Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 188 άτομα (19 μέλη και 169 επισκέπτες)

Tristan84

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Αν στα ακριτικά bou. του μπλε εισοδόχαρτου οι γκόμενες βιάζονται και οι τσατσάδες χτυπάνε τις πόρτες.. πάει χάλασε η δουλειά  :S
Σε λίγο καιρό τα μπου του 20ευρου θα τα αποκαλούμε premium :2funny:
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Πήγα σπίτι και ήπια χυμό με ανανα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Αν θέλετε να περνάτε καλά στη Φυλής, να μπαίνετε μόνο Φωκαίας, Φιλιππίδου, Πιπίνου, Αγκύρας 12, Φυλής 81 και Φυλής 109. Φυσικά αν είστε μερακλήδες και τη βρίσκετε με μιλφ, μποείτε να περνάτε και Διδύμου. ΜΑΚΡΙΑ από μοντελοαλυσίδα όπου όλες κάνουν υπεραπλό πρόγραμμα και κερνάνε φόλες. Προσωπικά την έχω κόψει εδώ και 6 μήνες και έχω βρει την υγειά μου. Στα υπόλοιπα δίνω πιθανότητα καλής κατάθεσης 50-50. Σε αυτά που προανέφερα χαλαρά 90%.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ξέρει κανείς αν θα επιστρέψει η Αθηνά η πειραιωτισσα;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημερα η λιζα απο φιλιπιδου σταμάτησε κ επισημα.επισης εγινε καταθεση στη Χριστίνα απο φωκαιως 24 πολυ καλο μιλφονι
Καλησπέρα μεγάλη απώλεια που σταμάτησε η Λίζα ήταν η πιο ξηγημενη και αξιόπιστη επιλογή στην νυχτερινή βάρδια πολλοί θα λυπηθούν για αυτή την εξέλιξη.Μακαρι να είναι καλά η κοπέλα ήταν πολύ καλό τυπακι.

Επίσης μια ακόμα αρνητική εξέλιξη στο ίδιο μαγαζί Φιλιπιδου11 είναι πως η Ξανθιά πολυ ομορφη Ρωσσιδουλα Ντιάνα με το κοντό καρέ μαλλί έφυγε πάλι για την πατρίδα της και ίσως επιστρέψει από το νέο έτος όμως.Παντως στο μαγαζί αυτό δεν ενοχλούν τουλάχιστον το10λεπτο είναι διασφαλισμένο και ο χωρος είναι καθαρος
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.684
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 81 Τανια ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71α    Νικόλ μελαχρινή λεπτή με μακρύ ίσιο μαλλί 2αρι βυζι, με πρωκτικο και   Μαίρη καστανή όμορφη σεξι κοπέλα 2.5αρι βυζι κωλαρα, απλό πρόγραμμα .

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β Τζούλια ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 69α Αννα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα κάποια πιασίματα στα μπούτια και στην περιφέρεια 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 65β Μπούτι η μαυρουλα νταρντανοχοντρη με 3.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Σονια καστανή κοπέλα κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Συλβια μελαχρινή κοπέλα πολύ κοντή λεπτή με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86α Σάρα ξανθιά παχουλη με 2αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 84β Αρινα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Αντζελινα ξανθιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Εύα ξανθοκαστανη με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασάζ.

Φιλιππιδου 11β Νικη/Νικόλ κοντοπουτανο κατσαρομαλλικο ζυμαράκι ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Μαρία ξανθοκαστανη κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 πάνω κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Τζοανα ξανθια παχουλη με ατσουμπαλο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 Αλινα μελαχρινή κοντουλα με γυαλάκια κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Άντζελα μελαχρινή μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66α κλειστό.

Φυλής 56 Τατιάνα ξανθιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ναντια ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Αλεξάνδρου μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
352
Κριτικές
1
Like
798
Πόντοι
81
μου θυμιζει την τσατσα απο λεωνιδου οροφο που δουλευει με την ανιτα

σκατοψυχη,κουτοπονηρη κλπ κλπ

οσες ιεροδουλες εκανα παραπονα που δουλευαν με αυτη οτι ειναι επιθετικη και γκρινιαζει με το παραμικρο


Αν μιλάμε για την ίδια τσατσά τύπε, όσες φορές είχα περάσει εκεί(γιατί πλέον από τότε που το πήγανε στα 15 έπεσε μαύρο) όχι μόνο δεν ήταν επιθετική και γκρινιάρα αλλά τουλάχιστον σε μένα ήταν ευγενέστατη, να χαιρετίσει, να ευχαριστήσει φεύγοντας. Τι να πω από εκεί και πέρα...άβυσσος η ψυχή του κάθε ανθρώπου
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Πέρασμα χθες στη φωτεινή Κολωνού 27
Η κοπέλα απίστευτη ρομαντική
Προσέχετε μάγκες
Βαφτίσαμε τις επικίνδυνες και εγκληματίες ως ρομαντικές, για να ωραιοποιήσουμε το ΠΛΕΟΝ αδιανόητο.
Ε ρε κατάντια.
ΕΛΛΑΣ 2018
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Καλημέρα!καμία σκιννυ με τελείως φλατ κοιλιά έχετε να προτείνετε?
ΚΑβλιάρη συναγωνιστή με το τρομερό thread, εγώ θα σου πω.
Τράβα στο μετάξι στο Ελληνάδικο της κολωνού πρωινή βάρδια 15 ευρώ είναι η Μάγκυ 22χρονη πετίτ skinny ΤΕΡΜΑ επίπεδη κοιλιά και μικρό κωλαράκι, τείνει να κλέβει πολύ αλλά βάλτη στη θέση της. Μέτρια στο δωμάτιο αλλά προσαρμόζεται αν απαιτήσεις, είναι το τυπάκι που ψάχνεις και θές να σκίζεις κάθε μέρα.
Την πήρα αυτή την εβδομάδα, ελπίζω να βρω το χρόνο να γράψω μερικές κριτικές για τα καβλάκια που πήρα.
 

spithas365

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2016
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
0
Καλησπέρα μεγάλη απώλεια που σταμάτησε η Λίζα ήταν η πιο ξηγημενη και αξιόπιστη επιλογή στην νυχτερινή βάρδια πολλοί θα λυπηθούν για αυτή την εξέλιξη.Μακαρι να είναι καλά η κοπέλα ήταν πολύ καλό τυπακι.

Επίσης μια ακόμα αρνητική εξέλιξη στο ίδιο μαγαζί Φιλιπιδου11 είναι πως η Ξανθιά πολυ ομορφη Ρωσσιδουλα Ντιάνα με το κοντό καρέ μαλλί έφυγε πάλι για την πατρίδα της και ίσως επιστρέψει από το νέο έτος όμως.Παντως στο μαγαζί αυτό δεν ενοχλούν τουλάχιστον το10λεπτο είναι διασφαλισμένο και ο χωρος είναι καθαρος
Χθες κατηφορισα καρφι για την λιζα.μπηκα στον οικο,η υπηρεσια μου μου ανακοινωσε αλλη κοπελα και ξενερωσα.ρωτησα την τσατσα για την λιζα και μου ανεφερε οτι σταματησε για οικογενειακους λογους.ΜΕΓΑΛΗ απωλεια.η καλυτερη και πιο ξηγημενη κοπελα στην 10χρονη εμπειρια μου.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Καλησπέρα πάντως από τότε που έχει φύγει η βερονικα έχει πέσει η φυλής αρκετά
Και από τότε πραγματικά δεν έχω πάει φυλής έχω ξενερώσει ήταν η μοναδική που με καυλωνε και κάναμε καυτό σεξ
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Πιπινου 118.
Εδοκιμασθει το Ειρηνακι με πολύ καλες εντυπωσεις.Μικρο,γλυκο,πετιτ με δυαρι στητο βυζι,ζυγωματκα,καστανοξανθα μαλλια και κορμακι μπανικο.Πιπουλα ανευ πλαστικου αν το ζητησεις,με διαρκεια,οχι ιδιαιτερα καλης τεχνικης λογο απειριας,πολλα προκαταρκτικα,δαγκωματακια στις ρωγες και φιλακια παντου.Γλωσσοφιλα γιοκ,δαχτυλιασμα γιοκ.Το ζει το γαμησι παντως.Το ανεβασα στην πουτσα μου και το ανεβοκατεβαζα πανω κατω.Ιδρωσε το καημενο μαζι μου...μουσκεμα η πλατη της.Καταθεση στο μουνακι της χωρις πολλα πολλα αλλα με εξαιρετικη αισθηση.Στενουλικο ηταν.
Τύπε, καρα-ισχύει ΌΤΙ γράφεις. Πριν κανα μήνα που την τίμησα έτσι ακριβώς ήταν, είχα καρακαβλώσει με το πετίτ ιδρωμένο της κορμάκι. Κάνει προκαταρτικά καλά, και το παλεύει στον αγώνα!
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Χωματιανου 11 Αντριαννα η κοπέλα δεν με άφηνε να την πηδηξω όλη την ώρα στο τσιμπουκι με ειχε τελικά πέρασε το δικό μου, την πηδηξα :takethis: :takethis: :takethis:
 

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Καλησπέρα πάντως από τότε που έχει φύγει η βερονικα έχει πέσει η φυλής αρκετά
Και από τότε πραγματικά δεν έχω πάει φυλής έχω ξενερώσει ήταν η μοναδική που με καυλωνε και κάναμε καυτό σεξ
Φιλε μου μην ξενερωνεις σε τετοιο σημειο σιγαα εχει και αλλες κοπελες,απλως δεν θα κανουμε τα γαμησια που καναμε με την Βερόνικα.Σημαντική η απωλεια της αλλα ειπαμε δεν χρειαζεται ξενερωμα και μαλακιες
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν απο 1 ωρα στο Μεταξι:
- Περδικκα 3 δεξια: Νικολ και Μαιρη (πρωην Αννα-Λιζα απο Ιασωνος 1).  :smitten: Ενα υπεροχο κοριτσι, μια λατρεμενη μου πορνη. Την ειχα αναγκη πολυ. Εχει μια ταπεινοτητα στο χαρακτηρα της που λατρευω.
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
καμια καινουρια με στενο μουνακι και σκιννυ για αποψε???
 
  • Like
Αντιδράσεις: mela33

Elbabinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
9
Like
240
Πόντοι
280
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom