Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (31 μέλη και 226 επισκέπτες)

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
12
Like
4.382
Πόντοι
731
Πριν λιγο Φυλής 65Β , Κορίνα και Τζούλια, η 1η κλασική φολιάστρα, για την Τζούλια που ικανοποιεί την επιθυμία μου για πετιτ ξέρουμε τίποτα?

65Α , Ντιανα και Χριστίνα, ωραίες και οι 2, παρόμοιο στυλ , η 1η με πλαστικ βυζο η αλλη νατουραλ , κάνουν παρτούζα.

71Α 3 Λατίνες με φουλ, Τίνα, Ζήνα, Λίλυ , μαντέψτε πια πήρα πάλι , έχω να γράψω 2-3 κριτικές όταν βρω χρόνο , για τα νέα κορίτσια σε Φιλλιπίδου και Φυλής.

Πρέπει να έχω δώσει πάνω από 400€ τον Μάρτη στα κορίτσια...τον άλλον μήνα θα νηστεψω
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
421
Κριτικές
3
Like
2.359
Πόντοι
441
Πριν λιγο Φυλής 65Β , Κορίνα και Τζούλια, η 1η κλασική φολιάστρα, για την Τζούλια που ικανοποιεί την επιθυμία μου για πετιτ ξέρουμε τίποτα?

65Α , Ντιανα και Χριστίνα, ωραίες και οι 2, παρόμοιο στυλ , η 1η με πλαστικ βυζο η αλλη νατουραλ , κάνουν παρτούζα.

71Α 3 Λατίνες με φουλ, Τίνα, Ζήνα, Λίλυ , μαντέψτε πια πήρα πάλι , έχω να γράψω 2-3 κριτικές όταν βρω χρόνο , για τα νέα κορίτσια σε Φιλλιπίδου και Φυλής.

Πρέπει να έχω δώσει πάνω από 400€ τον Μάρτη στα κορίτσια...τον άλλον μήνα θα νηστεψω
Πιθανότατα θα σε φωλιάσει κ η Τζούλια, κ θα αρχίσει να σου ζητάει 20ρικα για παραπάνω χρόνο. Αλλά αντικειμενικά είναι για τρομερό κάρφωμα το κοντοπούτανο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
12
Like
4.382
Πόντοι
731
Θα αντέξεις έναν μήνα αποχή από το (λευκό) κρέας;
Η αλήθεια είναι πως αφότου ξεκίνησα το άθλημα δεν κόβεται εύκολα, απλά θα τρώω μόνο σαλάτα (τα 2 στάνταρακια μου στο 10ρικο), με λίγο dressing
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Η αλήθεια είναι πως αφότου ξεκίνησα το άθλημα δεν κόβεται εύκολα, απλά θα τρώω μόνο σαλάτα (τα 2 στάνταρακια μου στο 10ρικο), με λίγο dressing
Το dressing μάλλον θα είναι μαγιονέζα που σπάει τη νηστεία.
 
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
0
Πέρασμα κατά τις 13:00 από Μπαρμπορα. Δεν είχε κόσμο . 15 λεπτά γαμαγα κωλο μουνι μια το ένα μια το άλλο . Μιλάμε τα κράταγα συνέχεια για να συνεχίζω να βάλω το κρέας μου μέσα της . Η Μπαρμπορα ούρλιαζε σαν τρελή γουσταρε κιόλας . Η τσατσά χτύπησε γύρω στο τέταρτο αλλά η κορασίδα δεν κατάλαβε έμεινε μέχρι να αδειάσω τελείως . Ωραία φάση . Βέβαια μάγκες είμαι και μικρός γι'αυτό αντέχω και ειδικά την συγκεκριμένη την γουστάρω και πολύ . Αυτά τα ολιγα. Τρεξτε πηδήξτε ρε μλκς πριν πλακώσουν πάλι τα παππουδια
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Μύστες Μπιουτι εμπονυ κάνα νέο έχουμε? Είναι ακόμα απόγευματα Φ65? Ευχαριστώ
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
720
Κριτικές
5
Like
2.876
Πόντοι
726
Στο Λιοσίων 73 ισόγειο, πριν από λίγο. Εστεφανυ, τούμπανο μαυρουλα με πολύ ωραίο πρόσωπο. Από τις πιο όμορφες λατίνες που έχω δει. Οι λάτρεις της μαύρης ηδονής ας ρίξουν ένα βλέφαρο
Δώσε λεπτομερειες, εμφάνιση πρόγραμμα . Περίπου τι ώρας την βρίσκουμε; Θέλω επειγόντως μαυρουλα να γαμησω
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
91
Like
2.770
Πόντοι
5.195
Δώσε λεπτομερειες, εμφάνιση πρόγραμμα . Περίπου τι ώρας την βρίσκουμε; Θέλω επειγόντως μαυρουλα να γαμησω
βυζί μάλλον σιλικονάτο, φορούσε σουτιέν, κωλλάρα τσουποτή αλλά ωραία, τούμπανο γυναίκα με ελεύθερο στοματικό είπε η υπηρεσία, και σχετικά με άλλες μαυρούλες είχε πολύ ωραίο πρόσωπο και ήταν απογευματινή βάρδια.
 

Rdelakias44

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές ξέρουμε μήπως η Αουρόρα η κοντουλα μαυρομαλλα με τις βυζάρες που βρίσκετε, ποιες ώρες η κάποια πληροφορία;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.109
Κριτικές
493
Like
60.753
Πόντοι
39.662
Ιάσωνος 19 όροφος τώρα είναι η Λίνα. 19 ετών μελαχρινό Μολδαβάκι με λευκό δέρμα και όμορφο πρόσωπο μοιάζει πολύ με την Σαμπίνα στα νιάτα της.
10€ απλό πρόγραμμα.
Τέτοιο μωράκι πρέπει να το γαμήσετε όπωσδήποτε με 10€ είναι κλοπή. Μεσα στο δωμάτιο μην περιμένετε και πολλά πράγματα. Λεπτομέρειες στην κριτική.
 

Συνημμένα

  • IMG-0918d1ad5438f8b719082ab0ed2aac2c-V.jpg
    IMG-0918d1ad5438f8b719082ab0ed2aac2c-V.jpg
    400,8 KB · Εμφανίσεις: 16
Τελευταία τροποποίηση:

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
950
Πόντοι
81
ξερετε αν δουλευει σημερα το λατινακι ναταλυ φυλης 56?
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
656
Κριτικές
11
Like
5.852
Πόντοι
1.336
Γεια σας συναγωνιστές ξέρουμε μήπως η Αουρόρα η κοντουλα μαυρομαλλα με τις βυζάρες που βρίσκετε, ποιες ώρες η κάποια πληροφορία;
Η Αουρόρα έχει να αλλάξει σπίτι και βάρδια από το 2013
 

korne

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
17
Like
39
Πόντοι
0
Πιθανότατα θα σε φωλιάσει κ η Τζούλια, κ θα αρχίσει να σου ζητάει 20ρικα για παραπάνω χρόνο. Αλλά αντικειμενικά είναι για τρομερό κάρφωμα το κοντοπούτανο.
Συμφωνώ απόλυτα
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
361
Κριτικές
46
Like
2.328
Πόντοι
2.405
Μετά από από άποψη αρκετών ημερών και αποφασισμένος να κόψω τα μπουρδέλα ασχολούμενος με ελεεινηδες,τέλικα λύγισα στο μαύρο δερμά της στεφάνη Λιοσίων 73 ..μέτρια προς καλή συμμετοχή.κολαρα
 

kynigos86

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
15
Like
33
Πόντοι
0
Πέρασμα κατά τις 13:00 από Μπαρμπορα. Δεν είχε κόσμο . 15 λεπτά γαμαγα κωλο μουνι μια το ένα μια το άλλο . Μιλάμε τα κράταγα συνέχεια για να συνεχίζω να βάλω το κρέας μου μέσα της . Η Μπαρμπορα ούρλιαζε σαν τρελή γουσταρε κιόλας . Η τσατσά χτύπησε γύρω στο τέταρτο αλλά η κορασίδα δεν κατάλαβε έμεινε μέχρι να αδειάσω τελείως . Ωραία φάση . Βέβαια μάγκες είμαι και μικρός γι'αυτό αντέχω και ειδικά την συγκεκριμένη την γουστάρω και πολύ . Αυτά τα ολιγα. Τρεξτε πηδήξτε ρε μλκς πριν πλακώσουν πάλι τα παππουδια
Ναι επιβεβαιώνω κι εγώ τα λεγόμενα του, την άκουσα και γω από το σπίτι μου..
Ρε είπαμε να προμοταρετε αλλά με όριο.. Άκου "ούρλιαζε σα τρελή" ηρεμιστε ρε
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
92
Like
328
Πόντοι
20
Επίσκεψη πριν λίγο Διδυμου 27 αμιρα φωτεινή λέω την Φωτεινή την δοκίμασα δεν δοκιμάζω αμιρα με κρυα καρδιά κάτι δεν με τράβαγε λέω δεν γαμιεται λέω την τσατσά περνάω έρχεται δωμάτιο να πάρει το εικοσαρι καλά να περάσεις μου λέει. έρχεται η δικιά σου και αμέσως πιπα συνέχισε λέω έτσι θα χυσω σε μια στιγμή φοράει καποτα με το στόμα και μου λέει σεξ της λέω όχι δεν τον βάζω ποτέ σε μουνι πάρε πιπα όχι σεξ λέει. Τα περνώ στο κρανίο της λέω έφυγες δεν κάνεις. Χωρίς κουβέντα φεύγει ντύνομαι βγαίνω είσοδο μου λέει περάσατε καλά της λέω είδες από το καμαρακι σας βγήκε και σε δύο λεπτά γύρισε πιστεύεις πέρασα καλά. Η κοπέλα μόνο καθαρίστρια κάνει για πουτσα όχι. Τα ακούγανε και μερικά παλουκαρια στο σαλόνι και κάνανε μεταβολή αμέσως. Μιλάμε για φόλα αλλά είναι μέσα στο πρόγραμμα.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
526
Κριτικές
25
Like
3.321
Πόντοι
1.436
Πήγα Κίρα Λ73α μετά από κριτική του Διανοούμενου!
Περισσότερα στην κριτική που θα ανέβει σε λίγο...
Θα την τσεκάρω αν μου κάνει εμφανισιακά τυπε να δω τι γούστα έχετε μερικοί.....κ μακαρι να σας βγάλω το καπέλο!

Πάντως 1.72 υψος 43 kg με βυζί ανύπαρκτο μου κανει για σκελετό εργαστηρίου ανατομίας!!!
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
361
Κριτικές
46
Like
2.328
Πόντοι
2.405
Θα την τσεκάρω αν μου κάνει εμφανισιακά τυπε να δω τι γούστα έχετε μερικοί.....κ μακαρι να σας βγάλω το καπέλο!

Πάντως 1.72 υψος 43 kg με βυζί ανύπαρκτο μου κανει για σκελετό εργαστηρίου ανατομίας!!!
Και μένα η Κίρα δεν μου αρέσει... πολύ skinny...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom