Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 91 άτομα (0 μέλη και 91 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
ξέχασες να πείς ότι ζητάει έξτρα λεφτά ....

Μάλιστα....Κατάλαβα....

ζητάει έξτρα , + 10 ευρώ , την άβολη στάση την έπαιρνε απο παλιά , πολύ ψηλά την μέση κάτι που δεν βολέυει να γαμίσεις  ;)

Αυτή η άβολη στάση που έπαιρνε και στο Βέργας...Γι'αυτό δε πήγα ξανά...! :grin:
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
368
Like
452
Πόντοι
21
Καλησπέρα, δεν χρεώνει έξτρα το πρωκτικό. Την Κυριακή ήμουν εκεί και πέρασα στο δωμάτιο.
Απλά να σημειώσω πως η Σόνια (πρώην Εύα, από Φυλής 92) έχει γίνει πολύ μυγιάγγιχτη. Δεν σε αφήνει να χουφτώνεις τις βυζάρες της και στο πρωκτικό παίρνει άβολη στάση.
αυτα ειναι γνωστα,εμενα την προηγουκενη φορα για να μου παρει πιπα στα ορθια,με εβαλε να ειμαι ορθιος πανω στο κρεβατι,γιατι λεει αλλιως δεν με εφτανε  :kneel:..μιλαμε για πολλες σφαλιαρες..
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Μπήκα στο Κολωνού 27 υπόγειο για την παλιά καραβάνα τη Γωγώ,λείπει στην πατρίδα της,βρήκα ένα φρέσκο μελαχρινό πιπινάκι,την Έλενα όπως μου απάντησε η ευγενική τσατσά,Ρουμανάκι μάλλον,απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε,τα πάκια στη σειρά να το ξεκοκαλίσουν,προτίμησα να ανεβώ στον όροφο για σεξ με περιποίηση από έμπειρο milf,πέρασα με τη Λυδία,δούλευε και η Φωτεινή,αμφότερες με ακά τελειωτικό.
ελενα- αλβανιδα  ινε χαλια τελιωσ!
τισ ερικσε ενα μποθντζον ενασ φιλοσ κ μειπε οτι βρωμαγε κιολασ σαν κατι γκαλαμαρακι με γαλεο σκορδαλια!
πριν την καθαρα δεφτερα !
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
Μεσημέρι

Αλκιβιάδη 16Α
Ιζαμπέλα, υπέρβαρο αλλά όχι αντιαισθητικά χονδρό μιλφ με κωλάρες και βυζάρες, μακρύ μαλλί καστανό, χαμογελαστό.
Οι παφλασμοί της κωλάρας από το γαμήσι του προηγούμενου, ακούγονταν από το πεζοδρόμιο.
Μέσα, στο χώρο αναμονής & επιδείξεων, ακούγονταν οι κραυγούλες της Ιζαμπέλας και μετά από λίγο τα βογκητά του χύνοντος συναγωνιστή.
Άργησε να βγει, μάλλον έπεφτε πιρφόρισμα, βγήκαν τα δυό τους, εκείνος μεσήλιξ γενειοφόρος δικυκλιστής, εκείνη με χαμόγελα και υποσχέσεις.

Αλκιβιάδη 16Β
Σϊλβια, βραχύσωμη περιποιημένη μιλφ, κωλάρες βυζάρες, ξανθοβαμμένη, ευχάριστη.

Αλκιβιάδη 16Γ
Σόνια.
Δεν περιγράφω άλλο, την πέρασαν γενεές 14 οι παραπάνω συναγωνιστές.

Διδυμου 27
α) Βαλεντίνα, μιλφ, λεπτή, μαύρο μακρύ μαλλί λευκή επιδερμίδα, 2ρια, λίγο σκεβρωμένη.
β) Τζούλια, νεαρά, πανύψηλη, υπέρβαρη, μαύρο μαλλί, λευκή επιδερμίδα, 2ρια (bbw).

Ιουλιανού 71
α) Καργιολίνα, ξανθή μιλφ, με κωλάρα και 2,5ρια βυζιά. Καλή εμφάνιση, με σλάβικα χαρακτηριστικά. Την είχα γαμήσει προ ολίγων ημερών, αλλά δεν μου άρεσε γιατί μου θυμίζει κάτι ξαδέρφες μου.
β) Άννα, νεαρά λεπτή Μολδαβή, βραχύσωμη, μελαχρινή με σταρένιο χρώμα επιδερμίδας, μακρύ ίσιο μαλλί, 1,5ρια κρεμαστά (αλλά πολύ πιο sexy από τορπίλες σιλικόνης), εφαρμοστό μουνί, δεκτική και ευχάριστη.
Είναι η Άννα του Δ27 που περιέγραψε παραπάνω ο nsmirni
Συγκρίνοντας την Καργιολίνα με την Άννα, καταλήγω για μια ακόμη φορά ότι πολλές από τις έντονα μελαχρινές  γαμιώνται με μπρίο, ενώ πολλές φυσικές ξανθές γαμιώνται με αδιάφορο και μάλλον βαριεστημένο τρόπο.

 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
ελενα- αλβανιδα  ινε χαλια τελιωσ!
τισ ερικσε ενα μποθντζον ενασ φιλοσ κ μειπε οτι βρωμαγε κιολασ σαν κατι γκαλαμαρακι με γαλεο σκορδαλια!
πριν την καθαρα δεφτερα !
Μήπως τελικά έριξες εσύ τον μποθτζον και ντρέπεσαι να μας το πεις;  :grin: :grin: :grin:
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Αετοφωλιά  - Βαπορι εδώ,  απο το  αγαπημενο μας σαιτ /  και μια αναμνηστικη ετικεττα , που θα συγκινήσει πολλους παλαιότερους …  :- :)

Κάτι τέτοιες αναμνήσεις είναι που μας μένουν απο τις παρελθοντικές μπουρδελότσαρκες, είτε περνάμε καλά είτε περνάμε σκατά.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Αγαπητοί μου φίλοι στην δεύτερη βάρδια και από ώρα 16:58 έως 20:00:
Φωκαίας 27Β κάτω η Όλγα από το 24 και η Γκάμπυ, σε συναγωνιστή που ρώτησε για κωλαράκι του είπαν 500 ευρώ.
Φωκαίας 24 η Άννυ η πορνοστάρ
Φωκαίας 27Α η Χριστίνα η Ουκρανέζα
Φωκαίας 27Β άνω η Χριστίνα και η Αντριάννα
Φωκαίας 19 η Νατάσα από το Φ65
Φωκαίας 25Β η Άννα η πολωνέζα και ένα καυλοράπανο μελαχρινό η Τίνα
Φυλής 40 η Κατερίνα
Διδύμου 8Α Νατάσσα μιλφ με το σγουρό μαλλί και τα πολύ όμορφα ζαρτιερικά
Διδύμου 8Β η ξανθιά Λίλιαν
Ιουλιανού η μελαχρινή αδύνατη Άννα και πήγαινε και η Βαλεντίνα από το Διδυμου 27
Διδυμου 27 το θωρηκτό Τζούλια. Ο κονφερανσιέ μου είπε "άμα το αντέχεις αυτό το πράμμα πέρνα, είναι καλή".
Φυλής 134Α η Κατερίνα και Τζέσικα, όμορφες
Φυλής  74 αριστερά η ξανθιά καλοβαμμένη Μαρίνα και δεξιά η Αλεξάνδρα και ένα καινούργιο μικρό με μαλλί αφάνα και περίεργα δόντια κάπως δρακουλέ η Μιλένα.
Φυλής 84Β η Λίνα με το καρό φουστάκι
Φυλής 71Β η Άννα η ψηλή
Φυλής 71Α η Τζίνα και ένα μικρούλι η Λολίτα. Πολύ καυλιάρικο στυλάκι
Φυλής 84Α νέο μελαχρινάκι Βαλεντίνα. Καρέ μαλλί
Αυτά για την ώρα υγειαίνετε...
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Μαχαίρωσαν ένα φίλο μου ! ( Δεν είναι troll )
αφου δεν του τρυπησαν κανα κακαλο τυχερος ειναι.και φιλος μου εχει φαει μαχαιρια στην ιασωνος αλλα την ασχημη καταληξη την ειχαν οι δυο μαχαιροβγαλτες καθως νομιζαν πως ηταν μονος του ο φιλος μου και τελικα εβρεξε τουβλο και κοτρωνες στα κεφαλια τους
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
Ιουλιανού 71
α) Καργιολίνα, ξανθή μιλφ, με κωλάρα και 2,5ρια βυζιά. Καλή εμφάνιση, με σλάβικα χαρακτηριστικά. Την είχα γαμήσει προ ολίγων ημερών, αλλά δεν μου άρεσε γιατί μου θυμίζει κάτι ξαδέρφες μου.

:2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
Γυρισα απο την πιατσα γαμησα τρεις φορες δυο φορες στην πρωινη βαρδια την σαρα ωραιο μωρο και ακρως γαμευσιμο μου εδωσε και τσιχλα ειναι αδυνατη η σαρα με μικρο βυζακι θα την ξαναγαμησω σιγουρα μετα πηγα φωκαιας 25 ειδα τινα και αννα πολωνεζα μετσ πηγα φωκαιαε 27 ορωφο ειδα χριστινα και ανριανα η οποια με χουφτωσε ωστε να μπω δωματιο εφυγα και πηγα φωκαιας 27ισογειο η γνωστη ολγα και η γκαμπυ η ολγα ανεβηκε πανω μου και μου εκανε κολπα δεν. Μπηκα μετα πηγα φιλλιπιδου 11ειδα ανζυ και τελος φωκαιας 24 γαμησα το γνωστο μωρο την αννυ το μωρο πολυ καυλα ειχε φορουσε μαυρο βρακι
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.187
Κριτικές
496
Like
62.533
Πόντοι
39.662
Γυρισα απο την πιατσα γαμησα τρεις φορες δυο φορες στην πρωινη βαρδια την σαρα ωραιο μωρο και ακρως γαμευσιμο μου εδωσε και τσιχλα ειναι αδυνατη η σαρα με μικρο βυζακι θα την ξαναγαμησω σιγουρα μετα πηγα φωκαιας 25 ειδα τινα και αννα πολωνεζα μετσ πηγα φωκαιαε 27 ορωφο ειδα χριστινα και ανριανα η οποια με χουφτωσε ωστε να μπω δωματιο εφυγα και πηγα φωκαιας 27ισογειο η γνωστη ολγα και η γκαμπυ η ολγα ανεβηκε πανω μου και μου εκανε κολπα δεν. Μπηκα μετα πηγα φιλλιπιδου 11ειδα ανζυ και τελος φωκαιας 24 γαμησα το γνωστο μωρο την αννυ το μωρο πολυ καυλα ειχε φορουσε μαυρο βρακι


αχ βρε γιωργο και γω πιατσα ημουνα εκεινη την ωρα δεν ειπες ένα γεια.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Σημερα κατά τις 9 το βραδυ, πηγα να ριξω μια ματια στα δυο "αδελφα" σπιτακια, δηλαδή στο Ιουλιανου 71, και στο Διδυμου 27, για να δω αυτή την Αννα που επισκεφτηκε ο συναγωνιστης Σμύρνης.
Τη βρηκα στο Ιουλιανου 71, μαζι με μια Βαλεντινα αδιάφορης και πολύ μετριας εμφανισης.
Την Αννα οντως τη θυμαμαι κι εγω, από το Μεταξουργειο βασικα, και ισως και πιο πολλα χρονια πισω από 5-6 θα λεγα, αλλα κι εγω δε μπορω να θυμηθώ που ακριβως την ειχα δει.
Είναι θεμα για δυνατούς λυτες σιγουρα, και ειδικα για μας τους παλιους.....
Στο Διδυμου 27, ηταν η Τζουλια, που δε θα ηθελα να κατσει από πανω μου, γιατι θα με λιωσει...και η Αλιονα, με μαυρα ισια μαλλια. Ισως η πιο συμπαθητικη που ειδα από τη τετραδα. Και για τις τέσσερις που ειδα, ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο.
Να πω και κατι που ακουσα για πρωτη φορα. Ο τσατσος που ηταν εκει, πρωτοτυπησε θα ελεγα.
Μου ειπε, οποια και να παρω είναι "εγγυηση", και αν δε μεινω ευχαριστημένος, θα μου δωσει πισω, όχι 20, αλλα 40 ευρω!  :o Το ακουσα κι αυτό λοιπον. Τι κανει η αναδουλειά ε?
Τι σκέφτονται για να βαλουν το κοσμο μεσα στο δωματιο.....Ε, ρε τι γινεται.....
 

Mάξιμος

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2016
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Στη δευτερη βαρδια στη Φυλης και ωρα 5:00 με χαρακτηριστικα την επιστροφη της Μαγιας στη Φυλης 86 κατω,την εμφανιση της Γιαννας (απο Τροφωνιου 11) στη Φυλής 72 και την παρουσια της Ντονας (απο Μεγ.Αλεξανδρου 25) στη Φυλης 84 κατω.

Φυλης 54α: Η ξανθια γεματουλα Ναταλι
Φυλης 54: Η μελαχροινη Χριστινα μικρη σε ηλικια με ωραιο σωμα γυμνοστηθη στο σαλονι
Φυλης 56: Η Αουρορα υπερμαυρισμενη απο το σολαριουμ!
Φυλής 72: Η εκπληξη!Η Γιαννα η καστανη με την γεματη περιφερεια,γνωστη απο Τροφωνιου 11
Φυλης 59 ισογειο: Η Σαρα κοντη ξανθια με γεματο σωματοτυπο γενικα αδιαφορη παρουσια
Φυλης 59 οροφος κλειστος
Φυλης 61: Μαρσελα η μινιον μελαχροινη κοπελα
Φυλης 65 οροφος: Σονια η μελαχροινη ψηλη με το ωραιο σωμα
Φυλης 65 ισογειο: Η Ελενα η νταρντανα
Φυλης 84 ισογειο: Η Βαλεντινα-Βαλια κοντη γεματουλα κοπελα γνωστη απο το Μεταξουργειο και τη Μεγ.Αλεξανδρου 25 με κωλο στο προγραμμα
Φυλης 86 οροφος: Λινα η ψηλη ξανθια Μολδαβη με κανονικο σωμα και με μικρο στηθος
Φυλης 84 οροφος: Κατερινα η ωραια ψηλη μελαχροινη με τα τατουαζ
Φυλης 84 ισογειο: Επιστροφη της Μαγιας της γνωστης μικροσωμης με το σιλικονατο στηθος
Φυλης 69: Ευα ψηλη ξανθια μιλφ με γεματο σωμα
Φυλης 69 ισογειο: Χριστινα η καστανη αδυνατη Βουλγαρα
Φυλης 71 οροφος: Αννα ψηλη μελαχροινη νεαρη ηλικιακα με λιγο γεματη περιφερεια
Φυλης 71: Τζινα και Λολιτα η πολυ κοντη μελαχροινη με ωραιο στηθος και με χαρακτηριστικη γεματη περιφερεια
Φωκαιας 17α: Ρωξαννη και Τζοαννα
Φωκαιας 25α: Λουιζα
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Μεσημέρι

Αλκιβιάδη 16Α
Ιζαμπέλα, υπέρβαρο αλλά όχι αντιαισθητικά χονδρό[...] Από το "Αλκιβιαδους"  ,παντως, τουλάχιστον αυτό είναι γραμματικώς ορθόν. ( Αν και τον τυπακο τον Αλκιβιαδη ,λενε  ότι καποιοι μερακλήδες τον αλειβανε με λάδι ...)
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom