Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (0 μέλη και 73 επισκέπτες)

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Καλησπερα professorx τα φώτα σου ερχομαι αύριο Αθήνα και θέλω να μου προτείνεις κορασίδες στο μετάξι νεαρες όχι μίλφ,σε ώρες απο 2 μμ και μετά,

Εγώ θα σου προτείνω Κολωνού 30Β στον πάνω όροφο την Νατάσα με καλή συμμετοχή. Δεν είναι πιπίνι αλλά σίγουρα όχι μιλφ.

Ιασ. 27 την Νάταλυ (σκίνυ) - δεν είμαι σίγουρος αν έχει πάρει ρεπό ή είναι εκεί αυτην την περίοδο.

Επίσης όμορφη νεαρή και όχι φόλα είναι κ η Ντιάνα στο Ιασ. 19 κάτω αλλά η υπηρεσία χτυπάει σχετικά σύντομα αλλά όχι τρομερά πράγματα.

Επειδή με ενδιαφέρει κ εμένα ας προτείνει κ κάποιος άλλος ποιές είναι αξιόλογες νεαρές σε εμφάνιση/υπηρεσίες.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Καλησπερα professorx τα φώτα σου ερχομαι αύριο Αθήνα και θέλω να μου προτείνεις κορασίδες στο μετάξι νεαρες όχι μίλφ,σε ώρες απο 2 μμ και μετά,
Τσέκαρε την Λάουρα Κολωνού 11 στον όροφο.28 ετών.
 

spirolondon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
41
Κριτικές
15
Like
533
Πόντοι
290
Πρίν καμιά βδομάδα το βγαζε και ήταν για μια μέρα τελείως πεσμένο το site εδω....
Απο την άλλη είναι και υπερφορτωμένο με τουλάχιστον 29 διαφιμήσεις στη σελίδα...για να τσεκάρω ένα μπουρδέλο στη τσάρκα υποφέρω, πρέπει να πατάς απο εδω, και μετά στο χάρτη.... κανονικά έπρεπε με το που πατάς στη διεύθυνση να σε πηγαίνει και στη σελίδα των κριτικών...
 

Επισκέπτης
ρε παιδια η λολα η αλβανιδα η μελαχρινη απο της τοπ εμφανισις μεταξουργειου που εχει χαθει?


ο συναγωνιστης digweed γνωρτιζει τιποτα?


εστω και αν δουλευει αλλου να παω...


ειχε γινει πολυ καλη στο αυταρχικο με απαξιωνε ασχημα  :lheel:
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Πρίν καμιά βδομάδα το βγαζε και ήταν για μια μέρα τελείως πεσμένο το site εδω....
Απο την άλλη είναι και υπερφορτωμένο με τουλάχιστον 29 διαφιμήσεις στη σελίδα...για να τσεκάρω ένα μπουρδέλο στη τσάρκα υποφέρω, πρέπει να πατάς απο εδω, και μετά στο χάρτη.... κανονικά έπρεπε με το που πατάς στη διεύθυνση να σε πηγαίνει και στη σελίδα των κριτικών...

Αυτό θα μπορούσε να γίνει αν υπήρχε app για κινητά.
 

Επισκέπτης
ρε παιδια η λολα η αλβανιδα η μελαχρινη απο της τοπ εμφανισις μεταξουργειου που εχει χαθει?


ο συναγωνιστης digweed γνωρτιζει τιποτα?


εστω και αν δουλευει αλλου να παω...


ειχε γινει πολυ καλη στο αυταρχικο με απαξιωνε ασχημα  :kissass:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Όταν σταμάτησε να δουλεύει,έμεινε για λίγο εδώ και μετά έφυγε (υποτίθεται) για την πατρίδα της.

Πάντως έλεγε ότι θα προσπαθούσε να πάει να δουλέψει σε άλλη χώρα.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πρίν καμιά βδομάδα το βγαζε και ήταν για μια μέρα τελείως πεσμένο το site εδω....
Απο την άλλη είναι και υπερφορτωμένο με τουλάχιστον 29 διαφιμήσεις στη σελίδα...για να τσεκάρω ένα μπουρδέλο στη τσάρκα υποφέρω, πρέπει να πατάς απο εδω, και μετά στο χάρτη.... κανονικά έπρεπε με το που πατάς στη διεύθυνση να σε πηγαίνει και στη σελίδα των κριτικών...

Ε,ναι.

Αφού φταίει αυτό,να μειωθούν οι διαφημίσεις για να μπορούμε να σερφάρουμε άνετα.

Φοβερή λύση.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Δεν μπορώ να στείλω ακόμα την τελευταία κριτική ούτε και να διαβάσω άλλες κριτικές.Έκανα εκκαθάριση ιστορικού και cookies.Το πρόβλημα παραμένει.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Να αναφέρω ότι η Μαριάννα απο Διδύμου 22 αποχώρησε ξανά για την πατρίδα της σύμφωνα με την υπηρεσία.Σήμερα πρωί που πέρασα ήταν η Λουτσία και δίπλα στο 20 η Σύλβια και η Καρολίνα που ήταν και λίγο παλιότερα.
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Για Βερονικα από φυλης 86α  κάνα νέο ρε μέντορες;;;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Για Βερονικα από φυλης 86α  κάνα νέο ρε μέντορες;;;
Εχει ξεκωλιαστει και ειναι σε αδεια.  :S
5-6 μηνες σερι ετρωγε 30+ πουτσες τι να κανει η κοπελα. Βεβαια και 2 μηνες ξαπλα να ειναι οταν γυρισει φουλ δουλεια θα ειναι και παλι με τετειες υπηρεσιες και εμφανιση
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
πρωινή βάρδια ειναι? εμφανησιακά πως ειναι?αν δωσω κανα ταληρακι μεσα?παραπανω κανουν ελευθερο στοματικο?κωλο δινει καμμια πιτσιρικα στο μεταξι?
Η Λάουρα δεν κάνει ελεύθερο στοματικό.Μόνο 69.Πιτσιρίκα καλής εμφάνισης με κώλο και ελεύθερο στοματικό στο Μεταξουργείο δεν υπάρχει.
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
208
Like
86
Πόντοι
1
Η τσατσα χθες το απογεθμα που πηγα με την Αννυ μου ειπε οτι εχει παει διακοπες στο Μπαλι κλαι καπου αλλου που δεν θυμαμαι.Δεν ειπε ποτε γυρναει
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Η Βερόνικα είναι σε άδεια;;;   :grin:

Μια χαρά δουλεύει,με τον τρόπο που δουλεύει,με τα νορμάλ ωράριά της-άνετα και ξεκούραστα. :babycry:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Η τσατσα χθες το απογεθμα που πηγα με την Αννυ μου ειπε οτι εχει παει διακοπες στο Μπαλι κλαι καπου αλλου που δεν θυμαμαι.Δεν ειπε ποτε γυρναει
Καλη αναρρωση
 

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Μια χαρα το κοριτσι ολο σ ταξιδακια ειναι τελευταία πολυ καλα το παει το πραγμα
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
αρα professorx απο τις 2 μμ που λες να παω για πιτσιρικες στο μετάξι?δωσε info Αντώνης :)
Δεν θα σου πω κοπέλες αλλά σπίτια. Για πιτσιρίκες τσέκαρε τα Κολωνού 11 ισόγειο,τα Κολωνού 15,Κολωνού 30 πρώτος και δεύτερος όροφος,Κολωνού 32 ισόγειο και όροφος.Κολωνού 27 ισόγειο.Κολωνού 23 ισόγειο.Ιάσωνος 20Β και Α.Ιάσωνος 37 ισόγειο.Όλο και κάτι θα πετύχεις που θα σου κάνει κλικ.Όλες με κανονικά προγράμματα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom