Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 271 άτομα (25 μέλη και 246 επισκέπτες)

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
514
Κριτικές
2
Like
645
Πόντοι
86
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους.Για μένα δεν ξεκίνησε τόσο καλά και θα σας αναφέρω το λόγο.
Θέλω να εκφράσω την έντονη αγανάκτηση μου
και την ενόχληση γι'αυτό που μου συνέβη πριν κάνα 40λεπτο στο Μεταξουργείο και συγκεκριμένα στο Μαγαζί Κολωνού53 η ηλίθια τσατσά παναθεμα τη χτύπησε πόρτα αν είναι δυνατόν στα 4λεπτα ακριβώς ξενέρωσα τόσο πολύ που με δυσκολία τελείωσα.
Η αγανάκτηση και ο έντονος εκνευρισμός μου οφείλεται και στο γεγονός πως στο συγκεκριμένο μαγαζί είμαι τακτικός πελάτης  χωρίς αυτό να σημαίνει ότι πρέπει να έχω κάποια προνομιακή μεταχείριση έστω ενα6-7λεπτο δεν θέλω παραπάνω αλλά να χτυπήσει πόρτα στο4λεπτο αυτό παραπαει.
Και στο 7λεπτο πάλι απαράδεκτο είναι να σου χτυπάει πόρτα. Ο χρόνος είναι 10 λεπτά, μετά τα 10 λεπτά μπορεί να χτυπήσει αν και το σωστό είναι να δείξει μια ανοχή 2-3 λεπτά ακόμα αν δεν έχεις βγει.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Σήμερα πρωί αχαρνων 85 κληστο ! Πήγα βέργας 3 για Βίκη αλλά ήταν η Νικόλ πολύ δυνατό αλλά μου βγάλε κάτι αρνητικό στο σαλόνι δεν πέρασα και ρώτησα έναν συναγωνιστή που έβγαινε από το δωμάτιο και μου λέει μέτρια βέβαια είναι και ανάλογα τον πελάτη αν και ο τύπος ήταν μορφονιος ωραίος τυπάς ενοω !!! Έτσι δεν πέρασα και πήγα άγκυρας και γαμησα την σουζη όπως πάντα άψογη !!!! Την επόμενη φορά λέω να γαμησο Βίκη και να δοκιμασο στα καπάκια και νικολ έτσι από περιεγια !!! Να πω πως στο σαλόνι στο βέργας δίνουν κινητό σε χαρτάκια  χαχαχαχ πήρα ένα για να ενημερώνομε και τόνισα στην τσατσα μην πάρω τηλ και ακουσο στραβομά της λέω παιρνο άνετα για να ενημερονομε όποτε θέλω ;μου λέει ναι μανάρι μου ότι θες ....
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.619
Πόντοι
39.662
Και στο 7λεπτο πάλι απαράδεκτο είναι να σου χτυπάει πόρτα. Ο χρόνος είναι 10 λεπτά, μετά τα 10 λεπτά μπορεί να χτυπήσει αν και το σωστό είναι να δείξει μια ανοχή 2-3 λεπτά ακόμα αν δεν έχεις βγει.

οπως υποστηριζεις ο χρονος ειναι 10 λεπτα, αμα σου χτυπησει πορτα στο 10λεπτο πότε θα βγεις ??  στα 13-14 λεπτα ?
θα πληρωσεις για τον παραπανω χρονο που εκατσες ?    οχι....
σου χτυπαει για να ξερεις οτι ο χρονος σου τελειωνει, οχι για να φυγει η κοπελα...
δειξε και εσυ απο μερους σου ανοχη σε αυτο. μη ζητας μονο ανοχη απο τους αλλους.

 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Πολεμος νευρων ειναι αυτο.

Δε θα βγαλει πουθενα πιστευω. Την δουλεια τους για μια φορα θα την κανουν ειτε μας αφηνουν παραπανω ειτε μας διωχνουν με τον τροπο τους.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.238
Κριτικές
4
Like
7.230
Πόντοι
2.586
Τώρα με τόσο συριοπακιστανικό χρήμα στα @@ τους για μας. Ίσα ίσα που σκοπεύουν να φέρουν Ελλάδα και άλλους μελαμψούς.
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
803
Πόντοι
81
Ξεφτίλα να χτυπάνε στο 4λέπτο. Σε λίγο όπως πάνε ο χρόνος θα μετράει από την ώρα που περνάς την εξώπορτα και μπαίνεις στον οίκο.
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
514
Κριτικές
2
Like
645
Πόντοι
86
οπως υποστηριζεις ο χρονος ειναι 10 λεπτα, αμα σου χτυπησει πορτα στο 10λεπτο πότε θα βγεις ??  στα 13-14 λεπτα ?
Ο χρόνος είναι 10 λεπτά, από κει και πέρα μπορεί να φωνάξει την κοπέλα έξω, ή μπορεί να περιμένει 2-3 λεπτά ακόμα. Σε όλες τις δουλειές υπάρχει αυτό, μπορείς να δίνεις στον πελάτη ακριβώς αυτό που πλήρωσε ή να είσαι λίγο πιο ανθρώπινος μαζί του ώστε να το εκτιμήσει και να σε προτιμάει πάντα. Δεν λέω για υπερβολές ούτε για ακραία πράγματα.
σου χτυπαει για να ξερεις οτι ο χρονος σου τελειωνει, οχι για να φυγει η κοπελα...
Το χτύπημα στην πόρτα κατά κανόνα είναι για την κοπέλα, όπως επίσης και τα βηξίματα, οι μουσικές, οι ερωτήσεις προς την κοπέλα «αν είναι καλά» κτλ. Δεν είναι για τον πελάτη αυτά, είναι σήματα ότι η κοπέλα πρέπει να βγει.
θα πληρωσεις για τον παραπανω χρονο που εκατσες ?    οχι....
Ας την φωνάξει έξω αν περάσουν τα 10 λεπτά τότε. Δεν είπα να κάτσει κανείς παραπάνω χωρίς να πληρώσει. Άλλο αυτό όμως και άλλο να σου χτυπάει πόρτα στα 4 λεπτά πράγμα που σημαίνει ότι η κοπέλα πολύ σύντομα πρέπει να φύγει.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Μετά την πρωινή απογοήτευση-ξενερα αφού ήπια ένα καφεδάκι πραγματοποίησα έναν μικρό δειγματοληπτικό έλεγχο πριν λίγη ώρα στα εξής μαγαζιά του Μεταξουργείου

Ιασωνος46 όροφος Αλίσα ξανθιά με κοντό καρέ μαλλί ωραία φάτσα και σώμα και Μαρία πιο κοντή  μέτρια παρουσία
Κολωνου45 σε αυτό με τον μεγάλο διάδρομο στο πρώτο δεξιά η ξανθιά Μιλφ Αλινα μέτριο ύψος όμορφη φάτσα και σώμα αλλά το ύφος έδειχνε μεγάλη ταλαιπωρία η προσωποποίηση της ητοπαθειας
Κολωνου30 δεύτερος όροφος Νατάσσα η γνωστή νεαρή με ωραίο σώμα και ράστα μαλλιά δουλεύει καιρό
Κολωνού15 αριστερά μια μελαμψή συμπαθητική τσιγγανοπουλα που δούλευε παλιότερα Λεωνιδιου28 ισόγειο και Ιασωνος19 όροφο
Ιασωνος1Β αριστερά Καμέλια κοπέλα με πιασίματα ωραία βυζιά
Ιάσωνος19 ισόγειο μια κοπελίτσα με καστανοξανθα μαλλιά ωραίο σωματακι συμπαθητική φάτσα και στον όροφο μια τσαχπινα νεαρή με ωραίο σωματακι αδύνατο κοντό κάστανο καρέ μαλλί την είχα δει πριν λίγες μέρες Ιασωνος36
Κολωνου27 όροφος Λυδία γνωστή Μιλφ πλέον πολύ μέτρια σε σώμα που είναι γεμάτο κυτταρίτιδα και έχει όψη φλιδας πορτοκαλιού πρέπει να αποσυρθεί

Αυτά από το Μεταξουργείο στο οποίο μάλλον οι Έλληνες δεν έχουμε καμία θέση καθώς η αντιμετώπιση στα περισσότερα μαγαζιά είναι δεδομένη ξεπετα καλά το δεκάλεπτο ούτε κατά φαντασίαν μέσος όρος 4-6 λεπτά το πολύ η απογοήτευση είναι απόλυτη καλό μεσημέρι να έχετε
δικιο έχεις το έχουν ξεφτιλίση στα 4 λεπτά να χτηπουν πόρτα..
κ στο κολονου 27ετσι κανουν ντροπή..
Είμαστε μεγάλοι άνθρωποι κ πρέπει να είμαστε έντιμοι οςο μπορούμε
περισοτερο.
Προχτές είχα παει στο μετάξι αργά το βράδυ κ δεν ηταν ούτε ένας έλληνας,
κάτι πακια,μαύροι κάτι περίεργες φυλές.ουτε ξέρω τι ήταν νόμιζα οτι ειμαι σε αλλη χώρα..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Πάντως εάν γουστάρετε να κανονίσουμε ένα βράδυ {3η βάρδια} όσα μέλη του bou ψήνονται για μια νυχτερινή εξόρμηση θα το γούσταρα τρελά!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Οι κυριοι Σωματεμποροι διαβαζουν τα σχολια και ριχνουν γελιο μαλλον.
Δεν ξέρω αν γελάνε ή όχι το μόνο σίγουρο είναι ότι κερδισμένοι από όλη αυτή την άθλια τακτική που εφαρμόζεται σε Μεταξουργείο και Φυλής είναι τα στούντιο που επιβιώνουν ακόμη επειδή οι περισσότεροι Έλληνες δεν πατάνε πλέον Μεταξουργείο και προτιμάνε να πάνε λιγότερες φυσικά φορες και να πληρώσουν 50€ο για λίγα λεπτά παραπάνω σεξ και πιο καθαρό χώρο δηλαδή το αγοραίο σεξ μετατρέπεται σε είδος πολυτελείας.
Προσωπικά γνωρίζω πολλούς που σταμάτησαν και από Φυλής και από Μεταξουργείο στράφηκαν σε ακριβότερες επιλογές αφού πρώτα βίωσαν και αυτοι την εξαπάτηση και την υποβάθμιση που επικρατεί τα τελευταία χρόνια στην πιάτσα και δυστυχώς δεν βλέπω να αλλάζει αυτο
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Συμφωνω σε αυτο που λες ramada.

Οι κινησεις μας πλεον ειναι προβλεψιμες.

Ενα πραμα θα πω που πιστευω.

Εκεινοι που κερδιζουνε απο το 50ρι στο στουντιο ειναι οι ιδιοι που σε διωχνουν με τις πρακτικες τους απο το Μεταξουργειο και τη Φυλης.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Στοχευμενη κατάθεση πριν καμιά ώρα στη Σοφία στο Κολωνου27β όροφος! Πολύ καλή μιλφαρα για μια ακόμα φορά! Έχω ξαναγράψει κριτική, ίσως επαναλάβω.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα επανέρχομαι για να σας αναφέρω το εξής μετά από πολύ σκέψη και επεξεργασία κάμποσο καιρό τώρα αποφάσισα να περάσω με την ψηλή Ρωσσιδα Ντιάνα στο Διδυμου8 ισογειο πήρα το ρίσκο έπαιξα και έχασα έτσι είναι αυτά τα πράγματα κάθε δοκιμή έχει και την πιθανότητα να μην βγει οκ έγινε προχωράω παρακάτω απλά να πω δύο τρία πράγματα για την Ντιάνα.

Θα μπορούσε πολύ άνετα να είναι το Next Top Model
Θα μπορούσε να είναι η γραμματέας κάποιου εφοπλιστή ή Διευθυντή Ναυτιλιακής πολυεθνικής
Θα μπορούσε να είναι υποδοχή σε κάποιο club της παραλιακής άνετα

Για Μπουρδέλο δεν κάνει θα μπορούσα να πω ότι παίζει να είναι η πιο ψυχρή και ψοφια κοπέλα που έχω δοκιμάσει ποτέ σε μπουρδέλο πραγματικό έπιπλο ψεύτικη κούκλα του σεξ άκαμπτη τελείως δεν πειράζει ήταν μια εμπειρία κατι διαφορετικό αυτό δεν με ενοχλησε όσο η απάτη και η αθλιότητα του Μεταξουργείου
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.058
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
#Κύριοι Σωματέμποροι του Μεταξουργείου αν έχεται άρρωστο βίτσιο να χτυπάτε στο 4λέπτο πόρτες και να μας γαμάτε την ψυχολογία γιατί έτσι γουστάρεται...να ξέρεται ότι δεν θα σας περάσει!!!

:respect:


Υ.Γ. Εκτός και αν θέλουν να έχουν Πάκια μόνο οπότε απλά φούμο!!!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Όντως άκαμπτη δεν έστριβε με τίποτα
Θα στείλω κριτικές και για την Ντιάνα και για το πρωινό ξενερωμα στο Κολωνου53
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.284
Πόντοι
1.936
Πιπινου 118.
Δευτερη βαρδια Μαρθα και Ειρηνη.Εδοκιμασθει το Ειρηνακι με πολυ καλες εντυπωσεις.Μικρο,γλυκο,πετιτ με δυαρι στητο βυζι,ζυγωματκα,καστανοξανθα μαλλια και κορμακι μπανικο.Πιπουλα ανευ πλαστικου αν το ζητησεις,με διαρκεια,οχι ιδιαιτερα καλης τεχνικης λογο απειριας,πολλα προκαταρκτικα,δαγκωματακια στις ρωγες και φιλακια παντου.Γλωσσοφιλα γιοκ,δαχτυλιασμα γιοκ.Το ζει το γαμησι παντως.Το ανεβασα στην πουτσα μου και το ανεβοκατεβαζα πανω κατω.Ιδρωσε το καημενο μαζι μου...μουσκεμα η πλατη της.Καταθεση στο μουνακι της χωρις πολλα πολλα αλλα με εξαιρετικη αιαθηση.Στενουλικο ηταν.
Η αλλη η Μαρθα,ψιλοδαμαλα με σκερτσο στο σαλοναρισμα αλλα συμφωνα με την τσα2 δεν κανει 69.Απεφυγε η σκατογρια η πονηρη να μου πει τι προγραμμα κανουν συγκεκριμενα τα κοριτσια.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.048
Κριτικές
33
Like
7.138
Πόντοι
3.496
Διδυμ./27 -Εσπερινη βαρδια. Μεσα στα καλτ σκοταδια του νεοκλασσικου αυτου οικου που θυμιζει τα δωματια του κομη Δρακουλα, ξεπροβαλε απο  τις κουρτινες η γερασμενη Ντρου Μπαριμορ, και ανακοινωσε το προγραμμα. Σε φουλ του κωλου ολες, με ακαπελα, και το λεσβιακο μεταξυ τους στα 50!   :o
Επελεξα την Αλιόνα. Είναι το κλασικό τυπικό Ρωσο-μιλφο-γκράνυ που θα δει καποιος να παιζει σε τσοντοσάιτ με γυναικες της διπλανης πορτας, υπερανω υποψιας. Κεφατη, ψηλή αδύνατη, με μακρυα ξανθα μαλλια τυπου καλιφορνεζας των 80's, και με μετριο σωμα. Το προσωπο της ειναι καπου ενδιαμεσα μεταξυ ανατολης και δυσης. Τσαλακωνεται στο δωματιο, παιζει αρκετα καλα, και μπαινει στο πετσι του ρολου της. Θα ξαναπηγαινα για ενα  δευτερο γυρισμα.  :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom