Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 92 άτομα (4 μέλη και 88 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.841
Κριτικές
6
Like
9.112
Πόντοι
1.686
Παντως, το ειχα γραψει και τις προαλλες εδω:

ΔΕΝ κανει κατι που μπορει να σε ξενερωσει [ασχετως προγραμματος και διαθεσης].

Επισης ειναι ΓΥΝΑΙΚΑ, κι οχι νηπιαγωγειο.

Αντιθετως, η Ρενατα (πχ) ειναι κι αυτη γυναικα αλλά μεσα στο δωματιο δεν βγαζει θηλυκοτητα. Ειναι πολυ ψυχρη και διεκπεραιωτικη.

Τις έπαιρνα , πότε τη μία και πότε την άλλη,
από το 2009 στο ρδέλο Λιοσίων 137 και Ξανθίππης
στάση Μετρό Αττική.
Κοσαμφ, τότε η Άννα λεγόταν Τζούλια και
μου έκανε σπέσιαλ πρόγραμμα !  :dancing:
Και τώρα επίσης μου κάνει καλό πρόγραμμα.
Η Ρενάτα  το 2009 ήταν άβγαλτη, τώρα όμως
εδώ και 2-3 χρόνια είναι σούπερ για τους τακτικούς πελάτες της!
Την έχω πάρει απειρες φορές και θα την ξαναπάρω.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Αν παει πακετο Βικτωρια και τσατσα μαζι, μόνο με 10 ευρω συνολικα, τότε αλλαζουν τα δεδομενα, και θα είναι value for Money  :rockon: :headbaning1: :headbaning2:

Τη τσατσά τη θέλω να είναι μέσα απλά να κοιτάει.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Λαδάκη την Μαίρη από Αχαρνών 85 με ποια σου μοιάζει,αν την ξέρεις βέβαια :S; :kneel:
 

Hotfeett

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
48
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Καμία κοπέλα για ποδολαγνια από Φυλης γνωρίζετε?
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736

Συνημμένα

  • 20180317_141242.jpg
    20180317_141242.jpg
    933 KB · Εμφανίσεις: 45

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Kαλησπέρα,
Μία μικρή ενημέρωση για την πρωινή βάρδια.
Στο Αλκιβιάδου 16Α σε ντουέτο η Κατερίνα η Σέρβα με την Χριστίνα.Η Χριστίνα και αυτή παλιά καραβάνα έχει δουλέψει σε αρκετούς οίκους.Ψηλή,νταρντάνα,γεματούλα,με μακριά μαύρα μαλλιά.Σε φουλ πρόγραμμα αμφότερες.Η παρτούζα στα 30 ευρώ.
Τα Αλκιβιάδου 16Β και Γ κλειστά αμφότερα.
Στο Διδύμου 22 ήταν η Λουτσία,Ρωσόφωνη,με μαλλιά ξανθά στο ύψος των ώμων,σώμα κανονικό με πιασιματάκια.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Μαζί της η Σύλβια,κοντή,σώμα με πιασιματάκια,ξανθά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά.Σε ελεύθερο στοματικό,τελείωμα στο σώμα της. Η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι η Μαριάννα έχει επιστρέψει και θα ξεκινήσει να δουλεύει αύριο.
Στο Διδύμου 20 ήταν η Καρολίνα,Ρωσόφωνη,κοντή,με μαλλιά καστανόξανθα στο ύψος των ώμων της και γυαλιά οράσεως.Σε ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα της.Και μαζί της η Ρωσόφωνη μιλφ Άννα η επονομαζόμενη Μυστήρια. Ψηλή,λεπτή,με ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Επέστρεψε, πρώτη μέρα σήμερα.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Διδύμου 18 στο ισόγειο η Ρωσόφωνη μιλφ Σοφία,κοντή,με σώμα κανονικό και μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα της.
Στο Διδύμου 18 στο υπόγειο η Άνκα,μιλφ,μελαμψή,γεματούλα με μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
Στο Διδύμου 16 στο υπόγειο η Όλγα,μιλφ,Ρωσόφωνη,υπέρβαρη,με καστανά μαλλιά πιασμένα πάνω.Σε ελεύθερο στοματικό.Μαζί της η Αναστασία,μιλφ Ρωσόφωνη,με ξανθά μαλλιά προς το καρέ,ωραίες βυζάρες στρογγυλές.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 59 στο ισόγειο η Μαρία,κοπέλα,λεπτή,με καστανά μαλλιά στο ύψος των ώμων της και κανονικό πρόγραμμα.Και μαζί της η Χριστίνα,ψηλή,με μαλλιά καστανά μακριά,σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα.Σε ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
Στο Φυλής 59 στον όροφο μία καινούρια κοπέλα σε ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό,με μαύρα μαλλιά πιασμένα πάνω,δέρμα μελαμψό,βυζάρες,σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,φαρδιά περιφέρεια.
Στο Φυλής 86 στο ισόγειο η Τάνια,κοπέλα Ρωσόφωνη, λεπτή,με μαλλιά καστανόμαυρα τα οποία είχε πιασμένα πάνω. Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Η πρώτη συνεύρεση στην κοπέλα αυτή την οποία και έχω ξαναδοκιμάσει με καλές εντυπώσεις.
Κατέβηκα και λίγο στο Μεταξουργείο αλλά δεν συνέχισα την βόλτα μου για πολύ.
Στο Ιάσωνος 46 στον όροφο ήταν δύο κοπέλες η Γκαλίνα και η Βαλέρια.Η Γκαλίνα,μιλφ,Ρωσόφωνη,με μαλλιά καστανόξανθα σγουρά,τραχύ πρόσωπο,μάτια γουρλωτά,σώμα κανονικό.Σε ελεύθερο στοματικό.Η Βαλέρια,γεματούλα,με μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της.Σε κανονικό νομίζω.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 στον όροφο ήταν η Ρωσόφωνη μιλφ Αλιόνα,ψηλή,με μαλλιά ξανθά προς το καρέ,σώμα με πιασιματάκια σε ελεύθερο στοματικό και μαζί της η Νατάσα,Ρωσόφωνη,σώμα κανονικό με μαλλιά ξανθά πιασμένα αλογοουρά.Σε ελεύθερο στοματικό.Πέρασα με την Αλιόνα,με καλές εντυπώσεις.
Καλό Σαββατοκύριακο!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
34
Like
4.408
Πόντοι
7.195
Ευκολο να το λες,ομως ο ανθρωπος περα απο της σουπερ ενημεροσης εδινε και πληροφοριες και μας διευκολινε παρα πολυ για βαρδιες αλαγες απο οικο σε οικο για κοπελες ενοω,απαντουσε αμεσα κτλ.Κριμα παντος

Χοντρό λαθος της διαχείρισης.
Ο κανόνας λέει μην αχρηστεύεις κάτι που δεν μπορείς να αντικαταστήσεις.
Να τερματιστεί το μπαν άμεσα !
 

25th

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
137
Κριτικές
5
Like
312
Πόντοι
21
Καλησπέρα φίλτατοι.
Έχει κανείς εντυπώσεις καλές ή κακές για μια Σοφία (αν θυμάμαι καλά) από Μεγ. Αλεξάνδρου 21;
Βλέπω ενημερώσεις για εκεί, αλλά ποτέ το όνομα, και στις κριτικές δεν υπάρχει καμία που να ταιριάζει στην περιγραφή. Μια ξανθούλα 20-25 ετών, λεπτούλα είναι. Την έχω πετύχει 2 φορές σε τσάρκα που χάζευα, και φαίνεται ενδιαφέρουσα περίπτωση.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Χοντρό λαθος της διαχείρισης.
Ο κανόνας λέει μην αχρηστεύεις κάτι που δεν μπορείς να αντικαταστήσεις.
Να τερματιστεί το μπαν άμεσα !
Αυτά έλα και ξαναπές τα όταν σου βρίσει τη μάνα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.619
Πόντοι
39.662
Καλησπέρα φίλτατοι.
Έχει κανείς εντυπώσεις καλές ή κακές για μια Σοφία (αν θυμάμαι καλά) από Μεγ. Αλεξάνδρου 21;
Βλέπω ενημερώσεις για εκεί, αλλά ποτέ το όνομα, και στις κριτικές δεν υπάρχει καμία που να ταιριάζει στην περιγραφή. Μια ξανθούλα 20-25 ετών, λεπτούλα είναι. Την έχω πετύχει 2 φορές σε τσάρκα που χάζευα, και φαίνεται ενδιαφέρουσα περίπτωση.

 

25th

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
137
Κριτικές
5
Like
312
Πόντοι
21

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.619
Πόντοι
39.662
Ευχαριστώ πολύ! Δεν είχα καταλάβει ότι εργάζεται franchise και σε άλλα μαγαζιά. Θα περπατήσω κάποια στιγμή στα χνάρια σας.


δουλευει σε ολη την αλυσιδα κολωνου 23 α-β, Ιασ 20 α-β-γ , Μεγ.Αλεξ 21, μονο στο Ιασ 37 δεν την εχω πετυχει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 25th

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Καλημερα. Ξερει κανεις αν θα ναι η Αννα μυστηρια το πρωι στην Διδυμου;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Μεταξουργείο live,η έκπληξη της ημέρας είναι στο Κολωνού 48 όπου μαζί με τη σχεδόν μόνιμα εγκατεστημένη Άντζελα δουλεύει  μέχρι  το τέλος του μήνα και η Ανίτα από το Λεωνίδου 28 όροφος! Παρόλη την αμηχανία επειδή η Άντζελα είναι κορυφαία σε υπηρεσίες διάλεξα την Ανίτα και δεν το μετάνιωσα,τη βρήκα φρέσκια και ανανεωμένη μετά τις διακοπές της!
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
423
Like
727
Πόντοι
81
Υπάρχει κάποιο μπουρδελο στο μετάξι που να γουστάρει η τσατσά να μπαίνει στο δωμάτιο για μάτι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom