Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (1 μέλη και 61 επισκέπτες)

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Τελευταία τροποποίηση:

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Βρέθηκα Μεταξουργείο απο σποντα. Έχετε τίποτα να προτείνετε; αδύνατη, να βλέπετε και ας είναι με απλό πρόγραμμα, δεν με ενοχλεί.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936
Μάγκες έχει δοκιμάσει κανένας τελευταία την Αντριάνα απ' χωματιανου 11β να μου πει εαν ειναι ακόμη καλή μέσα? Σκέφτομαι να περάσω αύριο το πρωί ..
Να περασεις.Σταθερη αξια.Οχι ιδιαιτερα μεγαλοκοπελα αλλα κορμαρα.Διεκπαιρεωτικο γαμησι αλλα τιμιο εικοσαρικο.Δςν το κλαις.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Κολωνού 30 ισόγειο. Πέτυχα την Ντάρια με τα γυαλάκια που είχα καιρό. Έχει αλλάξει, έχει πάρει κιλά.
Υπό άλλες συνθήκες δεν θα έμπαινα αλλά είπα να μπω μια τελευταία καθώς πλέον ξέφυγε του γούστου μου.
Απλό πρόγραμμα, έγλυψε και αρχιδια. Ήταν άρρωστη. Τυπικό χύσιμο στο 10 λεπτό και ίσως λιγότερο. Δεν ενόχλησε ο τσάτσος. 10€
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Ιάσωνος 19 στο 2 μια με σπαστό μαλλί, μελαχρινό, αδύνατη, προ μιλφ, απλό πρόγραμμα στο 10ρικο.
Στο πάνω αριστερά όπως μπαίνεις μια μελαχρινή με καρέ μαλλί. Αδύνατη με λίγα πιασίματα. Μικρό στήθος, απλό στο 10ρικο.
Στο ισόγειο αριστερά όπως μπαίνεις η μαύρη που είχα δει και την προηγούμενη φορά.
Τα υπόλοιπα κλειστά.

Αφού μπήκα ήδη δεν με βλέπω για δεύτερη οπότε τέλος για σήμερα.
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Ιάσωνος 19 στο 2 μια με σπαστό μαλλί, μελαχρινό, αδύνατη, προ μιλφ, απλό πρόγραμμα στο 10ρικο.
Στο πάνω αριστερά όπως μπαίνεις μια μελαχρινή με καρέ μαλλί. Αδύνατη με λίγα πιασίματα. Μικρό στήθος, απλό στο 10ρικο.
Στο ισόγειο αριστερά όπως μπαίνεις η μαύρη που είχα δει και την προηγούμενη φορά.
Τα υπόλοιπα κλειστά.

Αφού μπήκα ήδη δεν με βλέπω για δεύτερη οπότε τέλος για σήμερα.
Τον έριξες??αυτό μετράει
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
151
Like
256
Πόντοι
21
Όπα δεν ήξερα ότι δεν ξέρεις και τα βασικά, ξεκίνα από τα 20αρια στην Ιάσωνος μέχρι τα 46αρια στον ίδιο δρόμο. Αναστροφή και μεγάλου Αλεξάνδρου αριστερά δεξιά, ρίχνεις μια ματιά και εάν θες συνέχεια ανέβα Κολωνού.
Σίγουρα κάτι θα βρεις άμα θες.
Δεν πολύ πηγαίνω μετάξι,εννοείται θα ρίξω ματιά δεν μπορεί κάτι θα πετύχω, σ ευχαριστώ
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.980
Πόντοι
6.815
Ιάσωνος 19 στο 2 μια με σπαστό μαλλί, μελαχρινό, αδύνατη, προ μιλφ, απλό πρόγραμμα στο 10ρικο.
Στο πάνω αριστερά όπως μπαίνεις μια μελαχρινή με καρέ μαλλί. Αδύνατη με λίγα πιασίματα. Μικρό στήθος, απλό στο 10ρικο.
Στο ισόγειο αριστερά όπως μπαίνεις η μαύρη που είχα δει και την προηγούμενη φορά.
Τα υπόλοιπα κλειστά.

Αφού μπήκα ήδη δεν με βλέπω για δεύτερη οπότε τέλος για σήμερα.
Στο 19; ή στο 39;.
 

Captainmikel

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
74
Like
133
Πόντοι
0
Καλημέρα σας!! Η Αλινα από Κωνσταντινουπόλεως 166Β που δούλευε 3η Βάρδια. Εργάζεται ακόμα;; Έρχομαι από επαρχία. Ευχαριστώ πολύ!!
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Στον πολυχώρο εννοούσα. Μάλλον 39, έχεις δίκιο, τα μικρά νούμερα είναι ψηλά..


Σκεφτόμουν να κάνω μια βόλτα φυλής μπας και πετύχω ανδριάννα απο χωματιανού, αλλά σκέφτομαι οτι αυτή δεν πάει σάββατο τις "καλές" μέρες, θα πάει εν μέσω 3ημέρου; Αν κάποιος βρεθεί, αν το θυμηθεί ας δει αν έχουν ανοιχτό φως..
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
970
Κριτικές
129
Like
16.419
Πόντοι
19.306
Καλημέρα ολουθε...να ευχαριστήσω εξαρχής όλους τους μύστες που ενημερώνουν καθημερινά αλλά και αυτούς που κατά καιρούς απαντούν σε οποιαδήποτε ερώτηση μου.... οπότε...αν μπορεί κάποιος να μου πει πρωινή βάρδια καλό τσιμπούκι σε μετάξι μεριά θα το εκτιμούσα
Πάολα και Άντζελα Κολωνού 48
Βίκυ Κολωνού 47
Αλεξάνδρα Μ.Α 28 υπόγειο ή κουρτίνα
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
Διδυμου 27 μονη και ερημη η καημενη η Τανια προσπαθει να τα φερει βολτα τα δωματια.Η Βικα επαρχια τρωει τις αποζημιωσεις των αγροτων λογικα.Και βεβαια περασα και περιμενα υπομονετικα το λαρυγγι της να το γεμισω σπερμα.Παρ'οτι μοιαζει σαν ντολμαδακι σε πορνοτακουνα προσφερει τιμιες υπηρεσιες και με σιγουρια θα πω οτι ειναι μια απο τις λιγοστες ιεροδουλες περιξ της πορνομανας Φυλης που ακομα κανει καθως πρεπει τελειωτικο στο στομα και σε ρουφαει μεχρι τελευταιας ρανιδας του σπερματος σου.Επαιξα με τα μασταρια της και τα ετριβα στα μουτρα μου λες και ηταν πετσετες.Γλωσσοφιλα δινει η κοπελα αλλα το δυνατο της ειναι το τσιμπουκωμα.Δεν γαμησα απλα ξαπλωσα και την αφησα να κανει παιχνιδι ως το τελος.Πλεον αξιολογα λαρυγγια για χυσιμο ειναι ειδος προς εξαφανιση.
Η Βικτώρια π είναι;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.731
Πόντοι
2.836
Πέρασα από Σαμπινοσπιτο κατά τής 23:30μπας και ήταν η Σαμπίνα.
Μπαίνω σαλόνι και όλα τα δωμάτια άδεια...λέω λες...;
Βγαίνει η τσατσά της Σαμπινας καί παρουσίασε μια Χριστίνα αν δεν κάνω λάθος..,
Είχα δει ινστα ότι είναι Θεσσαλονίκη αλλά έλπιζα..

Οπότε μήν σπεύσετε όσοι την κάνετε κέφι..

Αρκετή ισχία πάντως στην πιάτσα, η είναι που εγώ είμαι σπάνια καθημερινή εδώ Αθήνα.

Δοκίμασα την Κίρα Λιοσίων 73..
Είναι πολύ όμορφη και εμένα πού είναι τόσο αδύνατη δεν με χαλάει.
Πολύ καλή πίπα ακα που τόν παίρνει όλο μέσα.. αισθάνεσαι το λαρύγγι της.. είναι πρώτη άντε δεύτερη φορά που μου το έχουν κάνει αυτό.
Μπράβο της...δεν της το χα..
Στο σεξ όμως δεν είχα καλή αίσθηση,, πώς γίνεται να είναι τόσο ανοιχτή;
Τής πρότεινα να μου ξανά κάνει πίπα για να χύσω και αρνήθηκε...
Θα ξανά πέρναγα για την πίπα και μόνο.. και για το ότι είσαι με μία όμορφη μικρούλα.
Μια από τα ίδια κι εγώ. Η έλλειψη αίσθησης χαλάει το κυρίως πιάτο. Ανεξερεύνητη περιοχή ο γυναικείος κόλπος...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
970
Κριτικές
129
Like
16.419
Πόντοι
19.306

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
574
Like
182
Πόντοι
6
Αυτη δουλευει πολυ και επαρχιες.Οποτε πολλες φορες απουσιαζει.Εκει ειναι τα λεφτα.
Αυτη δουλευει πολυ και επαρχιες.Οποτε πολλες φορες απουσιαζει.Εκει ειναι τα λεφτα.
η βικτωρια η βυζαρου απο βεργασ 6 που ειναι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom