Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (1 μέλη και 54 επισκέπτες)

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Πηγα και εγω με την Τζενη.
Ενταξει δεν ειναι ασχημη η κοπελα προφανως αλλα ουτε και η μουναρα που θα δικαιολογησει το λαικο προσκυνημα που διαβαζα να γινεται 4 μερες τωρα.
Και στο κρεβατι καλη ειναι, και τα κεφια σου θα τα κανει και φιλοτιμη ειναι, αλλα μην περιμενετε να δειτε και την Κενταλ Τζενερ.

ΥΓ 10 ατομα στο σαλονι, τα 8 λακισαν. Απλα το αναφερω.
 

spybat

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
0
Να καταλαβουν ορισμένοι έκτος αν έχουν προμήθεια εκεί αλλάζει το θέμα ότι κάνοντας τόσο ντόρο τόσες μέρες ότι γεμίζουν τα σαλόνια να την δουν αλλά μέχρι εκεί δεν γεμίζεις δωμάτια έτσι με αποτέλεσμα ξεφούσκωσε η φούσκα και χτες  απόγευμα σε επίσκεψη μου άδεια δωμάτια δεν την λες και τοπ μόντελ επειδή έχει ύψος έλεος δηλαδή
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
52
Like
16.727
Πόντοι
10.686
Υπό βροχή ένα τσιγάρο πριν κι ένα μετά τη Νατάσα στο Ιάσονος 46 όροφος,χόρτασα αντισώματα κατά dmtrsxxx  :cheesy:,την Κυριακή φεύγει για έναν μήνα.
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Υπό βροχή ένα τσιγάρο πριν κι ένα μετά τη Νατάσα στο Ιάσονος 46 όροφος,χόρτασα αντισώματα κατά dmtrsxxx  :cheesy:,την Κυριακή φεύγει για έναν μήνα.
Συναγωνιστη, είναι βεβαιο ότι η σχιστοματα η Νατασα θα φυγει την Κυριακη για ένα μηνα ?? Αν όντως ισχύει, τοτε θα πρεπει σημερα κι αυριο να της καταθεσω όσο το δυνατο περισσοτερο σπερμα  :pipa1: :pipa2: :pipa3:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.383
Πόντοι
3.506
καλησπερα ξερουμε κανενα μπουρδελακι να δινουν κωλο ασιστολα;;
Φυλής 86Α. Σε όποια βάρδια και να πας, θα βρεις δυνατά κορμιά, τα οποία προσφέρουν φουλ πρωκτικό και όχι μόνο.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.383
Πόντοι
3.506

Chemical Warfare

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
20
Καλησπέρα συναγωνιστές.Πέρασα χθες με την Αρίνα 69Β απογευματινή βάρδια.Πήγα στοχευμένος και μάλιστα όλα τα δωμάτια ήταν άδεια.Η κοπέλα παραμένει ψηλά σε επιδόσεις αλλά νομίζω ότι ιδανικό θα ήταν αν ήταν στο 15άρι(δηλαδή να ξαναγύρναγε μετάξι).Πάντως η κίνηση ήταν πολύ πεσμένη,ελπίζω να το καταλάβουν.



 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
η Γιασμίν στο Περγάμου 1 έχει κόσμο το απόγευμα γιατί σκέφτομαι να κάνω μία γρήγορη επίσκεψη λόγω μειωμένου χρόνου. Επίσης, σε επίδοση είναι αξιοπρεπής;
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
:heavymetalbig:Ήθελα να ξερα πως μας παρουσίαζαν μερικοί το σουπερ μόντελ της Φωκαίας την Τζενη έλεος με την αλογομούρα να γαμήσουμε μουνάρα θέλουμε όχι να παίξουμε μπάσκετ ακολουθεί κριτική στα του οίκου της
H Tζένη αντικειμενικά είναι μία πόλυ όμορφη κοπέλα και η πλειοψηφία που θα την δει αυτό θα πει.

Επίσης αν ήθελες κοντές και όχι να παίξεις μπάσκετ τότε γιατί πέρασες απο το μαγαζί; Νομίζώ ότι γράφτηκε λεπτομερώς ότι πρόκειται για ψηλή κοπέλα.

Τέλος αυτό που δημοσίευσες δεν θεωρείται κριτική μιας και δεν πέρασες μαζί της.Κανονικά θα πρέπει να το σβήσει κάποιος moderator μιας και συνεύρεση δεν έχει πραγματοποιηθεί.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Να καταλαβουν ορισμένοι έκτος αν έχουν προμήθεια εκεί αλλάζει το θέμα ότι κάνοντας τόσο ντόρο τόσες μέρες ότι γεμίζουν τα σαλόνια να την δουν αλλά μέχρι εκεί δεν γεμίζεις δωμάτια έτσι με αποτέλεσμα ξεφούσκωσε η φούσκα και χτες  απόγευμα σε επίσκεψη μου άδεια δωμάτια δεν την λες και τοπ μόντελ επειδή έχει ύψος έλεος δηλαδή
Αν αναφέρεσαι σε εμένα εγώ γράφω για το κέφι μου και δεν έχω εισπράξει φράγκο.Να προσέχεις τι λες και πως το λες και να μην αφήνεις υπονοούμενα.
 

spybat

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
0
Είναι κριτική εμφάνισης και όχι συνεύρεσης δεν έχω θέμα στο ψηλή η κοντή πήγα να δω από κοντά το τοπ μόντελ για σένα είναι τοπ για μένα το πρόσωπο της είναι κάτω του μέτριου για την περιοχή την γνώμη σου λες εσύ και εγώ επίσης το κοινό αποφασίζει όταν είναι να αναφερθώ σε σένα το λέω με το όνομα σου μην έχεις την μύγα
 

spybat

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
0
Αν είναι μόνο για κριτική συνεύρεσης στα του οίκου της δε γνώριζα τότε καλώς να σβηστεί από εκεί
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Αν είναι μόνο για κριτική συνεύρεσης στα του οίκου της δε γνώριζα τότε καλώς να σβηστεί από εκεί


σωπα ρε δεν ηξερες οτι κριτικες ανεβαζουμε μονο οταν εχουμε πληρωσει και μπει σε δωματιο

τοσο καιρο απλα παρακολουθουσες το σαιτ?
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Είναι κριτική εμφάνισης και όχι συνεύρεσης δεν έχω θέμα στο ψηλή η κοντή πήγα να δω από κοντά το τοπ μόντελ για σένα είναι τοπ για μένα το πρόσωπο της είναι κάτω του μέτριου για την περιοχή την γνώμη σου λες εσύ και εγώ επίσης το κοινό αποφασίζει όταν είναι να αναφερθώ σε σένα το λέω με το όνομα σου μην έχεις την μύγα
Oι κριτικές που γράφονται στην πρώτη σελίδα αφορούν αποκλειστικά σε συνευρέσεις.Και όχι απλά πέρασα και την είδα μου άρεσε ή δεν μου άρεσε.

Για το άλλο ζήτημα της προμήθειας που έγραψες όφειλα να παρέμβω για την αποκατάσταση της τάξης μιας και το post σου ήταν αρκετά νεφελώδη και έπρεπε να ξεκαθαριστεί.
 

spybat

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
0
σωπα ρε δεν ηξερες οτι κριτικες ανεβαζουμε μονο οταν εχουμε πληρωσει και μπει σε δωματιο

τοσο καιρο απλα παρακολουθουσες το σαιτ?      Ναι ρε δεν ήξερα τους κάνονες του σαιτ νέος είμαι δεν βλέπεις όταν παλιώσω ελπίζω να μην κάνω τέτοια λάθη
 

spirolondon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
41
Κριτικές
15
Like
533
Πόντοι
290
Είναι κριτική εμφάνισης και όχι συνεύρεσης δεν έχω θέμα στο ψηλή η κοντή πήγα να δω από κοντά το τοπ μόντελ για σένα είναι τοπ για μένα το πρόσωπο της είναι κάτω του μέτριου για την περιοχή την γνώμη σου λες εσύ και εγώ επίσης το κοινό αποφασίζει όταν είναι να αναφερθώ σε σένα το λέω με το όνομα σου μην έχεις την μύγα
Να ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα, κατ'αρχήν η κοπέλα είναι 20 Χρονών, είναι δίμετρη με ωραία πόδια καμπύλες κανονικό βάρος κλπ, έχει φανταστικό ίσιο μαλί πολύ μακρύ, και είναι ελαφρά μελαμψή που την κάνει ακόμα πιο καυλωτική, αν με ρωτήσεις για πρόσωπο εμένα μου φαίνεται σαν καμιά ωραία ινδιάνα απο western ταινίες. Συμφωνώ με τους συναγωνιστές και επαυξάνω οτι η κριτική σου χωρίς να γαμήσεις είναι άκυρη....έτσι κι αλοιώς θα πρεπε να το ξέρεις γιατί ρωτάει να βαθμολογήσεις συμετοχή κοπέλας και πολλές λεπτομέρειες. Το βράδυ που την πήρα είχαν μπεί τρία τέσσερα κωλόπαιδα για φασαρία και η υπηρεσία αναγκάστηκε να παίρνει τηλέφωνα για να φύγουν, μου είπε οτι παίζει και το άλλο αντίζηλοι που δεν πάνε καλά οι δουλειές τους να βάζουν άλους να κάνουν φασαρία κλπ στο τσαρδί επειδή δουλεύει καλά. Απο την άλλη και εγὦ είχα μπεί και δεν κάθησα όταν την είδα γιατί είχε πολύ κόσμο, και ξαναγύρισα την επόμενη να την πάρω γιατί δεν μου έφευγε απο το μυαλό...Πάντως είσαι άκυρος τελείως να βάζεις βαθμούς 4.5 κλπ σε τέτοια μουνάρα χωρίς να την πάρεις κι όλας και να μας την λες... Εχεις πολλές φορές στη ζωή σου την ευκαιρία να γαμήσεις 2μετρη 20άρα ?Αναρωτιέμαι.
 

Επισκέπτης
μαγκες καλησπερα!! Νταρια απο κολωνου 30  ισογειο εχει δοκιμασει κανεις?
 

spybat

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
0
:think:Αγαπητέ συναγωνιστή κατ αρχην δεν τρελαίνομε για 2 μέτρα και η κοπελιά μια χαρά σώμα είναι αν και λεπτή που δεν τιμάω αυτά τα σώματα αλλά πρόσωπο μοντέλο έλεος και γι αυτο δεν ανέφερα τον οικο που κατέθεσα μετά γιατί δεν κάνω διαφήμιση η δυσφήμηση σε οικους εγώ προσωπικά τεσπα πολύ το αναλύσαμε και το καταντήσαμε φέις μπουκ εδώ μέσα
 

spirolondon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
41
Κριτικές
15
Like
533
Πόντοι
290
:think:Αγαπητέ συναγωνιστή κατ αρχην δεν τρελαίνομε για 2 μέτρα και η κοπελιά μια χαρά σώμα είναι αν και λεπτή που δεν τιμάω αυτά τα σώματα αλλά πρόσωπο μοντέλο έλεος και γι αυτον δεν ανέφερα τον οικο που κατέθεσα μετά γιατί δεν κάνω διαφήμιση η δυσφήμηση σε οικους εγώ προσωπικά τεσπα πολύ το αναλύσαμε και το καταντήσαμε φέις μπουκ εδώ μέσα
Στο οτι δεν τρελαίνεσαι για τα 2 μέτρα, δεν σημαίνει οτι δεν είναι και λίγο σπάνιο, τα πιο πολλά είναι κοντοπούτανα που δουλεύουν, το πρόσωπο που έχουν τα μοντέλα είναι ίδιο με αυτό που έχει η κοπέλα και καμιά φορά και πιο άγριο η γενικά κατώτερο, οπότε σωστά αναφέρθηκε η λέξη μοντέλο, το σώμα που λες λεπτό είναι κανονικό όχι λεπτό, ολοι οι συναγωνιστές ξέρουν οτι λεπτή ενοούμε τη στέκα εδω μέσα...Το ότι δεν παραθέτεις κριτική είναι καλό γιατί απ οτι φαίνεται αμα ήμουν νεος εδω μέσα και έπαιρνα σοβαρά εσένα στη κριτική θα έχανα μια μουνάρα..άδοξα...Αθελά σου η όχι δυσφήμιση κάνεις στη κοπέλα αν μη τι άλλο...Τώρα εδω μέσα μιλάμε για γαμήσια και μιλάμε πολύ γιατί αυτό μας εκφράζει, όποιος δεν γαμάει δεν έχει θέση σε αυτό το book εδω μέσα και είναι κατ εμε αφορησμένος....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom