Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 243 άτομα (26 μέλη και 217 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Μεταξουργείο live,η έκπληξη της ημέρας είναι στο Κολωνού 48 όπου μαζί με τη σχεδόν μόνιμα εγκατεστημένη Άντζελα δουλεύει  μέχρι  το τέλος του μήνα και η Ανίτα από το Λεωνίδου 28 όροφος! Παρόλη την αμηχανία επειδή η Άντζελα είναι κορυφαία σε υπηρεσίες διάλεξα την Ανίτα και δεν το μετάνιωσα,τη βρήκα φρέσκια και ανανεωμένη μετά τις διακοπές της!
Αναβαθμιστηκε το μεταξυ τουλαχιστον 1 επιπεδο. Η τσα2 καλη η σαν την αλλη απο λεωνιδιου28;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Υπάρχει κάποιο μπουρδελο στο μετάξι που να γουστάρει η τσατσά να μπαίνει στο δωμάτιο για μάτι?
Στο σπιτάκι που είναι η Βερόνικα η τσατσά, όταν σου φέρνει τα ρέστα, μπαίνει στα δωμάτια χωρίς να χτυπάει ενώ είσαι ολοτσίτσιδος. Ρίξε της λοιπόν την πρόταση και ποτέ δεν ξέρεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Πέρασμα με την Τάνια πριν λίγο από Φυλής 86. Επιβεβαιώνω ότι άβγαλτο και τρυφερό το μικρό, θέλει να του φερθείς με στοργή και προδέρμ. Λυπάμαι πολύ που χρειάστηκε να γειώσω την Μαίρη, παρόλο που έχω περάσει σούπερ μαζί της, μιας και είχα πάει στοχευμένα για Τάνια και δεν τη πάλευα καθόλου για διπλοκατάθεση.
 

25th

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
128
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
Μια ερώτηση προς όποιον ενδιαφέρει: Όλες αυτές οι συζητήσεις, οι απόψεις και οι απαιτήσεις για τα μπαναρίσματα και τις επαναφορές, δεν είναι εκτός θέματος; Και εγώ μαζί, με αυτή την ανάρτηση. Τι αφορά τον οποιοδήποτε αναγνώστη του νήματος "Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα" όλο αυτό το ζήτημα που ανέκυψε; Μόνο εξεταστικές επιτροπές δεν έχουν ζητηθεί! Ένα forum είναι, κανόνες, διαχείριση και χρήστες έχει, οπότε ας συμπεριφερθούμε ανάλογα.
Όποιος πραγματικά καίγεται για την ποιότητα του νήματος αυτού, θα έπρεπε να ζητάει να μεταφερθεί κάθε συζήτηση άσχετη με το νήμα σε άλλο νήμα.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
νωρίτερα ταπογιωμα...........

βεργας 7 αλεξανδρα ξανθια μιλφ στη θεση της μαιρουλας

εξηκίου 18 μία λεπτουλα μικρουλα μελαχρινη που δεν μιλαγε γρι ελληνοαγγλικα χαμογελαστη
δευτερο απο λιωσιων οροφος μια χοντουλα μελαχρινη μιλφ η οποία με αιφνηδίασε βγαινοντας απο πισω μου μολις τελιωσα τις σκαλες απο κρυφη πορτα.
και το πρωτο απο λιωσίων η γνωστη μπουζουκτζου ξανθια.

αγκυρας 12α κλειστο
αγκυρας 12β ολγα που ναι μεν γεματουλα με λίγο κοιλια αλλα με νεανικες βυζαρες ...μελαχρινη
μαζι μια κοκκινομαλλα βυζαρου κιαυτη αν θυμαμαι καλα αναστασια?

απεναντι αγκυρας 9 ?  η ίνες ... ενω ειναι ψηλη ή ξυνιλα και η πατσιλα της σε αποθουν..

φυλης 84 πανω ραισα μελαχρινη μοντελοειδης με φυσικα βυζια χυτα...
μαζι με την φολοειδης μελαχρινη με ραστα μαλλια .... δεν μπορω να θυμηθω ονομα
στο 67 ισογειο μια παολα ψηλη με βυζαρες ....
69 ημιοροφος μαρια μελαχρινη
71 αντζελινα μικρουλι πιπινακι τσιγγανοειδες γλυκουλι
74 υπογα μαρια ψηλη με σωστο βυζι και κολο ακα
απεναντι στο ισογειο δυο ζουμπουρλουδικες αννα και χριστινα με ωραια βυζια
στον οροφο μια ξανθια μιλφαρα
φωκαιας 24  αρης με καρολινα οχι η καβλιαρα του 27(ψηλη νταρντανα με βυζια μεγαλα φυσικα ) και μαγκυ - πεγκυ ξανθια με καρε μαλλι και οι δυο με ακα.
φωκαιας ημιοροφος ναταλι
οροφος αννα κου......
ελλης 3 βικτωρια νταρντανα με πλατες και βυζαρες ..... πριν βγει περιμενοντας με την τσατσα ακουσαμε τον συναγωνιστη που εχυνε με κραυγες!!!!!!
αλκιβιαδου 16 μονο το β ανοικτο με μια μυτογκα αδυνατη μαρια ....
τρεχτε να ριξετε κανα μανικι πριν σας προλαβει το χαρτι της επιστρατευσης!!!
   

 








 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Στο 66 δεξιά δίδυμο Ρενάτα και Νικόλ.Πήρα τη Ρενάτα.Η Νικόλ δεν ήταν στις προτιμήσεις των πελατών...Οι δύο που ήταν στα δωμάτια είχαν διαλέξει Ρενάτα,οι άλλοι 2 Ρενάτα,εγώ Ρενάτα...Όταν ήμουν στο δωμάτιο περιμένοντας τη Ρενάτα να έρθει ένας-μαλλον μεγάλος σε ηλικία-επέλεξε τη Νικόλ.Πήγε πριν έρθει σ'εμένα η Ρενάτα.Μόλις τελείωσα ήταν ακόμα στο δωμάτιο και η τσατσά ξερόβηχε...Ας πρόσεχε η Νικόλ.Είναι ωραία αλλά η συμπεριφορά της δεν είναι καλή.Εν αντιθέσει με τη γλυκήτατη Ρενάτα.Τόσο καιρό έκανα μαλακία που δεν είχα μπει.Θα γράψω και κριτική.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
αν εχει καποια κοπελα κακη συμπεριφορα λογικο μου φαινεται να μην εχει πελατεια
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
70
Like
285
Πόντοι
20
Γνωριζει κανεις φιλος αν εργαζεται ακομη και που η θρυλικη Νατασσα η πεταλουδα? Ευχαριστω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom