Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (2 μέλη και 54 επισκέπτες)

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
207
Like
928
Πόντοι
81
Live Ιασωνος 19β όροφος η όμορφη μοντελε Λίνα μπιμπελό κυριολεκτικά,μέσα στο σαλόνι αναμονή 10 άτομα όπου μόλις βγαίνει η μικρούλα μάλωναν 3 άτομα ποιος θα την πρώτο ξεσκίσει και η τσατσά τους λέει ήδη εονσι κλεισμένα τα δωματια και ένας την έχει πρόγραμμα 30 λεπτά,οποιος προλαβει πρόλαβε, δεν την βλέπω για πολύ στο μετάξι για 10 ευρώ να πηδιεται με κάθε πακιστανο βρωμιατη... σύντομα την βλέπω φυλης .......Κρίμα και ήθελα να την ξανά ξεσκίσω αλλά σιγά μη περιμένω κάνα 2ωρο ..άλλη φορά.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
831
Κριτικές
23
Like
7.854
Πόντοι
2.036
Live Ιασωνος 19β όροφος η όμορφη μοντελε Λίνα μπιμπελό κυριολεκτικά,μέσα στο σαλόνι αναμονή 10 άτομα όπου μόλις βγαίνει η μικρούλα μάλωναν 3 άτομα ποιος θα την πρώτο ξεσκίσει και η τσατσά τους λέει ήδη εονσι κλεισμένα τα δωματια και ένας την έχει πρόγραμμα 30 λεπτά,οποιος προλαβει πρόλαβε, δεν την βλέπω για πολύ στο μετάξι για 10 ευρώ να πηδιεται με κάθε πακιστανο βρωμιατη... σύντομα την βλέπω φυλης .......Κρίμα και ήθελα να την ξανά ξεσκίσω αλλά σιγά μη περιμένω κάνα 2ωρο ..άλλη φορά.
Ποια Φυλης....Στο τελος την βλεπω να γινεται λεσβια χαχαχχα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.155
Κριτικές
496
Like
62.142
Πόντοι
39.662
Live Ιασωνος 19β όροφος η όμορφη μοντελε Λίνα μπιμπελό κυριολεκτικά,μέσα στο σαλόνι αναμονή 10 άτομα όπου μόλις βγαίνει η μικρούλα μάλωναν 3 άτομα ποιος θα την πρώτο ξεσκίσει και η τσατσά τους λέει ήδη εονσι κλεισμένα τα δωματια και ένας την έχει πρόγραμμα 30 λεπτά,οποιος προλαβει πρόλαβε.


Eλεος ρε παιδια, και το μεσημερι που πηγα Ιρινα δυο τυποι πηγαν να αρπαχτουν μεταξυ τους ! Ο ενας την ηθελε για μισωρο προγραμμα και ο αλλος για μία ωρα,κανεις δεν ηθελε να περιμενει τον αλλο. Ολοι θα γαμησουμε την Ιρινα υπομονη,το καλοκαιρι που θα σκασει η Ροδικα η οριτζιναλ φυλης τι θα γινει δηλαδη θα βγουνε μαχαιρια ? Πολιτισμος κυριοι, γινομαστε ρεζιλι στις πουτανες. :hi:
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Μικρη τσάρκα στην Φυλής πριν λιγο:
Φωκαιας 27 ισ Ναταλι
Φωκαιας 17 ισ Εμμανουέλα
Φωκαιας 17 όροφος μια γαμευσιμη δεν θυμάμαι το όνομά της..
Φυλής 84 ισόγειο με Ρανια..
Φυλής 65 ισόγειο η Κορινα
Φυλής 59 ισόγειο μια λατινα και η Άντζελα με την οποία και περασα, Ελληνίδα καινούρια είπε η τσατσά..
Την έκανα 25-30 ετων , ωραίο σωματακι, μελαχρινή με ραστα, 2αρι βυζακι..
Ελεύθερο στοματικό , 69 και χάδια είπε η τσατσά..
Μέτριες εντυπώσεις πάντως από το κορίτσι αν και το προσπάθησε να με κάνει να χυσω..

Είναι όντως καινούρια? Ξέρουν οι παλιότεροι περισσότερες πληροφορίες?
Καλή εβδομάδα να έχουμε
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
204
Κριτικές
14
Like
1.769
Πόντοι
1.071
Eλεος ρε παιδια, και το μεσημερι που πηγα Ιρινα δυο τυποι πηγαν να αρπαχτουν μεταξυ τους ! Ο ενας την ηθελε για μισωρο προγραμμα και ο αλλος για μία ωρα,κανεις δεν ηθελε να περιμενει τον αλλο. Ολοι θα γαμησουμε την Ιρινα υπομονη,το καλοκαιρι που θα σκασει η Ροδικα η οριτζιναλ φυλης τι θα γινει δηλαδη θα βγουνε μαχαιρια ? Πολιτισμος κυριοι, γινομαστε ρεζιλι στις πουτανες. :hi:
Τι πράγμα είναι αυτό ρε παιδιά με την Ιρινα??
Δεν την ξέρω αλλά πήγε ένας κολλητός σήμερα και μου τα έχει πρήξει για αυτή!!
Τι στο διάολο,μελι έχει εκεί κάτω:2funny::2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.924
Πόντοι
45.465
Φυλής 59 ισόγειο μια λατινα και η Άντζελα με την οποία και περασα, Ελληνίδα καινούρια είπε η τσατσά..
Την έκανα 25-30 ετων , ωραίο σωματακι, μελαχρινή με ραστα, 2αρι βυζακι..
Ελεύθερο στοματικό , 69 και χάδια είπε η τσατσά..
Μέτριες εντυπώσεις πάντως από το κορίτσι αν και το προσπάθησε να με κάνει να χυσω..

Είναι όντως καινούρια? Ξέρουν οι παλιότεροι περισσότερες πληροφορίες?
Καλή εβδομάδα να έχουμε
αν ταιριάζει με τη παρακάτω περιγραφή,επιστροφή
Screenshot_20240407_215918.jpg
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
40
Like
178
Πόντοι
0
Μικρη τσάρκα στην Φυλής πριν λιγο:
Φωκαιας 27 ισ Ναταλι
Φωκαιας 17 ισ Εμμανουέλα
Φωκαιας 17 όροφος μια γαμευσιμη δεν θυμάμαι το όνομά της..
Φυλής 84 ισόγειο με Ρανια..
Φυλής 65 ισόγειο η Κορινα
Φυλής 59 ισόγειο μια λατινα και η Άντζελα με την οποία και περασα, Ελληνίδα καινούρια είπε η τσατσά..
Την έκανα 25-30 ετων , ωραίο σωματακι, μελαχρινή με ραστα, 2αρι βυζακι..
Ελεύθερο στοματικό , 69 και χάδια είπε η τσατσά..
Μέτριες εντυπώσεις πάντως από το κορίτσι αν και το προσπάθησε να με κάνει να χυσω..

Είναι όντως καινούρια? Ξέρουν οι παλιότεροι περισσότερες πληροφορίες?
Καλή εβδομάδα να έχουμε
Φωκ17 όροφο ήταν ξανθιά plus size ρωσίδα ;
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
320
Κριτικές
10
Like
627
Πόντοι
251
συνέχεια πάντα live

Παρασιου 36 1ος όροφος Μόνικα μελαχρινή καλοστεκουμενη γκιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα, λεπτά πόδια 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται και μασαζακι.

Παρασιου 36 2ος όροφος Νίκη ξανθιά μιλφογκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και άνεση χρόνου όπως λέει.

Περγάμου 27 Ειρήνη κοντή παχουλη γκιλφ με άσπρο κοντό μαλλί φράντζα, 2αρι βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αλκαμένους 113 Αλινα ξανθιά γκιλφ σώμα με αρκετά πιασίματα πια, 3.5αρι συν βυζι, και Ελένη καστανοξανθη ψηλή νταρντανοχοντρη με 3αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα, εδώ ξέχασα να αναφέρω από τη προηγούμενη φορά και για τους μύστες που γνωρίζουν τον οικο, ότι το σήμα κατατεθέν του σαλονιού (το τοιχακι που υπήρχε στους καναπέδες) δεν υπάρχει πια.

Περγάμου 1 κλειστά.

Φυλής 109β Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ μέ κοντό μαλλί, κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Άννα με ξανθό μαλλί , κανονικο σώμα 1.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό

Φυλής 109α Βικτόρια καστανοξανθη μιλφ, σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 δεξιά Λίζα μελαχρινή λατινα με πάρα πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι μυτερό βυζι ,υπέροχο κωλο, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 αριστερά κλειστό.

Αγκυρας 12β Αντριαννα ξανθό γκρανι νταρντανα με σχεδόν 3αρι σιλικονατο βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκυρας 12α Βικτόρια μελαχρινή μιλφ , σώμα με πιασίματα, 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι, σε απλό πρόγραμμα , απλό πρόγραμμα.

Αγκυρας 9 Μαρία μιλφογκιλφ με ξανθό κοντό μαλλί, κανονικό σώμα 3.5αρι βυζι και, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

Η Αλίνα από Αλκαμένους 113 δεν νομίζω οτι κάνει ελεύθερο στοματικό νομίζω κάνει απλό πρόγραμμα εκτος και αν άλλαξε κάτι.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
506
Κριτικές
5
Like
4.333
Πόντοι
726

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
506
Κριτικές
5
Like
4.333
Πόντοι
726
Οχι δεν ήταν ξανθιά ούτε πλας σαιζ.. καστανή ήταν η κοπέλα σχετικά αδύνατη ..
Μάλλον τη Βαλερια τη ρωσίδα λες,σώμα με λίγα πιασίματα,συμπαθητικό πρόσωπο,γύρω στα 30 ας ποϋμε;
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Το πρωί βλέπω κόσμο έξω από το φωκ 27 να περιμένουν να ανοίξει ..
Αυτό λέω γινόταν όταν ήταν η Ιρίνα..
Κάνω κάποιες γυρες και τσουπ ανοιχτό φωτακι..
Μπαίνω μέσα και τα δωμάτια γεμάτα και ένας αναμονή...
Ανοίγει πόρτα και βλέπω Ιρίνα..
Εμένα αυτό το κορμί και η φάτσα μου προκαλεί ταχυκαρδία...σαν δασκάλα μπαλέτου μου βγάζει ένα πράγμα..

Λέω έτσι και πάρει μισάωρο ο τύπος μπροστά μου,θα τού βάλω χέρι... μιας και δεν είχα χρόνο και θα έφευγα για επαρχία σήμερα..
(Ρε φίλε εντάξει να γαμησουμε εμείς... τώρα ήρθε το κορίτσι) Θα έλεγα αν δεν έβλεπα το εικοσαρικο που έδωσε..

Έτσι όταν ήμουν ο επόμενος την ώρα που είχε άδειο δωμάτιο, δίνω δύο εικοσαρικα για διπλό χρόνο.(Μόνο εγώ ήξερα ότι έχω γίνει ο μαλακας που θα έβριζα πριν)

Τες πα .... το κορίτσι με απλό αποστειρωμενο σε κρατάει με την πουτσα τίγκα όρθια όλο το 20λεπτο ...άσε που σου βγάζει ότι έχει καυλώσει με την πάρτη σου.

Ναι αλήθεια τό μουνι της γίνεται μούσκεμα ...

Και μια δεύτερη αμαρτία είναι ότι δεν έγραψα τίποτα το πρωί για να μην γίνει αυτό που έγινε...

Με το μαλακό μάγκες να την βρούμε όταν ξανά κατέβουμε από τά βουνά εμείς η επαρχιώτες
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
506
Κριτικές
5
Like
4.333
Πόντοι
726
Μικρη τσάρκα στην Φυλής πριν λιγο:
Φωκαιας 27 ισ Ναταλι
Φωκαιας 17 ισ Εμμανουέλα
Φωκαιας 17 όροφος μια γαμευσιμη δεν θυμάμαι το όνομά της..
Φυλής 84 ισόγειο με Ρανια..
Φυλής 65 ισόγειο η Κορινα
Φυλής 59 ισόγειο μια λατινα και η Άντζελα με την οποία και περασα, Ελληνίδα καινούρια είπε η τσατσά..
Την έκανα 25-30 ετων , ωραίο σωματακι, μελαχρινή με ραστα, 2αρι βυζακι..
Ελεύθερο στοματικό , 69 και χάδια είπε η τσατσά..
Μέτριες εντυπώσεις πάντως από το κορίτσι αν και το προσπάθησε να με κάνει να χυσω..

Είναι όντως καινούρια? Ξέρουν οι παλιότεροι περισσότερες πληροφορίες?
Καλή εβδομάδα να έχουμε
Η Εμμανουέλα στο 17β είναι η γνωστή του 27;

Η Αντζελα στο 59 μαλλον είν αυτή που λέει ο Σμυρνής, ήρθε πριν τις γιορτές και καθησε λιγότερο από μήνα νομίζω έχει κριτικές τσέκαρε.
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Η Εμμανουέλα στο 17β είναι η γνωστή του 27;

Η Αντζελα στο 59 μαλλον είν αυτή που λέει ο Σμυρνής, ήρθε πριν τις γιορτές και καθησε λιγότερο από μήνα νομίζω έχει κριτικές τσέκαρε.
Η Εμμανουέλα η γνωστή η Ρουμάνα η μπαμπατσικη η μελαχρινή..
Όσο για την Άντζελα αυτή που λέει ο Σμυρνης ..Έχει κριτική και ο @ paluki luk αρχές του 24
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
...
Αλκαμένους 113 Αλινα ξανθιά γκιλφ σώμα με αρκετά πιασίματα πια, 3.5αρι συν βυζι, και Ελένη καστανοξανθη ψηλή νταρντανοχοντρη με 3αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα, εδώ ξέχασα να αναφέρω από τη προηγούμενη φορά και για τους μύστες που γνωρίζουν τον οικο, ότι το σήμα κατατεθέν του σαλονιού (το τοιχακι που υπήρχε στους καναπέδες) δεν υπάρχει πια.
....
Αυτό το τοιχάκι ήταν ανωμαλία
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.389
Πόντοι
3.506
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom