Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 200 άτομα (19 μέλη και 181 επισκέπτες)

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Τύποι θέλω για ακόμα 1 φορά τα φώτα σας...για το μιλφ τη Ναταλία από Φωκαίας 27 υπόγειο 3η βάρδια με κοντό μαλλί ξανθό κανονικό σώμα και ύψος λέει τίποτα ή είναι φόλα;;; ανακοινώνει φουλ πρόγραμμα με τελειωτικό στο στόμα η τσατσά
 

grteo

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδερφοι
Η μιλφαρα μας αγάπη που ήταν Φώκαιας ξέρουμε που δουλεύει τώρα???
Ρωσίδα κοντή ξανθιά μια υπερκαυλη υπαρξη
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
καποια καλλη με φουλ προγραμμα εχουμε και με ανεσει χρονου χωρις γρινιες για σημερα το απογευμα .οσοι πειτε σας ευχαριστω. για κολο κυριως και αμα γνωριζετε κατι για την κατερινα την σερβα να γραψετε !!
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
καποια καλλη με φουλ προγραμμα εχουμε και με ανεσει χρονου χωρις γρινιες για σημερα το απογευμα .οσοι πειτε σας ευχαριστω. για κολο κυριως και αμα γνωριζετε κατι για την κατερινα την σερβα να γραψετε !!

Κάποιος είχε γράψει για την Κατερίνα ότι δουλεύει στο Αλκιβιάδου 16α απογεύματα. Αλλά μου φαίνεται περίεργο, διότι αυτή ποτέ δε δούλευε απογεύματα.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ρε μάγκες παίζει κάνα καλό τώρα φυλής σε απλό;
Είμαι στο φέρρυ, μονό εμφάνιση με απλό πρόγραμμα. Ευχαριστώ!☺
 

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπερα. Επισκεψη Φωκαιας 24 2η Βαρδεια Αννα αν θυμαμαι καλα. Πολύ καλη...γλυκια, χαμογελαστή εκ Ρωσίας,2άρι βυζακι. Θα την ξανα προτιμησω ΣΙΓΟΥΡΑ.
 

protonsta

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
10
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
280
Καλησπέρα, κοκκινομάλλα φυλής παίζει καμία γιατι 2-3 φορές που έχω ψάξει βράδυ δεν έχω βρεί τίποτα.
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Ρε τύποι όλοι διακοπές πήγατε και έχει ερημώσει το φόρουμ και δεν υπάρχουν και ενημερώσεις;;;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.999
Πόντοι
1.936
Φοβερη πατσαβουρα η Αγγελα του Δ22.
Τσιμπουκι σε ταχυτητα αυνανισμου,θεατρινισμοι στο επακρο,προκαταρκτικα σχεδον ανυπαρκτα και φινις φινις καθε τρια λεπτα.Επεσε πολυ προμοσιον για τη συγκεκριμενη μου φαινεται.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.413
Πόντοι
3.506
Φοβερη πατσαβουρα η Αγγελα του Δ22.
Τσιμπουκι σε ταχυτητα αυνανισμου,θεατρινισμοι στο επακρο,προκαταρκτικα σχεδον ανυπαρκτα και φινις φινις καθε τρια λεπτα.Επεσε πολυ προμοσιον για τη συγκεκριμενη μου φαινεται.
Όταν μια κοπέλα, σαν και αυτή, δουλεύει από πέρυσι τον χειμώνα, την έχουμε δει όλοι, πόσο πατσαβούρα είναι, κανείς δεν γράφει κάτι καλό για αυτή και ξαφνικά, με μία θετική κριτική σκάτε όλοι, μάλλον οι νταβατζήδες έχουν το know how και μας πασάρουν τα μπάζα για μοντέλα.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.012
Κριτικές
33
Like
7.060
Πόντοι
3.496
Φοβερη πατσαβουρα η Αγγελα του Δ22.
Τσιμπουκι σε ταχυτητα αυνανισμου,θεατρινισμοι στο επακρο,προκαταρκτικα σχεδον ανυπαρκτα και φινις φινις καθε τρια λεπτα.Επεσε πολυ προμοσιον για τη συγκεκριμενη μου φαινεται.
Τι οτι ειναι καινουργια ειπαν.. τι οτι κανει ρουφοκωλαδες/ρουφαρχιδαδες ειπαν,
μεχρι και οτι δινει γλωσσοφιλα ειπαν..  :S
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλησπέρα συναγωνιστές!
Το Λ73 κατατάσσεται στα μπουρδέλα ή στα στούντιο;; Επίσης, ξέρετε εάν εκεί οι κοπέλες έχουν χαρτί από εξετάσεις;;
 

ReDreamer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
43
Like
176
Πόντοι
0
Βεργας 3 Βραδυνή τελικά εδώ και κάμποσο καιρό εξαφανίστηκε πάλι η Κάρλα.. Μήπως γνωρίζει κανείς που βρίσκεται;
 

Επισκέπτης
Όταν μια κοπέλα, σαν και αυτή, δουλεύει από πέρυσι τον χειμώνα, την έχουμε δει όλοι, πόσο πατσαβούρα είναι, κανείς δεν γράφει κάτι καλό για αυτή και ξαφνικά, με μία θετική κριτική σκάτε όλοι, μάλλον οι νταβατζήδες έχουν το know how και μας πασάρουν τα μπάζα για μοντέλα.
40 ευρω το πενταλεπτο πρεπει να παει να βαλετε μυαλο
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
υπαρχει καποια στη φυλης 1 η 2 βαρδυα να κανει τα παντα κατι σαν πωλινα ομως νεοτερη .πολλη βρομια ασχημια και δυσοδεια εχει πεσει στη φυλης τελευταια κατι πρεπει να γινει  :think: :vomit:
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Θα απαντήσει κανείς στην ερώτηση μου;;;
 

Makis11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Καλησπερα. Επισκεψη Φωκαιας 24 2η Βαρδεια Αννα αν θυμαμαι καλα. Πολύ καλη...γλυκια, χαμογελαστή εκ Ρωσίας,2άρι βυζακι. Θα την ξανα προτιμησω ΣΙΓΟΥΡΑ.

Πες μου ότι είναι η Άννα κου που ήταν στο Φώκαιας 27 αν και αν θυμάμαι καλά δεν ήταν από Ρωσία.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
798
Κριτικές
12
Like
2.198
Πόντοι
496
Καλημέρα. γνωρίζουμε τίποτα για την  μάυρη λεπτή beauty απο την νιγηρία (όχι την χοντρή την έχω δοκιμάσει) στην φυλής με την κόκκινη πόρτα δίπλα στο 68. Πέρασα προχθές αλλά δεν έκατσα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom