Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (33 μέλη και 240 επισκέπτες)

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Ορόρα νομίζω ότι είναι στο 54, ωραία ενημέρωση.  :headbaning1:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
συνέχεια της βόλτας στα μεγάλα νουμερα της Φυλής ,
Φυλής 109β δύο κοπελες, η γυρολογος μιλφ Μαρίνα και η Αλινα ...δηλαδη η Ροντικα απο Ιάσωνος 19β και Κολωνού 11 ξανθιά με κανονικό σωμα ωραιο κωλο ειδικά στημένο στα τεσσερα, μικρο βυζακι εμφανως ταλαιπωρημένο απο θηλασμους ,τατου χαμηλά στο στομάχι, στον πήχη του χεριού της τα ονόματα των δύο υιών της και στον αυχένα αστεράκια, αμφότερες σε ελευθερο στοματικο ενώ κανουν και παρτουζα ,τιμήθηκε η Αλινα πολύ καλό στοματικό και γενικά πολύ υπομονετική κατάφερε να τελειωσω παρά την κούραση των σερί καταθεσεων απο χτες, θα ακολουθησει κριτική.

καλο μεσημερι
Ήρθε η Ροντικα; Τέλεια νόμιζα ότι της έκανε πρόταση γάμου κάποιο μέλος.  :gay:
Αυτή η μιλφ που αλλού έχει εργαστεί :
Ευχαριστώ.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Μαζί με την πασίγνωστη Αντριάνα και τη νεότερη στη δουλειά Αλμπίνα,μεταγραφή και της υπηρεσίας από το Κολωνού 30 πρώτος όροφος στο Ακομινάτου 2 πάνω.Πιο ήσυχο περιβάλλον με αρχιτεκτονική και διακόσμηση που παραπέμπουν σε προηγούμενες δεκαετίες,οι υπηρεσίες της Αντριάνας παραμένουν απλά τυπικές και επαρκείς στο υπεραπλό πρόγραμμα.
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
Την έχεις όμως δοκιμάσει ή μένεις απλώς στο προφορικό, γράφοντας εξυπνάδες;
ειμαι εξυπνος, σε αντιθεση με σενα που την εχεις δει πιρφορομπεν των δασων

και για πες,ειναι ψεμα οτι η χριστινα ειναι ψευδη? λεω κατι ανακριβες? δεν μιλησα για την αποδοση της που απο οτι ξερω απο φιλους που την εχουν παρει ειναι πολυ καλη. σαλτα και κιχου λοιπον παλιογελοιε, ειναι η δευτερη φορα που μου το παιζεις προστατης, αμα εισαι νταβας πεστο δημοσια να ξερουμε με ποιον εχουμε να κανουμε
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Μολις γυρισα και εχω ανοιξει μια μπυρα.. πέρασα απο Φ109 και Ροντικα.. αν δεν ειχε κάνει τις γέννες και γυμναζόταν ελάχιστα θα μιλούσαμε για το Μουνι.. πιπα ανεφ, πρεσαριστή χωρις τσιγκουνιές να επιδιώκει στενο μαρκάρισμα στο πέος, πολύ καλο στήσιμο στα τέσσερα με τα κωλομάγουλα οπως πρέπει να ειναι για λαβές και σφαλιαρίτσες.. γλυκιά αύρα απο τη κοπέλα και αθωότητα χωρίς να καταλαβαίνεις καλά καλά την επιτηδευση της..

ΥΓ
Φευγωντας που ζήτησε να την κανω add στο fb αν θέλω, τη βρήκα προ ολίγου, ειδα τη σκατόφατσα του γκόμενου/νταβά και ξενέρωσα που πάνε τα ευρά μας..
 

Cik

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Ρε μαγκες καμια μαυρουλα παιζει πουθενα σε μπουρδελο φυλης κ περιξ.?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Καμια καλη στο ισπανικο τελειωτικο ξερουμε;


ΥΓ
Φευγωντας που ζήτησε να την κανω add στο fb αν θέλω, τη βρήκα προ ολίγου, ειδα τη σκατόφατσα του γκόμενου/νταβά και ξενέρωσα που πάνε τα ευρά μας..

Ειναι ενας ψηλος με καμπουρα και μπουφαν φεραρι;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
ειμαι εξυπνος, σε αντιθεση με σενα που την εχεις δει πιρφορομπεν των δασων

και για πες,ειναι ψεμα οτι η χριστινα ειναι ψευδη? λεω κατι ανακριβες? δεν μιλησα για την αποδοση της που απο οτι ξερω απο φιλους που την εχουν παρει ειναι πολυ καλη. σαλτα και κιχου λοιπον παλιογελοιε, ειναι η δευτερη φορα που μου το παιζεις προστατης, αμα εισαι νταβας πεστο δημοσια να ξερουμε με ποιον εχουμε να κανουμε

Κύριε έξυπνε, το ύφος του σχολίου σας είχε μια δόση ειρωνείας/απαξίωσης για την κοπέλα γι' αυτό και ρώτησα.
Χαίρομαι που δέχεστε, έστω, τις γνώμες φίλων σας για την καλή της απόδοση, και λυπάμαι αν σας έθιξε
η όποια παρέμβασή μου. Το θέμα τέθηκε νομίζω στη σωστή του διάσταση και δεν σκοπεύω να επανέλθω ούτε
και να ανοίξουμε μέτωπο. Είναι γνωστή η συνεισφορά του καθενός και ας κρίνουν οι υπόλοιποι.

Σας εύχομαι κάποια στιγμή να την δοκιμάσετε για να αποκτήσετε και προσωπική άποψη. Είναι όντως ιδιαίτερα καλή
και φιλότιμη κοπέλα. Καλησπερίζω.
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
τα 2 μου στανταρακια του τελευταιου καιρου απουσιαζουν. Πωλινα απο Δ22, Βιβη απο Ι37, και Νικολ απο Φωκ24. Εχει κανεις καμια ενημερωση;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.161
Κριτικές
496
Like
62.175
Πόντοι
39.662
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πριν λίγο σε Φυλής,Φωκαίας και Διδύμου με ελάχιστη κίνηση από κόσμο...



Φυλ.71 ισόγειο:
Αντζελίνα.Μελαχροινό κοντοπούτανο με μέτριο πρόσωπο αλλά με καλό αδύνατο σώμα και στρογγυλό κώλο.Με πρωκτικό.

Φυλ.71 όροφος:
Άντρεα.Μελαχροινή πιτσιρίκα με γλυκό σχιστομάτικο πρόσωπο-γεματούλα με βυζάρες και κωλάρα.Με πρωκτικό.

Φυλ.69 ισόγειο:
Τζούλια.Ξανθιά κοντή μιλφ με συμπαθητικό πρόσωπο.
Σώμα ζουμερό με ωραία πιασίματα.Με πρωκτικό.

Το Φυλής 69 όροφος ήταν κλειστό.

Φυλ.67:
Κλασσικά η καστανή βυζοΛάουρα-με τα μαύρα πορνοσταρικά ζαρτιεροειδή εσώρουχά της.

Φυλ.65 ισόγειο:
Τζένη.Μελαχροινή ψηλή προστυχόφατσα με κορμάρα-και με γεμάτο στήθος.Με πρωκτικό-και με τελειωτικό στο στόμα.

Φυλ.65 όροφος:
Εμμανουέλα.Η γνωστή μελαχροινή σκουρόδερμη κοπέλα με το ωραίο αδύνατο σώμα αλλά και με μέτριο πρόσωπο.

Φυλ.84 ισόγειο:
Αλίσια.Μελαχροινή μικρή με όμορφο κοριτσίστικο προσωπάκι.
Σώμα καλό,αδύνατο.Με πρωκτικό.

Φυλ.84 όροφος:
Λάουρα.Καστανή πιτσιρίκα με γλυκό πρόσωπο και ωραίο πολύ αδύνατο σώμα.
Μαζί της η Τζώρτζια.Πλατινέ κοπέλα με όμορφο πρόσωπο.
Κορμί σχετικά αδύνατο με ψιλοζουμερό κώλο.Με πρωκτικό.

Φυλ.86 όροφος:
Βερόνικα.Καστανή κοπέλα με θηλυκό πρόσωπο.Κορμί ζουμερό με βυζάρες και κωλάρα.
Ανακοινώνονται τα πάντα εκτός κώλου.
Μαζί της η Άντζελα η γνωστή ξανθιά μιλφ με το γεμάτο σώμα.
Με πρωκτικό.

Φυλ.86 ισόγειο:
Αλίνα.Η ψηλή καστανή Ρουμανοπιτσιρίκα με το γκομενίστικο πρόσωπο και με σώμα όχι στεγνό-με χαρακτηριστικά καπούλια.
Μαζί της η Μάγια.Κοντή,μελαχροινή νόστιμη ξεπετόφατσα με σιλικονάτο στήθος και μπάνικο κωλί.

Το Φυλής 61 ήταν κλειστό.

Φυλ.66 αριστερά:
Σύλβια.Μελαχροινή πιτσιρίκα,ψηλή,με όμορφο πρόσωπο και ωραίο τσολιαδίστικο κορμί.
Μαζί της η Αντριάννα.Αδύνατη αλλά και με πολύ μέτριο πρόσωπο.
Με πρωκτικό.

Φυλ.66 δεξιά:
Ναταλία.Καστανή πλέον,η γνωστή ασπρουλιάρα κοπέλα.Με τα πιασιματάκια της και με ωραίο γεμάτο στήθος.

Φυλ.56:
Αουρόρα.Το καστανό βυζοκοντοπούτανο-με δέρμα κατάμαυρο απ'το σολάριουμ.

Φυλ.54 ισόγειο:
Μάγια.Ψηλή,μελαχροινή,με θηλυκό σκιστομάτικο πρόσωπο.Σώμα ζουμερό αλλά όχι ατσούμπαλο-με χαρακτηριστικές βυζοτορπίλες.

Φυλ.54 όροφος:
Νάνσυ.Καστανόξανθο κοντοπούτανο με γκομενίστικο πρόσωπο.Χαμηλοκώλα και με γεμάτο στήθος.


Φυλ.109 ισόγειο:
Η Ροδίκα,η γνωστή ξανθιά με το συμπαθητικό πρόσωπο και με καλό,σχετικά αδύνατο κορμί.
Με ωραία μαύρα εσώρουχα.
Με ελεύθερο στοματικό και 69.

Φυλ.109 όροφος:
Εύα.Ξανθιά κοντή με μέτρια πλαστικοποιημένη φάτσα-φουσκωμένα χείλη και στήθη.Με πρωκτικό.




Στη Φωκαίας...


Φωκ.9 αριστερά:
Μαρία.Ξανθιά κοντή μετριόφατσα με χαρακτηριστική μυτόγκα και με πολύ αδύνατο κορμί.Με πρωκτικό.

Φωκ.9 δεξιά:
Ειρήνη.Μελαχροινή με εξωτικό σκιστομάτικο πρόσωπο.Ωραίο αδύνατο σώμα με καλό κωλί το οποίο και δίνει.

Φωκ.17 ισόγειο:
Λάουρα.Μελαχροινή μικρή (ηλικιακά) με γλυκό πρόσωπο και νταρντανέ κορμί-μικρόβυζη αλλά με κωλάρα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φωκ.17 όροφος:
Μικαέλα.Η γνωστή μελαχροινή Μολδαβή με το θηλυκό πρόσωπο-ωραία σκιστά μάτια.
Καλό σώμα,ελαφρώς ζουμερό.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκ.19:
Άννα.Μελαχροινή με όμορφο πρόσωπο.Σώμα με πιασιματάκια ιδίως από τη μέση και κάτω,με χαρακτηριστική κωλάρα.

Φωκ.25 όροφος:
Βανέσα.Μελαχροινή μιλφ με τραχύ πρόσωπο.Σώμα περίεργο,με λίγα πιασίματα αλλά με μικρό στήθος.
Με πρωκτικό.
Μαζί της η Ελένη.Καστανό πιπίνι με όμορφο κοριτσίστικο προσωπάκι και πολύ αδύνατο σώμα.Με 69.

Φωκ.25 ισόγειο:
Σόφη.Ξανθιά μιλφ με πολύ κοντό μαλλί.Σκυλέ φάτσα με σχετικά αδύνατο κορμί-έχει πάρει ελαφρώς στον κώλο.
Με πρωκτικό.

Φωκ.27 υπόγειο:
Χριστίνα,η ξανθιά αδύνατη κοπέλα με το συμπαθητικό πρόσωπο.

Φωκ.27 ισόγειο:
Άννα.Ψηλή ξανθιά με ψιλοζουμερό  όχι ατσούμπαλο κορμί.
Ευγενέστατη στο σαλόνι παρά τα όσα της έχουμε γράψει.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκ.27 όροφος:
Αντριάννα.Μελαχροινή,ψηλή ασπρουλιάρα με γεμάτο ψιλοατσούμπαλο σώμα.Με πρωκτικό.




Στη Διδύμου...


Διδύμου 7 αριστερά:
Χριστίνα.Ο καστανός μουναροπιπίναρος.Με όμορφο πρόσωπο και ωραίο σώμα όσο πρέπει γεμάτο.

Τα Διδύμου 7 δεξιά και 8 όροφος ήταν κλειστά.

Διδύμου 16:
Ροζαλία,η ξανθιά πολύ μέτρια ζουμερή γκιλφ.

Διδύμου 18 υπόγειο:
Σάνυ.Ξανθιά ψηλή μιλφ με πονηρόφατσα.Νταρντάνα,με πλουσιότατα τα ελέη του Θεού-μπουτάρες,βυζάρες,κωλάρα.
Ανακοίνωσε η ίδια τα πάντα εκτός τελειωτικού στο στόμα.

Διδύμου 18 ισόγειο:
Κλασσικά η Αλιόνα.

Διδύμου 20:
Νάτη.Ξανθιά κοντούλα κοπέλα με θηλυκό πρόσωπο.Ασπρουλιάρα με ζουμερό κορμί με πιανούμενο κώλο.
Μαζί της η Αναστασία.Καστανή νταρντανοπιτσιρίκα με γλυκό πρόσωπο.

Διδύμου 22:
Βικτώρια.Καστανή κοπέλα με μέτριο πρόσωπο αλλά με καλό,αρκετά αδύνατο σώμα.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στόμα.
Μαζί της η Αντριάννα.Ψηλή,ξανθιά,με θηλυκό πρόσωπο.Ωραίο κορμί με τα πιασίματά του.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδυμου 27:
Αλιόνα,η γνωστή ξανθιά γκιλφ με το μέτριο πρόσωπο και με ζαρωμένο-μαραμένο σώμα.
Μαζί της η Βίκυ.Μελαχροινή νταρντανοπούλα με θηλυκό πρόσωπο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.604
Πόντοι
41.447
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
0
Αδερφια μολις πηρα την Σοφη στο Φωκ.25,εχουν υπαρξει και καλυτερες αλλα και χειρότερες.

Η αληθεια είναι ότι εμενα μου εβγαλε μια καυλα το προσωπο της και για αυτό αποφασισα να παω,αλλα με τρελλανε στην φλυαρια,χαχα!!
Η πλακα είναι ότι ο τυπας μου την συστησε για Ελληνοαμερικανα και η ιδια στο δωματιο μου ειπε ότι είναι Ρουμανα!!

Δεν ξερω για εσας ρε μορτες αλλα για μενα από το μακρινο 1989 που πρωτοπηγα σε σπιτι ο ολος χαβαλές με νταβαδες,τα κορίτσια και τους λοιπους μπουρδελιαρηδες αξιζουν το ιδιο με το πηδημα καθεαυτο!

Στο δια ταυτα η Σοφη προσφερει αν θελετε ελευθερο στοματικο,69,ολες τις στασεις αλλα όχι χυσιμο στο κωλαρακι της όπως ειπε ο μαγαζάτορας(εμενα δεν με χαλασε παντως)και κατά τα λεγομενα της είναι 35 Μαιων.

Ακριβως διπλα παντως υπηρχε μια Βουλγαρα,πανεμορφη για τα δικα μου γουστα αλλα δεν μιλουσε Ελληνικα οποτε πηγα πασο..
Αυτά και καλη συνεχεια μαγκες
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.168
Πόντοι
24.596
αδειασμα στις 21.30 στην Γυφτοβουλγαρα Στεφανια απο Κολωνου 27,ισογειο.σουρεαλ σκηνικο,τσατσα για τον πουτσο :jerking:.θα ακολουθησει  κριτικη :S :S :S
 

mpixths131313

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
26
Κριτικές
11
Like
79
Πόντοι
10
Επιστροφη και εκσπερματωμα στο Κεραμεικού 15 πάνω μαγαζί μόλις τωρα στην όμορφη Κατερίνα Ελληνίδα που δούλευε στο Κεραμεικού 13 βραδυνή βάρδια πριν δύο χρόνια... Η κοπέλα δίνει ρέστα Αλήθεια μάγκες...
 

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
Φωκ.17 ισόγειο:
Λάουρα.Μελαχροινή μικρή (ηλικιακά) με γλυκό πρόσωπο και νταρντανέ κορμί-μικρόβυζη αλλά με κωλάρα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Μπήκε κανείς σε αυτο το πιπινι με το τέλειο κορμί? Η τσατσα λεει δε κανει 69 και ξενέρωσα. Θελω να το γλείψω!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom