Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 125 άτομα (4 μέλη και 121 επισκέπτες)

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
152
Like
128
Πόντοι
1
Έζησες την δεκαετία του 1980 ως πελάτης των μπουρδέλων ή κάπου τα διάβασες όλα αυτά που γράφεις για ό,τι συνέβαινε τότε;
.....σταματηστε την προγονολατρεια και την ,ρομαντικης εμπνευσεως ,ωραιοποιηση του παρελθοντος.....το 1980 μεσα σε ενα διωρο ειχες γυρισει ολα τα μπουρδελα της αθηνας τωρα ......χαμος
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Έζησες την δεκαετία του 1980 ως πελάτης των μπουρδέλων ή κάπου τα διάβασες όλα αυτά που γράφεις για ό,τι συνέβαινε τότε;
Από κει και πέρα, αν δεν τιμάτε τις προικισμένες κυρίες, αυτές αναγκαστικά θα βγουν στις αγορές και η ντόπια στρουχτούρα θα μείνει με τα γκιλφάκια, τα μπάζα και τα τρανσάκια, όπως ήταν τη δεκαετία του '80, πριν πέσει το καταραμένο τείχος, που κρατουσε τους λαούς χωρισμενους.

  Θα σε απογοητεύσω,φίλε μου, αστικός μύθος ολο αυτό . Οχι μονο για τη δεκαετια του '80 ,οπως γραφεις,αλλά και για πιό παλιά. Σε παραπέμπω ,αν σε ενδιαφερει το θεμα, σε ποστ δικα μου  κ άλλων φίλων εδω, στο νημα " Παλια μπουρδελα" και καποια αλλα παρεμφερή. Να είσαι καλα .
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Η περίοδος από τις αρχές του 80 μέχρι τώρα που είμαι ενεργός δεν είναι ενιαία. Το διάστημα πριν την πτώση του υπαρκτού το χαρακτηρίζω ως τριτοκοσμικό  με κυριαρχία των Ελληνίδων κάποιας ηλικίας μπάζων σε εμφάνιση ως επί το πλείστον με υπηρεσίες ανύπαρκτες και συμπεριφορά απαράδεκτη. Με την εμφάνιση των ανατολικών πορνών (αρχές 90) χόρτασε ο πούτσος του ταλαίπωρου Έλληνα μπουρδελιαρη μουνί ποιότητας ΑΑΑ. Σιγά σιγά και με αποκορύφωμα την οικονομική κρίση η άνοδος αφενός του βιοτικού επιπέδου των χωρών προμήθειας γυναικών και αφετέρου η δραματική πτώση της οικονομικής δυνατοτότητας των Ελλήνων αγοραστών σεξουαλικών υπηρεσιών έφεραν ανάλογη πτώση της ποιότητας χωρίς κατά την γνώμη μου αυτή να είναι ακόμα τόσο άθλια όσο αυτή των αρχών του 80. Οι δε υπηρεσίες των τωρινών δεν συγκρίνονται ούτε κατ' ελάχιστο με των ιερόδουλων του 80 γιατί είναι κλάσεις ανώτερες. Ηθικό δίδαγμα ότι ο πορνικός χώρος είναι σε ευθεία σύνδεση με την οικονομική κατάσταση της χώρας και θα ανακάμψει μόνο αν και εφόσον ανακάμψει και η τσέπη των Ελλήνων πελατών
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Η Χριστίνα στο Φώκαιας 27 υπόγειο είναι εκεί στη δεύτερη βάρδια;
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Η περίοδος από τις αρχές του 80 μέχρι τώρα που είμαι ενεργός δεν είναι ενιαία. Το διάστημα πριν την πτώση του υπαρκτού το χαρακτηρίζω ως τριτοκοσμικό  με κυριαρχία των Ελληνίδων κάποιας ηλικίας μπάζων σε εμφάνιση ως επί το πλείστον με υπηρεσίες ανύπαρκτες και συμπεριφορά απαράδεκτη. Με την εμφάνιση των ανατολικών πορνών (αρχές 90) χόρτασε ο πούτσος του ταλαίπωρου Έλληνα μπουρδελιαρη μουνί ποιότητας ΑΑΑ. Σιγά σιγά και με αποκορύφωμα την οικονομική κρίση η άνοδος αφενός του βιοτικού επιπέδου των χωρών προμήθειας γυναικών και αφετέρου η δραματική πτώση της οικονομικής δυνατοτότητας των Ελλήνων αγοραστών σεξουαλικών υπηρεσιών έφεραν ανάλογη πτώση της ποιότητας χωρίς κατά την γνώμη μου αυτή να είναι ακόμα τόσο άθλια όσο αυτή των αρχών του 80. Οι δε υπηρεσίες των τωρινών δεν συγκρίνονται ούτε κατ' ελάχιστο με των ιερόδουλων του 80 γιατί είναι κλάσεις ανώτερες. Ηθικό δίδαγμα ότι ο πορνικός χώρος είναι σε ευθεία σύνδεση με την οικονομική κατάσταση της χώρας και θα ανακάμψει μόνο αν και εφόσον ανακάμψει και η τσέπη των Ελλήνων πελατών

Αυτά θα έγραφα αν δεν ήμουν υποχρεωμένος να λακωνίζω. Στα '80 πηγαίναμε τσάρκες για να κάνουμε χαβαλέ, όχι σαν πελάτες. Σε μία εκεί στην Ιεροσολύμων, αφού μας είπε το πρόγραμμά της, τη ρωτήσαμε αν είχε φτιάξει τυροπιτάκια με τα χεράκια της να μας κεράσει.
 

analjunkie

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
32
Like
1.636
Πόντοι
1.086
Χύστες, καλήν εσπέραν. :hi:

Σύντομη ενημέρωση από Φυλής, Φωκαίας, και Διδύμου, πριν από περίπου μια ώρα και κάτι:

Φυλής 71 ισόγειο δεν μπήκα, αλλά λογικά η Αντζελίνα θα δούλευε. Δεν γνωρίζω αν έδινε το κουλουράκι της σήμερα.

Φυλής 71 όροφος δεν μπήκα, αλλά λογικά η milf η Στέλλα θα δούλευε την κωλοτρυπίδα της κι απόψε.

Φυλής 69 ισόγειο, Τζούλια, μετρίου αναστήματος, ξανθούλα, με μεγάλα βυζιά και τροφαντό κώλο γεμάτο κυτταρίτιδα που τον δίνει.

Φυλής 69 όροφος, μια υπομέτρια προς αδιάφορφη μελαχρινή με απλό πρόγραμμα και ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 67, δύο κοπέλες, ψηλές και οι δύο. Μια μελαχρινή νταρντάνα με ωραίο πρόσωπο και σώμα με πιασίματα που έδειχνε να έχει αντοχές στο ξέσκισμα, και μια ψηλή ξανθιά με ωραία μοντελέ γραμμή σώματος, καλό βυζάκι, συμπαθητικό κωλαράκι που δεν το δίνει, και ωραίο πρόσωπο. Με απλό πρόγραμμα αμφότερες.

Φυλής 86 ισόγειο, κλειστό.

Φυλής 86 όροφος, Λάουρα. Ψηλή, χοντρή, με κώλο γεμάτο κυτταρίτιδα που τον δίνει.

Φυλής 84 όροφος, μια αδιάφορη χοντρή με μεγάλα βυζιά που έδινε τον τεράστιο κώλο της.

Φυλής 84 ισόγειο, η γνωστή Σόνια με το καλλίγραμμο σώμα και την ψιλή χαζοχαρούμενη φωνούλα.

Φυλής 74 υπόγειο. Καθώς περνούσα απ'έξω άκουσα κάτι χύστες που μόλις έβγαιναν από μέσα να σχολιάζουν πως η κοπέλα μέσα ήταν ό,τι χειρότερο είχαν δει. Δεν μπήκα μέσα να ικανοποιήσω την περιέργειά μου.

Φωκαίας 17 Β, Σακίρα και Τζέσυ. Σωματότυποι παρόμοιοι. Είναι ψηλές και οι δύο (η Σακίρα λίγο ψηλότερη), έχουν λεπτά καλοσχηματισμένα κωλαράκια που προσφέρονται στο μενού, πλην όμως μικρά βυζάκια. Στο πρόσωπο η Σακίρα είναι πιο όμορφη από την Τζέσυ.

Φωκαίας 19, η γνωστή Μαρία από το Φυλής 69 ισόγειο, με κώλο στο μενού. Μαζί της η Άννα, συμπαθητική παρουσία, άνωθεν του μέσου όρου της περιοχής, με απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56, η τρυφερή μουνίτσα Αλίνα, με απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54Β, μια καινούργια ψηλή μελαχροινή με ωραίο πρόσωπο και καλό στήθος αλλά χάλια κώλο, κι αυτή με απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54Α, Άννα η Μεταξουργιώτισα, με απλό νομίζω κι αυτή. Βαριόμουν να καθίσω να ακούσω.

Διδύμου 8 όροφος, η γνωστή Νάνσυ με τους ωραίους βύζους, με απλό πρόγραμμα. Ευχαριστήθηκα να της πιπιλάω τις ρώγες απόψε...

Παρά τις αξιόλογες παρουσίες που προσέφεραν πρωκτικό στο μενού τους, δεν γάμησα κώλο ούτε αυτή τη φορά. Κάτι δεν πάει καλά με την πάρτη μου πάλι... :think:

Υγιαίνετε. :hi:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
λεω να κατεβω τριτη βαρδυα αλλα ξερω απο τωρα ποιες θα δω και δε μου γεμιζει το ματι καμια  :S
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Ομιλούμε για μια προσωπικότητα έγκαιρη, με σωστή κρίση.. με αποτέλεσμα να λείπουν οι κριτικές του από το σάιτ..!
Ευελπιστώ να είσαι καλά professorX και σύντομα να μας δώσεις ξανά τα "φώτα" σου.  :hi:
όντως ο professor είναι από τους καλητερους ενημεροτες
ήταν κύριος μετρούσε τα λόγια του κ πάντα αναφερε όλο το ιστορικό κ την δράση της κοπέλας,
έλεγε σε αυτών τον οίκο αυτή η κοπελια δουλεύει ενώ στο παρελθόν είχε περάσει κ από αυτών τον οίκο με το ίδιο ή άλλο ψευδονημο.
Professor οπου κ να είσαι κάνε τα κουμάντα σου φιλαράκι κ έλα πίσω..
Βασικά εγώ είμαι πεπεισμένος ότι θα σκάσει κάποια στιγμή μύτη επειδή ο καλός δεν χάνεται ποτέ..
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Κατάθεση στην Πατρίτσια από Αγίου Πέτρου 7 :takethis: :takethis: :takethis:

Παρόλο που ήμουν πτώμα από την δουλειά και μυριζα σαν ασβός η κοπέλα ήταν άνω του μετρίου.
Ξεκίνημα με χαμουρεμα στα όρθια και μετά στο κρεβάτι για πολύ ώρα, όπου στην αρχή ήμουν από πάνω της και μετά αλλάξαμε θέσεις.
Στην συνέχεια ρουφηγμα των αρχιδιων μέχρι τις αμυγδαλές και πίπα όσο βαθειά μπορούσε μέχρι να πνιγεί ΑΠΌ ΜΌΝΗ ΤΉΣ!!! :new_shocked:
Για νεαρή πουτανα αυτά είναι ανήκουστα πράγματα. :smiley6600:
3 στάσεις, όπου στο ιεραποστολικό με έχυσε αυτή  :rockon: και στα 4 εγώ  :hi:.
Η τσατσά ανακοίνωσε απλό, αλλά άμα θέλει η Πατρίτσια κάνει τα πάντα πλην κώλου.
Επίσης πέρασα από το χωματιανου 11 όροφο, αλλά δεν μου άρεσε φατσικα η πουτανα και από Τροφωνίου 13 όροφο όπου ήταν η Μπέτυ και στο σαλόνι ένας 24χρονος (εγώ), 4 μπαρμπες (50+ όλοι) τους και από το δωμάτιο βγήκε ένας παππούς (65+) :S :S :S
Η Μπέτυ αρχοντογυναικα, αλλά υφακι ξεπετας και με μεγάλα πεσμένα βυζιά :thubsdown:
Αυτά τα λίγα, καλό βράδυ κοπρόσκυλα :hi:
 

Επισκέπτης
Τσαρκα ύστερα απο αρκετο καιρό. Απογοήτευση πλήρης. Στο Διδυμου 8Α η Αλινα φαινόταν κουρασμένη και με κάποια σπυριά στο πρόσωπο. Γενικά ο πήχυς εχει κάνει βουτιά προς τα κάτω χωρίς να φαίνεται ο πάτος. Πρώτη φορά πηγα σε τόσα σπίτια και βρήκα μόνο 2 κοπέλες που να αξίζουν το 20ρικο της συνεύρεσης. Η Σόνια στο 84Α και η Νάνσυ. Μόνο αυτές. Οι υπόλοιπες είτε δεν μου έκαναν κλικ με την καμία ή ήταν αδιάφορες ή χτυπούσαν όλα τα φόλα αλερτ. Παρακμή...
Νανσυ φολαρα
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
Μηπως ξέρει κανείς τι απέγινε η θεία Ελένη
απο Βέργας 6 νυχτερινή βάρδυα;
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Αφού δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα είμαι της άποψης ότι η εικόνα είναι η οφθαλμαπάτη των υπηρεσιών άρα σαν συμπέρασμα προτιμώ να βλέπω ένα φρέσκο κορίτσι με ωραίο σώμα εξάλλου στην καυλα μας ποντάρουν και αυτες
 

Talisker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
0
Η Τζέσικα είναι στο Αγίου Πέτρου 7. Την πήρα χτες μαζί με την Πατρίτσια και είπα το δεσπότη Παναγιώτη. Τι γλωσσόφιλα μεταξύ τους τι διπύρηνα τσιμπούκια τι μουνοδαχτύλιασμα. Δεν είναι όμορφες είναι όμως καυλιάρες και vfm στα 30 ευρώ, είναι και ευγενέστατες και χαμογελαστές.
Θυμόμουν το μήνυμα αυτό κι έτσι νωρίτερα σήμερα πέρασα μήπως και τις πετύχω.Τελικά μαζί ήταν και μάλιστα η Πατρίτσια είχε αργήσει και περίμενα λιγάκι για να ετοιμαστεί.
Στο δωμάτιο η μία συμπλήρωνε την άλλη με χάδια,φιλιά και πορνοσταρικο διπλό τσιμπουκωμα.
Η Τζέσικα για τα γούστα μου πιο ωραία αλλά εκτός απ'τις υπηρεσίες εντύπωση μου έκανε το χαμόγελο το κέφι τους γενικά η όρεξη που είχαν για να σε κάνουν να περάσεις καλά.
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
90
Like
668
Πόντοι
80
Η Γιαννα απο μοντελοαλυσιδα λειπει αρκετο καιρο. Ξερει κανεις λεπτομερειες?
 

glas7411

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
39
Like
138
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Πρώτη φορά γράφω στο φόρουμ και θα ήθελα μια ενημέρωση. Λείπω από Αθήνα τους τελευταίους 4 μήνες και ήρθα για 10 μέρες. Είχα στανταρακι την Μαρία από Φιλιππίδου 11α η οποία έχει φύγει απ όσο ξέρω. Έχετε να προτείνετε κάτι αντίστοιχο σε εμφάνιση και υπηρεσίες που υπάρχει στην πιάτσα;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Ξερει κανεις αν δουλεύει σήμερα η τζενη απο πιπινου η εχει αδεια περίοδο κτλ???γτ δε την ειδα χτες
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Είμαστε η μοναδική χώρα στον κόσμο στην οποία γυναίκες άνω των 40 ετών βρίσκουν εύκολα όχι μόνον άντρες να τις πηδήξουν αλλά να τις πληρώσουν κι από πάνω για αυτό! Αυτό θα πει μουνοδουλεία!

"Μωραίνει Κύριος ους μέλλει απωλέσαι"!

Και μετά ήλθαν τα μνημόνια!

:hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom