Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 140 άτομα (4 μέλη και 136 επισκέπτες)

Καθηγητής

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
197
Πόντοι
0
Καλημέρα λοιπόν επειδή οι επιλογές είναι ελάχιστες θα σου πω δυο σίγουρες Α) Άννα Ιασωνος2 όροφος μετά της23:30 λογικά είναι εκεί μια τίμια κοπέλα στο10€ακι πολύ ανώτερη από την πλειοψηφία του20€ου αν σκάσεις με μοτό διάλεξε αν είναι δυνατόν το δωμάτιο όπως μπαίνεις δεξιά αφού από το παράθυρο βλέπεις κάτω.
Β) Φιλιπιδου11 όροφο νομίζω Τζοανα πρώην Ζάνα από Κολωνού53.
Δυστυχώς δεν παίζει κάτι άλλο με καλή πιθανότητα να πιάσουν τόπο τα φράγκα σου
Καλημέρα, η Τζοάνα είναι πρωί η απόγευμα;
 

gior43

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
6
Πόντοι
0
Βγαίνεις, πας σε κλαμπ, βλέπεις ένα τρελό μωρό με προκλητικά ρούχα!! Το πρώτο πράγμα που σου έρχεται στο μυαλό είναι να κάνεις έρωτα μαζί της (κοινός, να την γαμήσεις).

Είσαι καταδικασμένος να πλησιάσεις και να αρχίζεις τις παπάτζες….
Τι ποσοστό έχεις να γαμήσεις απ τη πρώτη μέρα; Μηδαμινό….. εκτός αν είσαι ο μπρντ πιτ. Έχεις δικαίωμα να πεις τα πάντα εκτός απ την αλήθεια!  Έχεις ωραία μάτια, θέλω να γνωριστούμε, από πού είσαι κτλ…(η αλήθεια: μου αρέσεις, θέλω σαν τρελός να σε γαμήσω). Θα βγεις, θα ξανά βγεις μέχρι να έρθει το ποθούμενο τι κάνεις; Τον παίζεις; Μάλλον…..

Όταν πας σε οίκους ανοχής, βλέπεις μια ιερόδουλη που σου αρέσει…. το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να πληρώσεις μία σχέση ειλικρίνειας!!

Μεγάλη διαφορά!!!
εισαι Θεος!!!!!
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431

ADAM66

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2018
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
185
Πόντοι
0
Τετάρτη προς Πέμπτη βραδινή
βάρδια στο Φυλής 54 πάνω , δηλαδή 54Α
εργαζόταν η ρωσόφωνη Χριστίνα
Πολύ εμφανίσιμη, με ωραίο στήθος,λεπτή, 25χρονη το πολύ,
καλή μέσα.

Στο χαμηλό φωτισμό, μου θύμισε την πιο κάτω


129336282764165501_7a16526a-3136-4980-b73e-13f315763a5e_224164_570.Jpeg


Από τις ελληνίδες την πιο κάτω

http://[URL unfurl="true"]www.instyle.gr/wp-content/uploads/2016/10/28/%CE%A3%CF%84%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%B9%CF%8C%CF%84%CF%85%CF%80%CE%BF-2016-10-28-10.36.52-%CE%BC%CE%BC-369x500.png[/img[/URL]]



[/quote]εμένα μου θυμίζει άλλη ρωσόφωνη από Βέργας 3 τη Λάνα, ίδιο στυλάκι
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
η κατερινα η σερβα ειναι καλη΄; αν ναι πειτε πως μοιαζει και αν κανει φουλ προγραμμα με ανεση χρονου και κωλο ,και που ειναι ,
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Σήμερα γύρω στις 11 το πρωί εγάμησα μια ξανθιά με καρέ μαλλί στο Βέργας 3 αριστερό. Όνομα δεν θυμάμαι. Νεαρή, ψηλή, με ωραίο κώλο, μεγάλα χείλη, μιλάει καλά Ελληνικά και έχει 2,5άρι βυζί με μεγάλη ρόγα. Τα προκαταρκτικά της ήταν φιλάκια στο στήθος μου, τρίψιμο του σώματος της πάνω μου και ένα πέρασμα με τα βυζιά της από τον πούτσο μου. Πίπα ακάποτη πολύ καλή και χωρίς χέρια, κάναμε και 69 αλλά δεν έγλυψα γιατί μου ήρθε μια μυρωδιά ψαρίλας που ακόμα την νιώθω μετά από ώρα. Πρώτη στάση αυτή από πάνω μου και μετά από λίγο ακουγόταν πλατς πλουτς καθώς μπαινόβγαινα μέσα της και σε μια φάση με αγκάλιασε σφιχτά, σταμάτησε να κουνιέται και βούτηξε το κεφάλι της στον ώμο μου. Μπορεί και να τελείωσε, ποιος ξέρει. Επόμενη στάση στα τέσσερα όπου ήρθε το τέλος. Να πω ότι φιλιά στο στόμα δεν δίνει με τίποτα. Αυτά...
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
πριν κάποιες μέρες πέρασμα από την περιοχή Πιπίνου για να βρω (δω) Καίτη. Δεν βρισκόταν στον οίκο επομένως είπα θα πάω στον δεύτερο στόχο (από τη λίστα που είχα.. είπαμε οργανωμενα πράγματα...!) στις Λατίνες της Ρεμούνδου.

Εμφανίζεται πρώτα η Σέρβα με μγάλα βυζιά και πολλά υποσχόμενο βλέμμα, αλλά με αρκτά μέτριο πρόσωπο και σωματότυπο για τα δικά μου γούστα. Δεύτερη η Σελίνα!! Η κοπέλα έχει μαγικό πρόσωπο και ωραία σφιχτή κλασική νοτιοαμερικάνικη πίσω όψη!! Σώμα γενικά αφράτο, ζουμερό που το λιγουρεύεσαι με ωραίες καμπύλες. Χωρίς δεύτερη σκέψη δίνω το μπλέ χαρτί και βουρ στα ενδότερα.

Η κοπέλα είναι ευγενική παρουσία, μικρούλα σε ηλικία και προσπαθεί να κάνει την πελάτη να περάσει ένα ωραίο 10λεπτο. Δεν το έχει ιδιαίτερα ούτε με τα ελληνικά ούτε με τα αγγλικά χωρίς όμως αυτό να δυσκολεύει την συνεννόηση.

Αφού μπήκε στο δωμάτιο, το οποίο ήταν για τον πέοντα καθώς δεν είχε νυπτήρτα αλλα μια άθλια ντουζιέρα που ό,τι μύκητες δεν είχες κολλήσει στα πόδια από τον στρατό, θα τους αποκτήσεις μέσα σε δυό λεπτα, που επίσης φυσικά δεν βολεύει ούτε τον πούτσο + παπάρια να φρεσκάρεις (πετσέτα ούτε καν λόγος). Το κρεβάτι επίσης έχει γράψει πολλαααααα χιλιόμετρα και αυτό φαίνεται από την τεράστια κούρμπα που έχει το στρώμα στην μέση. Ο σκελετός σου δίνει την εντύπωση ότι με 2, 3 δυνατές πουστιές 8α καταρεύσει πράμα που αν μου συνεύενε να πω την αλήθεια θα το καταευχατιστιόμουν καθώς αυτή η καλτίλα 8α είχε αγγίξει το ζενίθ της!!

Τεσπα αρκετά για το δωμάτιο, η πιτσιρίκα ευδιάθετη και άνετη, ξεκινάει μια τσιμπουκοδρομία με σκούφο ικανοποιητικής διάρκειας. Το προσπαθεί και σπάει την μονοτονία. ΟΚ υπάρχουν και άλλες που ίσως είναι 'Α εθνική αλλα και της Σελίνας είναι σε ικανοποιητικό επίπεδο. Στην κυρίως μάχη, δείχνει να το βιώνει (δεν ξέρω αν όντως ή απλά έχει μπει στο κουρμπέτι) πράμα που με κάβλωσε φουλ! Μια στάση όλη κ όλη, ιεραποστολικό και η κατάθεση εντός του σκούφου σ' αυτην την στάση.

Εν κατακλειδι, η Σελίνα είναι μια τίμια αξιπρεπέστατη κοπέλα που κοιτάει να ικανοποιηθεί ο πελάτης προσφέροντας μια ήρεμη (και γλυκιά θα μπορούσα να πω) εμπειρία χωρίς εξτριμ πινελιές. Εγω θα την ξαναεπισκεφθώ και αν κάποιος δεν ψάχνει κάτι το παραπάνω αλλά μια ωραία παρουσία που θα προσφέρει στάνταρ υπηρεσίες αξιοπρεπώς τότε σίγουρα είναι μια απο τις καλύτερες επιλογές. Αν τώρα ψάχνει το κατι της παραπάνω π.χ. τσιμπουκάρα ή κωλαράκι, χύσιμο σε σώμα, pse κτλ κτλ κτλ τοτε καλύτερα να ψαχτεί αλλού.

Μια μικρή σημείωση... Μου θύμισε αρκετά σε επίπεδο υπηρεσιών, την Αντριάννα απο Χωματιανού, με τις μόνες διαφορές ότι η Αντριάννα κάνει τσιπουκάρα ωραία κ καυλίαρικη ακαπέλα και δίνει γλωσσόφιλα αβέρτα! Σε επίπεδο εμφάνισης, η Σελίνα έχει πιο ωραίο πρόσωπο (σε σώμα οκ είναι αμφιλεγόμενο γιατί η λατίνα έχει περισσότερες καμπύλες και αυτά είναι θέμα γούστου).
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.636
Πόντοι
731
παιδες περασα το πρωι απο ρεμουνδου 21 κατω ηταν η σελινα και μια καινουρια σερβα ...η τζεσικα σταματησε μ ειπε η τσατσα...μετα πηγα πιπινου 118 για την καιτη την οποια βρηκα ..θα ακολουθησει κριτικη ...πηγα και απο αγκυρας 1 και δουλευε μια καινουρια ελληνιδα ελλη στο ονομα ...προσωπικα δεν μου αρεσε
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
Αυτά που γράφει ο crabits για την κατάσταση του δωματίου είναι έμμεση απάντηση σε κάτι τύπους που βρίσκουν φυσιολογικό και απολαυστικό να γαμάνε στο Μεταξουργείο με τους Πακιστανούς και τα χύσια τους να κρέμονται στους τοίχους και τα στρώματα που μοιάζουν σα να τα βρήκαν στο δρόμο και να τα έφεραν μέσα. Μάλιστα στο Μεταξουργείο έχει ομορφότερες κοπέλες απο την Κέιτι των στούντιο, όπως μας λένε... Η αξιοπιστία καθενός αποδεικνύεται απο αυτά που γράφει σε συνάρτηση με την αντικειμενική αλήθεια και όχι απο το πόσο αυτο-διαφημίζεται σάν γνωστής και μεγάλος γαμήκουλας.

Κάτι τέτοιοι τύποι έδιωξαν πραγματικά έμπειρους και αντικειμενικούς ενημερωτές σαν τον professorX...
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
να ρωτησω κατι την φωτεινη γκμοχ που την βρισκουμε εχω μπερδευτει ,καπου στη κολωνου νομιζω .. ,ειναι η ιδια που ηταν καποτε στο κωσταντινουπολεως 166 υπογειο?
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Συμφωνώ απόλυτα. Μάλιστα η κατάσταση που επικρατεί στην γύρω περιοχή καθώς και το ίδιο το δωμάτιο παίζουν κάποιο ρόλο στο πόσο θα το ευχαριστηθείς. Αν συχαίνεσαι να ακουμπήσεις το καθετί, αντί να έχεις το νου στη κοπέλα, τον έχεις στο να μην ακουμπίσεις τπτ! Και κάποια δέλα στη Φυλής, έχουν καταντήσει να είναι σαν το Μεταξουργείο... Και χαρακτηριστικά παραδείγματα είναι κάποια της Φωκαιας...
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
να ρωτησω κατι την φωτεινη γκμοχ που την βρισκουμε εχω μπερδευτει ,καπου στη κολωνου νομιζω .. ,ειναι η ιδια που ηταν καποτε στο κωσταντινουπολεως 166 υπογειο?
Δεν ξέρω αν είναι η ίδια, αλλά την Φωτεινή γκμοχ την βρίσκεις Κολωνού 47 όροφο, νυχτερινή βάρδια.
 

lasernick

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Έχουμε  καμμια  ενημέρωση για την Νταϊάνα από Μοντέλο αλυσίδα?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
παιδες περασα το πρωι απο ρεμουνδου 21 κατω ηταν η σελινα και μια καινουρια σερβα ...η τζεσικα σταματησε μ ειπε η τσατσα...μετα πηγα πιπινου 118 για την καιτη την οποια βρηκα ..θα ακολουθησει κριτικη ...πηγα και απο αγκυρας 1 και δουλευε μια καινουρια ελληνιδα ελλη στο ονομα ...προσωπικα δεν μου αρεσε

Η Τζέσικα είναι στο Αγίου Πέτρου 7. Την πήρα χτες μαζί με την Πατρίτσια και είπα το δεσπότη Παναγιώτη. Τι γλωσσόφιλα μεταξύ τους τι διπύρηνα τσιμπούκια τι μουνοδαχτύλιασμα. Δεν είναι όμορφες είναι όμως καυλιάρες και vfm στα 30 ευρώ, είναι και ευγενέστατες και χαμογελαστές.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα τις τελευταίες μέρες πέρασα από λίγα μαγαζιά σε Μεταξουργείο και Πιπίνου, Διδυμου πλέον ο καθένας μπορεί να διαπιστώσει ότι η τιμή των20€ο έχει ισοπεδώσει την πιάτσα είναι σαν να πάτε τώρα στο βενζινάδικο και να σου πει 3€ο το λίτρο.
Έτσι συνοψίζοντας να πω Πιπίνου 118 είδα την Τζένη με την ηλίθια Γιδοφατσα ούτε με3.5€ο αξία ενός φρέντο δεν δοκίμαζα μαζί τής και μια ξανθιά χτυκιαρα Αλεξάνδρα.
Διδυμου16 κλασικά η Μελαχρινή Φοράδα Αλινα έχοντας κάνει την μαλάκια να δώσω 20€ο γι'αυτό το πραμα θά σάς έλεγα να μην το κάνετε το λάθος το εντελώς παράδοξο εκεί είναι πως η τσατσα ξανθιά με το κοντό μαλλι είναι πολύ πιο γαμευσιμη.
Όσο για τις λατινοαμερικάνες δοκίμασα την Τζέσικα προ ημερών έχω ανεβάσει κριτική πολύ μέτρια σώμα με χαλάρωση και έχει θέματα αισθητικής τριχωτή σε χέρια και μουστάκι αυτή πρέπει επειγόντως να πάει σε κάνα make over να γίνει άνθρωπος.

Σε αντιδιαστολή πολύ πιο ωραίες κοπέλες στο Μεταξουργείο και με 10€πουλα Κολωνού 15 στα καινούργια στο βάθος και στα άλλα δύο δεξιά αριστερά.
Κολωνου11 ισόγειο απόγευμα μια νταρντανα εύσωμη γεροδεμένη αρκετά καλή.
Ενώ πρέπει να γυρίσε και η Πάολα από Κολωνού30 όροφο αυτή είναι δύναμη χίλιες φορές ανώτερη από τις άλλες στα Ρεμούνδου21, Αγίου Πέτρου και με10€ο όχι 20
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.359
Πόντοι
211
Η Τζέσικα είναι στο Αγίου Πέτρου 7. Την πήρα χτες μαζί με την Πατρίτσια και είπα το δεσπότη Παναγιώτη. Τι γλωσσόφιλα μεταξύ τους τι διπύρηνα τσιμπούκια τι μουνοδαχτύλιασμα. Δεν είναι όμορφες είναι όμως καυλιάρες και vfm στα 30 ευρώ, είναι και ευγενέστατες και χαμογελαστές.
  Πρωί είναι τα κορίτσια στην Αγ.Πέτρου ή απόγευμα φιλαράκι;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Καλημέρα τις τελευταίες μέρες πέρασα από λίγα μαγαζιά σε Μεταξουργείο και Πιπίνου, Διδυμου πλέον ο καθένας μπορεί να διαπιστώσει ότι η τιμή των20€ο έχει ισοπεδώσει την πιάτσα είναι σαν να πάτε τώρα στο βενζινάδικο και να σου πει 3€ο το λίτρο.
Έτσι συνοψίζοντας να πω Πιπίνου 118 είδα την Τζένη με την ηλίθια Γιδοφατσα ούτε με3.5€ο αξία ενός φρέντο δεν δοκίμαζα μαζί τής και μια ξανθιά χτυκιαρα Αλεξάνδρα.
Διδυμου16 κλασικά η Μελαχρινή Φοράδα Αλινα έχοντας κάνει την μαλάκια να δώσω 20€ο γι'αυτό το πραμα θά σάς έλεγα να μην το κάνετε το λάθος το εντελώς παράδοξο εκεί είναι πως η τσατσα ξανθιά με το κοντό μαλλι είναι πολύ πιο γαμευσιμη.
Όσο για τις λατινοαμερικάνες δοκίμασα την Τζέσικα προ ημερών έχω ανεβάσει κριτική πολύ μέτρια σώμα με χαλάρωση και έχει θέματα αισθητικής τριχωτή σε χέρια και μουστάκι αυτή πρέπει επειγόντως να πάει σε κάνα make over να γίνει άνθρωπος.

Σε αντιδιαστολή πολύ πιο ωραίες κοπέλες στο Μεταξουργείο και με 10€πουλα Κολωνού 15 στα καινούργια στο βάθος και στα άλλα δύο δεξιά αριστερά.
Κολωνου11 ισόγειο απόγευμα μια νταρντανα εύσωμη γεροδεμένη αρκετά καλή.
Ενώ πρέπει να γυρίσε και η Πάολα από Κολωνού30 όροφο αυτή είναι δύναμη χίλιες φορές ανώτερη από τις άλλες στα Ρεμούνδου21, Αγίου Πέτρου και με10€ο όχι 20
εχεις δικαιο μονο για τη τζενη που αναφερεις ομως..αν το βαλλεις στο στομα της θα ξεχάσεις τη φατσα της δν υπάρχει αλλη τόσο υποτακτικη στο τσιμπουκι
 

patpatpatman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
256
Πόντοι
20
Φυλης 66 χθες το βραδυ η Τζεσικα. Καλο μουνι. Νεα,ομορφη αλλα με μετριο και χαλαρο για την ηλικια της σωμα. Την ειδα λιγο κουρασμενη στο σαλονι αλλα λεω δεν γαμιεται ας περασω.
Μπαλαμουτι στα ορθια, καλη πιπα, αλλα στον "αγωνα" τπτ! Σαν πτωμα επεσε το κρεβατι, ουτε μιλουσε ουτε κουνιοταν. Ξενερωσα!
Το αποκορυφωμα? Στο 7λεπτο χτυππαει τη πορτα η τσα2, ξυπναει το μωρο απο το ληθαργο και αρχιζει τα "ταιμ ις οβερ"! :headbang:
Τη στελνω και βγαινοντας αρχιζω το κραξιμο στη τσα2! Μου λεει δουλευει διπλοβαρδιες και ειναι κουρασμενη και να μου δωσει πισω το 20αρικο.
Της λεω στα @@ μου το 20αρικο, καλες υπηρεσιες θελουμε! Και φευγω αχυστος και με νευρα.

Για να μην κλεισει ετσι η τσαρκα πηγα φιλιππιδου στο οροφο, στη Τζοαννα που ειναι στανταρακι και περασα οπως παντα σουπερ!!
Δυστυχως μου ειπε στο τελος της συναντησης οτι φευγει για τη πατριδα της τη Κυριακη, χωρις να σκεφτεται να ξαναγυρισει.
Σαββατο τελευταια μερα. Κριμα.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom