Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (26 μέλη και 249 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Αυτό που λέτε ότι φοβάστε να πάτε στο μετάξι να γαμησετε στα μουλωχτα λόγο κορονοϊου φοβερή μαλακια.εχω μιλήσει με όλες τις κοπέλες που δουλεύουν τον τελευταίο μήνα εκεί "παρανομα" και μου λένε ούτε για βήχα Δεν έχουν ακούσει.. ΠΗΓΑΊΝΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΤΕ ΡΕ ..εχω γαμησει μέχρι τώρα πάνω από 10 φορές και ειμαι φορτσα γαμησάρα..πηγαινετε και θα νιώσετε πιο ανανεωμένοι από ποτε...καλτ κρυφό γαμησι..οτι γίνεται κρυφά γίνεται με παθος..ακομα και οι κοπελες τα δίνουν όλα...αχ Ζωή Τερέζα Μπιανκα Ντάρια Μαρία Άντζελα...ΕΡΩΣ ΕΡΩΣ ΕΊΣΤΕ
Τύπε η υγεία πάνω από όλα υπάρχουν και ασυμπτωματικοί φορείς του ιού , εγώ προσωπικά και για μένα αλλά και επηδη έχω γιαγιά στο σπίτι μου που κυνδινευεις τηρο όλα τα μέτρα προστασίας !!!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
προσωπικά δεν πιστεύω πως γίνεται κάτι τέτοιο ( πιθανός μόνο για το Μεταξουργείο όπως προανέφερα ν κάποιο πιο πάνω ...και αυτό με ιλικιομενες όπου έχουν βγει εκεί στην πλατεία !!! Πέρα από αυτό όσο σύρμα που λες να πεφτη 1 φορά θα γίνει η στραβή και μετά αν σε τσακώσουν έχεις ποινική  δίωξη !!! Το κυριότερο όμως πέρα από τους μπάτσους είναι η υγεία μας μα να γαμαει ο κάθε λάθρο και να πηγαίνουμε και εμείς εκεί ;;;;  Είναι σχεδόν βέβαια πως θα αρπάξεις κορονοιο !!!

:S
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Δεν τα ξέρεις καλά... Η Σουηδία καταρχήν δεν είναι στο peak, θα δούμε σε 1-2 εβδομάδες. Επιπλέον, οι Σουηδοί κράτησαν ΟΙ ΙΔΙΟΙ την καραντίνα. Εστιατόρια, καφέ, μπαρ δουλεύουν με ελάχιστους πελάτες.

Κατά τα άλλα ρίξε μια ματιά στο άρθρο παρακάτω κι αν έχεις κάτι να πεις για τα 13 σημεία που αναφέρει, πες το μας! Ειδικά για το σημείο 9 ;)


Τα ξέρω αρκετά καλά διότι μιλάω με φίλους γιατρούς και μάλιστα πανεπιστημιακού επιπέδου που δεν πληρώθηκαν από την κυβέρνηση με δεκάδες χιλιάδες ευρώ για να παραμυθιάζουν τον κόσμο και επί πλέον παρακολουθώ τα ξένα δίκτυα πληροφοριών που δεν σχετίζονται με κυβερνήσεις. Η σημερινή κυβέρνηση, όπως και οι περισσότερες κυβερνήσεις στον κόσμο, για να δικαιολογήσει την καραντίνα ξόδεψε 11.000.000 τον Μάρτιο και άλλα τόσα τον Απρίλιο για να "μπουκώσει" όλους τους γιατρούς, τους δημοσιογράφους και τους ηθοποιούς που βγαίνουν καθημερινά και μας λένε για 1-2 που πέθαναν στην Ελλάδα από κοροναϊό χωρίς να λένε τίποτα για τις δεκάδες που πεθαίνουν από καρκίνο, από τροχαία ή από ναρκωτικά!

Κάθε χρόνο στην Ελλάδα πεθαίνουν τουλάχιστον 1.000 από την εποχική γρίπη και στη Σουηδία 2.000. Ο κοροναϊός είναι η εποχική γρίπη του 2020 και τίποτε περισσότερο!

Η εποχική γρίπη είναι πάντοτε πανδημία!

Ο κοροναϊός είναι περισσότερο θανατηφόρος από την συνήθη εποχική γρίπη αλλά δεν μεταδίδεται τόσο εύκολα! (Στην αρχή το είπε και ο Τσιόρδας αλλά μετά τα γύρισε για να δικαιολογήσει την καραντίνα, με το αζημίωτο φυσικά. Τα 100.000 ευρώ δεν είναι και λίγα λεφτά!).

Από τον κοροναϊό αρρωσταίνεις μόνο αν έρθεις σε επαφή με άρρωστο! Αυτός είναι και ο λόγος που έχουμε δεκάδες νεκρούς από το νοσηλευτικό προσωπικό. Από ασυμπτωματικό ασθενή γίνεσαι κι εσύ απλώς φορέας και θα τον περάσεις χωρίς να το πολυκαταλάβεις!

Η γενική καραντίνα το μόνο που κάνει είναι να παρατείνει το χρονικό διάστημα της επιδημίας σε κάθε χώρα χωρίς όμως να μειώνει σημαντικά το τελικό αποτέλεσμα σε θανάτους!

 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Η γενική καραντίνα το μόνο που κάνει είναι να παρατείνει το χρονικό διάστημα της επιδημίας σε κάθε χώρα χωρίς όμως να μειώνει σημαντικά το τελικό αποτέλεσμα σε θανάτους!
σωστο αυτό που ειπες τυπε
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Τα ξέρω αρκετά καλά διότι μιλάω με φίλους γιατρούς και μάλιστα πανεπιστημιακού επιπέδου που δεν πληρώθηκαν από την κυβέρνηση με δεκάδες χιλιάδες ευρώ για να παραμυθιάζουν τον κόσμο και επί πλέον παρακολουθώ τα ξένα δίκτυα πληροφοριών που δεν σχετίζονται με κυβερνήσεις. Η σημερινή κυβέρνηση, όπως και οι περισσότερες κυβερνήσεις στον κόσμο, για να δικαιολογήσει την καραντίνα ξόδεψε 11.000.000 τον Μάρτιο και άλλα τόσα τον Απρίλιο για να "μπουκώσει" όλους τους γιατρούς, τους δημοσιογράφους και τους ηθοποιούς που βγαίνουν καθημερινά και μας λένε για 1-2 που πέθαναν στην Ελλάδα από κοροναϊό χωρίς να λένε τίποτα για τις δεκάδες που πεθαίνουν από καρκίνο, από τροχαία ή από ναρκωτικά!

Κάθε χρόνο στην Ελλάδα πεθαίνουν τουλάχιστον 1.000 από την εποχική γρίπη και στη Σουηδία 2.000. Ο κοροναϊός είναι η εποχική γρίπη του 2020 και τίποτε περισσότερο!

Η εποχική γρίπη είναι πάντοτε πανδημία!

Ο κοροναϊός είναι περισσότερο θανατηφόρος από την συνήθη εποχική γρίπη αλλά δεν μεταδίδεται τόσο εύκολα! (Στην αρχή το είπε και ο Τσιόρδας αλλά μετά τα γύρισε για να δικαιολογήσει την καραντίνα, με το αζημίωτο φυσικά. Τα 100.000 ευρώ δεν είναι και λίγα λεφτά!).

Από τον κοροναϊό αρρωσταίνεις μόνο αν έρθεις σε επαφή με άρρωστο! Αυτός είναι και ο λόγος που έχουμε δεκάδες νεκρούς από το νοσηλευτικό προσωπικό. Από ασυμπτωματικό ασθενή γίνεσαι κι εσύ απλώς φορέας και θα τον περάσεις χωρίς να το πολυκαταλάβεις!

Η γενική καραντίνα το μόνο που κάνει είναι να παρατείνει το χρονικό διάστημα της επιδημίας σε κάθε χώρα χωρίς όμως να μειώνει σημαντικά το τελικό αποτέλεσμα σε θανάτους!

Δεν διάβασες το άρθρο. Οι απαντήσεις είναι εκεί. Βαριέμαι να στις γράφω. Αν δεν θες να το διαβάσεις, δικαίωμά σου :grin:

Αν πεθάνει καμιά μάνα σου/πατέρας σου/γιαγιά/παππούς σου, ρώτα τους γιατρούς που ρωτάς :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
σωστο αυτό που ειπες τυπε

Ναι... γι' αυτό όταν άρχισαν να ψοφάνε άνθρωποι όλοι οι κόπανοι που είχαν τις δικές σου ιδέες (Μπόρις, Ντόναλντ, Εμανουέλ, Τζουζέπε, Πάμπλο και λοιποί) το γύρισαν στην καραντίνα! Γιατί ρε παιδί μου, πεθαίνουν που πεθαίνουν οι άνθρωποι, δεν τους κλείνουμε και μέσα? :grin:

Συγνώμη, αλλά.... υπάρχει επικοινωνία με φαιά ουσία καθόλου? :grin:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
παιδες το οτι ειναι μια παρατραβηγμενη ιστορια ο κορονας ειναι γεγονος
ωστοσο μεχρι να ανοιξουν ολα θα πρεπει να ειμαστε προσεκτικοι για τυχον ανθρωπους δικους μας πιο πολυ
μηπως και αν γιατι οντως με τις τανες οτι ειναι να διαδοθεί θα διαδοθει με ταχυτητα φωτος
μπραβο στους γενναιους κασκαντερ που καναν κατι ...
και γω εχω δει κινητηκοτητα στην μ αλεξανδρου και δεν μπορω να πω οτι ειναι ψεμματα αυτα που λενε
οι γαμησαντες ...ωστοσο δεν ψαχτηκα ...μονο με κατι τηλεφωνα σε κολ γκερλ καποια μου ειπαν πως δουλευουν
στο τσακ ημουν αλλα σκεφτηκα τι θα παθω αν κανω λιγο ακομα υπομονη...
οσοι εχουν κανει την κουτσουκελα και εχουν τιποτα αποδεδειγμενα συμπτωματα να μας ειδοποιησουν
δεν ειναι ουτε ντροπη ουτε κακο ...απλα να ουμε κολαει με το μεταξι ο κορονας??
επιστημονικη ερευνα μπορει να γινει απο τους ιδιους τους μπουρδελιαριδες αν γραψουμε καπου
ποσοι και ποσες φορες μαμησαν και ποσα ειναι τα επιβεβαιωμενα κρουσματα μετα απο επισκεψεις στο μεταξι
τι τσιορδες και μαλακιες εδω ειναι τρανταχτες αποδειξεις για τον κορωνα

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
παιδες το οτι ειναι μια παρατραβηγμενη ιστορια ο κορονας ειναι γεγονος
ωστοσο μεχρι να ανοιξουν ολα θα πρεπει να ειμαστε προσεκτικοι για τυχον ανθρωπους δικους μας πιο πολυ
μηπως και αν γιατι οντως με τις τανες οτι ειναι να διαδοθεί θα διαδοθει με ταχυτητα φωτος
μπραβο στους γενναιους κασκαντερ που καναν κατι ...
και γω εχω δει κινητηκοτητα στην μ αλεξανδρου και δεν μπορω να πω οτι ειναι ψεμματα αυτα που λενε
οι γαμησαντες ...ωστοσο δεν ψαχτηκα ...μονο με κατι τηλεφωνα σε κολ γκερλ καποια μου ειπαν πως δουλευουν
στο τσακ ημουν αλλα σκεφτηκα τι θα παθω αν κανω λιγο ακομα υπομονη...
οσοι εχουν κανει την κουτσουκελα και εχουν τιποτα αποδεδειγμενα συμπτωματα να μας ειδοποιησουν
δεν ειναι ουτε ντροπη ουτε κακο ...απλα να ουμε κολαει με το μεταξι ο κορονας??
επιστημονικη ερευνα μπορει να γινει απο τους ιδιους τους μπουρδελιαριδες αν γραψουμε καπου
ποσοι και ποσες φορες μαμησαν και ποσα ειναι τα επιβεβαιωμενα κρουσματα μετα απο επισκεψεις στο μεταξι
τι τσιορδες και μαλακιες εδω ειναι τρανταχτες αποδειξεις για τον κορωνα
Σύμφωνο και προτρέπω και εγώ με την σειρά μου όσοι γαμησαντες νιώσουν ύποπτα συμπτωματα ας μας το πουν να κάνουμε και εδώ την έρευνα μας μεταξύ μας
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Δεν διάβασες το άρθρο. Οι απαντήσεις είναι εκεί. Βαριέμαι να στις γράφω. Αν δεν θες να το διαβάσεις, δικαίωμά σου :grin:

Αν πεθάνει καμιά μάνα σου/πατέρας σου/γιαγιά/παππούς σου, ρώτα τους γιατρούς που ρωτάς :)

Έχω διαβάσει δεκάδες παρόμοια άρθρα αλλά κανείς τους δεν απαντά πώς γίνεται η Ιταλία, η Γαλλία, η ισπανία, η Αγγλία, το βέλγιο και η Ολλανδία παρά την γενική καραντίνα να έχουν ανάλογα με τον πληθυσμό τους πολύ περισσότερους νεκρούς από όσους έχει η Σουηδία;

Επίσης, η Σουηδία προβλέπεται να έχει αναλογικά λιγότερα κρούσματα και θανάτους από τον Ιούνιο και μετά από ό,τι οι χώρες που μπήκαν σε γενική καραντίνα!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Σύμφωνο και προτρέπω και εγώ με την σειρά μου όσοι γαμησαντες νιώσουν ύποπτα συμπτωματα ας μας το πουν να κάνουμε και εδώ την έρευνα μας μεταξύ μας

ανακοινωση - ενημερωση : μεχρι σημερα εχουμε απο 100 συνευρέσεις μπουρδελιαριδων
στην περιοχη του μεταξιου 0 κρουσματα .... ο παραγοντας ρ ειναι πολυ κατω του 1 οποτε
συνεχιστε να γαματε σαν να μην υπαρχει αυριο...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Σύμφωνο και προτρέπω και εγώ με την σειρά μου όσοι γαμησαντες νιώσουν ύποπτα συμπτωματα ας μας το πουν να κάνουμε και εδώ την έρευνα μας μεταξύ μας

Μα υπάρχουν μέλη του σάι που γράφουν τα δικά τους εδώ πέρα, ΔΕΝ πιστεύουν τους επιστήμονες, λένε πως ΔΕΝ υπάρχει ο covid 19 και γαμάνε κατά τα λεγόμενά τους πάντα σε κρυφούς οίκους που λειτουργούν παράνομα!
Οπότε αυτά τα άτομα και να νοσήσουν είτε ΔΕΝ θα το παραδεχθούν και θα συνεχίσουν να πράττουν ανάλογα είτε θα περιμένουν να πεθάνουν για να το παραδεχθούν!
   :hi:
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Μα υπάρχουν μέλη του σάι που γράφουν τα δικά τους εδώ πέρα, ΔΕΝ πιστεύουν τους επιστήμονες, λένε πως ΔΕΝ υπάρχει ο covid 19 και γαμάνε κατά τα λεγόμενά τους πάντα σε κρυφούς οίκους που λειτουργούν παράνομα!
Οπότε αυτά τα άτομα και να νοσήσουν είτε ΔΕΝ θα το παραδεχθούν και θα συνεχίσουν να πράττουν ανάλογα είτε θα περιμένουν να πεθάνουν για να το παραδεχθούν!



Γνωρίζω προσωπικά τόσα άτομα που έχουμε πάει Μεταξουργείο αυτές τις μέρες να γαμησουμε, άτομα που βλέπω συχνά πυκνά καθώς μένουμε στην ίδια γειτονιά και καθόμαστε πολλές φορές στο ίδιο τραπέζι για κουβεντουλα..όλοι χαίρουν άκρας υγείας, ο κορονοϊος είναι το φιάσκο του αιώνα, πάλι καλά υπάρχουν άνθρωποι που βλέπουν πιο περα από αυτά που τους πλασάρει η τηλεόραση Και δεν λιγουρευονται το τυρί στη φάκα, το ότι λένε διάφοροι επιστήμονες για τον covid-19 ότι είναι επικίνδυνος και άλλοι επίσης καταξιωμένοι επιστήμονες ( βλέπε Ιωαννιδης καθηγητής επιδημιολογιας στις ΗΠΑ) ότι ο covid-19 είναι το φιάσκο του αιώνα πρέπει να μας βάζει σε σκέψεις το ότι οι μισοί λένε αλλα και οι άλλοι αλλα.
Αν ο κορονοϊος παναθεμα τον ήταν τοοοοσο επικίνδυνος, οι 14 ιεροδουλες στο μετάξι που δουλεύουν τις τελευταίες 40 μέρες με τόσα άτομα που έχουν πάει θα είχε προκληθεί στην Αθήνα sold out από κορονοπωληση, ίδια σεντόνια, μη ανανεωμένος αέρας σε δωμάτιο 5 τ.μ, πιπες δαγκώματα αγκαλιές φιλιά, όλα αυτά θα είχαν αποτελέσει υγειονομική βόμβα στην Αθήνα με τόσα άτομα που έχουν μπει, αν σκεφτείς ο κάθε άνθρωπος πόσες κοντινές επαφές έχει κάθε μέρα σε σουπερμάρκετ τράπεζες κλπ ..θα ξυπνήσει ο κόσμος..ήδη έχουν ξυπνήσει πολλοί, αλλά Όχι αρκετοί ώστε να βάλουμε τέλος σε όλο αυτό το φιάσκο  

 
 

Παρδαλός

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
0
Καλημέρα στα παιδιά,
Διαβάζω διάφορα εδώ και έχω χάσει το μπούσουλα. Ό,τι θέλει ο καθένας γράφει. Διαβάζω ότι στο Μεταξουργείο την στήνουν κοπέλες απέξω και σε ψαρεύουν. Κι άντε και μπήκες, η ταρίφα σε τι επίπεδα κυμαίνεται; Μπορεί κανείς να με διαφωτίσει; Στη Φυλής και τα πέριξ, παίζει κάτι τέτοιο;
Την καλημέρα μου σε όλους.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μα υπάρχουν μέλη του σάι που γράφουν τα δικά τους εδώ πέρα, ΔΕΝ πιστεύουν τους επιστήμονες, λένε πως ΔΕΝ υπάρχει ο covid 19 και γαμάνε κατά τα λεγόμενά τους πάντα σε κρυφούς οίκους που λειτουργούν παράνομα!
Οπότε αυτά τα άτομα και να νοσήσουν είτε ΔΕΝ θα το παραδεχθούν και θα συνεχίσουν να πράττουν ανάλογα είτε θα περιμένουν να πεθάνουν για να το παραδεχθούν!
  :hi:
εγώ πιστεύω ότι υπαρχη ο ιός , είναι βέβαιο απλά ίσως το έχουν παρακάνει για λόγους που όλοι έχουμε ακουση δεν θα αναφερθο συγκεκριμένα ... η πορεία θα δειξη το πως θα πάει η όλη ιστορία !!!
 

Gkd81

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Τα ξέρω αρκετά καλά διότι μιλάω με φίλους γιατρούς και μάλιστα πανεπιστημιακού επιπέδου που δεν πληρώθηκαν από την κυβέρνηση με δεκάδες χιλιάδες ευρώ για να παραμυθιάζουν τον κόσμο και επί πλέον παρακολουθώ τα ξένα δίκτυα πληροφοριών που δεν σχετίζονται με κυβερνήσεις. Η σημερινή κυβέρνηση, όπως και οι περισσότερες κυβερνήσεις στον κόσμο, για να δικαιολογήσει την καραντίνα ξόδεψε 11.000.000 τον Μάρτιο και άλλα τόσα τον Απρίλιο για να "μπουκώσει" όλους τους γιατρούς, τους δημοσιογράφους και τους ηθοποιούς που βγαίνουν καθημερινά και μας λένε για 1-2 που πέθαναν στην Ελλάδα από κοροναϊό χωρίς να λένε τίποτα για τις δεκάδες που πεθαίνουν από καρκίνο, από τροχαία ή από ναρκωτικά!

Κάθε χρόνο στην Ελλάδα πεθαίνουν τουλάχιστον 1.000 από την εποχική γρίπη και στη Σουηδία 2.000. Ο κοροναϊός είναι η εποχική γρίπη του 2020 και τίποτε περισσότερο!

Η εποχική γρίπη είναι πάντοτε πανδημία!

Ο κοροναϊός είναι περισσότερο θανατηφόρος από την συνήθη εποχική γρίπη αλλά δεν μεταδίδεται τόσο εύκολα! (Στην αρχή το είπε και ο Τσιόρδας αλλά μετά τα γύρισε για να δικαιολογήσει την καραντίνα, με το αζημίωτο φυσικά. Τα 100.000 ευρώ δεν είναι και λίγα λεφτά!).

Από τον κοροναϊό αρρωσταίνεις μόνο αν έρθεις σε επαφή με άρρωστο! Αυτός είναι και ο λόγος που έχουμε δεκάδες νεκρούς από το νοσηλευτικό προσωπικό. Από ασυμπτωματικό ασθενή γίνεσαι κι εσύ απλώς φορέας και θα τον περάσεις χωρίς να το πολυκαταλάβεις!

Η γενική καραντίνα το μόνο που κάνει είναι να παρατείνει το χρονικό διάστημα της επιδημίας σε κάθε χώρα χωρίς όμως να μειώνει σημαντικά το τελικό αποτέλεσμα σε θανάτους!

Σωστός
 

Gkd81

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Σύμφωνο και προτρέπω και εγώ με την σειρά μου όσοι γαμησαντες νιώσουν ύποπτα συμπτωματα ας μας το πουν να κάνουμε και εδώ την έρευνα μας μεταξύ μας

Ναι παιδιά να ξέρουμε δεν είναι ντροπή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465
Βρέθηκα σήμερα το απόγευμα λιοσίων για μία αγορά και τυχαία είδα στο 79 την καγκελένια πόρτα μισάνοιχτη,
δεν μπήκα πιο μέσα στο προαύλιο για να δώ αν στο επάνω μπου είναι ανοιχτή η πόρτα υποδοχής  ή  όχι..
Τα τριγύρω μπου ερμητικά κλειστά, λες και δεν υπήρξαν ποτέ..    :S

λογικά το 76 λες , πάντα είναι ανοιχτή , πιο δίπλα στα δεξιά έχει ένα Πάκικο ψιλικατζίζικο και έχει εκεί μέσα στο προαύλιο αποθηκευτικό χώρο  
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465
καλησπέρα , μια εσάνς από το άδειο Μεταξουργείο

IMG-20200510-122956.jpg
IMG-20200510-123051.jpg
IMG-20200510-123158.jpg


IMG-20200510-123249.jpg
IMG-20200510-123400.jpg
IMG-20200510-123501.jpg


IMG-20200510-123539.jpg
IMG-20200510-123648.jpg
IMG-20200510-123741.jpg


λοιπόν να επιβεβαιώσω τα γραφόμενα συναγωνιστή σχετικά με το νταραβέρι που παίζει στη Μεγάλου Αλεξάνδρου ,επιτόπου αυτοψία πριν λίγο λοιπόν , όντως γίνεται σε τρία  σημεία της Μεγάλου Αλεξάνδρου και σε δύο της Ιάσονος , υπάρχουν τουλάχιστον τέσσερις οίκοι που χρησιμοποιούνται και ένα οίκημα που δεν έχει υπάρξει οίκος ανοχής   ,εργαζόμενες είναι σχεδόν όλες της κατηγορίας μιλφ /γκιλφ ενώ και δύο πιτσιρίκες παχουλές τουλάχιστον , θέλει προσοχή γιατί πέφτει γερό τσεκάρισμα όταν αρχίσουν να δίνουν πληροφορίες , δεν πέρασα με καμιά μίας και έχω άλλες καβάτζες  
να είστε και να περνάτε καλά   
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Περί στατιστικών κορονοϊου στα άτομα που γαμησαμε στο μετάξι τον τελευταίο μήνα ο λόγος:
Γνωρίζω προσωπικά τόσα άτομα που έχουμε πάει Μεταξουργείο αυτές τις μέρες να γαμησουμε, άτομα που βλέπω συχνά πυκνά καθώς μένουμε στην ίδια γειτονιά και καθόμαστε πολλές φορές στο ίδιο τραπέζι για κουβεντουλα..όλοι χαίρουν άκρας υγείας, ο κορονοϊος είναι το φιάσκο του αιώνα, πάλι καλά υπάρχουν άνθρωποι που βλέπουν πιο περα από αυτά που τους πλασάρει η τηλεόραση Και δεν λιγουρευονται το τυρί στη φάκα, το ότι λένε διάφοροι επιστήμονες για τον covid-19 ότι είναι επικίνδυνος και άλλοι επίσης καταξιωμένοι επιστήμονες ( βλέπε Ιωαννιδης καθηγητής επιδημιολογιας στις ΗΠΑ) ότι ο covid-19 είναι το φιάσκο του αιώνα πρέπει να μας βάζει σε σκέψεις το ότι οι μισοί λένε αλλα και οι άλλοι αλλα.
Αν ο κορονοϊος παναθεμα τον ήταν τοοοσο επικίνδυνος, οι 14 ιεροδουλες στο μετάξι που δουλεύουν τις τελευταίες 40 μέρες με τόσα άτομα που έχουν πάει θα είχε προκληθεί στην Αθήνα sold out από κορονοπωληση, ίδια σεντόνια, μη ανανεωμένος αέρας σε δωμάτιο 5 τ.μ, πιπες δαγκώματα αγκαλιές φιλιά μέσα στην ημέρα, όλα αυτά θα είχαν αποτελέσει υγειονομική βόμβα στην Αθήνα με τόσα άτομα που έχουν μπει, αν σκεφτείς ο κάθε άνθρωπος πόσες κοντινές επαφές έχει κάθε μέρα σε σουπερμάρκετ τράπεζες κλπ ..θα ξυπνήσει ο κόσμος..ήδη έχουν ξυπνήσει πολλοί, αλλά Όχι αρκετοί ώστε να βάλουμε τέλος σε όλο αυτό το φιάσκο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom