Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (2 μέλη και 93 επισκέπτες)

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Καλημέρα μάγκες!Δύο καταθέσεις χθες το βράδυ μετά τις 11 στο Μεταξουργείο.Η πρώτη στην μουνάρα Μαρία με τα ράστα από Ιάσωνος 19Α,οπού δυστυχώς λόγω αρκετών ημερών αποχής δεν άντεξα πολύ,κι έτστι δεν θα γράψω κριτική.Την επόμενη φορά  ;)Μαζί της ένα μικρό με το όνομα Άννα,πολύ όμορφη με ωραίο βλέμμα,θα δοκιμαστεί!Δεύτερη κατάθεση στην Ελένη από Ιάσωνος 27Α.Περίεργη φάση,με ανάμεικτα συναισθήματα,θα ακολουθήσει κριτική.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Τώρα στην πρωινή βάρδια,Κολωνού 48 η νεαρή συμπαθητική λευκόδερμη Άννα με μεγάλο φυσικό στήθος,και η κοντή milf Αθηνά,κι οι δύο με πιασίματα.
Ιάσονος 1 γωνία η γνωστή μελαχρινή skinny Μαρίνα με πρωκτικό,και η στρουμπουλή ανοιχτόχρωμη Βερόνικα με απλό πρόγραμμα.Η Μαρίνα παραμένει πολύ καλή σε υπηρεσίες,για τη Βερόνικα δεν έχω άποψη.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Χτες μεσημερακι στην 1 βαρδια περασα με μαγια απο φυλης 86 κατο...τα λεφτα τα πηρε η αλινα οπου παραμερησε την αβουλη τσατσα...και μετα ελεγε αντε να παμε τον σκυλο στον κτηνιατρο..φτηνα πραγματα...δηλαδη..Στα του δωματιου η μαγια ειναι οπως παλια βυζι δεν επιασα καν...χαχαχ δεν το τολμισα λιγο μπουτακι και πολυ μου ηταν!περασα καθαρα λογο το οτι ελειπαν τα στανταρ μου ...Στα 4 στηθηξε καλα πβς και παλια και μαφησε να γαμησο ανετα...με μια διαφορα οτι αυτην την φορα..ελεγε προστυχολογα της ειπα και εγω...και στο τελος οταν εχυσα γελαγε και ειπε πω πω κακο αγορι εχυσες μεσα στο μουνακι μου!! Εκει της λεω το κορυφαιο..Ναι μορη καριολα ,ναι...Μετα λεει Μορη?λιγο στραβομενα..Της λεω καριολα καριολα ηθελα να πω γελασε και λεει οκ μωρο μου...κατουρηθηκα στα γελια μαγκες..Το βυζι να πω πως δεν ειναι σιλικονουχο αλλα φυσικο!!Την σπροχνο μια φορα στα χιλια χρονια που λεμε καθαρα απο τελευταια επιλογη!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
αλινα ηθελα πολυ να γαμησω  πηγα το πρωι  και τις ειδα και τις δυο 
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
164
Like
221
Πόντοι
21
Μαζί με την πασίγνωστη Αντριάνα και τη νεότερη στη δουλειά Αλμπίνα,μεταγραφή και της υπηρεσίας από το Κολωνού 30 πρώτος όροφος στο Ακομινάτου 2 πάνω.Πιο ήσυχο περιβάλλον με αρχιτεκτονική και διακόσμηση που παραπέμπουν σε προηγούμενες δεκαετίες,οι υπηρεσίες της Αντριάνας παραμένουν απλά τυπικές και επαρκείς στο υπεραπλό πρόγραμμα.

Βάρδια?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nikolas25ss

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2016
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Μάγκες καλησπέρα, μια ερώτηση να κάνω, τι λέει η Μαγιά απο Φυλης 86 γιατί με καύλωσε πολύ κατά το σαλοναρισμα, αξίζει;
 

Dr Serway

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Μικρή στοχευμένη πρωινή περίπολος σήμερον.

Διδύμου 22:
1. Βικτώρια.
2. Αντριάννα. 'Ηθελα να την τσεκάρω μετά τις περιγραφές του Digweed και την κριτική του Ν.smyrni. Δεν μου έκανε κλικ!
Πέραν των ατομικών προγραμμάτων εκάστης ανακοινώθηκε και παρτούζα στα 30€.

Διδυμου 27:
Φωτεινή.  Στανταράκι το οποίο τιμήθηκε και απέδωσε ως συνήθως τα δέοντα και πλέον!

Καλά γαμήσια να έχουμε!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
εχει επιθετικο σαλοναρισμα φιλε η αλινα  θα την γαμαγα αλλα ειχα δουλεια  μου αρεσει σαν εμφανιση η τυπισα
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Πλήρης ενημέρωση άρχοντα!!!  :hi:
Ναι αλλά γιατί !!! που είναι οι καλές εποχές που είχε κάποτε η Φυλής ? εγώ θυμάμαι πήγαινα 2 - 3 φορές την εβδομάδα ... στην Άννα το ελλανόδικη που έδινε και κολαράκι ... στην Πάολα ... στη Ρωξάνη .. που ειναι η Ντενίσα!! ρε παιδί μου ..  η Σάντρα που σε μερικούς έκανε και κάποια έχτρα... κι άλλες που δεν μου έρχονται τώρα..............
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Καλημερα στην ομορφη παρεα!!!! Χθεσινη καταθεση στην Ριτα την Μαργαριτα Ιασωνος 36.Λοιπον...Μαπα και αυτο το καρπουζι!!!! Θα περιμενα τουλαχιστον να κανει καλη πιπα.Τιποτα μηδεν.Το μονο γελιο ο καλτ πουστροτσατσος  :heavymetalbig:!!!!Δωματια παντως συνεχομενα. :respect:
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Μπορεί φίλος να ενημερώσει για την ύπαρξη μπουρδέλου που να διαθέτει ντουζιέρα στο 20αρικο (όπως το Ιωαννίνων 5);
 

Cik

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Καλημερα στους συναγωνιστες.εχω καβλες για μαυρουλα ρε μαγκες.εκτος απ αυτες της πατησιων του πεζοδρομιου.για κανα μπου μιλαμε.εχουμε καμια ενημερωση?
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ντουζιέρες διαθέτουν και τα Φυλής 109 άνω,Λιοσίων 73,Χωματιανού 11 άνω,Βέργας 2,Εξηκίου 18 άνω και 18 αριστερά,Φιλιππίδου 11 άνω,Διδύμου 8 άνω,Διδυμου 27 και στο Μεταξουργείο,τα Κολωνού 11 ισόγειο και 15α-και β νομίζω.

Όποιος θυμηθεί και άλλα,ας συμπληρώσει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom