Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 136 άτομα (1 μέλη και 135 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.952
Πόντοι
45.465
Η Αλίνα από Αλκαμένους 113 δεν νομίζω οτι κάνει ελεύθερο στοματικό νομίζω κάνει απλό πρόγραμμα εκτος και αν άλλαξε κάτι.
Όχι δεν έχει αλλάξει τίποτα...πάντα έκανε και εξακολουθεί να κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,τουλάχιστον τα τελευταία 10-11 χρόνια πού τη ξέρω ,τώρα για παλιότερα δε γνωρίζω
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ, σώμα με πολλά πιασίματα κυρίως στα πόδια 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή κοπέλα , με κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73β Κιρα, καστανοξανθη κοπέλα πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Μισέλ λατινα μελαχρινή με περίεργη φάτσα, πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτό ωραίο κορμί, μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 & 18α κλειστά.

Εξηκιου 18γ Άννα καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Γκλόρια καστανή νταρντανα με 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Σονια, ψηλολιγνη κοπέλα με ξανθό μαλλί , με 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά στον αριστερό αστράγαλο, μεγάλο πάνω από το αριστερό μπούτι και πιρσινγκ στον αφαλό , και Ντιαννα καστανοξανθη με πολύ μακρύ μαλλί με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Βικτόρια ξανθοκαστανη νταρντανοχοντρη κοπέλα με 4αρια βυζια, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος ανακοινώνεται κανονικά αλλά μέσα επιλεκτικά κάνει και ακα.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 πάνω Μελίνα μελαχρινή μιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με αρκετά πιασίματα, 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, με έξτρα λεφτά κάνει και πρωκτικο.

Βεργας 7 υπόγειο Αννα ξανθοκαστανη μιλφ , κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφγκικφ, με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα γκρανι με ξανθοπλατινε μαλλί, σώμα μέ αρκετά πιασίματα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 κλειστό.
Επισκέφθηκα Κίρα Λιοσίων , δεν τρελάθηκα , αλλά είναι ωραία για τα γούστα μου. Λιοσίων δυστυχώς δεν έχει Κάτι καλο τελευταία. Μπαρμπαρα είναι σε ρεπό και δεν γαμάμε κωλο.

Ευχαριστώ σμυρνη για την ενημέρωση
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Live Ιασωνος 19β όροφος η όμορφη μοντελε Λίνα μπιμπελό κυριολεκτικά,μέσα στο σαλόνι αναμονή 10 άτομα όπου μόλις βγαίνει η μικρούλα μάλωναν 3 άτομα ποιος θα την πρώτο ξεσκίσει και η τσατσά τους λέει ήδη εονσι κλεισμένα τα δωματια και ένας την έχει πρόγραμμα 30 λεπτά,οποιος προλαβει πρόλαβε, δεν την βλέπω για πολύ στο μετάξι για 10 ευρώ να πηδιεται με κάθε πακιστανο βρωμιατη... σύντομα την βλέπω φυλης .......Κρίμα και ήθελα να την ξανά ξεσκίσω αλλά σιγά μη περιμένω κάνα 2ωρο ..άλλη φορά.
Ωραια κοπέλα , πέρασα την είδα , δρν μπήκα , έχει αναμονή τεράστια , δεν αξίζει να περιμένεις μια ώρα και .. για ένα πήδημα.
Την πήδηξε κανένας; Λέει μέσα κάτι;
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
207
Like
928
Πόντοι
81
Ρε κούρασες, είπες την μαλακια σου ότι τα παρατάει προλάβετε κλπ για να μαζέψει πελατες, γιατί ήταν σε ελεύθερη πτώση. Τώρα κράζεις που σε κενέ ψεύτη , κράζεις όταν λένε ότι η γκομενα είναι μαπα. Έλεος. Είσαι προμοτορας και το ξέρουμε, σταματά να μας ζαλίζεις το παπαρι. παντρέψου την σαμπινα ( που με τέτοια μύτη που έχει νομίζει θα βρει γκόμενο τον Μαρινάκη ) . Φτάνει δηλαδή , είναι φόλα και έχει τουπέ σκατοχαρακτηρα, δεν αφήνει τίποτε, δεν τρώει πουτσα γερή, και έχει ύφος που πρόσβαλει τον πελάτη. Καλύτερα να καψω παρά να δώσω λεφτά ξανά σε αυτό το βλήμα. να μάθει πως βγαίνουν τα λεφτά και να σέβεται τους πελατες.
Μια φορά μόνο την πήρα και συμφωνώ σε αυτά που γράφεις.....πολύ τουπέ η γκόμενά ενώ εμφανισιακά είναι μέτρια απλά οι άλλες εινσι μπάζα και κάνει την διαφορά.....όσο για το σεξ μέτρια και εκεί... υπάρχουν πολλες κοπελες που πηδιουνται με πάθος και όχι εντελώς αποστειρωμενα ,η γκόμενά δε σε κοιτα ούτε στα μάτια τι λεμε τώρα. ....θα την ξαναπηδουσα βέβαια αλλά δεν τρελάθηκα με την πάρτη της ,όσο μερικοί εδώ στο σαιτ.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
ρε παιδια ελεος,Λινα κ Ιρινα,ακομα δεν πατησαν τα ποδια τους ,σειρα 10 ατομα,Λινα ωραιο μωρο ,αλλα να περιμενεις 1 ωρα δεν αξιζει,μονο εμφανιση εχει,μεσα χαλια,Ιρινα,επισης ωραιο μωρο ,στη μουρη οκ,σωμα ωραιο,οπως επισης αρκετα καλη μεσα,για μενα πολυ καλες εμφανισιακα ειναι η Κατια απο φυλης κ η Ντιανα απο φυλης
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
40
Like
178
Πόντοι
0
Η Σαμπίνα συγκρίνοντας την εμπειρία μου με τα σχόλια άλλων εδώ είναι διπολική απο ότι φαίνεται. Συμπεριφέρεται αναλόγως τα γούστα της δηλαδή βάση εμφάνιση/ηλικία πελάτη, για αυτό μάλλον μαζί μου τον τρώει σαν σκύλα ακατάπαστα πολύ gfe φάση και αντέχει αλλά προσωπικά την έχω ψηλοβαρεθεί.
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
204
Κριτικές
14
Like
1.769
Πόντοι
1.071
ρε παιδια ελεος,Λινα κ Ιρινα,ακομα δεν πατησαν τα ποδια τους ,σειρα 10 ατομα,Λινα ωραιο μωρο ,αλλα να περιμενεις 1 ωρα δεν αξιζει,μονο εμφανιση εχει,μεσα χαλια,Ιρινα,επισης ωραιο μωρο ,στη μουρη οκ,σωμα ωραιο,οπως επισης αρκετα καλη μεσα,για μενα πολυ καλες εμφανισιακα ειναι η Κατια απο φυλης κ η Ντιανα απο φυλης
Τωρα τελευταία έτσι γίνεται φίλος!
Μόλις σκάσουν 1-2 καλά γίνεται της πουτανας κυριολεκτικά!
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
207
Like
928
Πόντοι
81
Η Σαμπίνα συγκρίνοντας την εμπειρία μου με τα σχόλια άλλων εδώ είναι διπολική απο ότι φαίνεται. Συμπεριφέρεται αναλόγως τα γούστα της δηλαδή βάση εμφάνιση/ηλικία πελάτη, για αυτό μάλλον μαζί μου τον τρώει σαν σκύλα ακατάπαστα πολύ gfe φάση και αντέχει αλλά προσωπικά την έχω ψηλοβαρAyt;o
Αυτό φίλε μου ισχύει σχεδόν με όλες τις πουτάνες, αν γουστάρουν κάποιον πελάτη τα δίνουν σχεδόν όλα σε απόδοση, μου έτυχε με πολλές πόρνες αυτό διαβάζοντας τις κριτικές κάποιων συναγωνιστών, όμως πείστηκα για αυτό όταν την ίδια πόρνη την γάμησα εγώ και γνωστός μου, σε αυτόν ήταν κομοδίνο και σε έμενα έβγαζε γούστα οπότε έχω και προσωπική πείρα ,βέβαια η εν λόγο κορασίδα ήταν τότε το στανταράκι μου, ήμουν καλός πελάτης της ενώ ο γνωστός πήγε μόνο μια φορά, πέραν που μάλλον και με γούσταρε έστω και λίγο ,αυτό εκτιμώ πως φαίνεται από το αν η γκόμενα κλείνει τα μάτια όταν την πηδάς ή όχι.
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
Αυτό φίλε μου ισχύει σχεδόν με όλες τις πουτάνες, αν γουστάρουν κάποιον πελάτη τα δίνουν σχεδόν όλα σε απόδοση, μου έτυχε με πολλές πόρνες αυτό διαβάζοντας τις κριτικές κάποιων συναγωνιστών, όμως πείστηκα για αυτό όταν την ίδια πόρνη την γάμησα εγώ και γνωστός μου, σε αυτόν ήταν κομοδίνο και σε έμενα έβγαζε γούστα οπότε έχω και προσωπική πείρα ,βέβαια η εν λόγο κορασίδα ήταν τότε το στανταράκι μου, ήμουν καλός πελάτης της ενώ ο γνωστός πήγε μόνο μια φορά, πέραν που μάλλον και με γούσταρε έστω και λίγο ,αυτό εκτιμώ πως φαίνεται από το αν η γκόμενα κλείνει τα μάτια όταν την πηδάς ή όχι.
Δεν εχουν μπεσα οι πουτανες στη συμπεριφορά. Αν πας παλι μπορει να ειναι πολυ διαφορετικιά. Τα γραφουν στις κριτικες οι παθοντες. Για ολες ισχυει αυτό.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
442
Κριτικές
3
Like
2.449
Πόντοι
441
Τι πράγμα είναι αυτό ρε παιδιά με την Ιρινα??
Δεν την ξέρω αλλά πήγε ένας κολλητός σήμερα και μου τα έχει πρήξει για αυτή!!
Τι στο διάολο,μελι έχει εκεί κάτω:2funny::2funny:
Ειναι κρίμα να μπορεις να γαμήσεις με 20Ε ενα τέτοιο υπέροχο κορίτσι και να μην το κάνεις. Πηγαινε κ θα με θυμηθείς.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
481
Κριτικές
13
Like
4.560
Πόντοι
731
Δεύτερη φορα σήμερα με λινα στο Ιάσωνος19.πραγματικα δεν πιστεύω τι μουνι γαμαμε με 10 ευρώ δλδ πραγματικά η κοπέλα ειναι μπιμπελο την βλέπεις στο κλαμπ και θες βα την έχεις μια εβδομάδα κλειδωμένη κάπου μονοι σας .αλλα εως εκει η κοπέλα απλα δεν γουστάρει αυτο που κανει μην πει κάποιος γοα υπηρεσίες γιατί ειναι κάτω του μηδεν.η κοπέλα οχι μονο μηδεν υπηρεσίες αλλα στο δείχνει οτι το κανει με το ζόρι κςι σε καταριέται.αλλα οπως εχω ξανα πει δεν. Με νοιάζουν οι υπηρεσίες και θα ξανα παω γιατί ειναι μουναρα και πολύ κααθρη.η τσατσα ειπε οτι η κοπέλα δεν δέχεται μαύρους σε ενα Πακιστανο που μπήκε μεσα.και αλλη μια κατάθεση προχθές στο πορνομολ κατω δεξιά με μια Λατίνα πραγματικά πανέμορφη κωλαρα πρόσωπο τρομερό αλλα υπηρεσίες μέτριες εντελως στα 15 αυτή . επόμενος στοχος αγάπη στο ιασονος 20 αν ξέρει κανείς τι βάρδια ειναι?
Αγάπη 1η βάρδια Ι20, 2η βάρδια Μ.Α.21 κάτω, απίστευτη κωλάρα αλλά την βαρέθηκα :S
Ναι σοφία, την είδα κι εγώ, φαινόταν ωραίο σχετικό κοντοπουτανο ώσπου έκανε στροφή και είδα τον τεράστιο κακοσχηματισμένο πλαστικό κώλο της
Πολύ αποκρουστική εικόνα καθώς ο κωλος της σε σχέση με το πετιτ σώμα της ήταν τελείως άκυρο
Ακριβώς το ίδιο ένιωσα, όταν γύρισε ξενέρωσα.
Μάγκες για πείτε πού να πάω να γαμησω κόλο
Ρε φίλε, οκ, όλοι κάνουμε λάθη, αλλά κόλο? :cheesy:
Φωκαιας 27 Ιρινα, μην κάνετε καν τον κόπο να περάσετε..έχει λαϊκό προσκύνημα
Όλοι άνεργοι ή συνταξιούχοι είστε ρε πούστηδες ? στρατιωτικοί με σύνταξη από τα 40 ?
 

IU69

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
12
Like
10
Πόντοι
0
Ξέρετε να μου πείτε κανένα καλοστεκούμενο gilf
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
410
Πόντοι
20
Το μουνι της μάνας σου, που θα με πεις πούστη , βλάκα. Προμοτορα. Και ναι ξεκάθαρα προμοταρης την σαμπινα. Δεν θα αναλύσω άλλο γιατί είσαι βλάκας. Ελπίζω να είσαι ο νεσκαφε, γιατί αν είσαι άλλος τότε μαλακα πολλαπλασιάζονται οι χαζοί στην κοινωνια μας.

Καλημέρα στο θρεντ, τέλος τα μηνύματα μην ζαλίζουμε τα παιδιά
Από μένα αναφορά πάντως δεν μιλάς καλά!
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
204
Κριτικές
14
Like
1.769
Πόντοι
1.071

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
233
Πόντοι
21
Αυτή γ ιρινα από φ27 τ πρόγραμμα κάνει ;
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
410
Πόντοι
20

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
204
Κριτικές
14
Like
1.769
Πόντοι
1.071
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom