Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (17 μέλη και 237 επισκέπτες)

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Ρε μύστες λύστε μου μια απορία...Η Αλιόνα που δουλεύει τα απογεύματα στο Ιάσωνος 46 όροφος..είναι η Αλιόνα που δούλεψε πρόσφατα στο Φυλής 109β?...δεν είχα προλάβει να την επισκεφτώ στη Φυλής....
Ειναι ακριβως η ιδια!! Αλλα μην περιμενεις και παππαδες... :dancing:
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
πρίν από μερικά λεπτά  βόλτα στα σπιτάκια Φυλής και πέριξ αυτής , διπλή κατάθεση σε παλιό μου στανταράκι

καλό ξημέρωμα σε όλους       
Ειναι μυστικο να μας πει ποια και εντυπωσεις;;; Καλημερα τα σεβη μου!!! :hi:
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477

Dr Serway

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Πρόκειται για την πρώην Λίζα από Φωκαίας 9 και για λίγο Κωνσταντινουπόλεως 166 δεξιά-όπου και υπάρχει μία αναφορά εδώ:


Κατόπιν βαφτίστηκε Μαρία και δουλεύει πλέον στο Φυλής 67-όπου και υπάρχουν για αυτήν οι τρεις πρώτες αναφορές:


Πάπυρος Larousse Britannica εισαι ρε μπαγάσα!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Όπως επίσης μια Μαρίνα αν ακούω καλά στο ίδιο τσαρδί...η οποία δουλεύει πάλι σα Μαρίνα στο Αχαρνών 85...(όχι η γνωστή στο ΜΑ22)....δεν έχω δει κάποια κριτική....την έχει δοκιμάσει κανείς?...σγουρό μαλλί με κωλάρα που με τρελαίνει κάθε φορά που τη βλέπω..αλλά λόγω μέτριου σαλοναρίσματος δεν έχω τολμήσει....αλλά δε θα μου τη γλιτώσει.....αν την έχει πάρει κανείς έστω και αλλού με άλλο όνομα ας ενημερώσει.
Καταρχήν η μιλφ Αλιόνα που αναφέρεις είναι η ίδια.Τα Φυλής 109Β και Ιάσωνος 46 όροφος είναι αλυσίδα. Η Μαρίνα που επίσης αναφέρεις και έχει εργαστεί Αχαρνών 85 όταν πρωτοξεκίνησε τελευταία εργάζεται σαν Μαρίνα στο Φυλής 109Β και σαν Μαρία στο Ιάσωνος 46 όροφος.Την έχω δοκιμάσει εγώ αρκετές φορές και είναι πολύ καλή μέσα.'Εχω ανεβάσει και κριτική στο Ιάσωνος 46 με τίτλο το "Το κανόνι με τα κανόνια!". Για περισσότερες λεπτομέρειες μπορείς να την διαβάσεις.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Καταρχήν η μιλφ Αλιόνα που αναφέρεις είναι η ίδια.Τα Φυλής 109Β και Ιάσωνος 46 όροφος είναι αλυσίδα. Η Μαρίνα που επίσης αναφέρεις και έχει εργαστεί Αχαρνών 85 όταν πρωτοξεκίνησε τελευταία εργάζεται σαν Μαρίνα στο Φυλής 109Β και σαν Μαρία στο Ιάσωνος 46 όροφος.Την έχω δοκιμάσει εγώ αρκετές φορές και είναι πολύ καλή μέσα.'Εχω ανεβάσει και κριτική στο Ιάσωνος 46 με τίτλο το "Το κανόνι με τα κανόνια!". Για περισσότερες λεπτομέρειες μπορείς να την διαβάσεις.

Είσαι ωραίος..θα την εποσκεφτώ άμεσα και θα ανεβλασω κριτική...τη βλέπω τόσο καιρό στο αχαρνων 85 αλλα κα  στο ιάσωνος..αλλά καθώς κάνει αδιάφορο σαλονάρισμα δεν επιχειρησα να τη δοκιμάσω...έχει ωραίο κώλο πάντως....
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.331
Κριτικές
15
Like
5.868
Πόντοι
1.496
Είσαι ωραίος..θα την εποσκεφτώ άμεσα και θα ανεβλασω κριτική...τη βλέπω τόσο καιρό στο αχαρνων 85 αλλα κα  στο ιάσωνος..αλλά καθώς κάνει αδιάφορο σαλονάρισμα δεν επιχειρησα να τη δοκιμάσω...έχει ωραίο κώλο πάντως....
Επιβεβαιωνω κι εγω τον αγαπητο Προφεσορα καθως εχω παρει τη Μαρινα στο Ιουλιανου 71 και ηταν καλη χωρις να ειναι σουπερ ομως.Γλυφει ωραια και αφηνει τελειωτικο στο στηθος.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Επιβεβαιωνω κι εγω τον αγαπητο Προφεσορα καθως εχω παρει τη Μαρινα στο Ιουλιανου 71 και ηταν καλη χωρις να ειναι σουπερ ομως.Γλυφει ωραια και αφηνει τελειωτικο στο στηθος.

Μη μπερδεύεσαι..δε λέμε για αυτή τη Μαρίνα...αυτή που λες είναι πλέον στο ΜΑ22...αυτή είναι άλλη Μαρίνα...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Επιβεβαιωνω κι εγω τον αγαπητο Προφεσορα καθως εχω παρει τη Μαρινα στο Ιουλιανου 71 και ηταν καλη χωρις να ειναι σουπερ ομως.Γλυφει ωραια και αφηνει τελειωτικο στο στηθος.
Όπως είπε και ο Κλεόβουλος η Μαρίνα που λες είναι απογευματινή στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.331
Κριτικές
15
Like
5.868
Πόντοι
1.496
Όπως είπε και ο Κλεόβουλος η Μαρίνα που λες είναι απογευματινή στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο.
Καταλαβα.Και η Φωτεινη Γκμοχ που δουλευε εκει;Αυτην την εχω παρει στο Αλκιβιαδου 16α,Ελλης,Περγαμου,Κολωνου 53 και αλλου αλλα απο τοτε που σταματησε το τελειωτικο στο σωμα σταματησα.Εχει φοβερο σωμα παντως αν εξαιρεσεις τη φατσα.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Καταλαβα.Και η Φωτεινη Γκμοχ που δουλευε εκει;Αυτην την εχω παρει στο Αλκιβιαδου 16α,Ελλης,Περγαμου,Κολωνου 53 και αλλου αλλα απο τοτε που σταματησε το τελειωτικο στο σωμα σταματησα.Εχει φοβερο σωμα παντως αν εξαιρεσεις τη φατσα.
Την Φωτεινή Γκμοχ την πετυχαίνω συνήθως πρωινή βάρδια στο ΜΑ 22 ισόγειο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
201
Πόντοι
11
Κολωνου 48 και 53 κλειστά μάλλον απο έφοδο , μας την χάλασε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Πέρασα απο Διδύμου όλα κλειστα,και ενας γνωστός μου μπουρδελιάρης που βρήκα στό μαγαζί με τα είδη καθαρισμού,  μου είπε ότι κ στο Μεταξουργείο όλα κλειστα,λόγω σκούπας. Τι σόϊ  σκούπα είναι αυτή,που τό ξέρουν απο πρίν και γίνονται μπουχός,απορώ και εξίσταμαι ...Κύριε Ελέησον !
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Kαλησπέρα σας,
Eνημέρωση στο μεταίχμιο της απογευματινής με την νυχτερινή βάρδια στο Μεταξουργείο.
Στο Ιάσωνος 43 στην απογευματινή βάρδια ήταν σε ντουέτο η Μαρία-Ιζαμπέλα αθίγγανη από Αλβανία,κοντή,λεπτή,με καστανόξανθα μαλλιά στο ύψος των ώμων της και δέρμα μελαμψό.Κανονικό πρόγραμμα. Ξεκίνησε την καριέρα της απο Κωλοκυνθούς 63 ευθεία,πέρασε απο Ιάσωνος 37 ισόγειο και καταστάλαξε σε αυτό το μαγαζί. Μαζί της η αθίγγανη Άννα,κοντή,λεπτή,με μελαμψό δέρμα και μαλλιά καστανόμαυρα πάνω απο τους ώμους.Σε πρωκτικό αυτή. Στην νυχτερινή βάρδια εργαζόταν μία καινούρια πρώτη μέρα στην δουλεία, παρουσιαζόταν ως Ελληνίδα αλλά ήταν απο Αλβανία.Κοντή,κανονικών κιλών με γυμνασμένο σχετικά σώμα,λευκό δέρμα,ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της,τραχύ πρόσωπο.Το όνομα της Έλλη. Και μαζί της μία αθίγγανη απο Βουλγαρία η Ρομίνα για την οποία και πήγα συστημένος απο δύο φιλαράκια.Τρείς μήνες στο μαγαζί, 21 ετών κατά δήλωση της.Λεπτή,με μαύρα καρέ μαλλιά,δέρμα μελαμψό,μεγάλα στρόγγυλα ματια,στόμα φαρδύ,μικρά στήθη. Το πρόγραμμα και για τις δύο κοπέλες είναι το πρωκτικό στο δεκάρικο και με επιλογή ελεύθερου στοματικού δεκαπέντε ευρώ.Επέλεξα την Ρομίνα. Δεν έμεινα ευχαριστημένος και το τάληρο το έδωσα τζάμπα μιας και το ελεύθερο στοματικό στην ουσία έγινε με το ζόρι και είχε μικρή χρονική διάρκεια.Η χρονική διάρκεια της συνεύρεσης δεν υπέρβηκε επίσης τα επτά λεπτά.Περισσότερα στην κριτική που θα ανεβάσω μέχρι αύριο.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 αριστερή είσοδος στην δεύτερη βάρδια είχε μία καινούρια μιλφ.Πράγματι μετάνιωσα που δεν την πήρα και διάλεξα την προηγούμενη φόλα για την οποία είχα ακούσει τα καλύτερα. Την κοπέλα προλόγιζε η υπηρεσία με το όνομα Ντίνα η "Ισπανιόλα" Πρόκειται όπως είπα για μιλφ,ψηλή,με κατάλευκο δέρμα,κατάμαυρα μακριά μαλλιά, σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα χωρίς να είναι παχουλή.Στήθη και πρόσωπο τροποποιημένα με πλαστική.Εμφάνιση ορεσίβια.Γυμνό τσιμπούκι με τελείωμα στα στήθη της και ισπανική στο πρόγραμμα.Το μαγαζί δυστυχώς έκλεισε στην τρίτη βάρδια και δεν ρέφαρα.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 στην δεξιά είσοδο στο μαγαζί αριστερά του διαδρόμου είχε στην απογευματινή δύο κοπέλες. Η πρώτη κλασσικά η μιλφ Κατερίνα,κοντή,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,μαλλιά καστανόμαυρα φουντωτά στο ύψος των ώμων της. Με προυπηρεσία σε Κολωνού 53 και Κολωνού 27. Προσφέρει γυμνό τσιμπούκι στο δεκάρικο. Μαζί της μία καινούρια κοπέλα με καλά Ελληνικά, πάρα πολύ κοντή, με ύψος περίπου στο 1.45 με 1.50.η πιο κοντή κοπέλα που είδα μακράν στην βόλτα, μαύρα κοκκάλινα γυαλιά οράσεως,μαλλιά καστανόμαυρα πιασμένα σε αλογοουρά, κανονικού βάρους, με χαμηλό ολίγον πλαδαρό και φαρδύ κώλο. Παρουσιάστηκε ολόγυμνη. Σε κανονικό πρόγραμμα. Για πάρα πολύ ειδικά γούστα. Στο μαγαζί δεξιά του διαδρόμου ήταν η μιλφ Ναταλύ,με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα χωρίς να θεωρείται παχουλή και ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Κωλοκυνθούς 38 στον όροφο η ώριμη Ρωσόφωνη Ειρήνη, λεπτή με ξανθά μακριά μαλλιά.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Αργότερα ο οίκος έκλεισε.
Στο Κωλοκυνθούς 63 στο μαγαζί στα αριστερά η μιλφ απο Αλβανία Μπόνα με κώλο.Κοντή,κανονικών κιλών με γυμνασμένο σώμα,τραχύ πρόσωπο και μαλλιά κοντά καστανά.Το μαγαζί ευθεία κλειστό.
Στην απογευματινή στο Ιάσωνος 46 στο μεσαίο ήταν η Λάουρα.Κοπέλα λεπτή,με ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της σε απλό πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 44 στο αριστερό ισόγειο ήταν μία μιλφ η Μαρίνα.Δεν την θυμάμαι απο κάπου. Καλά Ελληνικά.Κανονικών κιλών με ωραία πιασιματάκια.Μαλλιά ξανθά μακριά και βυζάρες.Νορμάλ σεξ.
Στο Ιάσωνος 44 στο δεξιό ισόγειο, είναι γεγονός, η Λώρα απο το Φυλής 84 όροφος στο δεκάρικο. Λεπτή,με μαύρα πλέον μακριά μαλλιά.Κανονικό πρόγραμμα.
Το Κολωνού 27 όροφος και το ισόγειο ήταν κλειστά.Μάλιστα περνώντας για την Φωτεινή μετά την δωδεκάτη νυχτερινή ο όροφος συνέχισε να είναι κλειστός.
Στο Κολωνού 27 στο ισόγειο στην απογευματινή η Μιρέλα απο τα Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 και Φωκαίας 25 όροφος.Κοπέλα απο Ρουμανία,ψηλή,κανονικών  κιλών με λίγα πιασιματάκια,μαλλιά μαύρα καστανόμαυρα πιασμένα πάνω.Γυμνό τσιμπούκι.
Στο Κωλονού 23 στον ημιόροφο ήταν η περιβόητη Κορίνα απο το Ιάσωνος 20Α. Λεπτή,με μαλλιά μαύρα κάτω απο τους ώμους.Σε κανονικό πρόγραμμα.Στο υπόγειο κοπέλα,με πιασιματάκια όμορφα κατανεμημένα,βυζάρες και μαύρα μαλλιά πυκνά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Κολωνού 11 στο ισόγειο στην νυχτερινή βάρδια ήταν η Σόνια.Πρώτη φορά την πετυχαίνω την συγκεκριμένη.Πρόκειται για ένα άλογο,ψηλή,λεπτή,με πολύ όμορφο σώμα,δέρμα μελαμψό,ομοιάζουσα αρκετά με λατινοαμερικάνα και μαλλιά καστανομελί μακριά με ανταύγειες.Δυστυχώς κανονικό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.Μακράν η ομορφότερη που είδα αναφορικά με τα γούστα μου.
Στο Ιάσωνος 2 στο ισόγειο η Τζοάννα,η γνωστή μιλφ γυρολόγος επανήλθε.Έχει εργαστει σε πολλά σπιτάκια Διδυμου 27,Λιοσιών 91,Αχιλλέως 51 (κατεδαφίστηκε),Αχιλλέως 40 (κλειστό χρόνια) και σε πάρά πολλά ακόμα.'Εχει παχύνει περισσότερο,έχει μαλλιά καστανά κοντά,κάποιο πρόβλημα με τα μάτια.Προσφέρει φουλ τα πάντα όλα.Υπηρεσία η θρυλική Βίκη η Καζακστανή.
Στο Ιάσωνος 2 στο μεσαίο οίκο στο αριστερό μαγαζί σε ντουέτο η Ρωσόφωνη μιλφ Ρίτα,λεπτή με ξανθά μαλλιά προς το καρέ περίπου.Σε κανονικό πρόγραμμα.Μαζί της κοπέλα μαγκιόρα με πολύ καλά Ελληνικά,κοντή,αρκετά αδύνατη,στυλιάρι δηλαδή με μαλλιά καστανόμαυρα καρέ.Κανονικό και αυτή.
Δεληγιώργη 39 κλειστό.
Στο Ακομινάτου 2 στην νυχτερινή καινούρια κοπέλα.Ψηλή,υπέρβαρη,με κατάλευκο δέρμα,μαλλιά ξανθά πάνω απο τους ώμους.Μπροστά στον ώμο της φέρει τατού ένα πρόσωπο. Φουλ πρόγραμμα ανακοινώθηκε.
Αυτά για σήμερα.
Καληνύχτα σας και καλό Σαββατοκύριακο να έχετε!




 

mpixths131313

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
26
Κριτικές
11
Like
79
Πόντοι
10
Λαδακη αφου είσαι γκέι γιατί παραπληροφορεις τον κόσμο?
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Χθες το πρωί πήγα σε 3 μπουρδέλα και στα 2 από αυτά είχε Ελλεεινίδες.
Η νεοελληνική κοινωνία επιστρέφει στην περίοδο 1980 - 1990.

Κωνσταντινουπόλεως 166 πάνω:
α) Κατερίνα, μιλφ, ξανθή, στρουμπουλή, αλλοδαπή, με ύφος πορνοστάρ (τρομάρα της).
β) Ζωή, μιλφ, ημεδαπή, καστανή, κανονικές διαστάσεις, χαμογελαστή, ενδιαφέρον κομμάτι.

Ιωαννίνων 3 κάτω
Χριστίνα, μιλφ, ξανθή, χαμογελαστή, συμπαθητική, αλλοδαπή.
Χτύπησα το κουδούνι και άνοιξε η ίδια την εξώπορτα, με τα βυζιά χύμα. Χαριτωμένη.
Ανέφερε ότι μετά τις 14:00 προσέρχονται κι άλλες δύο συναδέλφισσές της. Τίμια εξήγηση.

Ιωαννίνων 5
Ίρις, ημεδαπή, μιλφ, λεπτή, καλοδιατηρημένη.
Τηνεγάμησα την Ίριδα.
Η ηλικία της είναι 40φεύγα.
Πλαστικά βυζιά, κομψά και όχι κραυγαλέα.
Έκπληξη το πολύ στενό μουνί.
Βέβαια, άμα χωθεί η ψωλή μέσα, το μουνί ανοίγει μια χαρά. Γενικά στη ζωή, οι άκαμπτες ψωλές λύνουν πολλά θέματα.
Εκτιμώ ότι μελάτη ψωλή δεν καταφέρνει να μπει στο μουνάκι της Ίριδος.
Δεν αποκλείω την περίπτωση η Ίρις να είναι νεοπαγής πόρνη-κομήτης.
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Χθες το πρωί πήγα σε 3 μπουρδέλα και στα 2 από αυτά είχε Ελλεεινίδες.
Η νεοελληνική κοινωνία επιστρέφει στην περίοδο 1980 - 1990.
Η νεοελληνική κοινωνία Μαδουρο-ποιείται σιγά-σιγά...
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Μάιος.
Ο μήνας που καυλώνουν οι γαϊδάροι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom