Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (19 μέλη και 238 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.132
Κριτικές
1.245
Like
194.036
Πόντοι
45.465
Ιάσωνος 32 ισόγειο δεξ Ελένη καστανή χοντρουλα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 32 ισόγειο ευθεία Λορα ξανθιά παχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 1γ Μαρίνα ξανθιά μιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 2β Αναστασία ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Απο Παρασιου 36 καμια ενημερωση;

Αναγνωριστική στην πλατεία Αττικής Κυριακή μετά το μεσημέρι, εγώ, ένα φιλαράκι και από τους Θεσμούς ο κος Fischer και ο κύριος Heineken. Αφού ετέθει θέμα Μαρίας της επονομαζόμενης τρελοκοτσιδούς, εκινήθημεν προς τη Παρασίου, ΔΕΝ είδαμε φως αλλά μπήκαμε. Δεν βρήκαμε τη Μαρία, η τσα2 μας είπε ότι έχει Μόνικα και Βίκυ, οι οποίες ήταν απασχολημένες, αλλά εμείς καταλάβαμε ποιά κορίτσια ήταν και φύγαμε προς Αλκαμένους.

ΕΠΙΣΗΜΑΙΝΕΤΑΙ ότι η τσα2 απλά ανέφερε τα ονόματα, ΧΩΡΙΣ να κάνει περαιτέρω διευκρινήσεις. Προσοχή λοιπόν οι νέοι και άβγαλτοι και οι παππούδες με όχι καλή όραση.

Την Μαρία με τα κοτσιδάκια (και όχι τρελο-, διότι κάθε άλλο παρά και μάλλον προς το μελαγχολικό έδειχνε) έχω να τη δω από το 2002-2003, όταν πήγαινα στο Διδύμου 8 άνω, τακτικός πελάτης μιας πραγματικής επεγγελματίου που, βέβαια, χάθηκε, με το όνομα Άννυ (έλεγε ότι είναι Πολωνέζα, αλλά εμένα μου φαίνοταν Ελληνίδα και μάλιστα Πατησιώτισσα). Παρόλον ότι τη συμπαθούσα τη Μαρία, δεν πήγα μαζί της, διότι το πρόσωπό της μου θύμιζε τον Πούτιν :)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.132
Κριτικές
1.245
Like
194.036
Πόντοι
45.465
αυτο ειναι παιδια μπερδευτηκα. Πηγαιντε οροφο το πρωι.
για να το ξεμπερδεψουμε λίγο... δεν υπάρχει κανένα καινούργιο Ιάσωνος 12, υπάρχουν τα Ιάσωνος 10 κάτω και 10 όροφος, επίσης δεν υπάρχει και καινούργιο Ιάσωνος 22 βασικά δεν υπάρχει καν 22..είναι Ιάσωνος 20α, 20β και 20γ
καλή συνέχεια καλό μεσημέρι
 

palaios70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
167
Like
1.169
Πόντοι
201
αυτο ειναι παιδια μπερδευτηκα. Πηγαιντε οροφο το πρωι.
τελικα εννοεις ανεξαρτήτως νουμερου αν και νομιζω οτι ειδα 22 απ εξω αλλα μπορεί και να κανω λαθος..λοιπον..δεν μπορω να καταλαβω..εισαι σιγουρος?ειδες καλα?μπορει να συγκριθει αυτο σε οποιαδηποτε συγκριση με τη μαρια τη νύμφο?ουτε καν..
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
419
Πόντοι
21
Ξέρετε κάπου που να δουλεύουν κορίτσια από Βενεζουέλα Κολομβία και γενικά λατινες; Ακόμα και στούντιο.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
"Νταιάνα" εννοείς Ντιάνα (Μπιάνκα) από Φυλ 65 κτλ;

Όχι εννοώ την Νταϊάνα το όμορφο παλτό που δούλευε πριν από περίπου ενάμιση χρόνο στην μοντελοαλυσίδα.

Η Ντιάνα που λες δούλευε στα 65αρια και σταμάτησε οριστικά τον Σεπτέμβρη του 2016. Η τελευταία κατά την γνώμη μου γυναικάρα μουνάρα που πέρασε από φυλής, και σε καμία περίπτωση δεν ήταν κομοδίνο.  
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Και μιας και το έφερε η κουβέντα, μια φώτο της Ντιάνας για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούργιοι  :erection:
 

Συνημμένα

  • 65.jpg
    65.jpg
    20,8 KB · Εμφανίσεις: 21

Hotfeett

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
48
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Καμία καλή μιλφ για πρωινή βάρδια έχετε να μου προτείνετε?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.880
Κριτικές
91
Like
2.904
Πόντοι
5.435
Και μιας και το έφερε η κουβέντα, μια φώτο της Ντιάνας για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούργιοι  :erection:
Και αν μου επιτρέπεις να συμπληρώσω στις πολύ σωστές πληροφορίες σου, ότι πρίν πάει Φυλής είχε ξεκινήσει από τα μαγαζιά των Γερμανών. Τότε βέβαια είχε μεγάλο ανταγωνισμό εκεί και γι'αυτό πήγε τελικά Φυλής όπου δούλεψε αρκετό καιρό. Όποτε περνούσα είχε συνέχεια δωμάτια αν και έκανε απλό πρόγραμμα με 69. Πάντως μέσα ήταν πολύ καλή. Ειδικά για το 20αρικο.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.564
Like
7.224
Πόντοι
1.056
ΝΕΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΥΡΟΥΛΑ :afro: :afro: :smiley6600: :smiley6600:

Ο λογος για την Μπιουτυ στο Φ66Αριστερα περασα υπεροχα κ σιγουρα θα ξαναπαω :smitten: :smitten: :smitten:
Για οσους λατρευουν μαυρουλες,οπως εγω,ειναι must :headbaning2:
Απιστευτο deepthroat κ αντοχη στο δυνατο γαμησι.Οταν την ειχα στα 4 :fuck2: εκανε κ twerking,μιλαμε για απιστευτη εμπειρια η οποια μου προκαλε ενα δυνατο οργασμο :wanker:

Αυτα τα ελαχιστα απο εμενα.Καλα να περνατε.

                                            :hi: :hi: :hi:
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
245
Like
198
Πόντοι
1
Και αν μου επιτρέπεις να συμπληρώσω στις πολύ σωστές πληροφορίες σου, ότι πρίν πάει Φυλής είχε ξεκινήσει από τα μαγαζιά των Γερμανών. Τότε βέβαια είχε μεγάλο ανταγωνισμό εκεί και γι'αυτό πήγε τελικά Φυλής όπου δούλεψε αρκετό καιρό. Όποτε περνούσα είχε συνέχεια δωμάτια αν και έκανε απλό πρόγραμμα με 69. Πάντως μέσα ήταν πολύ καλή. Ειδικά για το 20αρικο.
ξεκινησε απο το φυλης 80. Το 2011 την ειχα παρει σιγουρα 
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Λιοσιων 98 η κατι τετοιο.
Ξέρετε κάπου που να δουλεύουν κορίτσια από Βενεζουέλα Κολομβία και γενικά λατινες; Ακόμα και στούντιο.
Δυο μαγαζια διπλα διπλα προδιαγραφων στουντιο με 20ευρω.Βραδυα συνηθως
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Τύποι θέλω τα φώτα σας....χθες βράδυ Φωκαίας 27 όροφος 3η βάρδια 1 μελαχρινή μαλλί μέχρι τους ώμους σκουροδερμη όχι Ελληνίδα και καινούρια (σύμφωνα με την τσατσά πάντα αν και στη κοπέλα δε φαινόταν στο σαλοναρισμα) στη δουλειά... μπορεί κάποιος να μου πει όνομα και αν αξίζει μέσα;;; νορμάλ πρόγραμμα ανακοίνωσε η τσατσά αλλά όχι όνομα... όποιος ξέρει ας βοηθήσει
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
614
Κριτικές
9
Like
1.031
Πόντοι
86
ΝΕΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΥΡΟΥΛΑ :afro: :afro: :smiley6600: :smiley6600:

Ο λογος για την Μπιουτυ στο Φ66Αριστερα περασα υπεροχα κ σιγουρα θα ξαναπαω :smitten: :smitten: :smitten:
Για οσους λατρευουν μαυρουλες,οπως εγω,ειναι must :headbaning2:
Απιστευτο deepthroat κ αντοχη στο δυνατο γαμησι.Οταν την ειχα στα 4 :fuck2: εκανε κ twerking,μιλαμε για απιστευτη εμπειρια η οποια μου προκαλε ενα δυνατο οργασμο :wanker:

Αυτα τα ελαχιστα απο εμενα.Καλα να περνατε.

                                            :hi: :hi: :hi:

3η βαρδυα;;;

Παντως στο Φωκαιας με την μπλε πορτα (στην μερια του 27) με το στοπ, μην δοκιμασετε την γκομενα που η τσατσα δεν λεει ονομα αλλα φουλ προγραμμα γιατι η κοπελα αν και πανεμορφη, δεν κανει!!!
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
3η βαρδυα;;;

Παντως στο Φωκαιας με την μπλε πορτα (στην μερια του 27) με το στοπ, μην δοκιμασετε την γκομενα που η τσατσα δεν λεει ονομα αλλα φουλ προγραμμα γιατι η κοπελα αν και πανεμορφη, δεν κανει!!!
στον όροφο λες τυπε ή στο ισόγειο;;;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Ξέρετε κάπου που να δουλεύουν κορίτσια από Βενεζουέλα Κολομβία και γενικά λατινες; Ακόμα και στούντιο.

Λιοσίων 73Β όροφος Στούντιο
Αγίου Πέτρου 7 Πλ. Αττικής Μπουρδέλο με 2 λατίνες στην κάθε βάδρια
Σπ. Πάτση 40 Στούντιο
Θησέως 40 Στούντιο
Silver Spa η Amy, Μασάζ
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.435
Πόντοι
4.895
Και φυσικά και Τζένη Λατίνα από Αγ. Δομηνικο.... Ανεξάρτητη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
433
Πόντοι
311
ρε μαγκες αν και χρονια στον χωρο,μου ετυχε κατι με την Βερονικα απο φ.25 πριν κανα μηνα. μπηκα μεσα ολα καλα τελειωσα και της λεω να σου δωσω αλλα 20 για αλλη μια φορα?Μου λεει τι 2η?οχι οχι και εφυγε.Και λεω γιατι αμα γουσταρεις δευτερη φορα δεν μπορεις να συνεχισεις επιτοπου?
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
433
Πόντοι
311
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom