Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
όταν λες όλοι αυτοί που κάθονται ; Άνδρες οι γυναίκες ; Οι μαζί ; Τι ακριβός εννοείς ; Αν θες στηλε και πμ !!

Λοιπόν φίλε και λοιποί συναγωνιστές και αναγνώστες, το πράγμα έχει ως εξής στο μετάξι, πήγαινα κάθε μερα βόλτα εκεί..πείτε το νοσταλγία πείτε το μαλακια ότι θέλετε, έβλεπα πολλές γνωριμες φατσες που έβλεπα και οταν ήταν ανοιχτά τα τσαρδια, είχε καρφωθεί στο μυαλό μου ότι όντως κάτι παίζει εκεί, πέρασα 1 2 3 συνεχόμενες μέρες μέχρι που βρήκα το θάρρος να μιλήσω σε έναν από αυτούς, τον έπαιρνα με το καλό του μιλούσα ευγενικά, ΡΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕ ΤΊΠΟΤΑ, σε εμένα δεν βγήκε ποτέ από το μυαλό ότι κάτι παίζει εκεί...μέχρι που μια χρυσή μέρα πήγα να βάλω βενζίνη σε ένα φίλο αλβανό, καμμένος μπουρδελιαρης και αυτός και του λέω το και το, τι μου λέει ο γίγαντας; Ο νταβατζης που μιλούσες εκεί είναι συγγενής μου..
Χαρά εγώ δεν περιγράφεται, του λέω σώσε με ρε φίλε έχω 50 μέρες να βρεξω κήπο με το λάστιχο μου , μου λέει πάμε το βραδάκι στο μετάξι και θα σε φτιάξω...τελικά οντως φτιάχτηκα (15€ σε μυστικό σημείο εκεί γύρω;)) ..από τότε πάω μερα παράμερα και κσταβρεχω ρουμανικους αλβανικους κηπους και ρωσικές  στέπες με το βλάχικο λάστιχο μου.
ΥΓ πηγαίνετε εκεί βάλτε τα δυνατά σας να φανείτε όσο πιο ευγενικοί και σωστοί με λεγειν γίνεται, οι τυποι σε περνάνε από την κοψη του ξυραφιού για να τους πείσεις ότι δεν είσαι μπάτσος ασφαλίτης ή απλά ρουφιανος. Αν έχετε κοινό γνωστό με αυτούς, τόσο το καλύτερο.
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Λοιπόν φίλε και λοιποί συναγωνιστές και αναγνώστες, το πράγμα έχει ως εξής στο μετάξι, πήγαινα κάθε μερα βόλτα εκεί..πείτε το νοσταλγία πείτε το μαλακια ότι θέλετε, έβλεπα πολλές γνωριμες φατσες που έβλεπα και οταν ήταν ανοιχτά τα τσαρδια, είχε καρφωθεί στο μυαλό μου ότι όντως κάτι παίζει εκεί, πέρασα 1 2 3 συνεχόμενες μέρες μέχρι που βρήκα το θάρρος να μιλήσω σε έναν από αυτούς, τον έπαιρνα με το καλό του μιλούσα ευγενικά, ΡΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕ ΤΊΠΟΤΑ, σε εμένα δεν βγήκε ποτέ από το μυαλό ότι κάτι παίζει εκεί...μέχρι που μια χρυσή μέρα πήγα να βάλω βενζίνη σε ένα φίλο αλβανό, καμμένος μπουρδελιαρης και αυτός και του λέω το και το, τι μου λέει ο γίγαντας; Ο νταβατζης που μιλούσες εκεί είναι συγγενής μου..
Χαρά εγώ δεν περιγράφεται, του λέω σώσε με ρε φίλε έχω 50 μέρες να βρεξω κήπο με το λάστιχο μου , μου λέει πάμε το βραδάκι στο μετάξι και θα σε φτιάξω...τελικά οντως φτιάχτηκα (15€ σε μυστικό σημείο εκεί γύρω;)) ..από τότε πάω μερα παράμερα και κσταβρεχω ρουμανικους αλβανικους κηπους και ρωσικές  στέπες με το βλάχικο λάστιχο μου.
ΥΓ πηγαίνετε εκεί βάλτε τα δυνατά σας να φανείτε όσο πιο ευγενικοί και σωστοί με λεγειν γίνεται, οι τυποι σε περνάνε από την κοψη του ξυραφιού για να τους πείσεις ότι δεν είσαι μπάτσος ασφαλίτης ή απλά ρουφιανος. Αν έχετε κοινό γνωστό με αυτούς, τόσο το καλύτερο.
Τύπε μου το μέσο μέλος του bou κινείται στις παρυφές της showbiz και έχει πάρε-δώσε μόνο με γνωστά ονόματα από την αφρόκρεμα από Πέτρο Κωστόπουλο και πάνω.. Οι αλβανοί στα βενζινάδικα του μεταξουργείου και αυτοί του υπόκοσμου που αράζουν εκεί γύρω δεν είναι στις πιθανές επαφές μας , οπότε το ξεχνάμε για τώρα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Η Σουηδία άφησε τα πάντα ανοιχτά και έχει κατά αναλογία πληθυσμού περίπου τα ίδια κρούσματα και τους ίδιους θανάτους με τις χώρες που έκλεισαν τους πολίτες στα σπίτια τους.

Δεν τα ξέρεις καλά... Η Σουηδία καταρχήν δεν είναι στο peak, θα δούμε σε 1-2 εβδομάδες. Επιπλέον, οι Σουηδοί κράτησαν ΟΙ ΙΔΙΟΙ την καραντίνα. Εστιατόρια, καφέ, μπαρ δουλεύουν με ελάχιστους πελάτες.

Κατά τα άλλα ρίξε μια ματιά στο άρθρο παρακάτω κι αν έχεις κάτι να πεις για τα 13 σημεία που αναφέρει, πες το μας! Ειδικά για το σημείο 9 ;)

 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
καθως πηγαινα σε ενα επαγγελματικο ραντεβου σημερα το απογευμα στην κυψελη ειπα να στριψω δεξια στην φυλης να δω και εγω τι παιζει μετα απο μεγαλο διαστημα καθως ηταν στον δρομο μου...δυστχως η εικονα ασχημη ..ολα τα σπιτια κλειστα με λουκετα ..ουτε παραθυρο ανοιχτο ουτε φως ουτε τιποτα ..ερμητικα κλειστα...η περιοσχη ειχε κοσμο ... παρεες 2-3 ατομων κανανε ασκοπες βολτες στην φυλης, καποιοι αλλοι αραζαν πανω σε καφασια μπυρας στα πεζοδρομια, αλλοι απλα τσεκαρανε την περιοχη ...καταθλιπητκες σκηνες .... θεωρω πως εχουμε πολυ καιρο μπροστα μας μεχρι να γινουν ολα οπως πριν
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Τύπε μου το μέσο μέλος του bou κινείται στις παρυφές της showbiz και έχει πάρε-δώσε μόνο με γνωστά ονόματα από την αφρόκρεμα από Πέτρο Κωστόπουλο και πάνω.. Οι αλβανοί στα βενζινάδικα του μεταξουργείου και αυτοί του υπόκοσμου που αράζουν εκεί γύρω δεν είναι στις πιθανές επαφές μας , οπότε το ξεχνάμε για τώρα.

  :hi:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
34
Like
4.398
Πόντοι
7.195
καθως πηγαινα σε ενα επαγγελματικο ραντεβου σημερα το απογευμα στην κυψελη ειπα να στριψω δεξια στην φυλης να δω και εγω τι παιζει μετα απο μεγαλο διαστημα καθως ηταν στον δρομο μου...δυστχως η εικονα ασχημη ..ολα τα σπιτια κλειστα με λουκετα ..ουτε παραθυρο ανοιχτο ουτε φως ουτε τιποτα ..ερμητικα κλειστα...η περιοσχη ειχε κοσμο ... παρεες 2-3 ατομων κανανε ασκοπες βολτες στην φυλης, καποιοι αλλοι αραζαν πανω σε καφασια μπυρας στα πεζοδρομια, αλλοι απλα τσεκαρανε την περιοχη ...καταθλιπητκες σκηνες .... θεωρω πως εχουμε πολυ καιρο μπροστα μας μεχρι να γινουν ολα οπως πριν

πάντως χτές κατα τις 11 βράδι, το 86 ήτανε φωτισμένο μέσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.046
Κριτικές
33
Like
7.131
Πόντοι
3.496
Aυτη η φωτό  λέει πολλά _ Ω, Λέιλα, Ω, Μαργκω, Ω Καρολίνα :tits: Ω , Στέλλα  :tits: Ω, ψαρομάλλη  πονηρέ νυκτερινε τσάτσε .. :rolleyes: :(
Mπορει να πωλειται το κτιριο.. αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ο υποψηφιος αγοραστης δεν μπορει να το ξανακανει  Βou..   :sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Λοιπόν φίλε και λοιποί συναγωνιστές και αναγνώστες, το πράγμα έχει ως εξής στο μετάξι, πήγαινα κάθε μερα βόλτα εκεί..πείτε το νοσταλγία πείτε το μαλακια ότι θέλετε, έβλεπα πολλές γνωριμες φατσες που έβλεπα και οταν ήταν ανοιχτά τα τσαρδια, είχε καρφωθεί στο μυαλό μου ότι όντως κάτι παίζει εκεί, πέρασα 1 2 3 συνεχόμενες μέρες μέχρι που βρήκα το θάρρος να μιλήσω σε έναν από αυτούς, τον έπαιρνα με το καλό του μιλούσα ευγενικά, ΡΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕ ΤΊΠΟΤΑ, σε εμένα δεν βγήκε ποτέ από το μυαλό ότι κάτι παίζει εκεί...μέχρι που μια χρυσή μέρα πήγα να βάλω βενζίνη σε ένα φίλο αλβανό, καμμένος μπουρδελιαρης και αυτός και του λέω το και το, τι μου λέει ο γίγαντας; Ο νταβατζης που μιλούσες εκεί είναι συγγενής μου..
Χαρά εγώ δεν περιγράφεται, του λέω σώσε με ρε φίλε έχω 50 μέρες να βρεξω κήπο με το λάστιχο μου , μου λέει πάμε το βραδάκι στο μετάξι και θα σε φτιάξω...τελικά οντως φτιάχτηκα (15€ σε μυστικό σημείο εκεί γύρω;)) ..από τότε πάω μερα παράμερα και κσταβρεχω ρουμανικους αλβανικους κηπους και ρωσικές  στέπες με το βλάχικο λάστιχο μου.
ΥΓ πηγαίνετε εκεί βάλτε τα δυνατά σας να φανείτε όσο πιο ευγενικοί και σωστοί με λεγειν γίνεται, οι τυποι σε περνάνε από την κοψη του ξυραφιού για να τους πείσεις ότι δεν είσαι μπάτσος ασφαλίτης ή απλά ρουφιανος. Αν έχετε κοινό γνωστό με αυτούς, τόσο το καλύτερο.
Σοβαρά τώρα παίζουν τέτοια σκηνικά ;; Κοιμαμε σε ύπνο βάθη μάλλον εγώ ...χαχα ωραίος βρήκες τις άκρες σου !!!
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Τα σέβη μου και τη στήριξή μου στους απανταχού μπουρδελιάρηδες.
Κανείς μας δεν πίστευε ότι μπορούσε να αντέξει σε τόσο δυσμενείς συνθήκες επί δύο μήνες.
Οι αγώνες μας ζητούν δικαίωση και θεωρώ ότι δεν είναι μακριά.
Με γνώμονα τη λογική, θα μπορούσαν τα πράγματα να είναι πολύ χειρότερα. Τα νέα που κοινοποιούνται είναι ενθαρρυντικά. Ακούμε για κρυφά, διαβάζουμε για φωτεινά σπιτάκια, πληροφορούμαστε ότι ο ανιδιοτελής αγώνας όσων ενημερώνουν συνεχίζεται ακόμη και υπό των εφόδων της αστυνομίας.
Ας αφήσουμε την ηττοπάθεια κατά μέρους και ας κάνουμε έναν απολογισμό: Η απόλυτη νέκρα που επιθυμούσαν δεν ήρθε ποτέ.
Πορευόμαστε το επόμενο διάστημα με αισιοδοξία και ενότητα.

#_Η Ελλάδα προχωράει
Η Ευρώπη αλλάζει
Τα μπουρδέλα ανοίγουν
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Μάγκες, γάμησα και τώρα έχω τύψεις και ανησυχία μην κολλήσω γαμωκορονοϊό. Στο Μετάξι χαμός γίνεται ρε σεις, έχουν αρχίσει και σκάνε κάτι κοπέλες, σαύρες οι περισσότερες, σε παίρνουν και σε βάζουν μέσα. Κάνα δυο νεαρές που τις κοίταξα δεν μου δώσανε σημασία, ίσως με περάσανε για περίεργο, αλλά βρήκα μια γνωστή και μ' έχωσε μέσα. Στο γνωστό σημείο που έχει αναφερθεί ότι μαζεύεται κόσμος όλα αυτά. Μη ρωτάτε ονόματα και διευθύνσεις, αλλά έτσι έχουνε τα πράγματα. Επίσης, μου είπε ότι τους είπανε για 1η Ιουνίου και άμα η επαναλειτουργία  :S
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Επίσης, αυτό που λέει ένας φίλος παραπάνω για κρυφό χώρο στο Μετάξι, κάνει μπαμ κι αυτό, έχει συζητηθεί κι άλλες φορές εδώ, αλλά κότεψα να μπω μέσα χύμα, ήτανε απ' έξω και διάφοροι και λέω άσε μην τις αρπάξω κιόλας  :huh:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Μάγκες, γάμησα και τώρα έχω τύψεις και ανησυχία μην κολλήσω γαμωκορονοϊό. Στο Μετάξι χαμός γίνεται ρε σεις, έχουν αρχίσει και σκάνε κάτι κοπέλες, σαύρες οι περισσότερες, σε παίρνουν και σε βάζουν μέσα. Κάνα δυο νεαρές που τις κοίταξα δεν μου δώσανε σημασία, ίσως με περάσανε για περίεργο, αλλά βρήκα μια γνωστή και μ' έχωσε μέσα. Στο γνωστό σημείο που έχει αναφερθεί ότι μαζεύεται κόσμος όλα αυτά. Μη ρωτάτε ονόματα και διευθύνσεις, αλλά έτσι έχουνε τα πράγματα. Επίσης, μου είπε ότι τους είπανε για 1η Ιουνίου και άμα η επαναλειτουργία  :S

Αξίζει να ρισκάρεις την υγεία σου ρεεέεεεε τύπε όταν μάλιστα ομιλούμε για σαύρες...  :S :S
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Μάγκες, γάμησα και τώρα έχω τύψεις και ανησυχία μην κολλήσω γαμωκορονοϊό. Στο Μετάξι χαμός γίνεται ρε σεις, έχουν αρχίσει και σκάνε κάτι κοπέλες, σαύρες οι περισσότερες, σε παίρνουν και σε βάζουν μέσα. Κάνα δυο νεαρές που τις κοίταξα δεν μου δώσανε σημασία, ίσως με περάσανε για περίεργο, αλλά βρήκα μια γνωστή και μ' έχωσε μέσα. Στο γνωστό σημείο που έχει αναφερθεί ότι μαζεύεται κόσμος όλα αυτά. Μη ρωτάτε ονόματα και διευθύνσεις, αλλά έτσι έχουνε τα πράγματα. Επίσης, μου είπε ότι τους είπανε για 1η Ιουνίου και άμα η επαναλειτουργία  :S
Είχα γράψει πριν από μερικές ημέρες ότι το άνοιγμα των οίκων ανοχής κατά πάσα πιθανότητα δεν θα γίνει με επίσημη ανακοίνωση για λόγους στρατηγικής και τακτικής. Η κατάσταση που αναφέρεις ότι επικρατεί στο Μεταξουργείο δείχνει ότι μάλλον έτσι θα προχωρήσουν τα πράγματα για αρκετά μεγάλο χρονικό διάστημα, οι αρμόδιοι θα κάνουν τα στραβά μάτια και όλα θα γίνονται στη ζούλα και συνωμοτικά. Σε κάθε περίπτωση θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
34
Like
4.398
Πόντοι
7.195
Επίσης, αυτό που λέει ένας φίλος παραπάνω για κρυφό χώρο στο Μετάξι, κάνει μπαμ κι αυτό, έχει συζητηθεί κι άλλες φορές εδώ, αλλά κότεψα να μπω μέσα χύμα, ήτανε απ' έξω και διάφοροι και λέω άσε μην τις αρπάξω κιόλας  :huh:

φίλε τέτοιες καλτ κλεφτοκοτάδικες φάσεις δε θα τις ξαναδούμε.
Εγώ κωλώνω λόγω οικογένειας
άμα είσαι μπάκουρος μπούκα και μη φοβάσαι τίποτα
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Το ενδιαφέρον της υπόθεσης είναι ότι πηδάς στα μουλωχτά, μόνος σου στον οίκο, χωρίς να χτυπάνε πόρτες, να μπαίνουν άλλοι και τέτοια. Κι επίσης, στο φεύγα πέφτει τηλέφωνο αν είναι όλα καλά έξω. Δεν υπάρχει ούτε μία στο εκατομμύριο να μην ξέρουν οι μπάτσοι, ειδικά το κρυφό το αφήνουν για να ξεχαρμανιάζουν οι μετανάστες και, όντως, θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές, θα πηδάμε σαν τους κλέφτες  :boobies:


 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
34
Like
4.398
Πόντοι
7.195
Δεν υπάρχει ούτε μία στο εκατομμύριο να μην ξέρουν οι μπάτσοι, ειδικά το κρυφό το αφήνουν για να ξεχαρμανιάζουν οι μετανάστες και, όντως, θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές, θα πηδάμε σαν τους κλέφτες  :boobies:

σιγουράκι
μπουρδέλα afganopakis only
και γαμώ τις φάσεις
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Μάγκες, γάμησα και τώρα έχω τύψεις και ανησυχία μην κολλήσω γαμωκορονοϊό. Στο Μετάξι χαμός γίνεται ρε σεις, έχουν αρχίσει και σκάνε κάτι κοπέλες, σαύρες οι περισσότερες, σε παίρνουν και σε βάζουν μέσα. Κάνα δυο νεαρές που τις κοίταξα δεν μου δώσανε σημασία, ίσως με περάσανε για περίεργο, αλλά βρήκα μια γνωστή και μ' έχωσε μέσα. Στο γνωστό σημείο που έχει αναφερθεί ότι μαζεύεται κόσμος όλα αυτά. Μη ρωτάτε ονόματα και διευθύνσεις, αλλά έτσι έχουνε τα πράγματα. Επίσης, μου είπε ότι τους είπανε για 1η Ιουνίου και άμα η επαναλειτουργία  :S
γαμησες ; Που σε μπουρδελο ;;;
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Αυτό που λέτε ότι φοβάστε να πάτε στο μετάξι να γαμησετε στα μουλωχτα λόγο κορονοϊου φοβερή μαλακια.εχω μιλήσει με όλες τις κοπέλες που δουλεύουν τον τελευταίο μήνα εκεί "παρανομα" και μου λένε ούτε για βήχα Δεν έχουν ακούσει.. ΠΗΓΑΊΝΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΤΕ ΡΕ ..εχω γαμησει μέχρι τώρα πάνω από 10 φορές και ειμαι φορτσα γαμησάρα..πηγαινετε και θα νιώσετε πιο ανανεωμένοι από ποτε...καλτ κρυφό γαμησι..οτι γίνεται κρυφά γίνεται με παθος..ακομα και οι κοπελες τα δίνουν όλα...αχ Ζωή Τερέζα Μπιανκα Ντάρια Μαρία Άντζελα...ΕΡΩΣ ΕΡΩΣ ΕΊΣΤΕ
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Το ενδιαφέρον της υπόθεσης είναι ότι πηδάς στα μουλωχτά, μόνος σου στον οίκο, χωρίς να χτυπάνε πόρτες, να μπαίνουν άλλοι και τέτοια. Κι επίσης, στο φεύγα πέφτει τηλέφωνο αν είναι όλα καλά έξω. Δεν υπάρχει ούτε μία στο εκατομμύριο να μην ξέρουν οι μπάτσοι, ειδικά το κρυφό το αφήνουν για να ξεχαρμανιάζουν οι μετανάστες και, όντως, θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές, θα πηδάμε σαν τους κλέφτες   :boobies:
προσωπικά δεν πιστεύω πως γίνεται κάτι τέτοιο ( πιθανός μόνο για το Μεταξουργείο όπως προανέφερα ν κάποιο πιο πάνω ...και αυτό με ιλικιομενες όπου έχουν βγει εκεί στην πλατεία !!! Πέρα από αυτό όσο σύρμα που λες να πεφτη 1 φορά θα γίνει η στραβή και μετά αν σε τσακώσουν έχεις ποινική  δίωξη !!! Το κυριότερο όμως πέρα από τους μπάτσους είναι η υγεία μας μα να γαμαει ο κάθε λάθρο και να πηγαίνουμε και εμείς εκεί ;;;;  Είναι σχεδόν βέβαια πως θα αρπάξεις κορονοιο !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom