκρανυ η Βίκυ κοντό μαλλί ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.. νομίζω και μασάζ προστάτη...
Αλκιβιάδου 16α κλειστό
Αλκιβιάδου 16β η Νικόλ που δούλευε εκεί πριν αλλά και διδύμου 16 βγήκε με μάσκα και μας είπε να μπούμε και οι 6 που είμασταν σαλόνι ταυτόχρονα μαζί της στο δωμάτιο...κοντοπούτανο τσουπωτό..ελεύθερο στομστικο τελειωτικό...μου φάνηκε ρομαντική πολύ..
Αλκιβιάδου 16γ...η Ελένη. Βγήκε και αυτη με μάσκα...βαριεστημένη ταλαιπωρημένη..μαστουρωμένη..δε ξέρω τι ήταν...απόλα το πρόγραμμα...για σκληρούς χύστες.
Διδύμου 16 η μιλφάρα Αλίνα..όπου και εγινς κατάθεση...δε χορταινω τον κώλο της ποτέ...
Διδύμου 16 υπόγα κλασσικά ή Σόνια...φούλ πρόγραμμα..
Διδύμου 22 η Λυδία μιλφάκι τσουπωτό και αυτό...ελεύθερο στοματικό...λέγεται ότι είναι καλή μέσα...δε την έχω πάρει..ας μας πουν και άλλοι μύστες..
Διδυμου 27 η αλιόνα και η Τάνια ήταν στα  δωμάτια.
Αγκύρας 12 η Άννα και η Ελένη.. η Άννα έχει δουλέψει Βέργας αλλά και Ρεμούνδου..και η Ελένη δεινόσαυρος εκεί.. δουλεύει κάτι φεγγάρια και Αλκαμένους 117...
Αυτά μύστες.

ελα κλεοβουλε λεμε... ελα και οι ενημερωσεις, να ανεβαινει η ομαδα σιγα σιγα  :hi:
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
Η άννα που ήταν κολωνού 15 την έχει δεί κανείς ξανά?
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Συνάδελφοι, λέτε λέτε και εξυμνήτε ορισμένοι την Μπιούτυ εδώ μέσα και αρχίζει και ενδιαφέρει κάπως το κομμάτι. Από τις κριτικές, όλοι λένε για χείλια αλλά από πρόσωπο τι παίζει;



Προς τα πού περίπου τείνει, για πρόσωπο μιλώντας πάντα;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.779
Πόντοι
39.662
Τωρα στο Ιας 10 ισογειο τουμπανη κορασιδα.

Αννα 20 ετων Ρουμανα με καυλοφατσα και κορμι φωτια γεματο ταττου.

Πολύ δυνατή εμφανιση για δεκαρικο.
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Το επιβεβαιώνω με απόλυτη σιγουριά διότι ένα πολύ καλό φιλαράκι μου, με το οποίο τσαρκάρουμε παρέα την έχει νούμερο ένα στανταράκι του εδώ και χρόνια..!
Συνεχώς μου εξυμνεί τον καλό της χαρακτήρα, το πόσο τρυφερή είναι μέσα στο δωμάτιο, το πόσο συζητήσιμη και ΜΗ ξεπέτα είναι & σέβεται τα χρήματα και την προτίμηση του πελάτη ως προς το πρόσωπό της!
  :hi:
με αλλη ενιοια το λεει το ρομαντικη..και οχι δεν ειναι..απλα ειναι τιμια βφμ και με την καταλληλη χημεια περνας πολυ καλα! δεν ειναι κουτοπονηρη οπως αλλες
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.011
Κριτικές
99
Like
47.437
Πόντοι
21.511
Φαντάζομαι για να είναι έτσι
στα κεντρικά, τι σαβουρα θα βολοδέρνει στο  Μεταξουργειο.  :2funny:
Με την πρώτη ευκαιρία θα κατεβω.

Όσον αφορά την Μπέλα, θα ήθελα να τονίσω
το αισθητικό λάθος των φρυδιών που εύστοχα παρατηρησες. Θελει καποιο μαζεμα
ή σταθερότητα με τζελ. Πιστευω μαλιστα πως τα βαφει για να τονίσει τα χαρακτηριστικά του υπόλοιπου προσώπου της αλλά φαίνεται
να μην γνωρίζει ότι το βαμμένο φρύδι απαιτεί έντονο βάψιμο στο υπόλοιπο πρόσωπο.
Κι εκεί δυστυχως δεν φερθηκε όπως θα έπρεπε. Φέτος η μόδα θα είναι φυσικό φρύδι αλλά και περιποιημένο κατά τον δρόμο
που άνοιξε στο σόου του ο John Ritchmond.
Τα λέμε.

:hi:

tnt μη χανεσαι, οι περιγραφες με mystylerocks φαση λειπουν απο το forum και εχεις δειξει οτι το καραεχεις :hi:.
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
η beauty στη φυλης ειναι εγγυηση η μαυρη γαζελα.ικανοποιει ακομα και τους πιο απαιτητηκους και δυσκολους πελατες σαν και μενα γιατι αργησα να χυσω αλλα ολα ηταν ευχαριστα μεσα και εχυσα στα βυζα της ενοιειτε.μου πε yes sir και τελος
 
  • Like
Αντιδράσεις: geny24

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.011
Κριτικές
99
Like
47.437
Πόντοι
21.511

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.011
Κριτικές
99
Like
47.437
Πόντοι
21.511
η beauty στη φυλης ειναι εγγυηση η μαυρη γαζελα.ικανοποιει ακομα και τους πιο απαιτητηκους και δυσκολους πελατες σαν και μενα γιατι αργησα να χυσω αλλα ολα ηταν ευχαριστα μεσα και εχυσα στα βυζα της ενοιειτε.μου πε yes sir και τελος

σου εκανε ελευθερο και καλο στοματικο ????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom