Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 289 άτομα (22 μέλη και 267 επισκέπτες)

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Εκείνη την περίοδο έγινε και το δήθεν θέμα με τις ανήλικες στα μπουρδέλα.
Για να τελειώνουμε με τις μαλακίες των καναλιών και τις δήθεν ανήλικες, πάμε ποινικός κώδικας:
Άρθρο 339
Γενετήσιες πράξεις με ανηλίκους
ή ενώπιόν τους

1. Όποιος ενεργεί γενετήσια πράξη με πρόσωπο νεότε-
ρο των δεκαπέντε ετών
ή το παραπλανά με αποτέλεσμα
να ενεργήσει ή να υποστεί τέτοια πράξη τιμωρείται, αν
δεν υπάρχει περίπτωση να τιμωρηθεί βαρύτερα με το
άρθρο 351Α, ως εξής: α) αν ο παθών δεν συμπλήρωσε τα
δώδεκα έτη, με κάθειρξη, β) αν ο παθών συμπλήρωσε τα
δώδεκα αλλά όχι τα δεκατέσσερα έτη, με κάθειρξη έως
δέκα έτη και γ) αν συμπλήρωσε τα δεκατέσσερα έτη, με
φυλάκιση τουλάχιστον δύο ετών.
2. Οι γενετήσιες πράξεις μεταξύ ανηλίκων κάτω των
δεκαπέντε ετών
δεν τιμωρούνται, εκτός αν η μεταξύ
τους διαφορά ηλικίας είναι μεγαλύτερη των τριών ετών,
οπότε μπορούν να επιβληθούν μόνο αναμορφωτικά ή
θεραπευτικά μέτρα.
3. Όποιος εξωθεί ή παρασύρει ανήλικο, που δεν συ-
μπλήρωσε τα δεκαπέντε έτη, να παρίσταται σε γενετή-
σια πράξη μεταξύ άλλων, χωρίς να συμμετέχει σε αυ-
τήν, τιμωρείται με φυλάκιση τουλάχιστον δύο ετών και
χρηματική ποινή αν ο ανήλικος είναι μικρότερος των
δεκατεσσάρων ετών και με φυλάκιση έως τρία έτη ή χρη-
ματική ποινή αν έχει συμπληρώσει το δέκατο τέταρτο
έτος της ηλικίας του.

Δεν το λέω εγώ, σύμφωνα με τον Νόμο ανήλικος θεωρείτε κάτω από 15. Ποιος έχει δει ετέρα κάτω των 15; Μετά λέγανε για ανήλικες ιερόδουλες στο Μετάξι με 20€, όλοι ξέρουμε ότι στο Μετάξι οι τιμές είναι 10 με 15€. Γενικά λέγανε πράγματα για ανίδεους και όποιος ξέρει μπορεί να καταλάβει ότι λέγανε μαλακίες.  
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Ειπαμε, η αλινα,η τζεσικα ,κλπ απο μοντελοαλυσιδα κανανε της καταγγελιες για μενα,με μεγαλυτερες υποψιες να πανε προς την αλινα, γιαυτο και εκνευριζονται οταν ρωτας για αλινα εκει πλεον,καντε το πειραμα μια μερα οταν περασετε απο εκει,ρωτηστε που ειναι η αλινα,και η αντιδρασεις θα ειναι σαν τους εβρισες την μανα κανονικα..Τωρα που χαλασε το γλύκο και κανανε της καταγγελιες,δεν εχω ιδεα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.169
Πόντοι
24.596
Αν δεν κάνω λάθος, αυτή η gilf που τίμησα στο Ιάσωνος -2 ισόγειο, λέγεται Μόνικα, αλλά δεν είμαι απολύτως βέβαιος, διότι ένιωσα έντονα cult συναισθήματα όταν την είδα  :rockon: :rockon: :rockon: Η τσατσά είπε ότι είναι καινούρια, αλλά δε σημαίνει ότι είναι και αλήθεια. Πάντως, ήταν μια από τις πιό hardcore καταστάσεις που έχω βιώσει  :headbaning1: :headbaning2: Ανέβασα κριτική ως Brujeria
τυπε σκεψου αν ειναι 60 χρονων και να ξεκινησε τωρα την καριερα της :headbaning1:
θα εχει βγει στην συνταξη υπερηλικων και θα θελει να συμπληρωσει εισοδημα :(
θα ειναι με προθανατιο ρογχο και θα δουλευει διπλοβαρδυα :S :S :S
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ειπαμε, η αλινα,η τζεσικα ,κλπ απο μοντελοαλυσιδα κανανε της καταγγελιες για μενα,με μεγαλυτερες υποψιες να πανε προς την αλινα, γιαυτο και εκνευριζονται οταν ρωτας για αλινα εκει πλεον,καντε το πειραμα μια μερα οταν περασετε απο εκει,ρωτηστε που ειναι η αλινα,και η αντιδρασεις θα ειναι σαν τους εβρισες την μανα κανονικα..Τωρα που χαλασε το γλύκο και κανανε της καταγγελιες,δεν εχω ιδεα...

Εσύ παραμένεις αμετανόητος, ανήλικη ετέρα στα μπουρδέλα της Αθήνας (κάτω των 15 ετών) δεν υπήρξε και δεν υπάρχει, όποιος έχει δει να μας πει ποια είναι να την δούμε και εμείς. Ούτε καταγγελίες υπήρξαν, ούτε δήθεν σπείρα υπήρξε, ήταν μια προπαγάνδα των ΜΜΕ προς την μάζα προκειμένου να διαφημίσουν τα μαγαζιά τους. Έκαστος ανίδεος θα πιστέψει ότι στα μπουρδέλα θα βρει 16 χρονα μωρά από ανατολικό μπλοκ μόνο με 20€, ενώ η αλήθεια όλοι εδώ ξέρουμε ποια είναι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Τύποι καλησπέρα απογευματινή βάρδια στη Φυλής σήμερα
Φωκαίας 17 ισόγειο Μικαέλα
Φωκαίας 25 όροφος Βερόνικα
Φυλής 59 ισόγειο Άννα
Φυλής 69 όροφος Μαρία
Φυλής 74 δεξιά Άννα
 

protonsta

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
10
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
280
Φωκαίας 25 όροφος Βερόνικα

Μακριά όλοι από την Βερόνικα. Είναι με διαφορά η μεγαλύτερη φόλα που έχω φάει. ΔΕΝ κάνει το πρόγραμμα που προσφέρει, κλέβει, βιάζεται και είναι σαν τούβλο στο κρεββάτι. Κρίμα γιατί είναι πολύ ωραία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

Thanasis33100

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
χαιρετώ τους απανταχού μπουρδελιάριδες!  :hi:

Μεταμεσονύχτια βόλτα εχθές, δεν έχει νόημα να γράψω ποιες ήταν που, μία από τα ίδια.
Στο φυλής 71: Νικόλ με μια αδιάφορη όνομα δεν θυμάμαι.
στο φυλής 65 μαύρη απ ότι μου είπαν συναγωνιστές απ έξω, Μπιουτή υποθέτω, τρόμαξαν απ ότι μου είπαν.
στο φυλής 66 μαύρη, εδώ αξίζει να πω ότι η συγκεκριμένη σε σχέση με όσες έχω δει παίζει να είναι η καλύτερη, εμφανισιακά πάντα (για όσους ενδιαφέρονται).
Φιλιπίδου 11: με τα πολλά σκαλιά, μια ξανθιά και μια μελαχρινή Ρωσίδες απ ότι είπε η υπηρεσία.
Η ουσία είναι ότι η καλύτερη που είδα ήταν στο Φωκαίας 27 (λογικά): Αλέξια μελαχρινό μωρό, ίσια μακριά μαλλιά, αδύνατη, μελαψή με ωραία τουρλωτά οπίσθια!!
Για τρίτη φορά το ίδιο έργο.. μπαίνω, βλέπω καμιά 10αριά συναγωνιστές σαλόνι. Μετά από μένα μπαίνει ένας συναγωνιστής, γνωστός της υπηρεσίας και της κοπέλας (υποθέτω μιας και είχαν οικειότητα). Τέλος πάντων, βγαίνει η κοπέλα απ το δωμάτιο, οι όλοι πριν από εμένα φεύγουν, μένω εγώ με τον επόμενο. Η υπηρεσία ρέμβαζε... λέω: μπορώ να περάσω; Μου λέει περιμένετε να περάσει ο επόμενος και μετά.  :uglystupid: Ο συναγωνιστής κύριος, λέει όχι ο άλλος προηγείται... η πίεση στα κόκκινα  :tickedoff: και φυσικά έφυγα χωρίς δεύτερη κουβέντα.  :grin:
Ακριβώς το ίδιο, σε φυλής 84: Σόνια, Φυλής 54: Αλίνα και τρίτη φορά εχθές. Σύμπτωση επαναλαμβανόμενη παύει να είναι σύμπτωση!! Καλά ρε μάγκες, αυτό σίγουρα είναι σύστημα, όταν σας κλέβουν τη σειρά οι κοκορόμυαλες υπηρεσίες εσείς τι κάνετε; Σας φτύνουν κατά μούτρα και λέτε ψιχαλίζει; Για να καταλάβω δηλαδή.  :think:
Όχι ότι με πειράζει να δώσω τη σειρά μου, το έχω κάνει πάμπολλες φορές αφού φυσικά πρώτα το ζήτησαν οι συναγωνιστές, μόνο έτσι.
Αξίζει να σημειωθεί ότι η Αλίνα μετά το περιστατικό αγνοείτε, στη θέση της θα έβριζα την προκλητικότατη υπηρεσία μιας και ήταν παρών στο σκηνικό αθλιότητας.
Τέλος, θέλω να πω ότι υπάρχουν αξίες οι οποίες δεν αγοράζονται δεν πουλιούνται δεν έχουν μονάδα μέτρησης. Μία τέτοια αξία (άγνωστη σε πολλούς) είναι η «αξιοπρέπεια». Ναι κύριοι, έχουμε μια αξιοπρέπεια η οποία δεν συνδιαλέγεται, υπερέχει όλων, ακόμα και η νίκη Άντερσον στα νιάτα της να ήταν, το ίδιο θα έκανα.  :orchestra:
διαφωνω με την σειρα πληρωσες πρωτος και δωσανε το δωματιο στον επομενο απο εσενα ?
 

Thanasis33100

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Αυτά τα μπραφ ας μην τα συζητήσουμε καλύτερα, Αλίνα από 54 Α Β, πολύ ωραίο μωρό, ξανθό, με σώμα λαμπάδα, Ρωσοκατάσταση.... 2 φορές την είδα, πρώτη που μπήκα, δεύτερη με την άθλια υπηρεσία, επόμενη δεν υπήρξε.
Η Αλίνα σε αντίθεση με τις άλλες δύο ήταν παρών στην μαλακία της υπηρεσίας. Την ώρα που σαλονάριζε για δεύτερη φορά ενώ περίμενα να μπω, ανεβαίνει συναγωνιστής απ τα σκαλιά, ανοίγει την πόρτα, η υπηρεσία σαν να μην υπάρχουμε παρουσιάζει την κοπέλα και λέει θα περάσετε; λέει αυτός ναι, λέει αυτή περάστε, έμεινα μαλάκας. Της λέω καλά εμείς περιμένουμε και λέτε σε αυτόν που ήρθε τώρα περάστε; Μπροστά η Αλίνα, αα λέει δεν κατάλαβα συγνώμη, εγώ έφυγα φυσικά για να καταλάβει.
Το ίδιο πράγμα τρεις φορές, με μόνη διαφορά ότι στις άλλες δύο δεν ήταν η κοπέλα μπροστά να δει την μαλακία που έκανε η υπηρεσία, πχ εχθές βγήκε η κοπέλα και είδε 15 άτομα στο σαλόνι, δεν είδε ποιος ήρθε και πότε ήρθε. Οπότε θα της είπαν ένας κομπλεξικός ήταν και παρεξηγήθηκε χωρίς λόγο.
Εγώ πιστεύω ότι η Αλίνα πολύ πιθανών να τσακώθηκε με την υπηρεσία και γι αυτό να έφυγε, πραγματικά στην θέση της θα έβριζα την υπηρεσία, άσχημα κιόλας.
Ας αφήσουμε τα μπουρδέλα, πάμε να πάρουμε σουβλάκια, έρχεται η σειρά σου να παραγγείλεις, εκείνη την  ώρα σκάει άλλος από πίσω σου και του λένε κύριε τι θα πάρετε; Άμα τους το έκαναν αυτό θα τους άρεσε; Πιστεύω πως όχι, αλλά όταν το κάνουν δεν πειράζει. 
 
ζητησε να πληρωσει πριν απο σενα και μπηκε πιο γρηγορες σκεψεις ή χανε σειρα ο πελατης που πληρωνει κερδιζει
 

Thanasis33100

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Τύποι καλησπέρα απογευματινή βάρδια στη Φυλής σήμερα
Φωκαίας 17 ισόγειο Μικαέλα
Φωκαίας 25 όροφος Βερόνικα
Φυλής 59 ισόγειο Άννα
Φυλής 69 όροφος Μαρία
Φυλής 74 δεξιά Άννα
ερωτηση τι σωματα εχουν αυτες? τι στηθος? τι χρωμα μαλλια? τι ηλικια εχουν? για οσους δεν τις εχουν ξαναδει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.628
Πόντοι
45.465
τώρα live


Φωκαιας 24 Χριστίνα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Σάρα επιστροφή εδώ που πρώτο ξεκίνησε, καστανή κοπέλα με πολύ ωραίο κορμάκι 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλεξία μελαχρινή λεπτή με ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φωκαιας 27α Ναταλι ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό παντού και πρωκτικο.

Φωκαιας 25β Τζανινα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 25α Βερονικα μελαχρινή με κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι, πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Φωκαιας 19 Μαρία ξανθοκαστανη με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 17α Παολα καστανή νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 δεξια Εμμι μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα 2.5αρι βυζι τατουάζ πίσω στην ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Ειρήνη ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 1.5-2αρι βυζι τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο Έλενα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φιλιππιδου 11α Συλβια ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα, 2-2.5αρι σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Ναταλία μελαχρινή  με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Λορα ξανθιά κοπέλα με ίσιο μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α Εμμανουέλα μελαχρινή με κανονικό κορμί 1.5αρι βυζι με μεγάλη ρογα, απλό πρόγραμμα.
 

Besito

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
99
Πόντοι
0
Η Καρολίνα από Φωκαίας έχει αλλάξει βάρδια ή έχει φύγει;
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Η Μαρία από Λεωνίδου...

Έχει κότσο μαλλί ξανθό ή καστανόξανθο και ποτέ αφημένο κάτω.
Βγαίνει μόνο μετά από ανακοίνωση.
Κουνάει πάντα το χέρι χαιρετώντας.
Χαμογελάει πάντα κι ωραία.
Λέει σπάνια: γεια σας.
Έχει σχετικά ωραίο πρόσωπο.
Φοράει πάντα κάτι κολλητό, συνήθως μαυρό ολόσωμο ή ημιξώπλατο.
Σαλονάρει γρήγορα.
Δεν πάει κοντά σε κανένα πελάτη.
Συχνά σφαλιαρίζει απαλά τον κώλο της.
Κάνει κώλο.
Έχει κυτταρίτιδα.
Είναι παχιά αλλά τρώγεται.

Ο τσάτσος μοιάζει με κοτσύφι.

Η Μαρία από Περδίκας ...

Είναι ξανθιά.
Είναι κοντόχονδρη.
Έχει μεγάλο τατουάζ πίσω της.
Λέει: πάμεεεε;
Δεν φοράει ποτέ ολόσωμο.
Περπατάει αργά.
Δεν χαμογελάει συχνά ούτε κι ωραία.
Δεν πάει κοντά σε κανένα πελάτη.
Κάνει απλό πρόγραμμα.
Είναι άχρηστη.

Ισχυει το γραπτο σου!!!!Αλλα μου θυμισε εντονα αυτη στο Περδικας!
Σε επομενο διαστημα που θα εχω χρονο θα παω να τσεκαρω επι τοπου και στα δυο μαγαζια!
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Φαντάζομαι το γελοίο σκηνικό αυτό ο τσατσος είναι η μορφή του Κοπανού αλλά ο πιο αντιπαθητικός μαλακας είναι ένας άθλιος κοντός που συνήθως φοράει φαρδιά παντελόνια σαν ράπερ που δούλευε σε διάφορα μαγαζιά Κολωνού 27 ισόγειο,32υπογειο Κεραμικού ή ο άλλος ο ηλίθιος με την γραβάτα ποιον άλλον να θυμηθώ.
Πάλι καλά που υπάρχουν τα μπουρδέλα και δίνουν διέξοδο και θέση δουλειάς σε διάφορους ανίκανους ανθρώπους άντρες ή γυναίκες αφού λογικά δεν θα μπορούσαν να κάνουν καμία άλλη εργασία μα καμία όμως.
Όχι ότι και αυτή την δουλειά την κάνουν σωστά απλά λέμε τωρα

Ηταν αυτος ο κοντος ο αξυριστος
ο κοιμισμενος
ο τεμπελχανας που βαριεται να μιλησει..ποσο μαλλον να περπατησει μεχρι το σαλονακι να κανει την ανακοινωση!!!

οσο για τον γραβατακια...τον εχω χασει...και αυτος ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...σε αλλο συμπαν...
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
τώρα live


Φωκαιας 24 Χριστίνα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Σάρα επιστροφή εδώ που πρώτο ξεκίνησε, καστανή κοπέλα με πολύ ωραίο κορμάκι 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλεξία μελαχρινή λεπτή με ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φωκαιας 27α Ναταλι ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό παντού και πρωκτικο.

Φωκαιας 25β Τζανινα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 25α Βερονικα μελαχρινή με κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι, πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Φωκαιας 19 Μαρία ξανθοκαστανη με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 17α Παολα καστανή νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 δεξια Εμμι μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα 2.5αρι βυζι τατουάζ πίσω στην ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Ειρήνη ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 1.5-2αρι βυζι τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο Έλενα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φιλιππιδου 11α Συλβια ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα, 2-2.5αρι σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Ναταλία μελαχρινή  με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Λορα ξανθιά κοπέλα με ίσιο μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α Εμμανουέλα μελαχρινή με κανονικό κορμί 1.5αρι βυζι με μεγάλη ρογα, απλό πρόγραμμα.
στο φωκαιως 24 που  ειναι η χριστινα 2η η 3η βαρδια φιλε σμυρνη???
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Tυπε οπως μας τα λες δεν εχεις δικαιο... δηλαδη σαλοναρισε μια φορα η κοπελα και δεν περασες δωματιο, περιμενες να την ξαναδεις ..
Την δευτερη φορα που σαλοναρισε αποφασισες οτι ηθελες να περασεις δωματιο αλλα σε προλαβε καποιος πιο αποφασισμενος απο εσενα.
Δηλαδη αμα κατσεις κανα μισαωρο στο σαλονι και βλεπεις την κορασιδα να σαλοναριζει δεν πρεπει να περασει αλλος πριν απο εσενα
μεχρι να παρεις αποφαση εσυ αν περασεις γιατι ετσι σου εχει παρει τη σειρα ?   :S :S :S  :think: :think: :think:

Μήπως τα δωμάτια ήταν γεμάτα και έπρεπε να περιμένουμε να αδειάσει κάποιο; Λέω εγώ μια μαλακία, μήπως όταν περιμένεις να αδειάσει δωμάτιο ενδέχεται να έρθει κάποιος νέος η νέοι στον οίκο; μήπως η κοπέλα ξανά βγαίνει να την δει ο νέος η οι νέοι που ήρθαν; Μήπως υποτιμάς τη νοημοσύνη μου;

Τα τινά είναι δύο:
α) Η εγώ είμαι τόσο ηλίθιος ώστε να έχω την απαίτηση να δω καμιά εικοσαριά φορές τη κοπέλα ώστε να πάρω απόφαση. Ακόμα και έτσι να είναι δεν σε αφήνουν, ακόμα και αν φύγεις την δεύτερη φορά που θα πας η κοπέλα δεν βγαίνει, σου λένε την ξέρεις έλα πέρνα. Εκτός αν δεν σε θυμούνται, αλλά να περιμένεις εκεί να δεις κοπέλα για δεύτερη φορά να πάρεις απόφαση δεν γίνεται, εκτός αν το ζητήσεις και το επιτρέψουν.

β) Η εσύ είσαι τόσο ηλίθιος, ώστε να πιστεύεις ότι εγώ όχι μόνο θα έκανα μια τέτοια μαλακία που γράφεις, αλλά θα την δημοσίευα κιόλας.

Το σίγουρο είναι ότι δεν γράφω σενάρια επιστημονικής φαντασίας, όταν έγινε το γεγονός το οποίο βαριέμαι να περιγράψω με κάθε λεπτομέρεια, δεν υπάρχει και λόγος. Η ουσία είναι ότι η υπηρεσία προκλητικά αγνόησε εμένα κι άλλον έναν που περιμέναμε να αδειάσει δωμάτιο και πήγε να δώσει την σειρά μας σε κάποιον άλλον. Το γεγονός αυτό το είδε η Αλίνα, από την ημέρα εκείνη δεν την έχω ξανά δει στον συγκεκριμένο οίκο. Ότι άλλο είναι περιττό.

Σε καμία τον περιπτώσεων δεν θα κάτσω να πίσω η να απολογηθώ σε κάποιον, εγώ μόνο γράφω γεγονότα τα οποία έγιναν, όποιος θέλει τα λαμβάνει η δεν τα λαμβάνει υπ όψη του. Μέχρι εκεί.  :grin:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Ηταν αυτος ο κοντος ο αξυριστος
ο κοιμισμενος
ο τεμπελχανας που βαριεται να μιλησει..ποσο μαλλον να περπατησει μεχρι το σαλονακι να κανει την ανακοινωση!!!


οσο για τον γραβατακια...τον εχω χασει...και αυτος ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...σε αλλο συμπαν...
Καλημέρα ναι αυτός είναι που περιγράφεις με  μορφή Θερσίτη(αντιήρωας Ομήρου Ιλιάδας) θα μπορούσα να τον χαρακτηρίσω και ως Κουασιμοδο του Μεταξουργείου τελείως κλαμπανος
Όσο για τον γραβατακια γελοίος ορντινατζα όλο μαλακίες έλεγε στο σαλόνι και κάποιες φορές προκαλεί λέγοντας ότι πρέπει να περάσεις αφού ξέρεις την κοπέλα ανεξάρτητα αν δεν την είχες δει ποτέ μιλάμε για ναυάγια της ζωής άτομα πού δεν μπορούν να κάνουν καμία εργασία γεννημένοι υπάλληλοι οίκων ανοχής δυστυχως όμως κακοί υπάλληλοι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom