Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (10 μέλη και 118 επισκέπτες)

PipisBR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2017
Μηνύματα
27
Like
36
Πόντοι
0
φανταστειτε ποσο εχει πεσει το επιπεδο φυλης τελευταια, για να γινεται χαμος στην τζενη

αλλα παιδια νομιζω καπου υπερβαλλετε λιγο

εαν γυρνουσαμε εποχες πριν το 2010 θα περναγε απαρατηρητη πιστευω

Από τα πιο εύστοχα σχόλια.
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Όντως από φάτσα λιγάκι χάνει. Την Τζένη θα την προτιμήσεις για τις ποδαρες της και το κωλί της, μιας και βυζί επίσης δεν έχει μεγάλο. Από υπηρεσίες είναι μάλλον επιλεκτική. Στις κριτικές διάβασα για γλωσσοφιλα και 69, αλλά όταν πήγα να την φιλήσω το απέφυγε και έγινε δεκτική, μόνο όταν την τρελανα στο γλειφομούνι. Από την άλλη ο συναγωνιστής της τελευταίας κριτικής λέει ότι έφαγε άκυρο για 69.
Φίλε grill στο 69 αρνήθηκε αλλά όταν πήγα να τις γλύψω το μουνάκι γελάγε καονμ λέει no please ..φιλάκια με γλώσσα έδινε αλλά Επιφάνειακα..θα ξανά επισκεφθω για πιο λεπτομερής κριτική αλλά πιστεύω να μην έχει κόψει το ακαπωτο τσιμπούκι...πίσω σύστημα έχει πολύ καλό.. πρόσωπο νεανικό που σε συνδυασμό με τα μαλλιά και το ύψος την κάνει ωραία παρουσία..αλλά υπάρχουν και άλλες σίγουρα δε αυτά τα κυβικά.πχ η Άννα μου αρέσει πιο πολύ σαν γυναίκα από φυλής που είναι μόνο βραδινή βάρδια.. αναρωτιέμαι αν μπορώ να την κλείσω για μισή ώρα την Τζένη ή θα φάω ξύλο από τους γέρους που περιμένουν στην σειρά:-D
 

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
164
Like
422
Πόντοι
21
Καλησπερα

κοιταξτε,παντα ειναι ρισκο το να κανεις εξτρα προγραμματα η κατι περισσοτερο με πουτανες ειδικα του μεταξουργειου

αλλα αυτο που εμαθα προσφατα για την ρωξανη στο λεωνιδιου ισογειο με εκανε να χασω τα μαλλια μου


Πληροφοριες εγκυρες,οτι εκανε ακαποτα στοματικα,και σεξ με πλειοψηφια πακιστανων  :-

παει στο διαολο το στοματικο,αλλα γαμησι με πακιστανους ακαποτα?

Δυστηχως ανοιχτηκα και εγω,και οσες λενε only greek που ξερετε εσεις οταν σε μια μερα αναδουλειας δεν τους δεχονται

πληροφορια οτι εφυγε και αραβωνιαστηκε πακιστανο :helpplea: :helpplea:

τεσπα...
με οτι εχω κανει μαζι της,πρεπει να κανω καμια εξετση ΣΜΝ σιγουρα
Φιλε μου θελει προσοχή για να μην κλαιμε μια ζωη.Ευχομαι να μην εχεις κατι κολλησει αλλα πρεπει να πας να κανεις οποσδηποτε εξετασεις για παν ενδεχόμενο.
 

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
164
Like
422
Πόντοι
21
FOLA ALERT...FOLA ALERT...FOLA ALERT
Μετά από τσάρκα σε όλη την Φυλής, Φωκαίας, Φιλιππίδου, Αγκύρας και την μισή Διδύμου, ο δρόμος με έφερε στην οδό Τροφωνίου 11, στην Λιοσίων. Εκεί δούλευε μία νεαρή κοπέλα, ονόματι Αλίσια, για την οποία είχα διαβάσει καλές κριτικές. Δυστυχώς ήταν αναληθής, με αποτέλεσμα να φάω μία ξεγυρισμένη φόλα.
Eυχαριστουμε που μας γλύτωσες απο άλλη μια φόλα.
 

nikospapas89

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2018
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
παιδια εχεις κανεις πληροφοριες για μια ψηλη milf με βυζαρες ελαχιστα χαλαρο κωλο που δουλευει 2η βαρδια στο φωκαιας 24??νομιζω το ονομα της ειναι κορινα..εχουμε και καμια φωτο?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Γράψε κριτική και εξηγησου και θα κρίνουμε
Μα δεν την έχω πάρει. Ούτε έχω καμιά περιέργεια να την πάρω να διαπιστώσω την αλήθεια. Απλά λέω ότι πιο λογικό είναι να έφαγε ο φίλος φόλα από το να πλάθουμε σενάρια συνωμοσίας ότι όλες οι καλές κριτικές είναι στημένες.
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
1.521
Πόντοι
201
Η Καρολινα ειναι κοντη ξανθια οντως με βυζαρες και δουλευει το πρωι φ27
 

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
175
Like
87
Πόντοι
1
παιδιά η γνωστή Αθηνά απο φωκαίας 27 που εχει εξαφανιστεί?
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Μα δεν την έχω πάρει. Ούτε έχω καμιά περιέργεια να την πάρω να διαπιστώσω την αλήθεια. Απλά λέω ότι πιο λογικό είναι να έφαγε ο φίλος φόλα από το να πλάθουμε σενάρια συνωμοσίας ότι όλες οι καλές κριτικές είναι στημένες.
μπορεί να μην είναι στημένες απλώς να μην ήταν σε καλή μέρα όταν την δοκιμασε ο φίλος ή οι πρωηγουμενοι να ήταν πιο light και με κάποιον πιο απαιτητικό πελάτη δεν
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Καλό μεσημέρι σε όλους. Χτες κατά τις 2 πέτυχα επιτέλους την Μαρίνα στο Ιάσονος1α. Από εμφάνιση τα ξέρετε οι περισσότεροι ότι δεν λέει πολλά μάλλον το αντίθετο θα έλεγα αλλά έχει μακράν την  πιο δεκτική και ανθεκτική κωλοτρυπιδα του πορνικου προσωπικού αυτής της περιόδου. Αρχικά πολύ καλή και ρομαντική πίπα με γλυψιμο αρχιδιων και μετά κωλοβυθομετρηση σε δύο στάσεις (με τα πόδια ψηλά και πισωκολλητο) όπου την κάρφωνα μέχρι τέρμα χωρίς έλεος. Έχυσα τα φλοκια βαθιά μέσα της και αποχώρησα ευχαριστημένος από το καλύτερο κωλογαμησι των τελευταίων πολλών μηνών. Ενδείκνυται μόνο για όσους δεν ενδιαφέρονται για εμφάνιση αλλά  για ξεκώλιασμα χωρίς αύριο. Τους χαιρετισμούς μου σε όλους.
 

nikospapas89

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2018
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
την καρολινα που δουλευει στο φωκ24 το πρωι την ξερω,για την αλλη την ψηλη milf με βυζαρες 2η βαρδια,δεν γνωριζω.ξερει καποιος κατι παραπανω?ευχαριστω
 

Mikrotsoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
380
Πόντοι
301
καλησπερα ξερουμε κανενα μπουρδελακι να δινουν κωλο ασιστολα;;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Κι αν ήταν φόλα μόνο μαζί του; Τόσες καλές κριτικές ψεύτικες;

:uglystupid:

Πόσες είναι οι "τόσες καλές κριτικές" που έχει;  :uglystupid:

Αφού για την αναφερόμενη κοπέλα,με το συγκεκριμένο όνομα,στο συγκεκριμένο μαγαζί,υπάρχει μόνο μία κριτική.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Συναγωνιστές ξέρει κανείς αν η Παολάρα από Κολωνού 53 θα είναι στο πόστο της σήμερα?
 

PipisBR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2017
Μηνύματα
27
Like
36
Πόντοι
0
:uglystupid:

Πόσες είναι οι "τόσες καλές κριτικές" που έχει;  :uglystupid:

Αφού για την αναφερόμενη κοπέλα,με το συγκεκριμένο όνομα,στο συγκεκριμένο μαγαζί,υπάρχει μόνο μία κριτική.

Σπαράζω από λυγμούς! :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom