Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 110 άτομα (8 μέλη και 102 επισκέπτες)

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.805
Πόντοι
1.710
Ρε παιδες...η Μαρια απο Λεωνιδιου 28...που αναζητω...η παρτουζιαρα που λετε με κωλο στο προγραμμα...ειναι η Μαρια απο Περδικας 3???
Πηγα σημερα το βραδυ περιπου στις 21,00 και εχω την εντυπωση οτι συναντησα αυτη τη Μαρια...
'Η εγω δεν ξερω την πιατσα καλα ή κανω καποιο λαθος και θυμαμαι αλλα...
Περασα ξανα στις δυο το βραδυ... ο ιδιος τσατσος και 4 ατομα αναμονη στο βρωμερο σαλονι....ο τσατσος ηρθε και με ρωτησε..."θα περασεις τωρα?"
τον ρωτησα ειναι η ιδια με πριν? η Μαρια???
και με υπερβολικη εκφραση αηδιας-ξενερας στο ενα του μισοκλειστο ματι μου ειπε "ναι"...καθως ειχα ξεκινησει να πλησιαζω την εξοδο...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πάμε παρακάτω...

Μαραθώνος γωνία - Έλενα η Ρωσίδα κατά δήλωση της τσατσάς, καινούργια (παραμύθι) καστανή μιλφ
ψηλή και νταρντάνα με ελ.στοματικό. Συμπαθητική φυσιογνωμία. Μέσα δεν ξέρω ακόμα τι καυλιά πιάνει.

Ξέρει κανείς τίποτα για την Ελένη;
Καλημέρα αν είναι αυτή που νομίζω και με δεδομένο ότι η τσατσά έλεγε ψέματα πως είναι καινούργια απλά διάβασε την κριτική μου που έχω ανεβάσει για την Έλενα στο Αχιλλέως48 και Μαραθώνος εντελώς άχρηστη ότι χειρότερο για20€πουλα.

Το έχω ξαναγράψει πως όποιος δίνει πλέον 20€ο στα μαγαζιά της Μαραθώνος που βρίσκονται Μεταξουργείο απλά επιδοτεί την απάτη και την κοροϊδία
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Ρε παιδες...η Μαρια απο Λεωνιδιου 28...που αναζητω...η παρτουζιαρα που λετε με κωλο στο προγραμμα...ειναι η Μαρια απο Περδικας 3???
Πηγα σημερα το βραδυ περιπου στις 21,00 και εχω την εντυπωση οτι συναντησα αυτη τη Μαρια...
'Η εγω δεν ξερω την πιατσα καλα ή κανω καποιο λαθος και θυμαμαι αλλα...
Περασα ξανα στις δυο το βραδυ... ο ιδιος τσατσος και 4 ατομα αναμονη στο βρωμερο σαλονι....ο τσατσος ηρθε και με ρωτησε..."θα περασεις τωρα?"
τον ρωτησα ειναι η ιδια με πριν? η Μαρια???
και με υπερβολικη εκφραση αηδιας-ξενερας στο ενα του μισοκλειστο ματι μου ειπε "ναι"...καθως ειχα ξεκινησει να πλησιαζω την εξοδο...
Φαντάζομαι το γελοίο σκηνικό αυτό ο τσατσος είναι η μορφή του Κοπανού αλλά ο πιο αντιπαθητικός μαλακας είναι ένας άθλιος κοντός που συνήθως φοράει φαρδιά παντελόνια σαν ράπερ που δούλευε σε διάφορα μαγαζιά Κολωνού 27 ισόγειο,32υπογειο Κεραμικού ή ο άλλος ο ηλίθιος με την γραβάτα ποιον άλλον να θυμηθώ.
Πάλι καλά που υπάρχουν τα μπουρδέλα και δίνουν διέξοδο και θέση δουλειάς σε διάφορους ανίκανους ανθρώπους άντρες ή γυναίκες αφού λογικά δεν θα μπορούσαν να κάνουν καμία άλλη εργασία μα καμία όμως.
Όχι ότι και αυτή την δουλειά την κάνουν σωστά απλά λέμε τωρα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Προσοχή φόλα στο Ιασωνος1Β σκάλες αριστερά δουλεύει μια νταρντανα ευσωμη με σχετικά καλή φάτσα αλλά δεν αξίζει ούτε για αστείο θα ανεβάσω κριτική αργοτερα
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Καταδρομική στο Ιάσωνος -2 όροφος για να τιμήσω την Τατιάνα, αλλά τζίφος. Η τσατσά με ενημέρωσε ότι η Τατιάνα είναι άρρωστη, και δεν ξέρει πότε θα επιστρέψει  :embarrased: :embarrased: :- Μπήκα δίπλα στο Ιάσωνος -2 ισόγειο, και αντίκρυσα κάτι που απευθύνεται μόνο σε σκληρούς μήστες - Ρουμάνα gilf, μελαμψή, γύρω στα 60, με αρκετά παραπανήσια κιλά, και με σκυλό-φατσα για πολλές cult καταστάσεις  :rockon: :rockon: :rockon: Ειδικά μόλις άκουσα το πρόγραμμα, full με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κώλο, το άρρωστο μυαλό μου δε με άφησε να φύγω, και με ώθησε κατευθείαν στο δωμάτιο. Θα γράψω σύντομα κριτική με όλες τις λεπτομέρεις, αλλά επαναλαμβάνω, είναι μόνο για πολύ hardcore καταστάσεις  :rockon: :headbaning1: :headbaning2: - η τσατσά με ενημέρωσε ότι είναι καινούρια στην πιάτσα, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Πάμε παρακάτω...

Μαραθώνος γωνία - Έλενα η Ρωσίδα κατά δήλωση της τσατσάς, καινούργια (παραμύθι) καστανή μιλφ
ψηλή και νταρντάνα με ελ.στοματικό. Συμπαθητική φυσιογνωμία. Μέσα δεν ξέρω ακόμα τι καυλιά πιάνει.
Από τις περιηγήσεις μου στα μπουρδέλα, έχω διαπιστώσει ότι πολλές Σοβιετικές μιλφ που έρχονται για δουλειά
στα ξεπετάδικα των 10 και 20 ευρώ, αρχικά παρουσιάζουν ένα χαμηλό προφίλ και έχουν κάποιες αμφιβολίες
για την  εμφάνισή τους. Κάτι το φυσιολογικό.
Γράφοντας χιλιόμετρα ψωλών στο κοντέρ τους, δεχόμενες παράλληλα καταιγισμό (άκυρων-τραγικών) κοπλιμέντων
από παντός είδους ναυάγια με τακτικές προσέγγισης (στην γλοιώδη μορφή τους) ως δανδήδες του 1930
αρπάζουν το σενάριο πως είναι κράμα σούπερ μόντελ-πριγκήπισσας και λειτουργούν ως πιπίνια.
Αποκτούν ύφος χιλίων καρδιναλίων και αντιμετωπίζουν τους πελάτες ως πληβείους που ζητούν χάρη.
Και τελικά καταντούν κάτι ανάμεσα σε γερασμένες Αλιόνες και σερνόμενες Πωλίνες.
Γυναίκες στα πρόθυρα νευρικής κρίσης λοιπόν, χάνοντας το μελιστάλαχτο τρομπόνι ως τεχνική.
Αν δηλαδή το έχουν αρχικά κι αυτό.

Αντιλαμβανόμαστε λοιπόν τι θα συμβαίνει στις ακριβότερες κατηγορίες
που οι συναγωνιστές μάχονται (και) με μουνάρες.

Ξέρει κανείς τίποτα για την Ελένη;
Τεράστιο ποστ, ανάγλυφη εικόνα του διαταραγμένου ψυχικού κόσμου κάποιων τύπων που περιφερόμενοι και "σιτιζόμενοι" σεξουαλικά αποκλειστικά και μόνο στα πορνεία προσπαθούν να δημιουργήσουν αμφίδρομη (τρομάρα τους!) σχέση με τις ιερόδουλες μετερχόμενοι κάθε είδους  προσέγγιση " σαν να έψαχνε το φως μες την ξεφτίλα" όπως λέει και ο γνωστός στίχος,  κακέκτυπα των αλχημιστών του μεσαίωνα που αναζητούσαν τη φιλοσοφική λίθο ( την πέτρα που θα μετέτρεπε όλα τα μέταλλα σε χρυσάφι).Φευ! Εις μάτην!
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
χαιρετώ τους απανταχού μπουρδελιάριδες!  :hi:

Μεταμεσονύχτια βόλτα εχθές, δεν έχει νόημα να γράψω ποιες ήταν που, μία από τα ίδια.
Στο φυλής 71: Νικόλ με μια αδιάφορη όνομα δεν θυμάμαι.
στο φυλής 65 μαύρη απ ότι μου είπαν συναγωνιστές απ έξω, Μπιουτή υποθέτω, τρόμαξαν απ ότι μου είπαν.
στο φυλής 66 μαύρη, εδώ αξίζει να πω ότι η συγκεκριμένη σε σχέση με όσες έχω δει παίζει να είναι η καλύτερη, εμφανισιακά πάντα (για όσους ενδιαφέρονται).
Φιλιπίδου 11: με τα πολλά σκαλιά, μια ξανθιά και μια μελαχρινή Ρωσίδες απ ότι είπε η υπηρεσία.
Η ουσία είναι ότι η καλύτερη που είδα ήταν στο Φωκαίας 27 (λογικά): Αλέξια μελαχρινό μωρό, ίσια μακριά μαλλιά, αδύνατη, μελαψή με ωραία τουρλωτά οπίσθια!!
Για τρίτη φορά το ίδιο έργο.. μπαίνω, βλέπω καμιά 10αριά συναγωνιστές σαλόνι. Μετά από μένα μπαίνει ένας συναγωνιστής, γνωστός της υπηρεσίας και της κοπέλας (υποθέτω μιας και είχαν οικειότητα). Τέλος πάντων, βγαίνει η κοπέλα απ το δωμάτιο, οι όλοι πριν από εμένα φεύγουν, μένω εγώ με τον επόμενο. Η υπηρεσία ρέμβαζε... λέω: μπορώ να περάσω; Μου λέει περιμένετε να περάσει ο επόμενος και μετά.  :uglystupid: Ο συναγωνιστής κύριος, λέει όχι ο άλλος προηγείται... η πίεση στα κόκκινα  :tickedoff: και φυσικά έφυγα χωρίς δεύτερη κουβέντα.  :grin:
Ακριβώς το ίδιο, σε φυλής 84: Σόνια, Φυλής 54: Αλίνα και τρίτη φορά εχθές. Σύμπτωση επαναλαμβανόμενη παύει να είναι σύμπτωση!! Καλά ρε μάγκες, αυτό σίγουρα είναι σύστημα, όταν σας κλέβουν τη σειρά οι κοκορόμυαλες υπηρεσίες εσείς τι κάνετε; Σας φτύνουν κατά μούτρα και λέτε ψιχαλίζει; Για να καταλάβω δηλαδή.  :think:
Όχι ότι με πειράζει να δώσω τη σειρά μου, το έχω κάνει πάμπολλες φορές αφού φυσικά πρώτα το ζήτησαν οι συναγωνιστές, μόνο έτσι.
Αξίζει να σημειωθεί ότι η Αλίνα μετά το περιστατικό αγνοείτε, στη θέση της θα έβριζα την προκλητικότατη υπηρεσία μιας και ήταν παρών στο σκηνικό αθλιότητας.
Τέλος, θέλω να πω ότι υπάρχουν αξίες οι οποίες δεν αγοράζονται δεν πουλιούνται δεν έχουν μονάδα μέτρησης. Μία τέτοια αξία (άγνωστη σε πολλούς) είναι η «αξιοπρέπεια». Ναι κύριοι, έχουμε μια αξιοπρέπεια η οποία δεν συνδιαλέγεται, υπερέχει όλων, ακόμα και η νίκη Άντερσον στα νιάτα της να ήταν, το ίδιο θα έκανα.  :orchestra:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καταδρομική στο Ιάσωνος -2 όροφος για να τιμήσω την Τατιάνα, αλλά τζίφος. Η τσατσά με ενημέρωσε ότι η Τατιάνα είναι άρρωστη, και δεν ξέρει πότε θα επιστρέψει  :embarrased: :embarrased: :- Μπήκα δίπλα στο Ιάσωνος -2 ισόγειο, και αντίκρυσα κάτι που απευθύνεται μόνο σε σκληρούς μήστες - Ρουμάνα gilf, μελαμψή, γύρω στα 60, με αρκετά παραπανήσια κιλά, και με σκυλό-φατσα για πολλές cult καταστάσεις  :rockon: :rockon: :rockon: Ειδικά μόλις άκουσα το πρόγραμμα, full με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κώλο, το άρρωστο μυαλό μου δε με άφησε να φύγω, και με ώθησε κατευθείαν στο δωμάτιο. Θα γράψω σύντομα κριτική με όλες τις λεπτομέρεις, αλλά επαναλαμβάνω, είναι μόνο για πολύ hardcore καταστάσεις  :rockon: :headbaning1: :headbaning2: - η τσατσά με ενημέρωσε ότι είναι καινούρια στην πιάτσα, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει

Ξέρω 5-6 της περιοχής που ανταποκρίνονται σε αυτά τα χαρακτηριστικά αλλά σε κάθε μία
λείπει ένα όπως τα περιγράφεις. Πιθανόν να είναι όντως καινούργια.
Μήπως δεν έχει δουλειά στο Κνίδου και πήγε καμιά εκεί;
Μόνο στο Κνίδου σκάνε τέτοια "κελεπούρια". Α πα πα πα...

Περί Τατιάνας, το μόνο που έχω να πω είναι πέραν του ότι είναι πολύ καλή
όπως έχω συμφωνήσει πρόσφατα, θυμάμαι ότι έχει ξαναδουλέψει εκεί και δεν ερχόταν σερί.
Τώρα αν δεν θυμάμαι καλά τι να σας πω; είναι ορισμένες που δεν δουλεύουν σερί στα μαγαζιά.
Έρχονται όποτε θέλουν ή μπορούν και κάθονται λίγο ή όσο θέλουν.
Θα δείξει.



 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τεράστιο ποστ, ανάγλυφη εικόνα του διαταραγμένου ψυχικού κόσμου κάποιων τύπων που περιφερόμενοι και "σιτιζόμενοι" σεξουαλικά αποκλειστικά και μόνο στα πορνεία προσπαθούν να δημιουργήσουν αμφίδρομη (τρομάρα τους!) σχέση με τις ιερόδουλες μετερχόμενοι κάθε είδους  προσέγγιση " σαν να έψαχνε το φως μες την ξεφτίλα" όπως λέει και ο γνωστός στίχος,  κακέκτυπα των αλχημιστών του μεσαίωνα που αναζητούσαν τη φιλοσοφική λίθο ( την πέτρα που θα μετέτρεπε όλα τα μέταλλα σε χρυσάφι).Φευ! Εις μάτην!

Συμφωνώ απόλυτα αλλά όπως έγιναν τα πράγματα στα ξεπετομπούρδελα
επικρατεί το "η ισχύς εν τη ενώσει". Μπράβο για το θάρρος και την αντικεμενικότητά σου.
Εξάλλου δεν μπορεί να είσαι φίλος η εχθρός με όλους αλλά τουλάχιστον με παρηγορεί
ότι ανήκουμε στο ίδιο φύλο. Αν οι πουτάνες γαμιούνται καλά, θα πηγαίνουμε.
Αν δεν γαμιούνται, δεν θα πηγαίνουμε.

Εν ολίγοις...ας τους κάνουμε όλους σαν τα μούτρα μας αν το θέλουν!

 

Sakichacki

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κανείς αν η Νανσυ, η μιλφαρα  με τα κοντά μαλλιά και την κωλαρα που δουλεύει στο Λιοσίων 79β και πιο παλιά στο Αλκαμένους είναι καλή; Αξίζει η δοκιμή;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ρε παιδες...η Μαρια απο Λεωνιδιου 28...που αναζητω...η παρτουζιαρα που λετε με κωλο στο προγραμμα...ειναι η Μαρια απο Περδικας 3???
Πηγα σημερα το βραδυ περιπου στις 21,00 και εχω την εντυπωση οτι συναντησα αυτη τη Μαρια...
'Η εγω δεν ξερω την πιατσα καλα ή κανω καποιο λαθος και θυμαμαι αλλα...
Περασα ξανα στις δυο το βραδυ... ο ιδιος τσατσος και 4 ατομα αναμονη στο βρωμερο σαλονι....ο τσατσος ηρθε και με ρωτησε..."θα περασεις τωρα?"
τον ρωτησα ειναι η ιδια με πριν? η Μαρια???
και με υπερβολικη εκφραση αηδιας-ξενερας στο ενα του μισοκλειστο ματι μου ειπε "ναι"...καθως ειχα ξεκινησει να πλησιαζω την εξοδο...

Η Μαρία από Λεωνίδου...

Έχει κότσο μαλλί ξανθό ή καστανόξανθο και ποτέ αφημένο κάτω.
Βγαίνει μόνο μετά από ανακοίνωση.
Κουνάει πάντα το χέρι χαιρετώντας.
Χαμογελάει πάντα κι ωραία.
Λέει σπάνια: γεια σας.
Έχει σχετικά ωραίο πρόσωπο.
Φοράει πάντα κάτι κολλητό, συνήθως μαυρό ολόσωμο ή ημιξώπλατο.
Σαλονάρει γρήγορα.
Δεν πάει κοντά σε κανένα πελάτη.
Συχνά σφαλιαρίζει απαλά τον κώλο της.
Κάνει κώλο.
Έχει κυτταρίτιδα.
Είναι παχιά αλλά τρώγεται.

Ο τσάτσος μοιάζει με κοτσύφι.

Η Μαρία από Περδίκας ...

Είναι ξανθιά.
Είναι κοντόχονδρη.
Έχει μεγάλο τατουάζ πίσω της.
Λέει: πάμεεεε;
Δεν φοράει ποτέ ολόσωμο.
Περπατάει αργά.
Δεν χαμογελάει συχνά ούτε κι ωραία.
Δεν πάει κοντά σε κανένα πελάτη.
Κάνει απλό πρόγραμμα.
Είναι άχρηστη.





 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Στο Φυλής 66δ να είναι τώρα η ταιλανδεζα ξέρει κάποιος;
Εχω κ fetix τρομάρα μου με δαύτες..
Χτες δεν ήταν το απόγευμα.
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
823
Πόντοι
81

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.798
Κριτικές
98
Like
47.190
Πόντοι
21.511

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.047
Κριτικές
33
Like
7.137
Πόντοι
3.496
Ιωανν.5/βιλλα - α' βαρδια. Σαλοναριζε ενα αδυνατο ρωσικο γκρανυ με κοντο ξανθο μαλλι ονοματι ζανα, σε ακαπελα με απλο. Μεταβολή και δρομο απο το θεαμα.
Ιωανν.3/ισογειο - σαλοναριζαν ριτα και αναστασια, καστανοξανθο και μελαγχρινο ρωσομιλφ στην δυση τους,αντιστοιχα. Η α' δουλευε και στα βεργαδικα στο υπογειο. Σε απλο με ακαπελα και οι 2. Επελεξα την β' για ενα φακ-τεστ. Καλη ειναι, αλλα πολυ θεατρο με περιττα ηχητικα εφε. Δεν χρειαζεται τοσο..  :sunglasses:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.244
Πόντοι
24.596
Η Μαρία από Λεωνίδου...

Έχει κότσο μαλλί ξανθό ή καστανόξανθο και ποτέ αφημένο κάτω.
Βγαίνει μόνο μετά από ανακοίνωση.
Κουνάει πάντα το χέρι χαιρετώντας.
Χαμογελάει πάντα κι ωραία.
Λέει σπάνια: γεια σας.
Έχει σχετικά ωραίο πρόσωπο.
Φοράει πάντα κάτι κολλητό, συνήθως μαυρό ολόσωμο ή ημιξώπλατο.
Σαλονάρει γρήγορα.
Δεν πάει κοντά σε κανένα πελάτη.
Συχνά σφαλιαρίζει απαλά τον κώλο της.
Κάνει κώλο.
Έχει κυτταρίτιδα.
Είναι παχιά αλλά τρώγεται.

Ο τσάτσος μοιάζει με κοτσύφι.

Η Μαρία από Περδίκας ...

Είναι ξανθιά.
Είναι κοντόχονδρη.
Έχει μεγάλο τατουάζ πίσω της.
Λέει: πάμεεεε;
Δεν φοράει ποτέ ολόσωμο.
Περπατάει αργά.
Δεν χαμογελάει συχνά ούτε κι ωραία.
Δεν πάει κοντά σε κανένα πελάτη.
Κάνει απλό πρόγραμμα.
Είναι άχρηστη.
η Μαρια που ειναι τωρα Λεωνιδου ξεκινησε απο Περδικα 3,για αυτο μαλλον το μπερδεμα :S :S :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom