Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (5 μέλη και 88 επισκέπτες)

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Ότι μαλακία σας κατέβει στο κεφάλι γράφεται εδώ μέσα και το χειρότερο είναι ότι και τα περισσότερα
περνάνε και στο ντου-κου  :jerking: :jerking: :jerking:
Μία από τις κοπέλες που είχαν πιάσει τυγχάνει να την γνώριζα
Είχε και AIDS και ηπατίτιδα.


:o :o :o
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Φωκαιας 27 ισογειο εχουν ερθει δυο καινουριες οι οποιες συμφωνα με την τσατσα δεν κανουν απλα σεξ στο δωματιο αλλα υποκρινονται οτι ειναι η γκομενα σου!

Ηταν και οι δυο τους καθισμενες επανω σε δυο μορφονιους στο σαλονι και τους εκαναν ναζακια αγγαλιτσες και τους εδιναν φιλακια στις μυτιτσες.
 

gerontikos 27

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2015
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Φωκαιας 27 ισογειο εχουν ερθει δυο καινουριες οι οποιες συμφωνα με την τσατσα δεν κανουν απλα σεξ στο δωματιο αλλα υποκρινονται οτι ειναι η γκομενα σου!

Ηταν και οι δυο τους καθισμενες επανω σε δυο μορφονιους στο σαλονι και τους εκαναν ναζακια αγγαλιτσες και τους εδιναν φιλακια στις μυτιτσες.

τι εγινε τα μωρα ζητανε και αγαπες και ερωτες στη φωκαιας???????

το εχω δει το σκηνικο ανεβαινουν πανω (στο σαλονι) λες και ειναι σχεση μας

κολομπαρο στυλ η δουλεια...

 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
Τύπε δε μπορώ να πω πολλά. Έγινε κοντά στην Κεραμεικού

Προσοχή στους δρόμους. Εγώ τα έχω πει πολλάκις

φίλε δε σου λέει να δώσεις ονοματα και στοιχεία αλλα να ενημερώσεις τον κόσμο
όμορφα και ώραια, παραδειγμα : Μαγκες προχθες την ταδε ώρα στην ταδε οδο μαχαιρώσαν εναν γνωστό το νου σας

τοσο δύσκολο είναι
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
πηγα φωκαιας να βρω να γαμησω την σαρα και δυστυχως ηταν μονη της η σιμονα
στο πανω που πηγα μπας και ειμαι τυχερος ηταν η γκαμπριελα και η φολομιλφ ροζαλιντα
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
820
Κριτικές
66
Like
11.190
Πόντοι
3.506
αν καποιος ξερει θα ηθελα και εγω μια απαντηση στο παραπανω ερωτημα,για τη Σονια..
Καλησπέρα, δεν χρεώνει έξτρα το πρωκτικό. Την Κυριακή ήμουν εκεί και πέρασα στο δωμάτιο.
Απλά να σημειώσω πως η Σόνια (πρώην Εύα, από Φυλής 92) έχει γίνει πολύ μυγιάγγιχτη. Δεν σε αφήνει να χουφτώνεις τις βυζάρες της και στο πρωκτικό παίρνει άβολη στάση.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
τι εγινε τα μωρα ζητανε και αγαπες και ερωτες στη φωκαιας???????

το εχω δει το σκηνικο ανεβαινουν πανω (στο σαλονι) λες και ειναι σχεση μας

κολομπαρο στυλ η δουλεια...

Πουτό είχε;
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Φαινεται οτι έχει γινει  το έλα  να δεις  εκει.  Κολλητός μου   πήγε  κατω στο χριστινακι  την κυριακή, και ήταν αδύνατον να συγκεντρωθεί  απο τις φωνες  και το τρελοκομειο  που γινοταν ακριβως απο πανω . .δηλαδη στο ισόγειο,, :cheesy: :headbang: Μου είπε είπε οτι  τετοιο χάος  είχε να ΄ζησει   απο τις εποχες του  τριπλού  πολυ- ντελοι Φ  95 (  η ..αυλή των θαυματων)   που εκλεισε ..  :cheesy:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Πω ρε φίλε Φυλής 95 το τριπλό και το άλλο απο την Μυρων, τι μου θύμισες τωρα...
Παρτουζες με Ρωξάνη, Κατερίνα Σερβα, την συγχωρεμένη την Μαρία, Καρμεν και την Ανέλα με χρυσό λέμε φόρεμα πριν αρχίσει να δίνει κωλο... Αυτά έκλεισαν το 2010...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Πω ρε φίλε Φυλής 95 το τριπλό και το άλλο απο την Μυρων, τι μου θύμισες τωρα...
Παρτουζες με Ρωξάνη, Κατερίνα Σερβα, την συγχωρεμένη την Μαρία, Καρμεν και την Ανέλα με χρυσό λέμε φόρεμα πριν αρχίσει να δίνει κωλο... Αυτά έκλεισαν το 2010...

θυμαμαι μια ανελα
αλβανιδα ηταν?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Ετσι ---  κι εγώ δεν το πιστέυω  οτι πέρασαν 8-9 χρόνια από  τότε ..  Μύρων 5  και 'Πολυχώρος"   :cheesy:
==
Χμμ-- τσιμπησαμε οι παλιοι..  εδω ειναι -  ειχα γραψει  κι εγω κριτικη  >>> 
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Η Ανέλα τότε δούλευε ως Άννα και δήλωνε Βουλγαρα. Ηταν βέβαια Αλβανίδα.
Έμεινε γνωστή ως η πουτανα μενού, καθότι όλες έκαναν έξτρα αλλά αυτη έβγαζε τιμοκατάλογο.

Όλες οι υπόλοιπες έκαναν καριέρα στην υπόλοιπη αλυσίδα, Φωκαίας 22 που έκλεισε με την Νατασα, αετοφωλια, φυλής 73, 74 και 92β. Εκτός απο την Μαρία, που αν θυμάμαι καλά μου είχε πει η Αλεξια ότι την σκότωσε ο νταβάς της.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Αετοφωλιά  - Βαπορι εδώ,  απο το  αγαπημενο μας σαιτ /  και μια αναμνηστικη ετικεττα , που θα συγκινήσει πολλους παλαιότερους …  :- :)
 

Συνημμένα

  • MonisProdromou16A= Vapori :Aetofolia.jpg
    MonisProdromou16A= Vapori :Aetofolia.jpg
    340,9 KB · Εμφανίσεις: 128

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
Αετοφωλιά  - Βαπορι εδώ,  απο το  αγαπημενο μας σαιτ /  και μια αναμνηστικη ετικεττα , που θα συγκινήσει πολλους παλαιότερους …  :- :)
τωρα μενουν κατι πακιστανοι εκει!!

και διπλα το ιστορικο μονης προδρομου 16!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.819
Πόντοι
21.555
Αετοφωλιά  - Βαπορι εδώ,  απο το  αγαπημενο μας σαιτ /  και μια αναμνηστικη ετικεττα , που θα συγκινήσει πολλους παλαιότερους …  :- :)
..........

...........  :kneel: πόσον δικαία & σώφρων είναι ή άναφορά σας πού μόνον τιμήν και φήμην περιποιείτε είς τόν οίκον τής άπώλειας άλλά συνάμα & ήδονής.........
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
τωρα live

Φωκαιας 27α Βιολετα μελαχρινη με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ακα και κωλο.

Φωκαιας 25β Αννα η Πολωνεζα ξανθια μιλφ λεπτη με 1.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο και η μελαχρινη Τζινα κανονικο κορμι υπεροχο κωλο 2αρι βυζι ωραιο προσωπο, απλο προγραμμα.

Φωκαιας 19 Σονια η μελαχρινη κορμαρα φολα..ψηλη με μακρυ μαλλι 2.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο σώμα.

Φωκαιας 17β Μικαελα μελαχρινη με κανονικο σωμα ωραιο πεταχτο κωλαρακι 1.5-2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο σωμα.

Φωκαιας 17α Τζουλιανα καστανη κανονικο σωμα 2αρι βυζι με ακα και κωλο.

Φωκαιας 9 δεξια Μονικα  καστανη χοντρη με 2αρια βυζια, με ακα τελειωτικο.

Φωκαιας 9 αριστερα Μαρια ξανθια κοντη λεπτη με 1.5αρι βυζι, με ακα και κωλο.

Φυλης 74 αριστερα Συλβια ξανθια κανονικο σωμα 1.5-2αρι, με κωλο.

Φυλης 74 δεξια Μαρινα ξανθια κανονικό σωμα 2αρι βυζι, με κωλο.

Φυλης 84α Αντελινα μελαχρινη κανονικο σωμα 2αρι βυζι πιρσινγκ στα χειλη, με ακα τελειωτικο στο σώμα.

Φυλης 84β Λινα ξανθια λεπτο ωραιο κορμι 1.5αρι βυζι, απλο προγραμμα, κλασσικά με την κοντη καρο φουστιτσα της...

Φυλης 69α Τζούλια καστανοξανθη με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ακα, κωλο, αυταρχικο και ποδολαγνεια.

Φυλης 71 Καμελια μελαχρινη κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο παντου και κωλο, μια ακομη κοπελα σε δωματιο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
συνεχεια live


Διδυμου 27 Αννα μελαχρινη Μολδαβη 29 ετων με ωραιο λεπτο κορμι με 2αρια βυζια με ωραια ρογα, τατου χαμηλά στη μεση πεταλουδα, στο αριστερό στηθος μια καρδια στο χέρι και χαμηλα στο πόδι, με ακα και κωλο, τιμηθηκε (με παρα πολυ καλες εντυπώσεις)θα ακολουθήσει κριτικη και φωτος του δωματιου. 

27_2.jpg
image.jpg


27_3.jpg
27_4.jpg
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Μπήκα στο Κολωνού 27 υπόγειο για την παλιά καραβάνα τη Γωγώ,λείπει στην πατρίδα της,βρήκα ένα φρέσκο μελαχρινό πιπινάκι,την Έλενα όπως μου απάντησε η ευγενική τσατσά,Ρουμανάκι μάλλον,απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε,τα πάκια στη σειρά να το ξεκοκαλίσουν,προτίμησα να ανεβώ στον όροφο για σεξ με περιποίηση από έμπειρο milf,πέρασα με τη Λυδία,δούλευε και η Φωτεινή,αμφότερες με ακά τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
Καλημέρα, συναγωνιστή. Η Σόνια δουλεύει, πρωινή βάρδια, στο Αλκιβιάδου 16Γ. Έχει προσθέσει ξανά στο πρόγραμμά της το πρωκτικό. Δουλεύει μέχρι τις 17:00, οπότε προλαβαίνεις να πας.
ξέχασες να πείς ότι ζητάει έξτρα λεφτά ....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα, δεν χρεώνει έξτρα το πρωκτικό. Την Κυριακή ήμουν εκεί και πέρασα στο δωμάτιο.
Απλά να σημειώσω πως η Σόνια (πρώην Εύα, από Φυλής 92) έχει γίνει πολύ μυγιάγγιχτη. Δεν σε αφήνει να χουφτώνεις τις βυζάρες της και στο πρωκτικό παίρνει άβολη στάση.
ζητάει έξτρα , + 10 ευρώ , την άβολη στάση την έπαιρνε απο παλιά , πολύ ψηλά την μέση κάτι που δεν βολέυει να γαμίσεις  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom