Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 227 άτομα (23 μέλη και 204 επισκέπτες)

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.286
Κριτικές
11
Like
3.283
Πόντοι
746
Θα την τσεκάρω αν μου κάνει εμφανισιακά τυπε να δω τι γούστα έχετε μερικοί.....κ μακαρι να σας βγάλω το καπέλο!

Πάντως 1.72 υψος 43 kg με βυζί ανύπαρκτο μου κανει για σκελετό εργαστηρίου ανατομίας!!!
Είναι 90's ανορεξικο μοντέλο. Αλλά αξίζει.
 
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
0
Ναι επιβεβαιώνω κι εγώ τα λεγόμενα του, την άκουσα και γω από το σπίτι μου..
Ρε είπαμε να προμοταρετε αλλά με όριο.. Άκου "ούρλιαζε σα τρελή" ηρεμιστε ρε
Ναι φιλαράκο άλλη όρεξη δεν έχω να ανοίγω χωρίς λόγο το bou για να προμοταρω εκδιδόμενες ασε μας ρε φίλε
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
656
Κριτικές
11
Like
5.850
Πόντοι
1.336
Θα την τσεκάρω αν μου κάνει εμφανισιακά τυπε να δω τι γούστα έχετε μερικοί.....κ μακαρι να σας βγάλω το καπέλο!

Πάντως 1.72 υψος 43 kg με βυζί ανύπαρκτο μου κανει για σκελετό εργαστηρίου ανατομίας!!!
Είναι αποκλειστικά για να βγάζουν γούστα τα παπουδια μιας και πρόκειται πράγματι για 19χρονο...........

Από εμφάνιση είναι ένα βήμα πριν την νευρική ανορεξία
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.286
Κριτικές
11
Like
3.283
Πόντοι
746
Καλά στο 1,72 μπορεί να έπεσα έξω ή μέσα με τα τακούνια.
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
116
Like
84
Πόντοι
1
Είναι αποκλειστικά για να βγάζουν γούστα τα παπουδια μιας και πρόκειται πράγματι για 19χρονο...........

Από εμφάνιση είναι ένα βήμα πριν την νευρική ανορεξία
Γλύψιμο δέχετε?
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
360
Πόντοι
20
Πέρασμα από Κολωνού από το μαγαζί με της φυλακής τα κάγκελα ήταν ένα μελαχρινό δεν θυμάμαι καν όνομα αν αναφέρθηκε κιόλας να μην τα πολύλόγω μπαίνω έρχεται σουτιέν δεν βγάζει πέρασμα καποτας σε πεσμένο πουτσο πιπα μετριοτατη έως χάλια ποιο πολύ χάλια βασικά μιας και δεν καυλωσα εντελώς και ξεκινήσαμε της είπα να ανέβει από πάνω μου ανέβηκε ανάποδα και μετά γύρισμα στα τέσσερα δεν καταλάβαινα τίποτα σαν αίσθηση σταμάτησα μου τον έπαιξε λίγο και μετά την έδιωξα. Κόστος 10€ (έπρεπε να πάω προς φυλής μαλακιά έκανα) πλέον δεν με καλύπτει το Μεταξουργείο κάποτε στα νιάτα μου στις αρχές ήταν καλά
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Ιάσωνος 19 όροφος τώρα είναι η Λίνα. 19 ετών μελαχρινό Μολδαβάκι με λευκό δέρμα και όμορφο πρόσωπο μοιάζει πολύ με την Σαμπίνα στα νιάτα της.
10€ απλό πρόγραμμα.
Τέτοιο μωράκι πρέπει να το γαμήσετε όπωσδήποτε με 10€ είναι κλοπή. Μεσα στο δωμάτιο μην περιμένετε και πολλά πράγματα. Λεπτομέρειες στην κριτική.
Ξέρεις τι ώρες δουλεύει ?
 

Piatsovios12

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
15
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ξέρετε μια Εύα Αλβανίδα που δούλευε Φιλιππίδου 11 ισόγειο πριν 1-2 χρόνια τι απέγινε
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.600
Πόντοι
4.546
Ξέρεις τι ώρες δουλεύει ?

Ρεεέεεεε τύπε ο άνθρωπος ανέβασε γκοτζαμάν κριτική για το ψοφίμι.. + του ότι υπάρχει σχετική ανάρτηση κάποιες σελίδες παραπίσω...
ΜΗΝ περιμένετε να σας την παίξουν κιόλας....
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.884
Like
5.579
Πόντοι
1.056
Μετά από από άποψη αρκετών ημερών και αποφασισμένος να κόψω τα μπουρδέλα ασχολούμενος με ελεεινηδες,τέλικα λύγισα στο μαύρο δερμά της στεφάνη Λιοσίων 73 ..μέτρια προς καλή συμμετοχή.κολαρα
Ποσες φορες το εχω πει αυτο..

Αλλα συνεχεια υποκειπτω...χαχα
Ξέρετε αν στα 73 α ,β έχει ντουζ?
Εχουν
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Πέρασμα από Κολωνού από το μαγαζί με της φυλακής τα κάγκελα ήταν ένα μελαχρινό δεν θυμάμαι καν όνομα αν αναφέρθηκε κιόλας να μην τα πολύλόγω μπαίνω έρχεται σουτιέν δεν βγάζει πέρασμα καποτας σε πεσμένο πουτσο πιπα μετριοτατη έως χάλια ποιο πολύ χάλια βασικά μιας και δεν καυλωσα εντελώς και ξεκινήσαμε της είπα να ανέβει από πάνω μου ανέβηκε ανάποδα και μετά γύρισμα στα τέσσερα δεν καταλάβαινα τίποτα σαν αίσθηση σταμάτησα μου τον έπαιξε λίγο και μετά την έδιωξα. Κόστος 10€ (έπρεπε να πάω προς φυλής μαλακιά έκανα) πλέον δεν με καλύπτει το Μεταξουργείο κάποτε στα νιάτα μου στις αρχές ήταν καλά
Φίλε μπράβο σου που το κατάλαβες για το Μεταξουργείο. συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για φυλής.μακρια από την βρωμιά του Μεταξουργείου μην κολλήσουμε και τίποτα περίεργο.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
798
Κριτικές
22
Like
7.383
Πόντοι
2.036
Επίσκεψη πριν λίγο Διδυμου 27 αμιρα φωτεινή λέω την Φωτεινή την δοκίμασα δεν δοκιμάζω αμιρα με κρυα καρδιά κάτι δεν με τράβαγε λέω δεν γαμιεται λέω την τσατσά περνάω έρχεται δωμάτιο να πάρει το εικοσαρι καλά να περάσεις μου λέει. έρχεται η δικιά σου και αμέσως πιπα συνέχισε λέω έτσι θα χυσω σε μια στιγμή φοράει καποτα με το στόμα και μου λέει σεξ της λέω όχι δεν τον βάζω ποτέ σε μουνι πάρε πιπα όχι σεξ λέει. Τα περνώ στο κρανίο της λέω έφυγες δεν κάνεις. Χωρίς κουβέντα φεύγει ντύνομαι βγαίνω είσοδο μου λέει περάσατε καλά της λέω είδες από το καμαρακι σας βγήκε και σε δύο λεπτά γύρισε πιστεύεις πέρασα καλά. Η κοπέλα μόνο καθαρίστρια κάνει για πουτσα όχι. Τα ακούγανε και μερικά παλουκαρια στο σαλόνι και κάνανε μεταβολή αμέσως. Μιλάμε για φόλα αλλά είναι μέσα στο πρόγραμμα.
Η θεση της Αμιρας ειναι μονο στο Μεταξουργειο στο 10ρικο οταν δουλευε στο Ιασωνος 43 με ονομα Στελλα οπου εκει ειχε κανει παταγο στα ΑφγανοΠακια.....μαλλον απο τοτε λοιπον πηραν τα μυαλα της αερα και σκεφτηκε να παρει "προαγωγη" τους τελευταιους 5 μηνες στην Διδυμου και να παιρνει 20ρικα κανοντας το ιδιο ακριβως προγραμμα......εγω προσωπικα εχοντας παει 3 φορες μαζι της στο 10ρικο δεν υπαρχει περιπτωση να την ξαναπαρω τουλαχιστον οσο ειναι ακομα στο 20ρικο.....
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.051
Κριτικές
52
Like
16.599
Πόντοι
10.686
Διδυμου 27 η ψηλή μελαχρινή Βικτώρια.
Διδύμου 22 πάνω η skinny Μαριάννα και η Στέλλα, κάτω η Σύλβια.
Χωματιανού 11 πάνω στης Αντριάνας κλειστό,κάτω η μιλφ Όλγα από Ιάσονος 46 όροφος προ πενταετίας περίπου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.627
Κριτικές
34
Like
4.297
Πόντοι
7.195
Ρε παιδιά μερικοί μας τα χετε ζαλίσει με το Μεταξουργείο, σκεφτείτε πόσο λίγο είναι ένα δεκάρικο σήμερα, τι περιμένετε ; το Μετάξι είναι φτιαγμένο για παροχή πεντάλεπτων "κάτι σαν σεξ", περαστικές καλές φυσικά υπάρχουν αλλά είναι εξαιρέσεις και θέλουν πολύ κυνήγι, μιά καλή φορά για εφτά μάπες αν το σκεφτείς το ίδιο ακριβά σου ρχονται, ή συμβιβάζεστε ή το εγκαταλείπετε.
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Ρεεέεεεε τύπε ο άνθρωπος ανέβασε γκοτζαμάν κριτική για το ψοφίμι.. + του ότι υπάρχει σχετική ανάρτηση κάποιες σελίδες παραπίσω...
ΜΗΝ περιμένετε να σας την παίξουν κιόλας....
Σιγα ρε φίλε μια ερώτηση κάναμε για αυτο μπαίνουμε και στο site για να ρωτάμε, πολύ άγριος εισαι τράβα χωστον κάπου να ηρεμήσεις λίγο !
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
90
Like
313
Πόντοι
20
Καλημέρα παιδιά..έχετε να προτείνεται από φυλης κάτι σε πετιτ;;
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
38
Like
172
Πόντοι
0
Καλημέρα. η Λάρα απο Ιασ32 Ρωσίδα λεπτή καστανόξανθη που δούλευε πρωί/μεσημέρι που έχει πάει; Φίλος είπε για Ιασ37 απόγευμα αλλά δεν έχω βρεί τον οίκο ανοιχτό
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom